OpenWebMail - en to si translation catalogue (1386 entries)

en: # Message forwarded as attachment
si: ලිපිය ඇමුණුමක් ලෙස යොමු කළා

en: %d Byte | %d Bytes
si[0]: බයිට %d ක්
si[1]: බයිට %d

en: %d address per page | %d addresses per page
si[0]: පිටුවක ලිපිනයන් %d
si[1]: පිටුවක ලිපිනයන් %d

en: %d byte snipped ... | %d bytes snipped ...
si[0]: බයිට %d ක් කපාහැරියා...
si[1]: බයිට %d ක් කපාහැරියා...

en: %d character | %d characters
si[0]: අනුලකුණු %d
si[1]: අනුලකුණු %d

en: %d day | %d days
si[0]: දින %d
si[1]: දින %d

en: %d match found | %d matches found
si[0]: ගැලපුම් %d ක් හමුවීය
si[1]: ගැලපුම් %d ක් හමුවීය

en: %d message | %d messages
si[0]: ලිපි %d
si[1]: ලිපි %d

en: %d message per page | %d messages per page
si[0]: පිටුවක ලිපි %d
si[1]: පිටුවක ලිපි %d

en: %d minute | %d minutes
si[0]: මිනිත්තු %d
si[1]: මිනිත්තු %d

en: %d pixel | %d pixels
si[0]: පික්සල %d
si[1]: පික්සල %d

en: %d point | %d points
si[0]: ලක්ෂ්‍ය %d
si[1]: ලක්ෂ්‍යන් %d

en: %d second | %d seconds
si[0]: තත්පර %d
si[1]: තත්පර %d

en: %d unread | %d unread
si[0]: නොකියවූ %d
si[1]: නොකියවූ %d

en: 'S','M','T','W','T','F','S'
si: 'ඉ','ස','අ','බ','බ්‍ර','සි','සෙ'

en: 'Sorry, ' + selectedmonth + ' only has ' + daysinmonth + ' days in ' + formYear + '.
    Changing the day to ' + daysinmonth + '.'
si: 'කණගාටුයි, ' + formYear + ' වසරේ ' + selectedmonth + ' මාසය සඳහා ඇත්තේ දින ' + daysinmonth + ' ක් පමණි' '.
    
    දින ගණන ' + daysinmonth + ' ට වෙනස් කරයි.'

en: 'session time: ' + (remainingseconds - 5) + ' seconds left'
si: 'සැසියේ කාළය: තත්පර ' + (remainingseconds - 5) + ' ක් ඉතිරිව ඇත'

en: (no subject)
si: (විෂයය නැත)

en: -- Stationery for Reply --
si: -- පිළිතුරු සඳහා ලිපිද්‍රව්‍ය --

en: -- User Defined --
si: -- පරිශීලක නියමකළ --

en: -- read only --
si: -- කියවීම පමණයි --

en: ------- End of Forwarded Message -------
si: ------- යොමු කළ ලිපියේ අවසානය -------

en: ------- End of Original Message -------
si: ------- මුල් ලිපියේ අවසානය -------

en: ---------- Forwarded Message -----------
si: ---------- යොමු කළ ලිපිය -----------

en: ---------- Original Message -----------
si: ---------- මුල් ලිපිය -----------

en: --DELETE--
si: --මකන්න--

en: --FORWARD--
si: --යොමු කරන්න--

en: --LEARN HAM--
si: --HAM පිළිබඳ දැනගන්න--

en: --LEARN SPAM--
si: --SPAM ගැන දැනුවත්වන්න--

en: --MARK AS READ--
si: --කියවූ සේ සළකුණු කරන්න--

en: --MARK AS UNREAD--
si: --නොකියවූ සේ සළකුණු කරන්න--

en: 1. Browse for the file you are importing:
si: 1. ඔබ ආයාත කරන ගොනුව පිරික්සයි:

en: 1. Select the contacts that you want to download from the list above.
si: 1. ඉහත ලැයිස්තුවෙන් ඔබට බාගත කිරීමට අවශ්‍ය සබඳතාවය තෝරන්න

en: 12 hour
si: පැය 12

en: 1st
si: පළමු

en: 2. Choose the format of your import file (character set is optional):
si: 2. ඔබ ආයාත කරන ගොනුවේ සංයුතිය (format) තෝරන්න (අකුරු කේතනය වරණීයයි (optional)):

en: 2. Select an export format:
si: 2. නිර්යාත කරන සංයුතිය (export format) තෝරන'න

en: 24 hour
si: පැය 24

en: 2nd
si: දෙවන

en: 3. Choose a destination addressbook for the imported data:
si: 3. ආයාත කරන දත්ත සඳහා වන ලිපින පොත තෝරන'න

en: 3rd
si: තෙවන

en: 4th
si: සිව්වන

en: <a href="http://openwebmail.acatysmoof.com" target="_blank"><tmpl_var programname escape="html"></a> version <tmpl_var programversion escape="html">
si: <a href="http://openwebmail.acatysmoof.com" target="_blank"><tmpl_var programname escape="html"></a> නිකුතුව <tmpl_var programversion escape="html">

en: <tmpl_var availablefreespace escape="html"> KB Available
si: <tmpl_var availablefreespace escape="html"> KB පවතී

en: <tmpl_var programname escape="html"> Error
si: <tmpl_var programname escape="html"> දෝෂය

en: A contact contains a property with illegal characters in the property group:
si: සබඳතාවක එහි ලක්ෂණ සමූහය තුළ අනීතීක අනුලකුණු (illegal characters) අඩංගු ලක්ෂණයක් වේ:

en: A contact contains a property with illegal characters in the property type:
si: සබඳතාවක එහි ලක්ෂණ ආකාරය තුළ අනීතීක අනුලකුණු (illegal characters) අඩංගු ලක්ෂණයක් වේ:

en: A file must be selected for import.
si: ආයාත කිරීමට ගොනුවක් තේරිය යුතුමය

en: A popup window has been blocked.
    Please unblock popups and try again.
si: පැනනඟින කවුළු (popup) අවහිර කර ඇත.
    
    පැනනඟින කවුළු අවහිර කිරීම ඉවත් කර නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: ACTIVE SESSIONS
si: ක්‍රියාකාරී සැසි

en: Abkhazian
si: අබ්කාසින් (Abkhazian)

en: About
si: පිළිබඳ

en: Access Classification
si: ප්‍රවේශ වර්ගීකරණය

en: Access denied: all modules are disabled.
si: ප්‍රවේශය වාරණය කර ඇත: සියළු මොඩියුල අක්‍රීයයි.

en: Access denied: the addressbook module is not enabled.
si: ප්‍රවේශය වාරණය කර ඇත: ලිපින පොත් මොඩියුලය සක්‍රීයව නැත.

en: Access denied: the advanced search module is not enabled.
si: ප්‍රවේශය වාරණය කර ඇත: වැඩිමනත් සෙවුම් මොඩියුලය සක්‍රීයව නැත.

en: Access denied: the calendar module is not enabled.
si: ප්‍රවේශය වාරණය කර ඇත: දින දසුන් මොඩියුලය සක්‍රීයව නැත.

en: Access denied: the session id is not properly defined.
si: ප්‍රවේශය වාරණය කර ඇත: සැසි හැඳුනුම (session id) නියමාකාරයෙන් දක්වා නැත.

en: Access denied: the webmail module is not enabled.
si: ප්‍රවේශය වාරණය කර ඇත: වෙබ්මේල් මොඩියුලය සක්‍රීයව නැත.

en: Access denied: your request did not come from the same ip address that initiated this session.
si: ප්‍රවේශය වාරණය කර ඇත: ඔබගේ ඉල්ලීම ලැබුණේ මෙම සැසිය ඇරඹූ IP ලිපිනයෙන් නොවේ.

en: Access denied: your request did not contain the proper session id cookie.
si: ප්‍රවේශය වාරණය කර ඇත: ඔබගේ ඉල්ලීමේ නිවැරදිව සැසියේ හැඳුනුම් කුනිය (session id cookie) අඩංගු නොවිනි.

en: Action
si: ක්‍රියාව

en: Action has illegal characters.
si: ක්‍රියාවේ වලංගු නොවන අනුලකුණු අඩංගුය.

en: Active Developers
si: සක්‍රීය නිර්මාපකයින්

en: Add
si: එක් කරන්න

en: Add Calendar Entry
si: දින දසුන් සටහනක් එක් කරන්න

en: Add Files to This Contact
si: මෙම සබැඳුමට ගොනු එක් කරන්න

en: Add New User Folder
si: නව පරිශීලක ෆෝල්ඩරයක් එක් කරන්න

en: Add/Modify
si: එක් කරන්න/වෙනස් කරන්න

en: Address Full
si: ලිපිනය සම්පූර්ණයි

en: Address: City
si: ලිපිනය: නගරය

en: Address: Country
si: ලිපිනය: රට

en: Address: P.O. Box
si: ලිපිනය: තැපැල් පෙට්ටිය

en: Address: State / Province
si: ලිපිනය: ජනපදය/පළාත

en: Address: Street
si: ලිපිනය: වීදිය

en: Address: Suite / Apartment
si: ලිපිනය: Suite / Apartment

en: Address: Zip / Postal Code
si: ලිපිනය: Zip / තැපැල් සංකේත අංකය

en: Addressbook Name
si: ලිපින පොතේ නම

en: Addressbook Options
si: ලිපින පොත් විකල්ප

en: Addressbook already exists:
si: ලිපින පොත දැනටමත් ඇත:

en: Addressbook button position:
si: ලිපින පොත් බොත්තමේ පිහිටුම:

en: Addressbook default filter:
si: ලිපින පොත් පෙරනිම් පෙරහන.

en: Addressbook: All Addressbooks
si: ලිපින පොත: සියළු ලිපින පොත්

en: Addresses
si: ලිපිනයන්

en: Addresses displayed per page:
si: පිටුවක පෙන්වන ලිපිනයන් ගණන:

en: Advanced Search
si: වැඩිමනත් සෙවුම

en: Afar
si: අෆාර් (Afar)

en: Afghanistan
si: ඇෆ්ගනිස්තානය

en: After addressbook entries
si: ලිපින පොත් සටහන් වලින් පසු

en: After mail edit area
si: ලිපි ලියන පෙදෙසින් පසු

en: Agents
si: නියෝජිත

en: Akan
si: අකාන් (Akan)

en: Alaska-Hawaii Standard
si: Alaska-Hawaii සම්මත

en: Albania
si: ඇල්බේනියාව

en: Albanian
si: අල්බේනියානු

en: Algeria
si: ඇල්ජීරියාව

en: All
si: සියල්ල

en: All Addressbooks
si: සියළු ලිපින පොත්

en: All Day
si: සියළු දින

en: All addressbooks are read-only.
si: සියළු ලිපින පොත් කියවීමපමණයි

en: All addressbooks are readonly, create a new one?
si: සියළු ලිපින පොත් කියවීමපමණයි, අලුත් එකක් සාදන්නද?

en: All addressbooks are readonly, please create a new one
si: සියළු ලිපින පොත් කියවීමපමණයි, අලුත් එකක් සාදන්න

en: All changes to this agent will be lost, continue?
si: මෙම නියොජිතට සිදුකළ සියළු වෙනස්කම් නැතිවනු ඇත, දිගටම කරගෙන යන්නද?

en: All checked selections have been cleared.
si: සියළු සළකුණුලූ තේරීම් ඉවත් කළා

en: All data must be saved before viewing or creating an agent card. Save and continue?
si: නියෝජිත කාඩ්පත පෙන්වීමට හෝ සුරැකීමට පෙර සියළු දත්ත සුරැකිය යුතුය. සුරැකීමෙන් පසු දිගටම කරගෙන යන්නද?

en: All headers
si: සියළු ශීර්ෂයන්

en: All new messages in Inbox
si: ලදලිපි තුළ ඇති සියළු නව ලිපි

en: American Samoa
si: ඇමරිකානු සමෝවා

en: An import destination must be chosen.
si: ආයාත කිරීමට ස්ථානයක් තේරිය යුතුමය.

en: An import format must be chosen.
si: ආයාත කරන සංයුතිය (format) තේරිය යුතුමය.

en: An unknown error has occured.
si: නොදන්නා දෝෂයන් ඇතිවිය

en: Andorra
si: අන්ඩෝර්රාව (Andorra)

en: Angola
si: ඇන්ගෝලාව

en: Anguilla
si: ඇන්ගියුල්ලාව (Anguilla)

en: Antarctica
si: ඇන්ටාක්ටිකාව

en: April
si: අප්‍රේල්

en: Arabic
si: අරාබි

en: Aragonese
si: ඇරගොන්ස් (Aragonese)

en: Are you sure you want to clear all checked boxes?
si: සළකුණු කළ සියළු කොටු හිස් කළ යුතු බව ඔබට සහතිකද?

en: Are you sure you want to copy selected contacts?
si: තෝරාගත් සබඳතා පිටපත් කළ යුතු බව ඔබට සහතිකද?

en: Are you sure you want to delete selected contacts?
si: තෝරාගත් සබඳතා මකන්න අවශ්‍ය බව ඔබට සහතිකද?

en: Are you sure you want to delete this folder and all its contents?
si: මෙම ෆෝල්ඩරය සහ එහි සියළු අන්තර්ගතය මැකිය යුතු බව ඔබට සහතිකද?

en: Are you sure you want to move selected contacts?
si: තෝරාගත් සබඳතා වෙනත් තැනකට ගෙනයා යුතු බව ඔබට සහතිකද?

en: Are you sure you want to move this message?
si: මෙම ලිපිය වෙනත් තැනකට ගෙනයා යුතු බව ඔබට සහතිකද?

en: Argentina
si: ආජන්ටිනාව

en: Armenia
si: අර්මේනියාව

en: Armenian
si: අර්මේනියාව

en: Aruba
si: අරුබා (Aruba)

en: Ask to confirm
si: තහවුරු කිරීමට විමසන්න

en: Assamese
si: ඇසමියානු (Assamese)

en: At beginning
si: ආරම්භයේදී

en: At bottom
si: පහළදී

en: At end
si: අවසානයේදී

en: At least one name attribute of a contact must be defined.
si: සබඳතාවයක අවම වශයෙන් එක් නාම ගතිලක්ෂණයක් දැක්විය යුතුමය

en: At top
si: ඉහළදී

en: Atlantic Standard
si: අත්ලාන්තික් සම්මතය

en: Attachment
si: ඇමුණුම

en: Attachment Filename
si: ඇමුණුම් ගොනුනම

en: Attachment Limit Reached
si: ඇමුණුම් සීමාවට ළඟාවී ඇත

en: Attachment Space Available: <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb
si: පවතින ඇමුණුම් ඉඩ: <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb

en: Attachment not found.
si: ඇමුණුම හමු නොවීය

en: Attachment:
si: ඇමුණුම:

en: August
si: අගොස්තු

en: Australia
si: ඔස්ට්‍රෙලියාව

en: Australia Central Standard
si: ඔස්ට්‍රෙලියානු මධ්‍යම සම්මතය

en: Australia Eastern Standard
si: ඔස්ට්‍රෙලියානු නැගෙනහිර සම්මතය

en: Australia Eastern Summer
si: ඔස්ට්‍රෙලියානු මධ්‍යම ගිම්හානය

en: Austria
si: ඔස්ට්‍රියාව

en: Auto Reply Text (500 characters or less)
si: ස්වයංක්‍රීය පිළිතුරු පෙළ (අනුලකුණු 500 හෝ අඩු):

en: Auto Reply:
si: ස්වයංක්‍රීය පිළිතුරු:

en: Auto Selected
si: ස්වයංක්‍රීයව තෝරාගත්

en: Auto fetch POP3 at login:
si: ලොගින් වීමේදී POP3 ලිපි ස්වයංක්‍රීයව ලබාගන්න:

en: Auto-refresh message listing:
si: ස්වයංක්‍රීයව ලිපි ලැයිස්තුව නැවත ප්‍රාණවත් කිරීම:

en: Auto<br>Login
si: ස්වයංක්‍රීය <br> පුරණය (Auto Login)

en: Automatic CC:
si: ස්වයංක්‍රීය පිටපත්:

en: Avaric
si: ඇවරික් (Avaric)

en: Avestan
si: අවෙස්ටන් (Avestan)

en: Aymara
si: අයිමරා (Aymara)

en: Azerbaijan
si: අසර්බයිජානය

en: Azerbaijani
si: ඇසබයිජානු

en: Back to User Preferences
si: නැවතත් පරිශීලක මනාපයන් වෙතට

en: Background image repeated:
si: පසුතල රූපය ප්‍රනරාවර්තය:

en: Background image:
si: පසුතල රූපය:

en: Backup file must be specified.
si: උපස්ථ (Backup) ගොනුව දැක්විය යුතුමය.

en: Backup outgoing message to SENT folder:
si: යවන ලිපි සියල්ල "යැවූලිපි" ෆෝල්ඩරයට සුරකින්න:

en: Backup sent message
si: යවන ලිපිඋපස්ථ (Backup) කරන්න

en: Backup to current folder (if not Inbox/Draft):
si: පවතින ෆෝල්ඩරයට උපස්ථ (Backup) කරන්න (ලදලිපි/කෙටුම්පත් නොවේනම්)

en: Baghdad, Moscow, Nairobi
si: බැග්ඩෑග්, මොස්කව්, නයිරෝබි

en: Bahamas
si: බහමාස්

en: Bahrain
si: බහරේනය

en: Bangkok, Jakarta
si: බැංකොක්, ජකර්තා

en: Bangladesh
si: බංග්ලාදේශය

en: Barbados
si: බාර්බඩෝස්

en: Bashkir
si: බාෂ්කිර් (Bashkir)

en: Basque
si: බස්කෝ (Basque)

en: Bcc:
si: රහස්‍ය පිටපත්

en: Before addressbook entries
si: ලිපින පොත් ඇතුළත් කිරීම් වලට පෙර

en: Before mail edit area
si: ලිපි සකසන කොටසට පෙර

en: Belarus
si: බෙලරුස්

en: Belarusian
si: බෙලරුසියානු

en: Belgium
si: බෙල්ජියම

en: Belize
si: බෙලිස් (Belize)

en: Bengali
si: බෙංගාලී

en: Benin
si: බෙනින් (Benin)

en: Bermuda
si: බර්මියුඩාව

en: Bhutan
si: බූතාන්

en: Bihari
si: බිහාරි

en: Birthday
si: උපන්දිනය

en: Birthday: Day
si: උපන්දිනය: දිනය

en: Birthday: Month
si: උපන්දිනය: මාසය

en: Birthday: Year
si: උපන්දිනය: වසර

en: Bislama
si: බිස්ලමා (Bislama)

en: Block images inside messages:
si: ලිපිය තුළ රූප අවහිර කරන්න

en: Bolivia
si: බොලිවියාව

en: Bosnian
si: බොස්නියානු

en: Both before and after addressbook entries
si: ලිපින පොත් ඇතුළත් කිරීම්වලට පෙර සහ පසු

en: Both before and after mail edit area
si: ලිපි සකසන පෙදෙසට පෙර සහ පසු

en: Both latitude and longitude must be defined.
si: අක්ෂාංශ දේශාංශ දෙකම අර්ථ දැක්විය (define) යුතුමය.

en: Botswana
si: බොටස්වානා

en: Brazil
si: බ්‍රසිලය

en: Breton
si: බ්‍රේටොන් (Breton)

en: Bulgaria
si: බල්ගේරියාව

en: Bulgarian
si: බල්ගෙරියානු

en: Burkina Faso
si: බර්කිනා ෆාසෝ (Burkina Faso)

en: Burmese
si: බුරුම

en: Burundi
si: බරුන්ඩී

en: CLIENT
si: සේවාලාභියා

en: Calendar Options
si: දිනදසුන් විකල්ප

en: Cambodia
si: කාම්බෝජියා

en: Cameroon
si: කැමරූන්

en: Canada
si: කැනඩාව

en: Cancel
si: එපා

en: Cannot change to directory:
si: ඩිරෙක්ටරියට මාරුවිය නොහැකිය:

en: Cannot close db:
si: දත්ත පද්ධතිය (db) වැසිය නොහැකිය:

en: Cannot close directory:
si: ඩිරෙක්ටරිය වැසිය නොහැකිය:

en: Cannot close file:
si: ගොනුව වැසිය නොහැකිය:

en: Cannot create directory:
si: ඩිරෙක්ටරිය සෑදිය නොහැකිය:

en: Cannot delete db:
si: දත්ත පද්ධතිය (db) මැකිය නොහැකිය:

en: Cannot delete directory:
si: ඩිරෙක්ටරිය මැකිය නොහැකිය:

en: Cannot delete file:
si: ගොනුව මැකිය නොහැකිය:

en: Cannot delete message ID from file:
si: ලිපි හැඳුනුම ගොනුවෙන් මැකිය නොහැකිය:

en: Cannot execute command:
si: විධානය ක්‍රියාත්මක කළ නොහැකිය:

en: Cannot lock file:
si: ගොනුව අගුළුලෑමට නොහැකිය:

en: Cannot lock or open file:
si: ගොනුව අගුළුලෑම හෝ විවෘත කිරීම කළ නොහැකිය:

en: Cannot open any of the following SMTP servers:
si: පහත එකඳ smtp සේවාදායකයක් විවෘත කළ නොහැකිය

en: Cannot open db:
si: දත්ත පද්ධතිය (db) විවෘත කළ නොහැකිය:

en: Cannot open directory:
si: ඩිරෙක්ටරිය විවෘත කළ නොහැකිය:

en: Cannot open file:
si: ගොනුව විවෘත කළ නොහැකිය:

en: Cannot read calendar file:
si: දින දසුන් ගොනුව කියවිය නොහැකිය:

en: Cannot read directory:
si: ඩිරෙක්ටරිය කියවිය නොහැකිය:

en: Cannot read file:
si: ගොනුව කියවිය නොහැකිය:

en: Cannot read pop3 book:
si: pop3 පොත (pop3 book) කියවිය නොහැකිය::

en: Cannot rename db:
si: දත්ත පද්ධතිය (db) යළිනම්කළ නොහැකිය::

en: Cannot rename directory:
si: ඩිරෙක්ටරිය යළි නම්කළ නොහැකිය:

en: Cannot rename file:
si: ගොනුව යළිනම්කළ නොහැකිය:

en: Cannot seek in file:
si: ගොනුව තුළ සෙවිය නොහැකිය:

en: Cannot unlock file:
si: ගොනුව අගුළු හැරීම කළ නොහැකිය:

en: Cannot update db:
si: දත්ත පද්ධතිය (db) යාවත්කාළීන කළ නොහැකිය::

en: Cannot update index db:
si: දත්ත පද්ධතිය (db) යාවත්කාළීන කළ නොහැකිය:

en: Cannot write calendar file:
si: දිනදසුන් ගොනුව ලිවිය නොහැකිය:

en: Cannot write file:
si: ගොනුව ලිවිය නොහැකිය:

en: Cape Verde
si: cape verde

en: Catalan
si: කැටලන් (Catalan)

en: Categories
si: වර්ගයන්

en: Categorized Folders list:
si: වර්ගීකරණය කළ ෆෝල්ඩර ලැයිස්තුව:

en: Category-Folder Separator
si: වර්ගීය-ෆෝල්ඩර වෙන්කරණය

en: Cayman Islands
si: cayman islands

en: Cc:
si: පිටපත්:

en: Central African Republic
si: මධ්‍යම අප්‍රිකානු ජනරජය

en: Central European
si: මධ්‍යම යුරෝපීය

en: Central Standard
si: මධ්‍ය සම්මතය

en: Chad
si: චැඩ්

en: Chamorro
si: චමොර්රෝ (Chamorro)

en: Change Password
si: රහස්පදය වෙනස් කරන්න

en: Character Set
si: අනුලකුණු කාණ්ඩය

en: Character Set:
si: අනුලකුණු කාණ්ඩය:

en: Charset for composing:
si: ලිවීම සඳහා අකුරු කුලකය:

en: Charset for outgoing message:
si: යවන ලිපි සඳහා අකුරු කුලකය:

en: Charset:
si: අකුරු කුලකය:

en: Chichewa
si: චිචේවා (Chichewa)

en: Chile
si: චිලී

en: China
si: චීනය

en: Chinese
si: චීන

en: Christmas Island
si: christmas island

en: Client Address
si: සේවාලාභි ලිපිනය

en: Close
si: වසන්න

en: Colombia
si: කොලොම්බියාව

en: Columns
si: තීරු

en: Comma Separated Value (.csv)
si: කොමා ලකුණින් වෙන් කළ අගය (.csv)

en: Company Logo (jpg,gif,png)
si: සමාගම් ලාංඡනය (jpg,gif,png)

en: Company Name
si: සමාගම් නම

en: Compose Message
si: ලිපි ලිවීම

en: Confirm New Password:
si: නව රහස්පදය තහවරු කිරීම:

en: Confirm Reading
si: කියවීම තහවුරු කිරීම

en: Confirm before directory/file compress:
si: ගොනුව/ඩිරෙක්ටරිය සම්පීඩනයට පෙර තහවුරු කිරීම:

en: Confirm before directory/file deletion:
si: ගොනුව/ඩිරෙක්ටරිය මැකීමට පෙර තහවුරු කිරීම:

en: Confirm before directory/file move/copy:
si: ගොනුව/ඩිරෙක්ටරිය පිටපත් කිරීමට/ගෙනයාමට පෙර තහවුරු කිරීම:

en: Confirm before message move/copy:
si: ලිපි පිටපත් කිරීමට/ගෙනයාමට පෙර තහවුරු කිරීම:

en: Congo
si: කොංගෝව

en: Congo, The Democratic Republic Of The
si: කොංගෝ, ප්‍රජාත්‍රාන්ත්‍රික ජනරජය

en: Contact Creator Program
si: සබඳතා සෑදීම

en: Contact Photo (jpg,gif,png)
si: සබඳතා සේයාරුව (jpg,gif,png)

en: Contact Source URL
si: සබඳතා url

en: Contact Source URL Description
si: සබඳතා url විස්තරය

en: Contact name must be defined.
si: සබඳතා නම දැක්වීම අනිවාර්ය වේ.

en: Continue
si: කරගෙන යන්න

en: Converted
si: පරිවර්තනය කළ

en: Cook Islands
si: කූක් දිවයින්

en: Copy
si: පිටපත් කරන්න

en: Cornish
si: කෝනීසියානු (Cornish)

en: Costa Rica
si: කොස්ට රිකා

en: Count
si: ගණන් කරන්න

en: Cree
si: ක්‍රී (Cree)

en: Croatia
si: ක්‍රොඒෂියාව

en: Croatian
si: ක්‍රොඒෂියානු

en: Cuba
si: කියුබාව

en: Currently Checked Addresses
si: වත්මනෙහි සළකුණු කළ ලිපිනයන්

en: Currently Checked Addresses List
si: වත්මනෙහි සළකුණු කළ ලිපිනයන් ලැයිස්තුව

en: Custom Name
si: රිසිකරණ නම

en: Custom Properties
si: රිසිකරණ ලක්ෂණ

en: Custom Values
si: රිසිකරණ අගයන්

en: Cyprus
si: සයිප්‍රස්

en: Czech
si: චෙක්

en: Czech Republic
si: චෙක් ජනරජය

en: Danish
si: ඩැනිෂ්

en: Date
si: දිනය

en: Date (Newest first)
si: දිනය (නවතම පළමුව)

en: Date (Oldest first)
si: දිනය (පැරණිම පළමුව)

en: Date format:
si: දින සංයුතිය (format):

en: Date:
si: දිනය:

en: Day View
si: දින පෙනුම

en: Day view
si: දින පෙනුම

en: Days
si: දින

en: Dayview <tmpl_var current_monthname> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>
si: දිනපෙනුම <tmpl_var current_monthname> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>
si: දිනපෙනුම <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var day> <tmpl_var year>
si: දිනපෙනුම <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname> <tmpl_var day> <tmpl_var current_year>
si: දිනපෙනුම <tmpl_var monthname> <tmpl_var day> <tmpl_var current_year>

en: Dayview <tmpl_var nextday_dayname escape="html"> <tmpl_var nextday_monthname escape="html"> <tmpl_var nextday_day> <tmpl_var nextday_year>
si: දිනපෙනුම <tmpl_var nextday_dayname escape="html"> <tmpl_var nextday_monthname escape="html"> <tmpl_var nextday_day> <tmpl_var nextday_year>

en: Dayview <tmpl_var prevday_dayname escape="html"> <tmpl_var prevday_monthname escape="html"> <tmpl_var prevday_day> <tmpl_var prevday_year>
si: දිනපෙනුම <tmpl_var prevday_dayname escape="html"> <tmpl_var prevday_monthname escape="html"> <tmpl_var prevday_day> <tmpl_var prevday_year>

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Default Folders
si: පෙරනිම් ෆෝල්ඩර

en: Default addressbook sort order:
si: පෙරනිම් ලිපින පොත් අනුපිළිවෙළ:

en: Default calendar view:
si: පෙරනිම් දිනදසුන් පෙනුම:

en: Default charset for file system:
si: ගොනු පද්ධතිය සඳහා පෙරනිම් අකුරු කුලකය:

en: Default destination folder:
si: පෙරනිම් ගමනාන්ත ෆෝල්ඩරය:

en: Default header display:
si: පෙරනිම් ශීර්ෂය පෙන්වීම:

en: Default search:
si: පෙරනිම් සෙවුම:

en: Default sort:
si: පෙරනිම් අනුපිළිවෙළ:

en: Defining The Import Fields
si: ආයාත කරන ක්ෂේත්‍ර දැක්වීම

en: Delete
si: මකන්න

en: Delete at logout
si: ඉවත්වීමේදී මකන්න

en: Delete remote mail
si: දුරස්ථ ලිපිය මකන්න

en: Delivered:
si: යවන ලදී:

en: Denmark
si: ඩෙන්මාර්කය

en: Description
si: විස්තරය

en: Description:
si: විස්තරය:

en: Destination
si: ගමනාන්තය

en: Destination:
si: ගමනාන්තය:

en: Dhaka
si: ඩකා

en: Dictionary for spellcheck:
si: අක්ෂර වින්‍යාස පරික්‍ෂාවට ශබ්දකෝෂය:

en: Disable all embedded links
si: කාවැද්දූ සියළු සබැඳුම් අක්‍රීය කරන්න

en: Disable embed/object/applet tags inside messages:
si: ලිපිය තුළ embed/object/applet ටැග් අක්‍රීය කරන්න:

en: Disable embedded CGI links only
si: කාවැද්දූ CGI සබැඳුම් පමණක් අක්‍රීය කරන්න

en: Disable embedded links inside messages:
si: ලිපිය තුළ කාවැද්දූ සබැඳුම් අක්‍රීය කරන්න:

en: Disable javascript inside messages:
si: ලිපිය තුළ javascript අක්‍රීය කරන්න:

en: Disallowed POP3 server:
si: අනුමත නොවූ POP3 සේවාදායකකි:

en: Display Preference
si: පෙන්වීමේ මනාපයන්

en: Display only one line per contact:
si: සබඳතාවයක් සඳහා එක් පේළියක් පමණක් පෙන්වන්න:

en: Divehi
si: Divehi (දිවේහි)

en: Division Structure
si: ආංශික ව්‍යුහය

en: Do not check any messages for spam
si: spam සඳහා කිසිඳු ලිපියක් පරික්‍ෂා නොකරන්න

en: Do not check any messages for viruses
si: වෛරස සඳහා කිසිඳු ලිපියක් පරික්‍ෂා නොකරන්න

en: Do not check for repeated messages
si: පුනරාවර්තන ලිපි සඳහා පරික්‍ෂා නොකරන්න

en: Do not disable any embedded links
si: කාවැද්දූ සබැඳුම් කිසිවක් අක්‍රීය නොකරන්න

en: Do not show original message in reply
si: පිළිතුරු ලිවීමේදී මුල් ලිපිය නොපෙන්වන්න

en: Domain:
si: අඩවිය (Domain):

en: Dominica
si: ඩොමිනිකාව

en: Dominican Republic
si: ඩොමිනිකන් ජන රජය

en: Draft
si: කෙටුම්පත

en: Eastern European
si: නැගෙනහිර යුරෝපීය

en: Eastern Standard
si: නැගෙනහිර සම්මතය

en: Ecuador
si: ඉක්වදෝරය

en: Edit
si: සකසන්න

en: Edit Calendar Entry
si: දිනදසුන් ඇතුළත් කිරීම සැකසීම

en: Edit Contact
si: සබදතා සැකසීම

en: Edit Folders
si: ෆෝල්ඩර සැකසීම

en: Edit Group
si: සමූහ සැකසීම

en: Edit Mail Filters
si: ලිපි පෙරහන් සැකසීම

en: Edit POP3 Book
si: POP3 Book සැකසීම

en: Edit Personal Email Addresses
si: පෞද්ගලික විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනයන් සැකසීම

en: Edit Stationery
si: ලිපිද්‍රව්‍ය සැකසීම

en: Egypt
si: ඊජිප්තුව

en: El Salvador
si: එල් සැල්වදෝරය

en: Email
si: විද්‍යුත් තැපැල

en: Email Address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Email Address (click to edit)
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය (සැකසීමට ක්ලික් කරන්න)

en: Email Addresses
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනයන්

en: Email Program
si: ඊ-තැපැල් වැඩසටහන

en: Empty Spam folder (%d message)? | Empty Spam folder (%d messages)?
si[0]: Spam ෆෝල්ඩරය හිස්කරන්න (ලිපි %d)?
si[1]: Spam ෆෝල්ඩරය හිස්කරන්න (ලිපි %d)?

en: Empty Trash folder (%d message)? | Empty Trash folder (%d messages)?
si[0]: ඉවතලූ ලිපි ෆෝල්ඩරය හිස්කරන්න (ලිපි %d)?
si[1]: ඉවතලූ ලිපි ෆෝල්ඩරය හිස්කරන්බ (ලිපි %d)?

en: Empty Virus folder (%d message)? | Empty Virus folder (%d messages)?
si[0]: වෛරස ෆෝල්ඩරය හිස්කරන්න (ලිපි %d)?
si[1]: වෛරස ෆෝල්ඩරය හිස්කරන්න (ලිපි %d)?

en: Empty groups are not allowed. Please add members to this group.
si: හිස් සමූහ සඳහා ඉඩ නොදෙයි. මෙම සමූහයට සාමාජිකයින් එක් කරන්න

en: Enable
si: බලැති කරන්න

en: Enabled
si: බලැති

en: End Date:
si: අවසන් දිනය:

en: End hour:
si: අවසන් පැය:

en: End time
si: අවසන් වේලාව

en: End time:
si: අවසන් වේලාව:

en: English
si: ඉංග්‍රීසි

en: Entries
si: ඇතුළත් කිරීම්

en: Eritrea
si: එරිත්‍රියාව

en: Error opening message:
si: ලිපි විවෘත කිරීමේදී දෝෂයකි

en: Esperanto
si: එස්පරන්ටෝ (Esperanto)

en: Estonia
si: එස්ටෝනියාව

en: Estonian
si: එස්ටොනියානු

en: Ethiopia
si: ඉතියොපියාව

en: Event
si: සිදුවීම

en: Event Color:
si: සිදුවීමේ වර්ණය:

en: Event Link:
si: සිදුවීමේ සබැඳුම

en: Event reminder check days:
si: සිදුවීමේ දින පරික්‍ෂා කරන්න:

en: Event reminder:
si: සිදුවීම් සිහිකැඳවීම:

en: Every ' + wDay[wDayNumber] + ' this month
si: මෙම මස සෑම ' + wDay[wDayNumber] + '

en: Every <tmpl_var weekday escape="html"> this month
si: මෙම මස සෑම <tmpl_var weekday escape="html">

en: Every even month this year
si: මෙම වසරේ සෑම ඉරට්ටේ මසකම

en: Every month this year
si: මෙම වසරේ සෑම මසකම

en: Every odd month this year
si: මෙම වසරේ සෑම ඔත්තේ මසකම

en: Every year
si: සෑම වසරකම

en: Exclude
si: හැර

en: Exit
si: පිටවීම

en: Export
si: නිර්යාත

en: Export Contacts from:
si: සබඳතා නිර්යාත කරන්නේ (වෙතින්):

en: External Unique ID
si: බාහිර අනන්‍ය හැඳුනුම

en: Faroese
si: ෆෙරොස් (Faroese)

en: February
si: පෙබරවාරි

en: Field order:
si: ක්ෂේත්‍ර අනුපිළිවෙළ:

en: Fiji
si: ෆිජි

en: Fijian
si: ෆිජියානු

en: File does not exist:
si: ගොනුව නොපවතී:

en: Filter String
si: පෙරහන් අනුලකුණුවැල

en: Filter messages with bad email address formatting:
si: වැරදි විද්‍යුත් තැපැල් ලිපින හැඩගැසුම් සහිත ලිපි පෙරහන් කරන්න:

en: Filter messages with faked From field:
si: එවන්නාගේ ලිපිනය ව්‍යාජ ලෙස වූ ලිපි පෙරහන් කරන්න:

en: Filter messages with faked SMTP:
si: smtp ව්‍යාජ ලෙස වූ ලිපි පෙරහන් කරන්න:

en: Filtered:
si: පෙරහන් කළ:

en: Finland
si: ෆින්ලන්තය

en: Finnish
si: ෆින්ලන්ත

en: First
si: පළමු

en: First Email Address (A to Z)
si: පළමු විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය (A to Z)

en: First Email Address (Z to A)
si: පළමු විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය (Z to A)

en: First Name
si: මුල් නම

en: First Name (A to Z)
si: මුල් නම (A to Z)

en: First Name (Z to A)
si: මුල් නම (Z to A)

en: First Phone Number (ascending numeric)
si: පළමු දුරකථන අංකය (ආරෝහණ පිළිවෙළ)

en: First Phone Number (descending numeric)
si: පළමු දුරකථන අංකය අවරෝහණ පිළිවෙළ)

en: Folder
si: ෆෝල්ඩරය

en: Folder Action
si: ෆෝල්ඩර ක්‍රියාව

en: Folder Size
si: ෆෝල්ඩර විශාලත්වය

en: Folder Totals:
si: ෆෝල්ඩර එකතුව:

en: Folder already exists:
si: ෆෝල්ඩරය දැනටමත් ඇත:

en: Folder name exceeds the %d character limit: | Folder name exceeds the %d character limit:
si[0]: ෆෝල්ඩර නම %d අනුලකුණු සීමාව (character limit) ඉක්මවා ඇත:
si[1]: ෆෝල්ඩර නම %d අනුලකුණු සීමාව (character limit) ඉක්මවා ඇත:

en: Font size:
si: අකුරු විශාලත්වය

en: Forever
si: සඳහටම

en: Forward mail to:
si: ලිපිය යොමු කරන්න:

en: France
si: ප්‍රංශය

en: French
si: ප්‍රංශ

en: French Guiana
si: ප්‍රංශ ගයනාව

en: Friday
si: සිකුරාදා

en: From
si: වෙතින්

en: From:
si: වෙතින්:

en: Fulah
si: ෆුලහ් (Fulah)

en: Full Name
si: සම්පූර්ණ නම

en: Full Name (A to Z)
si: සම්පූර්ණ නම (A to Z)

en: Full Name (Z to A)
si: සම්පූර්ණ නම (Z to A)

en: Full Name Pronunciation Sound (aif,wav)
si: සම්පූර්ණ නම ශබ්ද කරන ආනාරය (aif,wav)

en: Fw:
si: යොමුව:

en: Galician
si: ගලිසියානු

en: Gambia
si: ගැම්බියා

en: Ganda
si: ගැන්ඩා

en: Geographic Position
si: භූ විද්‍යාත්මක පිහිටීම

en: Georgia
si: ජොර්ජියාව

en: Georgian
si: ජොර්ජියානු

en: German
si: ජර්මන්

en: Germany
si: ජර්මනිය

en: Ghana
si: ගානාව

en: Gibraltar
si: ජිබ්‍රෝල්ටාව

en: Global Addressbook
si: පොදු ලිපින පොත

en: Global Addressbooks
si: පොදු ලිපින පොත්

en: Global LDAP Addressbook
si: පොදු LDAP ලිපින පොත

en: Greece
si: ග්‍රීසිය

en: Greek
si: ග්‍රීක

en: Greenland
si: ග්‍රීන්ලන්තය

en: Grenada
si: ග්‍රෙනඩාව

en: Group Information
si: සමූහ තොරතුරු

en: Group Name
si: සමූහ නම

en: Group Name Pronunciation Sound (aif,wav)
si: සමූහ නම ශබ්දකරන ආකාරය (aif,wav)

en: Guarani
si: ග්වාරනි (Guarani)

en: Guatemala
si: ග්වාතමාලා

en: Gujarati
si: ගුජරාති

en: Guyana
si: ගයනාව

en: HTML and Text
si: HTML සහ පාඨ

en: HTTP compression can reduce the use of network bandwidth between your computer and the webmail server, but there are some compatibility issues:
    
    1. some proxy servers only support HTTP compression via HTTP 1.1. You may need to manually enable HTTP 1.1 support in the proxy settings of your browser
    
    2. some proxy servers do not support HTTP compression at all. You may have to list the webmail server as directly connected in the proxy configuration of your browser.
    
    3. some browsers have problems when using HTTP compression with SSL.
    
    4. some browsers claim to support HTTP compression but actually do not.
    
    If you encounter problems please login again with this option unchecked.
si: HTTP සම්පීඩනය (Compression) මගින් ඔබේ පරිගණකය හා සේවාදායකය අතර bandwidth භාවිතය අඩු කරයි, නමුත් සමහර අනුකූලතා ගැටළු මතුවිය හැකිය:
    
    1. සමහර ප්‍රොක්සි (proxy) සේවාදායක  HTTP සම්පීඩනය සඳහා සහායය දක්වන්නේ HTTP 1.1 හරහා පමණි. ඔබට බුව්සරයේ proxy සැකසුම් තුළ HTTP 1.1 සඳහා සහායය සැකසීම අවශ්‍ය විය හැකිය.
    
    2. සමහර ප්‍රොක්සි (proxy) සේවාදායක HTTP සම්පීඩනය සඳහා කොහෙත්ම සහායය දක්වන්නේ නැත. බුව්සරයේ proxy සැකසුම් තුළ වෙබ්මේල් සේවාදායක හා සෘජුව සම්බන්ධ වන ලෙස ලැයිස්තුව සැකසීමට සිදුවනු ඇත.
    
    3. SSL සමඟ HTTP සම්පීඩනය (Compression) භාවිතා කරන විට සමහර බුව්සරයන්ගේ ගැටළු ඇති වේ.
    
    4. සමහර බුව්සර HTTP සම්පීඩනය සඳහා සහායය දක්වන බව පැවසුවද සත්‍ය ලෙස එසේ නොවේ.
    
    ඔබට ගැටළු ඇතිවිනි නම් මෙම වරනයේ සළකුණු හැර නැවත ලොගින් වන්න.

en: HTTP<br>Compression
si: HTTP<br>සම්පීඩනය (Compression)

en: Haiti
si: හයිටිය

en: Haitian
si: හයිටි

en: Hausa
si: හවුසා(Hausa)

en: Header
si: ශීර්ෂය

en: Hebrew
si: හීබෲ

en: Height
si: උස

en: Herero
si: හෙරේරෝ(Herero)

en: Hide folder internal data:
si: ෆෝල්ඩරය අභ්‍යන්තර දත්ත සඟවන්න

en: Hindi
si: හින්දි

en: Hiri Motu
si: හිරි මොටු (Hiri Motu)

en: Holiday definition:
si: නිවාඩුදින දැක්වීම:

en: Honduras
si: හොන්ඩුරස්

en: Hong Kong
si: හොං කොං

en: Hour format:
si: පැය සංයුතිය (format):

en: Hungarian
si: හංගේරියානු

en: Hungary
si: හංගේරියානු

en: Iceland
si: අයිස්ලන්තය

en: Icelandic
si: අයිස්ලන්ත

en: Icon set:
si: අයිකන පෙළ:

en: Illegal character set for import
si: ආයාත කිරීම සඳහා අනීතික අනුලකුණු (Illegal characters ) පෙළකි

en: Illegal characters in folder name:
si: ෆෝල්ඩර නමේ අනීතික අනුලකුණු (Illegal characters ) ඇත:

en: Illegal characters in forward email address.
si: යොමු කරන විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනයේ අනීතික අනුලකුණු (Illegal characters ) පෙළකි:

en: Illegal characters in session id:
si: සැසි හැඳුනුමේ අනීතික අනුලකුණු (Illegal characters ) පෙළකි:

en: Illegal serial for import
si: ආයාත කිරීම සඳහා අනීතික ශ්‍රේණියකි

en: Import Contacts
si: සබඳතා ආයාත කිරීම

en: Import Contacts :: Field Selection
si: සබඳතා ආයාත කිරීම: ක්ෂේත්‍ර තේරීම

en: Import Data Sample 1
si: දත්ත ආයාත කිරීම සාම්පලය 1

en: Import Data Sample 2
si: දත්ත ආයාත කිරීම සාම්පලය 2

en: Import Data Sample 3
si: දත්ත ආයාත කිරීම සාම්පලය 3

en: Import Overview
si: ආයාත කිරීමේ දළ විශ්ලේෂණය

en: Import address <tmpl_var fromaddress escape="js">?
si: ආයාත කිරීම් ලිපිනය <tmpl_var fromaddress escape="js">?

en: Import file has no auto assigned serial number.
si: ආයාත කරන ගොනුවේ ස්වයංක්‍රීයව නියම කළ අනුක්‍රමික අංකයක් නැත

en: Import the first column of sample data shown above?
si: ඉහත ඇති සාම්පල දත්තවල පළමු තීරුව ආයාත කරන්න?

en: Import to new addressbook...
si: නව ලිපින පොතට ආයාත කරනන....

en: Inbox
si: ලදලිපි

en: Inbox: %d unread message | Inbox: %d unread messages
si[0]: ලදලිපි: නොකියවූ ලිපි %d
si[1]: ලදලිපි: නොකියවූ ලිපි %d

en: Inc/Exc
si: ඇතුළත්ව ඇති/නැති

en: Include
si: ඇතුළුව

en: Incoming Messages
si: ලැබෙන ලිපි

en: India
si: ඉංදියාව

en: Indonesia
si: ඉන්දුනීසියාව

en: Indonesian
si: ඉන්දුනීසියානු

en: International Date Line East
si: ජාත්‍යන්තර දින රේඛාව නැගෙනහිර

en: International Date Line West
si: ජාත්‍යන්තර දින රේඛාව බටහිර

en: Inuktitut
si: ඉනුක්ටිටුට් (Inuktitut)

en: Inupiaq
si: ඉනුපියැක් (Inupiaq)

en: Invalid Login
si: අවලංගු පුරණයකි

en: Invalid contact contains more than one value for property:
si: වලංගු නොවන සබඳතාවයේ ලක්ෂණ සඳහා එක් අගයකට වඩා පවතී:

en: Invalid datatype for import:
si: ආයාත කිරීම සඳහා අවලංගු දත්ත ආකාරයකි

en: Invalid export format:
si: අවලංගු නිර්යාත සංයුතියකි (format):

en: Invalid import format:
si: අවලංගු ආයාත සංයුතියකි (format):

en: Invalid message operation:
si: අවලංගු ලිපි මෙහෙයුමකි:

en: Invalid property name for import:
si: ආයාත කිරීම සඳහා අවලංගු ලක්ෂණ නමකි:

en: Iran
si: ඉරානය

en: Iraq
si: ඉරාකය

en: Ireland
si: අයර්ලන්තය

en: Irish
si: අයර්ලන්ත

en: Israel
si: ඊශ්‍රායලය

en: Italian
si: ඉතාලි

en: Italy
si: ඉතාලිය

en: Items
si: අයිතමයන්

en: Jamaica
si: ජැමෙයිකාව

en: January
si: ජනවාරි

en: Japan
si: ජපානය

en: Japan Standard
si: ජපාන සම්මතය

en: Japanese
si: ජපාන්

en: Javanese
si: ජාවා

en: Job Classification
si: රැකියා වර්ගීකරණය

en: Job Division / Department
si: රැකියා අංශය/දෙපාර්තමේන්තුව

en: Job Title
si: තනතුර

en: Jordan
si: ජෝර්දානය

en: July
si: ජූලි

en: June
si: ජුනි

en: Kannada
si: කන්නඩ

en: Kanuri
si: කනුරි

en: Karachi
si: කරච්චිය

en: Kashmiri
si: කාෂ්මිරය

en: Kazakh
si: කසාඛ් (Kazakh)

en: Kazakhstan
si: කසකස්ථානය

en: Keep local copy
si: සමීප පිටපතක් (local copy) තබාගන්න

en: Kenya
si: කෙන්යාව

en: Kikuyu
si: කිකුයු (Kikuyu)

en: Kinyarwanda
si: කින්යර්වන්ඩා (Kinyarwanda)

en: Kirghiz
si: කිර්ගිස්ථාන

en: Komi
si: කොමි (Komi)

en: Kongo
si: කොංගෝ

en: Korea
si: කොරියාව

en: Korea, Democratic People's Republic Of
si: කොරියාව, ප්‍රජාතන්ත්‍රික ජනරජය

en: Korean
si: කොරියානු

en: Kuanyama
si: කුආන්යාමා (Kuanyama)

en: Kurdish
si: කුර්දිෂ්

en: Kuwait
si: කුවේට්

en: Kyrgyzstan
si: කිරිගිස්ථාන්

en: Language:
si: භාෂාව:

en: Last
si: අවසන්

en: Last Name
si: නමේ අග කොටස

en: Last Name (A to Z)
si: නමේ අග කොටස (A to Z)

en: Last Name (Z to A)
si: නමේ අග කොටස (Z to A)

en: Last Name Sort Override
si: නමේ අග කොටසේ අනුපිළිවෙළ ඉක්මවන්නේ

en: Latin
si: ලතින්

en: Latitude
si: අක්ෂාංශ

en: Latvia
si: ලැට්වියා

en: Latvian
si: ලැට්වියානු

en: Layout:
si: සැලැස්ම:

en: Lebanon
si: ලෙබනනය

en: Lesotho
si: ලෙසෝතෝ

en: Liberia
si: ලයිබීරියාව

en: Limburgan
si: ලිම්බර්ගානු (Limburgan)

en: Limit for repeated messages:
si: පුනරාවර්තන ලිපි සීමාව:

en: Lingala
si: ලින්ගලා (Lingala)

en: List <tmpl_var next_year escape="html">
si: ලැයිස්තුව <tmpl_var next_year escape="html">

en: List <tmpl_var prev_year escape="html">
si: ලැයිස්තුව <tmpl_var prev_year escape="html">

en: List <tmpl_var year>
si: ලැයිස්තුව <tmpl_var year>

en: List View
si: ලැයිස්තුව දැක්වීම

en: List view
si: ලැයිස්තුව දැක්වීම

en: Listview <tmpl_var year>
si: ලැයිස්තුව දැක්වීම <tmpl_var year>

en: Listview field order:
si: ලැයිස්තුව දැක්වීමේ ක්ෂේත්‍ර අනුපිළිවෙල:

en: Lithuania
si: ලිතුවේනියාව

en: Lithuanian
si: ලිතුවේනියානු

en: Login
si: පුරන්න

en: Login Again
si: නැවත පුරන්න

en: Login failed: authentication system error.
si: ප්‍රවේශය අසමත් විය: සත්‍යාපන පද්ධතියේ දෝෂයකි:

en: Login failed: function not supported.
si: ප්‍රවේශය අසමත් විය: ක්‍රියාවට සහායය නොදක්වයි:

en: Login failed: incorrect user name or password.
si: ප්‍රවේශය අසමත් විය: වැරදි පරිශීලක නමක් හෝ රහස්පදයකි:

en: Login failed: parameter format error.
si: ප්‍රවේශය අසමත් විය: පරාමිතික සංයුතිය (parameter format) දෝෂයකි:

en: Logo could not be displayed
si: ලාංඡනය පෙන්වීමට නොහැකිය

en: Logout
si: පිටවීම (Logout)

en: Logout successful, thank you.
si: පිටවීම සාර්ථකයි, ස්තුතියි.

en: Longitude
si: දේශාංශ

en: Luxembourg
si: ලක්සම්බර්ග්

en: Luxembourgish
si: ලක්සම්බර්ගානු

en: Macao
si: මැකාවෝ (Macao)

en: Macedonia
si: මැසඩෝනියාව

en: Macedonian
si: මැසඩෝනියානු

en: Madagascar
si: මැඩගස්කරය

en: Malagasy
si: මැලගසි (Malagasy)

en: Malawi
si: මලාවි

en: Malay
si: මැලේ

en: Malayalam
si: මලයාලම්

en: Malaysia
si: මැලේසියාව

en: Maldives
si: මාලදිවයින්

en: Mali
si: මාලි

en: Malta
si: මෝල්ටා

en: Maltese
si: මෝල්ටානු

en: Manage Addressbooks
si: ලිපිනපොත් කළමනාකරණය

en: Manx
si: මැන්ක්ස් (Manx)

en: Maori
si: මවෝරි

en: Marathi
si: මරාති

en: March
si: මාර්තු

en: Marshall Islands
si: මාර්ෂල් (Marshall) දිවයින්

en: Mauritius
si: මොරීෂස්

en: Maximum
si: උපරිම

en: Maximum size of the checked messages:
si: සළකුණු කළ ලිපිවල උපරිම විශාලත්වය:

en: May
si: මැයි

en: Mayotte
si: මයොට්තේ (Mayotte)

en: Member Email Addresses
si: සාමාජික විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනයන්

en: Members
si: සාමාජිකයින්

en: Message Composing/Sending Options
si: ලිපි ලියන/යවන විකල්ප

en: Message Filtering Options
si: ලිපි පෙරහන විකල්ප

en: Message Format:
si: ලිපි සංයුතිය (Format):

en: Message ID can no longer be found:
si: ලිපි හැඳුනුම තවදුරටත් සොයාගත නොහැකිය:

en: Message ID does not exist:
si: ලිපි හැඳුනුම නොපවතී:

en: Message Operation
si: ලිපි මෙහෙයුම

en: Message Reading Options
si: ලිපි කියවීමේ විකල්ප

en: Message Sent
si: යැවූ ලිපි

en: Message block read error:
si: ලිපි කොටස කියවීමේ දෝෂයකි:

en: Message format:
si: ලිපි සංයුතිය (format):

en: Message rebuild failed
si: ලිපිය නැවත ගොඩනැඟීම අසාර්ථකයි

en: Messages Listing
si: ලිපි ලැයිස්තුව

en: Messages per page:
si: පිටුවක ලිපි:

en: Messages to be checked for spam:
si: spam සදහා පරික්‍ෂා කරන ලිපි:

en: Messages to be checked for viruses:
si: වෛරස සදහා පරික්‍ෂා කරන ලිපි:

en: Mexico
si: මෙක්සිකෝව

en: Middle
si: මැද

en: Middle Name
si: මැද නම

en: Middle Name (A to Z)
si: මැද නම (A to Z)

en: Middle Name (Z to A)
si: මැද නම (Z to A)

en: Minimum size of the body of checked messages:
si: සළකුණු කළ ලිපි බඳේ උපරිම විශාලත්වය

en: Misc Options
si: විවිධ විකල්ප

en: Miscellaneous Information
si: විවිධ තොරතුරු

en: Modify
si: වෙනස් කරන්න

en: Moldavian
si: මොල්ඩාවියානු

en: Moldova
si: මොල්ඩොවා රාජ්‍යය

en: Monaco
si: මොකෝ

en: Monday
si: සදුදා

en: Mongolia
si: මොන්ගෝලියාව

en: Mongolian
si: මොන්ගෝලියානු

en: Month View
si: මාසික පෙනුම

en: Month view
si: මාසික පෙනුම

en: Monthview <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>
si: මාසිකපෙනුම <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>
si: මාසිකපෙනුම <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>
si: මාසිකපෙනුම<tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>
si: මාසිකපෙනුම <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>

en: Monthview <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>
si: මාසිකපෙනුම <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>

en: Morocco
si: මොරොක්කෝව

en: Move
si: ගෙනයන්න

en: Move aborted: source and destination folder are the same.
si: ගෙනයාම නැවතුවා: මූල සහ ගමනාන්ත ෆෝල්ඩර සමානයි.

en: Move inbox messages to saved folder at logout:
si: ඉවත්වීමේදී ලදලිපි තුළ ඇති ලිපි සුරැකූ ෆෝල්ඩර තුළට ගෙනයන්න

en: Mozambique
si: මොසැම්බික්

en: Myanmar
si: මියන්මාරය

en: Name
si: නම

en: Name Attributes
si: නමේ ගතිලක්ෂණ

en: Name Prefix
si: නමේ මුලට යෙදීම්

en: Name Prefix (A to Z)
si: නමේ මුලට යෙදීම් (A to Z)

en: Name Prefix (Z to A)
si: නමේ මුලට යෙදීම් ((Z to A)

en: Name Suffix
si: නමේ අගට යෙදීම්

en: Name Suffix (A to Z)
si: නමේ අගට යෙදීම් (A to Z)

en: Name Suffix (Z to A)
si: නමේ අගට යෙදීම් (Z to A)

en: Name: First
si: නම: මුල්නම

en: Name: Full Name
si: නම: සම්පූර්ණ නම

en: Name: Last
si: නම: අග කොටස

en: Name: Middle
si: නම: මැද

en: Name: Prefix
si: නම: මුලට යෙදෙන

en: Name: Suffix
si: නම: අගට

en: Namibia
si: නැම්බියාව

en: Nauru
si: නාවුරු

en: Navajo
si: නවජෝ (Navajo)

en: Ndonga
si: එන්ඩොංගා (Ndonga)

en: Nepal
si: නේපාලය

en: Nepali
si: නේපාල

en: Netherlands
si: නෙදර්ලන්තය

en: Network server error:
si: සේවාදායකය ජාල දෝෂයකි:

en: New Agent
si: නව නියෝජිත

en: New Caledonia
si: නව කැල්ඩෝනියාව

en: New Messages
si: නව ලිපි

en: New Password:
si: නව රහස්පදය:

en: New Zealand
si: නවසීලන්තය

en: New mail popup window notification:
si: නව ලිපි පැනනඟින කවුළු දැනුම්දීම:

en: New mail sound notification:
si: නව ලිපි ශබ්දානුසාරයෙන් දැනුමුදීම:

en: New password confirm mismatch.
si: නව රහස්පද තහවුරු කිරීම නොගැලපේ.

en: New password is the same as the old one.
si: නව රහස්පදය පැරණි එකටම සමානයි

en: Nicaragua
si: නිකරගුවා

en: Nickname
si: පටබැඳි නාමය

en: Nicknames
si: පටබැඳි නාමයන්

en: Niger
si: නයිගර්

en: Nigeria
si: නයිජිරියාව

en: No
si: එපා

en: No attachment node id provided
si: ඇමුණුම් පුරුක් හැඳුනුම සපයා නැත

en: No change has been made.
si: වෙනසක් කර නැත.

en: No contacts have been selected for export
si: නිර්යාත කිරීමට සබඳතා තෝරා නැත

en: No import fields have been defined.
si: ආයාත ක්ෂේත්‍ර දක්වා නැත.

en: No message ID provided for replyreceipt
si: පිළිතුරු ලදුපත් සඳහා ලිපි හැඳුනුම් ලබා දී නැත.

en: No messages
si: ලිපි නැත

en: No named file to view
si: පෙන්වීමට නම් කළ ගොනු නැත

en: No results match your search.
si: ඔබගේ සෙවුමට ගැලපෙන ප්‍රතිඵල නැත.

en: No window notification
si: කවුළු දැනුම්දීම් නැත

en: Non-Urgent
si: හදිසි-නැති

en: None
si: කිසිවක් නැත

en: Normal
si: සාමාන්‍ය

en: Norway
si: නොර්වේ

en: Norwegian
si: නෝවීජියානු

en: Norwegian Nynorsk
si: නෝවීජියානු නියිනෝර්ස්ක්

en: Note
si: සටහන

en: Notify Email:
si: ඊ-තැපැල් දැන්වීම:

en: November
si: නොවැම්බර්

en: Number of items in directory list:
si: ඩිරෙක්ටරි ලැයිස්තුවේ අයිතමයන් ගණන:

en: Number of items in month view:
si: මාසික දැක්මේ යිතමයන් ගණන:

en: OK
si: හරි

en: Occitan
si: ඔක්සිටන්

en: October
si: ඔක්තොම්බර්

en: Ojibwa
si: ඔජිබ්වා

en: Old Password:
si: පැරණි රහස්පදය

en: Oman
si: ඕමානය

en: Only if Inbox has more than 100 new messages
si: ලදලිපි තුළ නව ලිපි 100 කට වඩා ඇත්නම් පමණි

en: Only if Inbox has more than 20 new messages
si: ලදලිපි තුළ නව ලිපි 20 කට වඩා ඇත්නම් පමණි

en: Only if Inbox has more than 200 new messages
si: ලදලිපි තුළ නව ලිපි 200 කට වඩා ඇත්නම් පමණි

en: Only if Inbox has more than 50 new messages
si: ලදලිපි තුළ නව ලිපි 50 කට වඩා ඇත්නම් පමණි

en: Only if Inbox has more than 500 new messages
si: ලදලිපි තුළ නව ලිපි 500 කට වඩා ඇත්නම් පමණි

en: Only messages fetched from a POP3 server
si: ලිපි ලබාගන්නේ POP3 සේවාදායකයකින් පමණි

en: Operating System
si: මෙහෙයුම් පද්ධතිය

en: Original
si: මුල්

en: OriginalMsg
si: මුල්ලිපිය

en: Oriya
si: ඔරියා

en: Oromo
si: ඔරොමෝ

en: Ossetian
si: ඔස්සේතියානු

en: Overview
si: දළ විශ්ලේෂණය

en: POP3 Server
si: POP3 සේවාදායකය

en: POP3 setup
si: POP3 සැකසුම

en: PROTOCOL
si: සම්මුතිය (PROTOCOL)

en: Pacific Standard
si: පැසිපිත් සම්මතය

en: Page
si: පිටුව

en: Pakistan
si: පාකිස්තානය

en: Palau
si: පලාවු (Palau)

en: Pali
si: පාලි

en: Panama
si: පැනමා

en: Panjabi
si: පන්ජාබ්

en: Papua New Guinea
si: පැපුවා නිව්ගිනියා

en: Paraguay
si: පැරගුවේ

en: Parameter format error: language has illegal characters.
si: පරාමිතික සංයුති දෝෂයකි: භාෂාවේ අනීතික අනුලකුණු (characters) ඇත.

en: Password
si: රහස්පදය

en: Password Change Failed
si: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි

en: Password Changed
si: රහස්පදය වෙනස් කළා

en: Password change failed: authentication system error.
si: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි: සත්‍යාපන පද්ධතියේ දෝෂයකි.

en: Password change failed: function not supported.
si: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි: ක්‍රියාවට සහායය නොදක්වයි.

en: Password change failed: incorrect user name or password.
si: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි: වැරදි පරිශීලක නමක් හෝ රහස්පදයකි.

en: Password change failed: parameter format error.
si: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි: පරිමිති සංයුති (format) දෝෂයකි.

en: Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d character. | Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d characters.
si[0]: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි: රහස්පදය අවශ්‍ය අවම අකුරු ගණන වන %d ට වඩා කෙටියි.
si[1]: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි: රහස්පදය අවශ්‍ය අවම අකුරු ගණන වන %d ට වඩා කෙටියි.

en: Password change failed: unknown error code:
si: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි: නොදන්නා දෝෂ කේතයකි:

en: Password changed failed: new password confirm mismatch.
si: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි: නව රහස්පදය තහවුරු කිරීම අසමානයි.

en: Password changed failed: password requires both alpha and numeric characters.
si: රහස්පදය වෙනස් කිරීම අසාර්ථකයි: රහස්පදයට අකුරු සහ ඉලක්කම් දෙකම අවශයයි.

en: Password must have at least <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> characters.
si: රහස්පදයට අවම වශයෙන් අකුරු <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> ක් අවශ්‍යයි.

en: Password successfully changed.
si: රහස්පදය සාර්ථකව වෙනස් කළා.

en: Password:
si: රහස්පදය:

en: Past month
si: පසුගිය මාසය

en: Past six months
si: පසුගිය මාස 6

en: Past three months
si: පසුගිය මාස 3

en: Past two weeks
si: පසුගිය සති 2

en: Past week
si: පසුගිය සතිය

en: Past year
si: පසුගිය වසර

en: Persian
si: පර්සියානු

en: Personal Information
si: පෞද්ගලික තොරතුරු

en: Peru
si: පේරු

en: Philippines
si: පිලිපීනය

en: Phone
si: දුරකථනය

en: Photo could not be displayed
si: ඡායාරූපය පෙන්විය නොහැකි විය

en: Please Assign Field Names
si: ක්ෂේත්‍ර නම් නියම කරන්න

en: Please check the message saved in the draft folder, and try again.
si: කෙටුම්පත් ෆෝල්ඩරය තුළ සුරැති ලිපි පරික්‍ෂා කර නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: Please enter the URL of a file to attach
si: ඇමුණුමට වෙශ්‍ය ගොනුවේ URL ඇකුළත් කරන්න

en: Please enter the new name for this folder
si: මෙම ෆෝල්ඩරයේ අළුත් නම ඇතුළත් කරන්න

en: Please execute 'openwebmail-tool.pl --init' on server first!
si: පළමුව සේවාදායකය තුළ 'openwebmail-tool.pl --init' ක්‍රියාත්මක කරන්න

en: Please fill in the first name or last name fields first.
si: නමේ අග කොටස හෝ නමේ මුල කොටස ක්ෂේත්‍ර පළමුව පුරවන්න

en: Please try again later. The indexing process has not yet completed for folder:
si: ෆෝල්ඩරය සඳහා සූචිකරණ ක්‍රියාවලිය (indexing process)  මෙතෙක් අවසන් නැත. පසුව උත්සාහ කරන්න.

en: Poland
si: පෝලන්තය

en: Polish
si: පෝලන්ත

en: Port
si: විවරය (Port)

en: Portugal
si: පෘතුගාලය

en: Portuguese
si: පෘතුගිසි

en: Pref
si: මනාපයන්

en: Preferences Saved
si: මනාපයන් සුරකින ලදී

en: Preferences saved successfully.
si: මනාපයන් සාර්ථකව සුරකින ලදී

en: Prefix
si: මුලට යෙදෙන

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාවය

en: Priority:
si: ප්‍රමුඛතාවය:

en: Privacy Keys
si: පෞද්ගලිකත්ව යතුරු

en: Private
si: පෞද්ගලික

en: Public
si: පොදු

en: Public Encryption Key (gpg,pgp)
si: පොදු සංකේතාංකන යතුර (gpg,pgp)

en: Public or Private
si: පොදු හෝ පෞස්ගලික

en: Puerto Rico
si: පුවටෝරිකෝ

en: QUOTA HIT
si: කෝටාව අවසන්

en: Qatar
si: කටාර්

en: Quechua
si: කිව්චුවා (Quechua)

en: Quick Range:
si: ක්ෂණික පරාසය:

en: Quota Usage:
si: කෝටා භාවිතය:

en: Quota limit exceeded. Please delete some messages or webdisk files to free disk space.
si: කෝටා සීමාව ඉක්මවා ඇත. ඩිස්ක ඉඩ ලබා ගැනීමට යම් ලිපි ප්‍රමාණයක් හෝ ඩෙබ් ඩිස්කයේ ගොනු කිහිපයක් මකන්න.

en: Quota system error.
si: කෝටා සීමා දෝෂයකි.

en: Quota usage limit parameter format error.
si: කෝටා සීමාවලට අදාල පරාමිතික සංයුති (parameter format) දෝෂයකි.

en: REMOTE ADDRESS
si: දුරස්ථ ලිපිනය

en: REMOTE PORT
si: දුරස්ථ විවරය (PORT)

en: Rangoon
si: රැන්ගූන්

en: Read
si: නියවීම

en: Read receipt:
si: ලදුපත කියවීම:

en: Read with message charset:
si: ලිපියේ අකුරු කුලකය සමඟ කියවීම:

en: Real Name
si: නියම නම

en: Rebuild failed: a part was missing.
si: නැවත ගොඩනැඟීම අසාර්ථකයි: කොටසක් සොයාගත නොහැකිය.

en: Rebuild failed: new message has a size mismatch.
si: නැවත ගොඩනැඟීම අසාර්ථකයි: නව ලිපියේ විශාලත්ව නොගැලපීමකි.

en: Rebuild failed: new message is not in the correct format.
si: නැවත ගොඩනැඟීම අසාර්ථකයි: නව ලිපිය නිවැරදි සංයුතියෙන් (format.) නොවේ:

en: Rebuild failed: the end part was not found.
si: නැවත ගොඩනැඟීම අසාර්ථකයි: අවසන් කොටස හමු නොවීය

en: Received Date
si: ලැබුණු දිනය

en: Recipient
si: ලබන්නා

en: Recurrence:
si: නැවත සිදුවීම:

en: Redirecting to SSL Login...
si: SSL පුරනය සඳහා යොමුකරයි...

en: Reminder for global calendar events:
si: පොදු දිනදසුන් සිදුවීම් සඳහා සිහිකැඳවනය:

en: Reparagraph message before reply:
si: පිළිතුරු හැවීමට පෙර ලිපිය නැවත ඡේද කරන්න:

en: Reply with original message:
si: මුල් ලිපිය සදඟ පිළිතුරු යවන්න:

en: Reply-To:
si: පිළිතුරු-මෙයට:

en: Result Lines:
si: ප්‍රතිඵල පේළි:

en: Return to <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>
si: නැවත මෙතනට <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Return to List <tmpl_var current_year>
si: නැවත ලැයිස්තුවට  <tmpl_var current_year>

en: Return to Week <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_var currentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>
si: නැවත සතියට <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_var currentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>

en: Return to Year <tmpl_var current_year>
si: නැවත වසරට <tmpl_var current_year>

en: Romania
si: රොමෙනියාව

en: Romanian
si: රොමෙනියානු

en: Rows
si: පේළි

en: Rules
si: නීති

en: Run mail filter in the background:
si: ලිපි පෙරහන් පසුතලයේ ක්‍රියාත්මක කරන්න:

en: Russian
si: රුසියානු

en: Rwanda
si: රුවන්ඩාව

en: SCRIPT FILENAME
si: SCRIPT ගොනු නම

en: SCRIPT NAME
si: SCRIPTනම

en: SERVER
si: සේවාදායකය

en: SERVER ADDRESS
si: සේවාදායක ලිපිනය

en: SERVER NAME
si: සේවාදායක නම

en: SERVER PORT
si: සේවාදායක මූලය

en: SERVER SOFTWARE
si: සේවාදායක මෘදුකාංගය

en: SOFTWARE
si: මෘදුකාංගය

en: Saint Helena
si: ශාන්ත හෙලෙනා

en: Saint Lucia
si: ශාන්ත ලුසියා

en: Samoa
si: සමෝවා

en: Samoan
si: සමෝවානු

en: San Marino
si: සන් මැරිනෝ

en: Sanskrit
si: සංස්කෘත

en: Sardinian
si: සාර්ඩිනියානු

en: Saturday
si: සෙනසුරාදා

en: Saudi Arabia
si: සෞදි අරාබිය

en: Save
si: සුරකින්න

en: Save Stationery
si: ලිපිර්‍දව්‍ය සුරකින්න

en: Saved
si: සුරකින ලදී

en: Search
si: සොයන්න

en: Search Date Range
si: සොයන දත්ත පරාසය

en: Search Folders
si: සෙවුම් ෆෝල්ඩර

en: Search Results:
si: සෙවුම් පුතිඵල

en: Search Text
si: සෙවුම් පාඨ

en: Search Type
si: සෙවුම් ආකාරය

en: Select All
si: සියල්ල තෝරන්න

en: Send 'confirm reading' receipt:
si: කියවීම තහවරු කිරීමේ ලදුපත් යවන්න

en: Send button position:
si: බොත්තම පිහිටුම යවන්න

en: Sender
si: යවන්නා

en: Sender (Ascending)
si: යවන්නා (ආරෝහණ පිළිවෙළට)

en: Sender (Decending)
si: යවන්නා (අවරෝහණ පිළිවෙළට)

en: Senegal
si: සෙනෙගාලය

en: Sent
si: යැවූලිපි

en: Sent Date
si: යැවූ දිනය

en: Sent message popup window notification:
si: ලිපිය යැවීම් දක්වන පැන-නඟින කවුළු දැනුම්දීම:

en: Sent:
si: යැවූලිපි:

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: Serbia and Montenegro
si: සර්බියාව සහ මොන්ටෙනෙග්‍රෝ

en: Serbian
si: සර්බෙනියානු

en: Service is available over SSL only.<br>You will be redirected to the <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">SSL login</a> page in 5 seconds...
si: සේවාව SSL ඔස්සේ පමණි<br>තත්ත්පර 5 ට පසු ඔබව <a href="">SSL පුරනය</a> සඳහා වන පිටුවට යොමුකරනු ඇත...

en: Service is not available for the domain:
si: මෙම අඩවිය සඳහා සේවාව නැත:

en: Service is not available for user@domain:
si: user@domain සඳහා සේවාව නැත:

en: Session ID does not exist:
si: සැසි හැඳුනුම නොපවතී:

en: Session Timeout
si: සැසිය කාළය ඉක්මවීය

en: Session timeout:
si: සැසිය කාළය ඉක්මවීය:

en: Setting effective group id to "mail" failed:
si: ලිපියට සක්‍රීය සමූහ සැකසුම අසමත් විය:

en: Seychelles
si: සිෂෙල්ස්

en: Shona
si: ශෝනා (Shona)

en: Show HTML messages as plain text:
si: HTML ලිපි සාමාන්‍ය පාඨ (plain text) ලිපි සේ පෙන්වන්න

en: Show all results
si: සියළු ප්‍රතිඵල පෙන්වන්න

en: Show empty hours:
si: හිස් පැය පෙන්වන්න:

en: Show image attachments as links:
si: රූප ඇමුණුම් සබැඳුම් සේ පෙන්වන්න:

en: Sierra Leone
si: සියරා ලියොන්

en: Signature (500 characters or less)
si: අත්සන (අකුරු 500 ට අඩුවෙන්)

en: Signature before forwarded text:
si: අත්සය යොමු කළ පාඨ පෙළට පෙර:

en: Simple headers
si: සරල ශීර්ෂ

en: Sindhi
si: සින්ඳි

en: Singapore
si: සිංගප්පූරුව

en: Size
si: විශාලත්වය

en: Size (Largest first)
si: විශාලත්වය (විශාලම පළමුව)

en: Size (Smallest first)
si: විශාලත්වය (කුඩාම පළමුව)

en: Size for addressbook window:
si: ලිපින පොත් කවුළු විශාලත්වය:

en: Size for file edit window:
si: සැකසුම් කවුළු විශාලත්වය:

en: Size for mail edit area:
si: ලිපි සැකසුම් පෙදෙසේ විශාලත්වය:

en: Slovak
si: ස්ලොවැක්

en: Slovakia
si: ස්ලොවැකියාව

en: Slovenia
si: ස්ලෝවෙනියාව

en: Slovenian
si: ස්ලොවැනියානු

en: Solomon Islands
si: සොලමන් දිවයින්

en: Somali
si: සෝමාලියානු

en: Somalia
si: සෝමාලියාව

en: Sorry, root login is disabled for security.
si: කණගාටුයි, ආරක්ෂාව සඳහා root login අක්‍රීය කර ඇත.

en: Sorry, there was an unknown problem sending your message.
si: කණගාටුයි, ඔබේ ලිපිය යැවීමේදී නොදන්නා දෝෂයක් ඇතිවිය.

en: Sorry, your browser is not able to support HTML composing.
si: කණගාටුයි, ඔබගේ බ්‍රව්සරයට HTML ලිවීමට (HTML composing) සහායය දැක්විය නොහැකිය.

en: Sorry, your session has timed out. Please login again.
si: කණගාටුයි, ඔබගේ සැසිය කාලය ඉක්ම වීය. නැවත ලොගින් වන්න

en: South Africa
si: දකුණු අප්‍රිකාව

en: Spain
si: ස්පාඤ්ඤය

en: Spam Check
si: Spam පරික්‍ෂා කිරීම

en: Spam/Virus folder messages lifetime:
si: Spam/Virus ෆෝල්ඩර ලිපි ආයුකාළය:

en: Spanish
si: ස්පා‌ඤ්ඤ

en: Special Thanks to Retired Developers
si: හිටපු සංවර්ධකයිනට විශේෂයෙන් ස්තුතියි

en: Sri Lanka
si: ශ්‍රී ලංකාව

en: Start Date:
si: ආරම්භක දිනය:

en: Start hour:
si: ආරම්භක පැය:

en: Start time
si: ආරම්භක වේලාව

en: Start time:
si: ආරම්භක වේලාව:

en: Stationery Text
si: ලිපිද්‍රව්‍ය පාඨ

en: Status (Unread first)
si: තත්ත්වය (නොකියවූ පළමුව)

en: Style:
si: විලාසය:

en: Subject
si: විෂයය

en: Subject (Newest first)
si: විෂයය (නවතම පළමුව)

en: Subject (Oldest first)
si: විෂයය (පැරණිතම පළමුව)

en: Subject:
si: විෂයය:

en: Sudan
si: සුඩානය

en: Suffix
si: අගට යෙදෙන

en: Sundanese
si: සුඩාන

en: Sunday
si: ඉරිදා

en: Suriname
si: සුරිනාම්

en: Swahili
si: ස්වාහිලි

en: Swaziland
si: ස්වසිලන්තය

en: Sweden
si: ස්වීඩනය

en: Swedish
si: ස්විඩන

en: Switzerland
si: ස්විස්ටර්ලන්තය

en: Syrian Arab Republic
si: සිරියා අරාබි ජනරජය

en: Tab Delimited (.tab)
si: ටැබ් (.tab) මඟින් වෙන් කළ

en: Tagalog
si: ටගලොග් (Tagalog)

en: Tahitian
si: තහිටියානු (Tahitian)

en: Taiwan
si: තායිවානය

en: Tajik
si: තජික්

en: Tajikistan
si: ටජිකිස්තානය

en: Tamil
si: දමිළ

en: Tanzania
si: ටැන්සානියාව

en: Tatar
si: ටතාර් (Tatar)

en: Tehran
si: ටෙහෙරානය

en: Telephone Number
si: දුරකථන අංකය

en: Telephone Numbers
si: දුරකථන අංක

en: Telugu
si: තෙලිගු

en: Text
si: පෙළ

en: Text Content
si: පෙළ අන්තර්ගතය

en: Thai
si: තායි

en: Thailand
si: තායිලන්තය

en: The ' + wOrder[(wOrderNumber-1)] + ' ' + wDay[wDayNumber] + ' of the month
si: මාසයේ ' + wOrder[(wOrderNumber-1)] + ' ' + wDay[wDayNumber] + '

en: The <tmpl_var ordinal_num escape="html"> <tmpl_var weekday escape="html"> of the month
si: මාසයේ <tmpl_var ordinal_num escape="html"> <tmpl_var weekday escape="html">

en: The HTML data will be lost after the conversion, are you sure you want to change to Text mode?
si: පරිවර්තනය අවසානයේදී HTML දත්ත නැතිවනු ඇත, Text mode වෙත වෙනස් කළ යුතු බව ඔබට සහතිකද?

en: The SMTP username or password are not properly defined:
si: SMTP පරිශීලක නම සහ රහස්පදය නියමාකාරයෙන් දක්වා නැත:

en: The addressbook does not exist:
si: ලිපින පොත නොපවතී:

en: The addressbook folder is read-only:
si: ලිපින පොත් ෆෝල්ඩරය කියවීමපමණයි:

en: The addressbook folder name already exists:
si: ලිපින පොත් ෆෝල්ඩරය නම දැනටමත් ඇත:

en: The addressbook folder name exceeds the %d character limit: | The addressbook folder name exceeds the %d character limit:
si[0]: ලිපින පොත් ෆෝල්ඩර නම %d අකුරු සීමාව ඉක්මවා ඇත:
si[1]: ලිපින පොත් ෆෝල්ඩර නම %d අකුරු සීමාව ඉක්මවා ඇත:

en: The addressbook size exceeds the available free space.
si: ලිපින පොතේ විශාලත්වය පවතින ඉඩ ඉක්මවා ඇත.

en: The attachment exceeds the %d KB limit. | The attachment exceeds the %d KB limit.
si[0]: ඇමුණුම %d KB සීමාව ඉක්මවා ඇත.
si[1]: ඇමුණුම %d KB සීමාව ඉක්මවා ඇත.

en: The attachment:
    
    ' + shortfilename + '
    
    is being used in the message.
    It will not appear in the message if you delete it.
    Delete the attachment?
si: මෙම ඇමුණුම:
    
    ' + shortfilename + '
    
    ලිපියේ භාවිතා වී ඇත.
    ඔබ එය මැකුවහොත් ලිපියේ නොපෙන්වනු ඇත.
    ඇමුණුම මකන්නද?

en: The birth day exceeds the maximum number of days in the selected birth month.
si: උපන් දිනය තෝරා ඇති මාසයේ තිබිය හැකි උපරිම දින ගණන ඉක්මවා ඇත.

en: The birthday day must be a number between 1 and 31.
si: උපන් දිනය 1 ත් 31 ත් අතර දිනයක් විය යුතුමය.

en: The birthday month must be a number between 1 and 12.
si: උපන් දිනයේ මාසය 1 ත් 12 ත් අතර අගයක් විය යුතුමය.

en: The birthday value is invalid:
si: උපන් දිනය වලංගු නොවේ

en: The birthday year must be a number between 1 and 9999.
si: උපන් දිනයේ වසර 1 ත් 9999 ත් අතර අගයක් විය යුතුමය.

en: The book of filters is larger than the maximum allowed size.
si: පෙරහන් පොත අනුමත උපරිම ඉඩට වඩා විශාලත්වයෙන් වැඩිය.

en: The book of from addresses is larger than the maximum allowed size.
si: එවන්නාලේ ලිපිනයන් පොත අනුමත උපරිම ඉඩට වඩා විශාලත්වයෙන් වැඩිය.

en: The book of pop3 addresses is larger than the maximum allowed size.
si: pop3 ලිපිනයන් පොත අනුමත උපරිම ඉඩට වඩා විශාලත්වයෙන් වැඩිය.

en: The chosen export format is not supported:
si: තෝරා ඇති නිර්යාත සංයුතිය (format) සඳහා සහායය නොදක්වයි:

en: The chosen import format is unsupported. Please go back and chose a different one:
si: තෝරා ඇති ආයාත සංයුතිය (format) සඳහා සහායය නොදක්වයි: පසුපසට ගොස් වෙනස් එකක් තෝරන්න:

en: The day, month, and year must all be defined to store a birthday for a contact.
si: සබඳතාවයක් සඳහා උපන් දිනය ගබඩා කිරීමට දිනය, මාසය, සහ වසර දැක්විය යුතුමය.

en: The destination folder is read-only:
si: ගමනාන්ත ෆෝල්ඩරය කියවීම පමණයි:

en: The email address is empty. Continue?
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය හිස්, දිගටම කරගෙන යන්නද?

en: The event start time occurs after the event end time.
si: සිදුවීමේ ආරම්භක වේලාව එහි අවසන් වේලාවට පෙර යෙදී ඇත.

en: The export system allows you to download contacts to your local computer. Follow the steps below to complete the download.
si: නිර්යාත පද්ධතිය ඔබගේ පරිගණකයට සබඳතා බාගත කිරීමට ඉඩ ලබාදේ. බාගත කිරීම සම්පූර්ණ කිරීමට මෙම පියවර අනුගමනය කරන්න.

en: The file extension is incorrect for the chosen import format. The recommended extension for the format is:
si: ගොනු දිගුව තෝරා ඇති ආයාත සංයුතිය (format) සඳහා වැරදිය. සංයුතිය (format) සඳහා අනුමත ගොනු දිගුව වන්නේ:

en: The folder name is reserved by the system and cannot be used:
si: ෆෝල්ඩර නම පද්ධතිය විසින් වෙන් කරගෙන ඇති නිසා භාවිතා කළ නොහැකිය:

en: The group name must be defined.
si: සමූහ නම අර්ථ දැක්විය (define) යුතුමය.

en: The import file is 0 bytes.
si: ආයාත ගොනුව බයිට 0 කි.

en: The import file size exceeds the available free space:
si: ආයාත ගොනුවේ විශාලත්වය පවතින හිස් ඉඩ ඉක්මවයි:

en: The import file size exceeds the available quota space.
si: ආයාත ගොනුවේ විශාලත්වය පවතින කෝටා ඉඩ ඉක්මවයි:

en: The import file size exceeds the import file size limit:
si: ආයාත ගොනුවේ විශාලත්වය ආයාත ගොනු විශාලත්ව සීමාව ඉක්මවයි:

en: The nextdays value must be numeric.
si: ඊළඟ දිනය සංඛ්‍යාත්මක අගයක් විය යුතුමය

en: The program uname is not available to obtain OS information.
si: OS තොරතුරු ලබා ගැනීමට uname වැඩ සටහන නැත.

en: The recipients list could not be validated. Please check the recipients and try again.
si: ලබන්නන්ගේ ලැයිස්තුව වලංගු කළ නොහැකිය. ලබන්නන් පරික්‍ෂා කර නැවත උත්සාහ කරන්න.

en: The requested template file does not exist:
si: ඉල්ලුම් කළ අච්චු ගොනුව (template file) නොපවතී:

en: The same as composing character set
si: ලිවීමේ අකුරු පෙළ (character set) ට සමානයි

en: The search start date is after the search end date.
si: සෙවීම් ආරම්භක දිනය අවසාන දිනට පසුව යෙදී ඇත.

en: The timezone hour must be a number from 0 to 13.
si: වේලාකලාප (timezone) පැය ගණන 0 ත් 13 ත් අතර අංකයක් විය යුතුමය.

en: The timezone minute must be either 00 or 30.
si: වේලාකලාප (timezone) මිනිත්තු ගණන 00 හෝ 30 විය යුතුමය.

en: The timezone value is invalid:
si: වේලාකලාප අගය වලංගු නොවේ

en: The upload is not an approved file or type:
si: උඩුගත කිරීම අනුමත ගොනුවක් හෝ ආකාරයක් නොවේ:

en: There are no events today
si: අද දිනට සිදුවීම් යෙදී නැත

en: This day only
si: අද දිනය පමණයි

en: This group contains too many members to be clicked directly. Please check the to, cc, or bcc box for this group and use the compose button.
si: සෘජුව ක්ලික් කිරීමට මෙම සමූහය තුළ සාමාජිකයින් අධික සංඛ්‍යාවක් ඇත. මෙම සමූහය සඳහා වෙත, පිටපත්, හෝ රහස්‍ය පිටපත් සලකුණු කර ලියන්න බොත්තම භෘවිතා කරන්න.

en: This is a partial message and needs to be rebuilt.
si: මෙය ලිපි කොටසකි නැවත ගොඩනැඟීම අවශ්‍ය වේ.

en: This item was added for multiple dates.
    Deleting it will delete the item for all dates.
    Continue with Delete?
si: මෙම අයිතමය බහුවිධ දිනයන් සඳහා ඇතුළත් කර ඇත.
    මැකීමෙන් එය සියළු දිනයන්ගෙන් මැකී යනු ඇත.
    මැකීමේ කාර්යය කරගෙන යන්නද?

en: This item was added for multiple dates.
    Editing it will change the item for all dates.
    Continue with Edit?
si: මෙම අයිතමය බහුවිධ දිනයන් සඳහා ඇතුළත් කර ඇත.
    සැකසීමෙන් එය සියළු දිනයන් සඳහා සකස් යනු ඇත.
    සකස්කිරීමේ කාර්යය කරගෙන යන්නද?

en: This message has no subject, do you still want to send it?
si: මෙම ලිපියේ විෂයය නැත. ඔබට එය යැවීමට අවශ්‍යද?

en: This message requests a read receipt, do you want to transmit?
si: මෙම ලිපිය නියවීමේ ලදුපතක් ඉල්ලා ඇත, ඔබට එසේ කිරීමට අවශ්‍යද?

en: This month only
si: මෙම මාසය පමණි

en: Thursday
si: බ්‍රහස්පතින්දා

en: Tibetan
si: ටිබෙටියානු

en: Time
si: වේලාව

en: Time interval in dayview:
si: දෛනික දැක්මේ කාළ අන්තරය:

en: Timezone
si: වේලාකලාපය

en: Title
si: සිරස්තලය

en: Title:
si: සිරස්තලය:

en: To
si: වෙත

en: To download an entire addressbook at one time, use the download links in the manage addressbook area:
si: සම්පූර්ණ ලිපින පොතම වරකදී බාගත නිරීමට, ලිපින පොත් කළමනාකරණයේ ඇති සබැඳුම භාවිතා කරන්න:

en: To, Cc, and Bcc are empty. Please specify the recipients before sending.
si: වෙත, පිටපත්, සහ රහස්‍ය පිටපත් හිස්. යැවීමට පෙර ලබන්නා සඳහන් කරන්න.

en: To:
si: වෙත:

en: Today
si: අද

en: Togo
si: ටෝගෝ

en: Tokelau
si: ටොකෙලාවූ (Tokelau)

en: Tonga
si: ටොංගා (Tonga)

en: Total
si: එකතුව

en: Total Messages
si: ලිපි එකතුව

en: Transmitting...
si: සම්ප්‍රේෂණය කරයි....

en: Trash
si: ඉවතලූ ලිපි

en: Trash folder messages lifetime:
si: ෆෝල්ඩරයේ ඇති ඉවතලූ ලිපි ආයුකාළය:

en: Trinidad and Tobago
si: ට්‍රිනිඩැඩ් සහ ටොබැගෝ

en: Try Again
si: නැවත උත්සාහ කරන්න

en: Tsonga
si: ත්සොන්ගා (Tsonga)

en: Tswana
si: ත්ස්වානා (Tswana)

en: Tuesday
si: අඟහරුවාදා

en: Tunisia
si: ට්යුනීසියාව

en: Turkey
si: තුර්කිය

en: Turkish
si: තුර්කි

en: Turkmen
si: ටක්මෙනියානු

en: Turkmenistan
si: ටර්මෙනිස්තානය

en: Tuvalu
si: තුවාලු (Tuvalu)

en: Twi
si: ට්වි (Twi)

en: Type:
si: ආකරය:

en: Uganda
si: උගන්ඩාව

en: Ukraine
si: යුක්‍රේනය

en: Ukrainian
si: යුක්‍රේන

en: United Arab Emirates
si: එක්සත් අරාබි එමිරේටය

en: United Kingdom
si: එක්සත් රාජධානිය

en: United States
si: එක්සත් ජනපදය

en: Unknown
si: නොදන්නා

en: Unsupported upload type:
si: සහායය නොදක්වන උඩුගත කිරීම් ආකරයකි:

en: Unsupported vcard datatype:
si: සහායය නොදක්වන vcard දත්ත ආකරයකි:

en: Urdu
si: උර්දු

en: Urgent
si: හදිසි

en: Uruguay
si: උරුගුවේ

en: Use Regex in search and filterrule:
si: සෙවීමේදී හා පෙරහන් කිරීමේදී Regex භාවිතා කරන්න:

en: Use SSL
si: SSL භාවිතා කරන්න

en: Use fixed-width font when reading messages:
si: ලිපි කියවීමට ස්ථිර-පළලැති අකුරු භාවිතා කරන්න:

en: Use lightbar for selection:
si: තේරීම සඳහා lightbar භාවිතා කරන්න

en: User
si: පරිශීලක

en: User Folders
si: පරිශීලක ෆෝල්ඩර

en: User History
si: පරිශීලක අතීතය

en: User Id
si: පරිශීලක හැඳනුම

en: User Preferences
si: පරිශීලක මනාපයන්

en: User does not exist:
si: පරිශීලක නම නැත:

en: UserID:
si: පරිශීලකහැඳුනුම:

en: Uzbek
si: උස්බකිස්තානියානු

en: Uzbekistan
si: උස්බකිස්ථානය

en: Vatican City State
si: වතිකානු නගරය

en: Venda
si: වෙන්ඩා

en: Venezuela
si: වෙනිසියුලාව

en: Viet Nam
si: වියට්නාමය

en: Vietnamese
si: වියට්නාමියානු

en: View next after message move/copy:
si: ලිපි පිටපත් කිරීමේදී/ගෙනයාමේදී ඊළඟ ලිපිය පෙන්වන්න:

en: Virus
si: වෛරස

en: Virus Check
si: වෛරස පරික්‍ෂා කරන්න

en: Wait time for background mail filtering:
si: පසුතල ලිපි පෙරනය සඳහා රැඳීසිටින කාළය:

en: Warning: the uploaded data is not consistent. Each entry in the uploaded file does not contain the same number of fields. The imported data may not be correct or the import may fail. Please ensure all entries contain the same number of fields to guarantee correct import.
si: අවවාදයයි: උඩුගත කළ දත්ත අනුරූප නොවේ. ගොනුවේ ඇති එක් එක් ඇතුළත් කිරීමේ අඩංගු ක්ෂේත්‍ර ගණන එකම නොවේ. ආයාත කළ දත්ත නිවැරදි නොවීමට හෝ ආයාත කිරීම අසාර්ථක විය හැකිය. සෑම ඇතුළත් කිරීමකම අඩංගු ක්ෂේත්‍ර ගණන එකම බව සහතික කරගන්න.

en: WebDisk Options
si: වෙබ්ඩිස්කයේ විකල්ප

en: Website
si: වෙබ් අඩවිය

en: Websites
si: වෙබ් අඩවි

en: Wednesday
si: බදාදා

en: Week
si: සතිය

en: Week <tmpl_var nextweekofyear escape="html">:  <tmpl_var nextweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var nextweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_year escape="html">
si: සතිය <tmpl_var nextweekofyear escape="html">:  <tmpl_var nextweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var nextweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_year escape="html">

en: Week <tmpl_var prevweekofyear escape="html">:  <tmpl_var prevweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var prevweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_year escape="html">
si: සතිය <tmpl_var prevweekofyear escape="html">:  <tmpl_var prevweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var prevweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_year escape="html">

en: Week View
si: සති පෙනුම

en: Week start:
si: සති ඇරඹුම:

en: Week view
si: සති ඇරඹුම

en: Weekview Week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>
si: සතිපෙනුමේ සතිය <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>

en: Weekview Week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>
si: සතිපෙනුමේ සතිය <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>

en: Welcome to <tmpl_var programname escape="html">!
si: <tmpl_var programname escape="html"> වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමු!

en: Welsh
si: වෙල්ෂ්

en: West Africa
si: බටහිර අප්‍රිකාව

en: Western Frisian
si: බටහිර ෆ්‍රිසියානු

en: Western Sahara
si: බටහිර සහරාව

en: When this feature is enabled you may login to <tmpl_var programname escape="js"> without re-entering your username and password, but only if you did not logout of your previous session and that session has not timed out.
    
    DO NOT ENABLE THIS FEATURE ON A PUBLIC COMPUTER or others will gain access to your account.
si: මෙම විශේෂෘංගය බලැති කිරීමෙන් <tmpl_var programname escape="js"> වෙත පරිශීලක නම සහ රහස්පදය නැවත ඇතුළත් කිරීමෙන් තොරව ලොගින් විය හැකිය, නමුත් එසේ වන්නේ ඔබ පිටවූවේ (logout) නැතිනම් සහ පසුතිය සැසිය කාලය ඉක්ම වූවේ නැතිනම්ය.
    .
    මෙය පොදු පරිගණකයක් තුළදී හෝ අනෙක් අයට පුවේශය සහිත රිගණකයක් තුළදී බලැති නොකළ යුතුය.

en: Width
si: පළල

en: Wolof
si: වොල්ෆ් (Wolof)

en: Work Information
si: කාර්යාලීය තොරතුරු

en: Year <tmpl_var next_year escape="html">
si: වසර <tmpl_var next_year escape="html">

en: Year <tmpl_var prev_year escape="html">
si: වසර <tmpl_var prev_year escape="html">

en: Year <tmpl_var year>
si: වසර <tmpl_var year>

en: Year View
si: වර්ෂ පෙනුම

en: Year view
si: වර්ෂ පෙනුම

en: Yearview <tmpl_var year>
si: වර්ෂපෙනුම <tmpl_var year>

en: Yearview Year <tmpl_var year>
si: වර්ෂපෙනුමේ වර්ෂය <tmpl_var year>

en: Yemen
si: යේමනය

en: Yes
si: ඔව්

en: Yiddish
si: යිඩිෂ් (Yiddish)

en: Yoruba
si: යොරුබා (Yoruba)

en: You are not allowed to connect from this client domain:
si: මෙම අඩවිය සිට සම්බන්ධ වීමට ඔබට ඉඩ නොදේ:

en: You are not allowed to connect from this client ip:
si: මෙම ip ලිපිනයේ සිට සම්බන්ධ වීමට ඔබට ඉඩ නොදේ:

en: You are not allowed to send messages to this email address:
si: මෙම විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය ලිපි යැවීමට ඔබට ඉඩ නොදේ:

en: You do not have permission to edit the global addressbook.
si: පොදු ලිපින පොත වෙනස් කිරීමට ඔබට අවසර නැත.

en: You must fill in the longitude and latitude before any maps or photos can be viewed.
si: සිතියම් හෝ ඡායාරූප පෙන්වීමට පෙර අත්ෂාංශ හා දේශාංශ ඇතුළත් කළ යුතුමය.

en: Your message:
si: ඔබේ ලිපිය:

en: Zambia
si: සැම්බියාව

en: Zimbabwe
si: සිම්බාබ්වේ

en: Zulu
si: සුලූ (Zulu)

en: [Delete]
si: [මකන්න]

en: a custom name
si: රිසිකරණ නමක්

en: a description of the source url
si: url මූලයේ විස්තරයක්

en: about <tmpl_var programname escape="html">
si: <tmpl_var programname escape="html"> පිළිබඳ

en: add
si: එක් කරන්න

en: add an attachment from a url
si: url ක් වෙතින් ඇමුණුමක් එක් කරන්න

en: add an attachment from the webdisk
si: වෙබ් ඩිස්කය වෙතින් ඇමුණුමක් එක් කරන්න

en: add event
si: සිදුවීමක් එක් කරන්න

en: add new agent
si: නව නියෝජිතයෙක් එක් කරන්න

en: addressbook
si: ලිපින පොත

en: advanced search
si: වැඩිමනත් සෙවුම

en: age
si: වයස

en: all attachments
si: සියළු ඇමුණුම්

en: all headers
si: සියළු ශීර්ෂයන්

en: all members
si: සියළු සාමාජිකයින්

en: am
si: පෙ.ව

en: at SMTP port:
si: SMTP විවරයේදී (port):

en: attachment
si: ඇමුණුම

en: attachments
si: ඇමුණුම්

en: back to All Addressbooks
si: නැවත සියළු ලිපින පොත් වෙතට

en: back to Inbox
si: නැවත ලදලිපි වෙතට

en: back to addressbook
si: නැවත ලිපින පොත් වෙතට

en: back to addressbook listing
si: නැවතලිපින පොත් ලැයිස්තුව වෙතට

en: back to all addressbooks
si: නැවත සියළු ලිපින පොත් වෙතට

en: back to calendar
si: නැවත දිනදසුන වෙතට

en: back to message listing
si: නැවත ලිපි ලැයිස්තුව වෙතට

en: back to message reading
si: නැවත ලිපි කියවීම වෙතට

en: back to preferences
si: නැවත මනාපයන් වෙතට

en: back to user preferences
si: නැවතපරිශීලක මනාපයන් වෙතට

en: back to webdisk
si: නැවත වෙබ්ඩිස්කය වෙතට

en: block SMTP relay <tmpl_var smtprelay escape="js">?
si: <tmpl_var smtprelay escape="js"> SMTP අවහිර කරන්නද?

en: block email <tmpl_var fromaddress escape="js">?
si: <tmpl_var fromaddress escape="js"> විද්‍යුත් තැපැල අවහිර කරන්නද?

en: calendar
si: දිනදසුන

en: cancel
si: එපා

en: car
si: කාරය

en: cell
si: කොටුව (cell)

en: change password
si: රහස්පදය වෙනස් කරන්න

en: character set: <tmpl_var messagecharset escape="html">
si: අකුරු කුලකය: <tmpl_var messagecharset escape="html">

en: check/uncheck all boxes for Bcc
si: රහස්‍ය පිටපත් සඳහා සියළු කොටු සළකුණු කරන්න/හරින්න

en: check/uncheck all boxes for Cc
si: පිටපත් සඳහා සියළු කොටු සළකුණු කරන්න/හරින්න

en: check/uncheck all boxes for To
si: වෙත (To) සඳහා සියළු කොටු සළකුණු කරන්න/හරින්න

en: check/uncheck all boxes for export
si: නිර්යාත කිරීම සඳහා සියළු කොටු සළකුණු කරන්න/හරින්න

en: check/uncheck all boxes for group membership
si: සමූහ සාමාජිකත්වය සඳහා සියළු කොටු සළකුණු කරන්න/හරින්න

en: check/uncheck all boxes for move, copy, or delete
si: ගෙනයාම, පිටපත් කිරීම, හෝ මැකීම සඳහා සියළු කොටු සළකුණු කරන්න/හරින්න

en: choose a file type to add
si: එක් කිරීමට ගොනු ආකාරයක් තෝරන්න

en: city
si: නගරය

en: clear all checked
si: සියළු සළකුණු හරින්න

en: clear all stationery?
si: සියළු ලිපිද්‍රව්‍ය හිස් කරන්නද?

en: click to continue
si: දිගටම කරගෙනයාමට ක්ලික් කරන්න

en: click to retrieve mail from this account
si: මෙම ගිණුමෙන් ලිපි ගැනීමට ක්ලික් කරන්න

en: close
si: වසන්න

en: collapse all contacts
si: සියළු සබඳතා හකුලන්න

en: collapse this contact
si: සියළු සබඳතා හකුලන්න

en: compose message
si: ලිපියක් ලියන්න

en: compose message to <tmpl_var from_address escape="html">
si: <tmpl_var from_address escape="html"> ට ලිපියක් ලියන්න

en: compose message to <tmpl_var to_address escape="html">
si: <tmpl_var to_address escape="html"> ට ලිපියක් ලියන්න

en: compose new message
si: නව ලිපියක් ලියන්න

en: contact details
si: සබඳතා තොරතුරු

en: contains
si: අඩංගු වූ

en: country
si: රට

en: create a new filter rule like this one
si: මෙවැනි නව පෙරහන් නීතියක් සාදන්න

en: custom values
si: රිසිකරණ අගයන්

en: date from subject size
si: දිනය වෙතින් විෂයය විශාලත්වය

en: date subject from size
si: දිනය විෂයය වෙතින් විශාලත්වය

en: day
si: දිනය

en: delete
si: මකන්න

en: delete all non-text attachments
si: සියළු පාඨ නොවන ඇමුණුම් මකන්න

en: delete event
si: සිඳුවීම මකන්න

en: delete selected contacts
si: තෝරාගත් සබඳතා මකන්න

en: delete this attachment
si: මෙම ඇමුණුම මකන්න

en: delete this division
si: මෙම අංශය මකන්න

en: delete this entire work grouping
si: මෙම සම්පූර්ණ ක්‍රියාකාරී සමූහය මකන්න

en: delete this sound
si: මෙම ශබ්දය මකන්න

en: does not contain
si: අඩංගු නොවන

en: domestic address
si: ගෘහස්ත ලිපිනය

en: done
si: කළා

en: download
si: බාගත කිරීම

en: download &quot;<tmpl_var subject escape="html">.msg&quot;
si: &quot;<tmpl_var subject escape="html">.msg&quot; බාගත කරන්න

en: download <tmpl_var foldername escape="html">
si: <tmpl_var foldername escape="html"> බාගත කරන්න

en: download Inbox
si: ලදලිපි බාගත කරන්න

en: download all non-text attachments
si: පාඨ-නොවන සියළු ඇමුණුම් බාගත කරන්න

en: download this agent
si: මෙම නියෝජිත බාගත කරන්න

en: download this attachment
si: මෙම ඇමුණුම බාගත කරන්න

en: download this privacy key
si: මෙම පෞද්ගලිකත්ව යතුර බාගත කරන්න

en: edit contact
si: සබඳතා සකසන්න

en: edit contact in addressbook &quot;<tmpl_var xowmbook escape="html">&quot;
si: &quot;<tmpl_var xowmbook escape="html">&quot සබඳතා ලිපින පොත් සබඳතා සකසන්න;

en: edit draft
si: කෙටම්පත සකසන්න

en: edit event
si: සිදුවීම සකසන්න

en: edit personal email addresses
si: පෞද්ගලික විද්‍යුත් තැපැල් ලිපින  සකසන්න

en: edit spam preferences
si: spam මනාපයන් සකසන්න

en: edit stationery
si: ලිපිද්‍රව්‍ය සකසන්න

en: edit this account
si: මෙම ගිණුම සකසන්න

en: edit this filter rule
si: මෙම පෙරහන් නීතිය සකසන්න

en: email
si: විද්‍යුත් තැපැල

en: empty folder
si: හිස් ෆෝල්ඩරය

en: ends with
si: සමඟ අවසන් වන

en: every hour | every %d hours
si[0]: සෑම පැයකම
si[1]: සෑම පැය %d කම

en: every minute | every %d minutes
si[0]: සෑම විනාඩියකම
si[1]: සෑම විනාඩි %d කම

en: expand all contacts
si: සියළු සබඳතා විදහන්න

en: expand this contact
si: මෙම සබඳතාවය විදහන්න

en: export
si: නිර්යාත කරන්න

en: export contacts
si: සබඳතා නිර්යාත කරන්න

en: fax
si: ෆැක්ස්

en: find your geographic position
si: ඔබගේ භූ විද්‍යාත්මක පිහිටුම සොයන්න

en: first
si: පළමු

en: follow up
si: පසු විපරම්

en: forward
si: යොමු කරන්න

en: forward as attachment
si: ඇමුණුමක් ලෙස යොමු කරන්න

en: forward as original
si: මුල් ලිපිය ලෙස යොමු කරන්න

en: from subject date size
si: වෙතින් විෂයය දිනය විශාලත්වය

en: go to top
si: ඉහළට යන්න

en: group
si: සමූහය

en: home
si: නිවස

en: home address
si: නිවසේ ලිපිනය

en: import
si: ආයාත කරන්න

en: import contact
si: සබඳතා ආයාත කරන්න

en: import contacts
si: සබඳතා ආයාත කරන්න

en: import this contact to your addressbook
si: ඔබගේ ලිපින පොතට මෙම සබඳතාවය ආයාත කරන්න

en: international address
si: ජාත්‍යන්තර ලිපිනය

en: is
si: වන

en: is not
si: නොවන

en: jump to the top of the page
si: පිටුවේ ඉහළට පනින්න

en: keyboard
si: යතුරු පුවරුව

en: last
si: අවසන්

en: last name:<i>von Trapp</i>&nbsp;&nbsp;&nbsp;sort override:<i>Trapp</i>
si: නමේ අග කොටස: <i>von Trapp</i>&nbsp;&nbsp;&nbsp;sort override:<i>Trapp</i>

en: latitude
si: අක්ෂාංශ

en: learn spam
si: spam ගැන දැනුවත් වන්න

en: link
si: සබැඳුම

en: logout
si: පිටවීම (logout)

en: longitude
si: දේශාංශය

en: mail filter setup
si: ලිපි පෙරහන් සැකසුම

en: make label
si: ලේබලය සාදන්න

en: manage addressbooks
si: ලිපින පොත් කළමනාකරණය

en: manage folders
si: ෆෝල්ඩර කළමනාකරණය

en: manager, executive, etc
si: කළමනාකරු, විධායක, ආදී

en: mark all read
si: කියවූ සේ සළකුණු කරන්න

en: mark as unread
si: නොකියවූ සේ සළකුණු කරන්න

en: message
si: ලිපිය

en: middle
si: මැද

en: modem
si: නවීන

en: month
si: මාසය

en: more events...
si: තවත් සිදුවීම්...

en: move selected messages to trash
si: තෝරාගත් ලිපි ඉවතලූ ලිපි වෙත ගෙනයන්න

en: ms word preview
si: ms word පෙරදැක්ම

en: next message
si: ඊළඟ ලිපිය

en: next page
si: ඊළඟ පිටුව

en: no conversion
si: පරිවර්තනයක් නැත

en: no filter rules exist
si: පෙරහන සඳහා නියමයන් නොපවතී

en: no global filter rules exist
si: ලොදු පෙරහන සඳහා නියමයන් නොපවතී

en: no keys exist for this contact
si: මෙම සබඳතාවය සඳහා යතුරු නොපවතී

en: no next message
si: පාඨ ලිපි නැත

en: no one acts on behalf of this contact
si: ඊළඟ ලිපිය නැත

en: no previous message
si: පෙර ලිපිය නැත

en: none
si: කිසිවක් නැත

en: number of active sessions in the past 1, 5, 15 minutes
si: පසුගිය විනාඩි 1, 5, 15 තුළ වූ ක්‍රියාකාරී සැසි ගණන

en: or upload the file directly
si: හෝ ගොණුව සෘජුව උඩුගත තරන්න

en: parcel delivery address
si: පාර්සල් බෙදන ලිපිනය

en: pm
si: ප.ව

en: postal address
si: තැපැල් ලිපිනය

en: postoffice box
si: තැපැල් පෙට්ටිය

en: prefix
si: මුලට යොදන

en: preparing selections, please wait...
si: තේරීම් සූදානම් කරයි, රැදී සිටින්න...

en: preview this attachment
si: ඇමුණුම පෙරදැක්ම

en: previous message
si: පෙර ලිපිය

en: previous page
si: පෙර පිටුව

en: print
si: මුද්‍රණය

en: read full note
si: සම්පූර්ණ සටහන කියවන්න

en: rebuild index
si: සූචිය (index) යළි ගොඩනඟන්න

en: refresh
si: නැවුම් කරන්න

en: remote images have been blocked to protect your privacy. click here to view them.
si: ඔබගේ පෞද්ගලිකත්වය ආරක්ෂා කිරීමට දුරස්ථ රූප අවහිර කර ඇත. ඒවා පෙන්වීමට ක්ලික් කරන්න.

en: rename
si: යළි නම්කරන්න

en: reply
si: පිළිතුරු

en: reply all
si: සැමට පිළිතුරු

en: retrieve pop3 mail
si: pop3 ලිපි ලබා ගන්න

en: save
si: සුරකින්න

en: save draft
si: කෙටුම්පත සුරකින්න

en: save this attachment to your webdisk
si: මෙම ඇමුණුම ඔබගේ වෙබ් ඩිස්කයට සුරකින්න

en: save to webdisk
si: වෙබ් ඩිස්කයට සුරකින්න

en: search
si: සොයන්න

en: send
si: යවන්න

en: session timeout
si: සැසිය කාළය ඉක්මවීය

en: show a map of this location
si: මෙම ස්ථානයේ සිතියම පෙන්වන්න

en: show a satellite photo of this location
si: මෙම ස්ථානයේ චන්ද්‍රිකා ඡායාරූපය පෙන්වන්න

en: show timezone map
si: වේලාකලාප සිතියම පෙන්වන්න

en: simple attachments
si: සරල ඇමුණුම්

en: simple headers
si: සරල ශීර්ෂයන්

en: sort alphanumerically
si: අක්ෂරාංක (alphanumerically) අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by categories ascending
si: වර්ගය අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by email ascending
si: විද්‍යුත් තැපැල අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by first name ascending
si: මුල නමේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by full name ascending
si: සම්පූර්ණ නමේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by last name ascending
si: නමේ අග කොටසේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by middle name ascending
si: නමේ මැද කොටසේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by name prefix ascending
si: නමේ මුලට යෙදෙන (name prefix) අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by name suffix ascending
si: නමේ අගට යෙදෙන (name prefix) අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by note ascending
si: සටහන් අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by oldest first
si: පැරණිම ලිපි මුලට පිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by oldest threads first
si: පැරණිම සබැඳි ලිපි මුලට පිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by phone number ascending
si: දුරකථන අංකයේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by received date
si: ලැබුණු දිනයේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by recipient
si: ලබන්නාගේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by sender
si: යවන්නාතේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by sent date
si: යැවූ දිනය අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by size
si: විශාලත්වයේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: sort by size smallest first
si: විශාලත්වයේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න (කුඩාම පළමුව)

en: sort by subject
si: විෂයයේ අනුපිළිවෙලට සකසන්න

en: spamassassin user preferences
si: spamassassin පරිශීලක මනාපයන්

en: spellcheck
si: අක්ෂර වින්‍යාසය

en: starts with
si: ආරම්භ වන

en: state/province
si: ජනපදය/පළාත

en: status unread first
si: තත්ත්වය නොකියවූ පළමුව

en: street address
si: වීදියේ ලිපිනය

en: subject from date size
si: විෂයය වෙතින් දිනය විශාලත්වය

en: suffix
si: පසුව යෙදෙන

en: test sound
si: පරීක්ෂණ ශබ්දය

en: timezone map
si: වේලාකලාප සිතියම

en: undisclosed-recipients
si: ඓළිදරව්-නොකළ ලබන්නන්

en: update index
si: සූචිය (index) යාවත්කාලීන කරන්න

en: update map
si: සිතියම යාවත්කාලීන කරන්න

en: used by external programs to identify this card
si: මෙම කාඩ්පත හඳුනාගැනීම සඳහා බාහිර වැඩසටහන් විසින් භාවිතා කරයි

en: user preferences
si: පරිශීලක මනාපයන්

en: v.p., research and development
si: v.p., පර්යේෂණ සහ සංවර්ධනය

en: vCard Information
si: vCard තොරතුරු

en: vCard Source Name
si: vCard මූලයේ නම

en: vCard Source URL
si: vCard මූලයේ URL

en: video
si: වීඩියෝ

en: view all checked
si: සළකුණු කළ සියල්ල පෙන්වන්න

en: view history
si: අතීතය පෙන්වන්න

en: view larger
si: විශාලව පෙන්වන්න

en: view messages
si: ලිපි පෙන්වන්න

en: view this addressbook
si: මෙම ලිපින පොත පෙන්වන්න

en: view week <tmpl_var labeltext escape="html">
si: සතිය පෙන්වන්න <tmpl_var labeltext escape="html">

en: virtual domain user management
si: අතාත්වික (virtual) අඩවි පරිශීලක කළමනාකරණය

en: voice
si: කටහඩ

en: wait %d second after login to fetch | wait %d seconds after login to fetch
si[0]: ලොගින් වූ පසු ලිපි ලබා ගැනීමට තත්ත්පර %d ක් රැදී සිටින්න
si[1]: ලොගින් වූ පසු ලිපි ලබා ගැනීමට තත්ත්පර %d ක් රැදී සිටින්න

en: was read on:
si: කියවූයේ:

en: webdisk
si: වෙබ්ඩිස්කය

en: webmail
si: වෙබ්මේල්

en: work
si: කාර්යාලය            ‍

en: work address
si: කාර්යාල ලිපිනය

en: write mail to <tmpl_var email escape="html">
si: <tmpl_var email escape="html"> ට ලිපියක් ලියන්න

en: write mail to all group members
si: සමූහයේ සියල්ලන්ට ලිපියක් ලියන්න

en: write mail to group member <tmpl_var email escape="html">
si: සමූහයේ <tmpl_var email escape="html"> සාමාජිකයාට ලිපියක් ලියන්න

en: year
si: වර්ෂය
