OpenWebMail - en to pl translation catalogue (1776 entries)

en: # Message forwarded as attachment
pl: # Wiadomość przekazana jako załącznik

en: %d Byte | %d Bytes
pl[0]: %d Bajt
pl[1]: %d Bajty
pl[2]: %d Bajtów

en: %d Directory | %d Directories
pl[0]: %d Katalog
pl[1]: %d Katalogi
pl[2]: %d Katalogów

en: %d File | %d Files
pl[0]: %d Plik
pl[1]: %d Pliki
pl[2]: %d Plików

en: %d address per page | %d addresses per page
pl[0]: %d adres na stronie
pl[1]: %d adresy na stronie
pl[2]: %d adresów na stronie

en: %d byte snipped ... | %d bytes snipped ...
pl[0]: %d wycięty bajt
pl[1]: %d wycięte bajty
pl[2]: %d wyciętych bajtów

en: %d character | %d characters
pl[0]: %d znak
pl[1]: %d znaki
pl[2]: %d znaków

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d dni

en: %d item could not be changed by chmod | %d items could not be changed by chmod
pl[0]: %d element nie może być zmieniony przez chmod
pl[1]: %d elementy nie mogą być zmienione przez chmod
pl[2]: %d elementów nie może być zmienione przez chmod

en: %d match found | %d matches found
pl[0]: znaleziono %d dopasowanie
pl[1]: znaleziono %d dopasowania
pl[2]: znaleziono %d dopasowań

en: %d message | %d messages
pl[0]: %d wiadomość
pl[1]: %d wiadomości
pl[2]: %d wiadomości

en: %d message per page | %d messages per page
pl[0]: %d wiadomość na stronę
pl[1]: %d wiadomości na stronę
pl[2]: %d wiadomości na stronę

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: %d pixel | %d pixels
pl[0]: %d piksel
pl[1]: %d piksele
pl[2]: %d pikseli

en: %d point | %d points
pl[0]: %d punkt
pl[1]: %d punkty
pl[2]: %d punktów

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekundy
pl[2]: %d sekund

en: %d unread | %d unread
pl[0]: %d nieprzeczytany
pl[1]: %d nieprzeczytane
pl[2]: %d nieprzeczytanych

en: 'Please enter the desired permissions for selected items:
    ( ' + selectedstr() + ' )
    
    Permission examples:
    0755 for shared directories, 0644 for shared files
    0700 for private directories, 0600 for private files'
pl: 'Wprowadź żądane uprawnienia dla zaznaczonych elementów:
    (' + selectedstr() + ')
    
    Przykłady uprawnień:
    0755 dla współdzielonych katalogów, 0644 dla współdzielonych plików
    0700 dla prywatnych katalogów, 0600 dla prywatnych plików'

en: 'Sorry, ' + selectedmonth + ' only has ' + daysinmonth + ' days in ' + formYear + '.
    Changing the day to ' + daysinmonth + '.'
pl: 'Przepraszamy, ' + selectedmonth + ' ma tylko ' + daysinmonth + ' dni ' + formYear + '.
    Zmień dzień na ' + daysinmonth + '.'

en: 'session time: ' + (remainingseconds - 5) + ' seconds left'
pl: 'czas sesji: ' + (remainingseconds - 5) + ' sekund pozostało'

en: (less than 0 for spam, more than 0 for ham)
pl: (mniej niż 0 dla spamu, więcej niż 0 dla pożądanych wiadomościi)

en: (letters, digits &amp; underline only)
pl: (litery, cyfry &amp; tylko podkreśl)

en: (no subject)
pl: (bez tematu)

en: -- User Defined --
pl: -- Zdefiniowany Użytkownik --

en: -- add to personal dictionary --
pl: -- dodaj do osobistego słownika --

en: -- fix manually --
pl: -- napraw ręcznie --

en: -- read only --
pl: -- tylko do odczytu --

en: ------- End of Forwarded Message -------
pl: ------- Koniec Nadesłanej Wiadomości -------

en: ------- End of Original Message -------
pl: ------- Koniec Oryginalnej Wiadomości -------

en: ---------- Forwarded Message -----------
pl: ---------- Nadesłana Wiadomość -----------

en: ---------- Original Message -----------
pl: ---------- Oryginalna Wiadomość -----------

en: --DELETE--
pl: --USUŃ--

en: --FORWARD--
pl: --PODEŚLIJ--

en: --LEARN HAM--
pl: --ZAPAMIĘTAJ JAKO POŻĄDANA WIADOMOŚĆ--

en: --LEARN SPAM--
pl: --ZAPAMIĘTAJ JAKO SPAM--

en: --MARK AS READ--
pl: --OZNACZ JAKO PRZECZYTANE--

en: --MARK AS UNREAD--
pl: --OZNACZ JAKO NIEPRZECZYTANE--

en: 1. Browse for the file you are importing:
pl: 1. Przeglądaj w poszukiwaniu pliku, który importujesz:

en: 1. Select the contacts that you want to download from the list above.
pl: 1. Zaznacz kontakty, które chcesz ściągnąć z listy powyżej.

en: 1000 messages per page
pl: 1000 wiadomości na stronę

en: 12 hour
pl: 12 godzin

en: 1st
pl: Pierwszy

en: 2. Choose the format of your import file (character set is optional):
pl: 2. Wybierz format twojego importowanego pliku (zestaw znaków jest opcjonalny)

en: 2. Select an export format:
pl: 2. Wybierz format eksportu

en: 24 hour
pl: 24 godziny

en: 2nd
pl: Drugi

en: 3. Choose a destination addressbook for the imported data:
pl: 3. Wybierz miejsce książki adresową dla importowanych danych:

en: 3rd
pl: Trzeci

en: 4th
pl: Czwarty

en: <a href="http://openwebmail.acatysmoof.com" target="_blank"><tmpl_var programname escape="html"></a> version <tmpl_var programversion escape="html">
pl: <a href="http://openwebmail.acatysmoof.com" target="_blank"><tmpl_var programname escape="html"></a> Wersja <tmpl_var programversion escape="html">

en: <label for="thisandnextdays">This day and next </label><input type="text" name="nextdays" size="2"> days
pl: <label for="thisandnextdays">Ten i następny </label><input type="text" name="nextdays" size="2"> dzień

en: <label for="thisandnextdays">This day and the next </label><input type="text" name="nextdays" size="2" value="<tmpl_var nextdays escape="html">"> days
pl: <label for="thisandnextdays">Ten i następny </label><input type="text" name="nextdays" size="2" value="<tmpl_var nextdays escape="html">"> dzień

en: <tmpl_var attfiles_totalsize_kb escape="html"> Kb<tmpl_if attachments_limit> of <tmpl_var attachments_limit escape="html"> Kb</tmpl_if> Total
pl: <tmpl_var attfiles_totalsize_kb escape="html"> Kb<tmpl_if attachments_limit> z <tmpl_var attachments_limit escape="html"> Kb</tmpl_if> Całości

en: <tmpl_var availableattspace escape="html"> KB Available
pl: <tmpl_var availableattspace escape="html"> Dostępne KB

en: <tmpl_var availablefreespace escape="html"> KB Available
pl: <tmpl_var availablefreespace escape="html"> Dostępne KB

en: <tmpl_var programname escape="html"> Error
pl: <tmpl_var programname escape="html"> Błąd

en: <tmpl_var timeintransitsign escape="html"><tmpl_var timeintransithour escape="html">h <tmpl_var timeintransitmin escape="html">m <tmpl_var timeintransitsec escape="html">s difference
pl: <tmpl_var timeintransitsign escape="html"><tmpl_var timeintransithour escape="html">h <tmpl_var timeintransitmin escape="html">m <tmpl_var timeintransitsec escape="html">s różnica

en: A %var% style configuration variable is too recursive:
pl: %var% konfiguracja stylu zmiennej jest zbyt rekurencyjna:

en: A contact contains a property with illegal characters in the property group:
pl: Kontakt zawiera właściwość z niedozwolonymi znakami w grupie właściwości:

en: A contact contains a property with illegal characters in the property type:
pl: Kontakt zawiera właściwość z niedozwolonymi znakami w typie właściwości:

en: A contact group name contains an invalid carriage return:
pl: Nazwa grupy kontaktów zawiera niewłaściwy znak powrotu karetki:

en: A contact property type contains an invalid carriage return:
pl: Właściwość kontaktu zawiera niewłaściwy znak powrotu karetki:

en: A copy of the message has been saved to your drafts folder.
pl: Kopia wiadomości została zapisana do twojego folderu wersji roboczych

en: A file must be selected for import.
pl: Plik musi być zaznaczony do importu

en: A popup window has been blocked.
    Please unblock popups and try again.
pl: Wyskakujące okienko zostało zablokowane.
    Odblokuj wyskakujące okienka i spróbuj ponownie.

en: A valid xowmuid must be provided.
pl: Właściwy xowmuid musi być dostarczony.

en: ACTIVE SESSIONS
pl: AKTYWNE SESJE

en: Abkhazian
pl: Abchaski

en: About
pl: O

en: Abu Dhabi, Volgograd, Kabul
pl: Abu Dabi, Wołgograd, Kabul

en: Access Classification
pl: Klasyfikacja dostępu

en: Access denied: all modules are disabled.
pl: Dostęp wzbroniony: wszystkie moduły są wyłączone.

en: Access denied: the addressbook module is not enabled.
pl: Dostęp wzbroniony: moduły książki adresowej nie są włączone.

en: Access denied: the advanced search module is not enabled.
pl: Dostęp wzbroniony: moduł zaawansowanego wyszukiwania nie jest włączony.

en: Access denied: the calendar module is not enabled.
pl: Dostęp wzbroniony: moduł kalendarza nie jest włączony.

en: Access denied: the operation is not allowed.
pl: Dostęp wzbroniony: operacja nie jest dozwolona.

en: Access denied: the session id is not properly defined.
pl: Dostęp wzbroniony: id sesji nie jest właściwie zdefiniowane.

en: Access denied: the spam preferences module is not enabled.
pl: Dostęp wzbroniony: moduł preferencji spamu nie jest włączony.

en: Access denied: the webdisk module is not enabled.
pl: Dostęp wzbroniony: moduł dysku sieciowego nie jest włączony.

en: Access denied: the webmail module is not enabled.
pl: Dostęp wzbroniony: moduł poczty internetowej nie jest włączony.

en: Access denied: your request did not come from the same ip address that initiated this session.
pl: Dostęp wzbroniony: twoje zapytanie nie wyszło z tego samego adresu ip, który zainicjował tę sesję.

en: Access denied: your request did not contain the proper session id cookie.
pl: Dostęp wzbroniony: twoje zapytanie nie zawierało odpowiedniego ciasteczka id sesji.

en: Access to hidden files has been disabled.
pl: Dostęp do ukrytych plików został wyłączony.

en: Access to mail folders has been disabled.
pl: Dostęp do folderów skrzynki pocztowej został wyłączony.

en: Access to special unix file types has been disabled.
pl: Dostęp do specjalnych typów plików unix został wyłączony.

en: Access to symbolic links has been disabled.
pl: Dostęp do symbolicznych linków został wyłączony.

en: Access to the log file is not allowed.
pl: Dostęp do logów nie jest dozwolony.

en: Access to the sessions directory is not allowed.
pl: Dostęp do katalogu sesji nie jest dozwolony.

en: Action
pl: Akcja

en: Action Messages
pl: Aktywne wiadomości

en: Action has illegal characters.
pl: Akcja zawiera niedozwolone znaki.

en: Actions
pl: Akcje

en: Active Developers
pl: Aktywni dostawcy

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Calendar Entry
pl: Dodaj Wpis do Kalendarza

en: Add Files to This Contact
pl: Dodaj pliki do tego Kontaktu

en: Add New User Folder
pl: Dodaj Folder Nowego Użytkownika

en: Add attachment failed.<br>The attachment limit of <tmpl_var attachments_limit escape="js"> Kb was reached.
pl: Załączenie załącznika nie powiodło się.<br>Limit załączników <tmpl_var attachments_limit escape="js"> Kb został osiągnięty.

en: Add from Webdisk
pl: Dodaj z Dysku Sieciowego

en: Add/Modify
pl: Dodaj/Modyfikuj

en: Address Full
pl: Pełny Adres

en: Address: City
pl: Adres: Miasto

en: Address: Country
pl: Adres: Kraj

en: Address: P.O. Box
pl: Adres: Skrytka Pocztowa

en: Address: State / Province
pl: Adres: Stan/Prowincja

en: Address: Street
pl: Adres: Ulica

en: Address: Suite / Apartment
pl: Adres: nr domu/mieszkania

en: Address: Zip / Postal Code
pl: Adres: Zip/Kod Pocztowy

en: Addressbook
pl: Książka Adresowa

en: Addressbook Name
pl: Nazwa Książki Adresowej

en: Addressbook Options
pl: Opcje Książki Adresowej

en: Addressbook already exists:
pl: Książka adresowa już istnieje:

en: Addressbook button position:
pl: Pozycja przycisku książki adresowej:

en: Addressbook default filter:
pl: Domyślny filtr książki adresowej:

en: Addressbook: <tmpl_var abookfolder_label escape="html">
pl: Książka Adresowa: <tmpl_var abookfolder_label escape="html">

en: Addressbook: All Addressbooks
pl: Książka Adresowa: Wszystkie Książki Adresowe

en: Addressbook: Global Addressbook
pl: Książka Adresowa: Globalna Książka Adresowa

en: Addressbook: Global LDAP Addressbook
pl: Książka Adresowa: Globalna Książka Adresowa LDAP

en: Addresses
pl: Adresy

en: Addresses displayed per page:
pl: Adresy wyświetlane na stronie:

en: Advanced Search
pl: Szukanie Zaawansowane:

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Afrikaans
pl: Afrykański

en: After addressbook entries
pl: Po pozycjach książki adresowej

en: After mail edit area
pl: Miejsce edycji po wiadomości

en: Agents
pl: Agenci

en: Aland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: Alaska-Hawaii Standard
pl: Czas hawajsko-alaskański

en: Albanian
pl: Albański

en: All
pl: Wszystko

en: All Addressbooks
pl: Wszystkie Książki Adresowe

en: All Day
pl: Wszystkie Dni

en: All Members
pl: Wszyscy Członkowie

en: All addressbooks are read-only.
pl: Wszystkie Książki Adresowe są tylko do odczytu.

en: All addressbooks are readonly, create a new one?
pl: Wszystkie Książki Adresowe są tylko do odczytu, stworzyć nową?

en: All addressbooks are readonly, please create a new one
pl: Wszystkie Książki Adresowe są tylko do odczytu, stwórz nową

en: All changes to this agent will be lost, continue?
pl: Wszystkie zmiany tego agenta będą stracone, kontynuować?

en: All checked selections have been cleared.
pl: Wszystkie sprawdzone pola wyboru będą wyczyszczone.

en: All data must be saved before viewing or creating an agent card. Save and continue?
pl: Wszystkie dane muszą być zapisane przed oglądaniem lub tworzeniem karty agenta. Zapisać i kontynuować?

en: All headers
pl: Wszystkie nagłówki

en: All new messages in Inbox
pl: Wszystkie nowe wiadomości w Odebranych.

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Amharic
pl: Amharski

en: An agent upload may only contain one contact.
pl: Agent wgrywania może zawierać tylko jeden kontakt.

en: An import destination must be chosen.
pl: Lokalizacja importu musi być wybrana.

en: An import format must be chosen.
pl: Format importu musi być wybrany.

en: An unknown error has occured.
pl: Wystąpił nieznany błąd

en: Andorra
pl: Andora

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Antilles
pl: Antyle

en: Apricomens
pl: Luty

en: April
pl: Kwiecień

en: Arabic
pl: Arabski

en: Aragonese
pl: Aragoński

en: Archive contents:
pl: Archiwum zawiera:

en: Archive name:
pl: Nazwa archiwum:

en: Are you sure you want to clear all checked boxes?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić wszystkie sprawdzone pola?

en: Are you sure you want to copy selected contacts?
pl: Czy na pewno chcesz skopiować zaznaczone kontakty?

en: Are you sure you want to copy the selected message(s)?
pl: Czy na pewno chcesz skopiować zaznaczone wiadomości?

en: Are you sure you want to copy this message?
pl: Czy na pewno chcesz skopiować tę wiadomość?

en: Are you sure you want to delete selected contacts?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone kontakty?

en: Are you sure you want to delete this folder and all its contents?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten folder i jego zawartość?

en: Are you sure you want to delete this item?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: Are you sure you want to move selected contacts?
pl: Czy na pewno chcesz przenieść zaznaczone kontakty?

en: Are you sure you want to move the selected message(s)?
pl: Czy na pewno chcesz przenieść zaznaczone wiadomości?

en: Are you sure you want to move this message?
pl: Czy na pewno chcesz przenieść tę wiadomość?

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Armenian
pl: Armeński

en: Ask to confirm
pl: Zapytaj, aby potwierdzić

en: Assamese
pl: Assamski

en: At beginning
pl: Na początku

en: At bottom
pl: Na spodzie.

en: At end
pl: Na końcu

en: At least one name attribute of a contact must be defined.
pl: Co najmniej jedna nazwa atrybutu kontaktu musi być zdefiniowana.

en: At top
pl: Na wierzchu.

en: Atlantic Daylight
pl: Czas Atlantycki

en: Atlantic Standard
pl: Czas Atlantycki

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachment Filename
pl: Nazwa pliku załącznika

en: Attachment Limit Reached
pl: Limit załączników osiągnięty

en: Attachment Space Available: <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb
pl: Dostępne Miejsce Załączników: <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb

en: Attachment file can no longer be found:
pl: Plik załącznika nie może być znaleziony:

en: Attachment not found.
pl: Załącznik nie znaleziony.

en: Attachment:
pl: Załącznik:

en: Attention <tmpl_var useremail escape="html">,<br><br>You have been idle for a long time. If no more action is taken this session will end in 60 seconds.
pl: Ostrzeżenie <tmpl_var useremail escape="html">,<br><br>Przez długi czas byłeś bezczynny. Jeżeli nie pojawi się żadna akcja, ta sesja wygaśnie w ciągu 60 sekund.

en: August
pl: Sierpień

en: Australia Central Standard
pl: Czas Centralnej Australii

en: Australia Eastern Standard
pl: Czas Wschodniej Australii

en: Australia Eastern Summer
pl: Czas Letni Wschodniej Australii

en: Austria
pl: Austra

en: Auto Reply Text (500 characters or less)
pl: Tekst Automatycznej Odpowiedzi (500 lub mniej znaków)

en: Auto Reply:
pl: Automatyczna Odpowiedź:

en: Auto Selected
pl: Automatycznie zaznaczone

en: Auto fetch POP3 at login:
pl: Automatycznie sprowadzony POP3 w loginie:

en: Auto-refresh message listing:
pl: Automatycznie odświeżone kolejne wiadomości:

en: Auto<br>Login
pl: Automatyczny<br>Login

en: Automatic CC:
pl: Automatyczne Do wielu:

en: Avaric
pl: Awarski

en: Avestan
pl: Awestyjski

en: Aymara
pl: Ajmara

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Azerbaijani
pl: Azerski

en: Azores, South Sandwich Islands
pl: Azory

en: Back to User Preferences
pl: Powrót do Preferencji Użytkownika

en: Background image repeated:
pl: Obraz tła powtarzany:

en: Background image:
pl: Obraz tła:

en: Backup file must be specified.
pl: Plik kopii zapasowej musi być określony.

en: Backup outgoing message to SENT folder:
pl: Kopia zapasowa wychodzącej wiadomości do folderu WYSŁANE

en: Backup sent message
pl: Kopia zapasowa wysłanej wiadomości

en: Backup to current folder (if not Inbox/Draft):
pl: Kopia zapasowa do bieżącego folderu (jeśli nie Odebrane/Wersje Robocze)

en: Baghdad, Moscow, Nairobi
pl: Bagdag, Moskwa, Nairobi

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bangkok, Jakarta
pl: Bangok, Dżakarta

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Bashkir
pl: Baszkirski

en: Basque
pl: Język Basków

en: Bcc
pl: Do wielu (Ukryci)

en: Bcc:
pl: Do wielu (Ukryci):

en: Before addressbook entries
pl: Przed pozycjami książki adresowej

en: Before mail edit area
pl: Przed polem edycji wiadomości

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belarusian
pl: Białoruski

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bengali
pl: Bengalski

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Birthday: Day
pl: Urodziny: Dzień

en: Birthday: Month
pl: Urodziny: Miesiąc

en: Birthday: Year
pl: Urodziny: Rok

en: Blacklist Email Address
pl: Czarna Lista Adresów

en: Block images inside messages:
pl: Blokuj obrazki w wiadomościach:

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bosnian
pl: Bośniacki

en: Both before and after addressbook entries
pl: Zarówno przed i po pozycjach książki adresowej

en: Both before and after mail edit area
pl: Zarówno przed i po polu edycji wiadomości

en: Both latitude and longitude must be defined.
pl: Zarówno wysokość jak i szerokość muszą być zdefiniowane

en: Botswana
pl: Bostwana

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Breton
pl: Bretoński

en: British Indian Ocean Territory
pl: Terytorium Oceaniczne Wysp Brytyjskich

en: Browser javascript support level:
pl: Poziom wsparcia javaskryptów przeglądarki

en: Brunei Darussalam
pl: Brunei

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Burmese
pl: Birmański

en: CLIENT
pl: KLIENT

en: Calendar Options
pl: Opcje Kalendarza

en: Caller has illegal characters.
pl: Rozmówca zawiera niedopuszczalne znaki.

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot change to directory:
pl: Nie można zmienić katalogu:

en: Cannot close db:
pl: Nie można zamknąć bazy danych:

en: Cannot close directory:
pl: Nie można zamknąć katalogu:

en: Cannot close file:
pl: Nie można zamknąć pliku:

en: Cannot create directory:
pl: Nie można utworzyć katalogu:

en: Cannot delete db:
pl: Nie można usunąć bazy danych:

en: Cannot delete directory:
pl: Nie można usunąć katalogu:

en: Cannot delete file:
pl: Nie można usunąć pliku:

en: Cannot delete message ID from file:
pl: Nie można usunąć ID wiadomość z pliku:

en: Cannot edit a directory.
pl: Nie można edytować katalogu:

en: Cannot execute command:
pl: Nie można wykonać komendy:

en: Cannot load vfile parser module:
pl: Nie można załadować modułu składni vfile

en: Cannot lock file:
pl: Nie można zablokować pliku:

en: Cannot lock or open file:
pl: Nie można zablokować lub otworzyć pliku:

en: Cannot make directory:
pl: Nie można utworzyć katalogu:

en: Cannot open any of the following SMTP servers:
pl: Nie można otworzyć żadnego z następujących serwerów SMTP

en: Cannot open db:
pl: Nie można otworzyć bazy danych:

en: Cannot open directory:
pl: Nie można otworzyć katalogu:

en: Cannot open file:
pl: Nie można otworzyć pliku

en: Cannot read calendar file:
pl: Nie można otworzyć pliku kalendarza:

en: Cannot read directory:
pl: Nie można odczytać katalogu:

en: Cannot read file:
pl: Nie można odczytać pliku:

en: Cannot read pop3 book:
pl: Nie można odczytać książki pop3

en: Cannot rename db:
pl: Nie można zmienić nazwy bazy danych:

en: Cannot rename directory:
pl: Nie można zmienić nazwy katalogu:

en: Cannot rename file:
pl: Nie można zmienić nazwy pliku:

en: Cannot seek in file:
pl: Nie można znaleźć w pliku:

en: Cannot set current directory.
pl: Nie można ustawić bieżącego katalogu

en: Cannot unlock file:
pl: Nie można odblokować pliku:

en: Cannot update db:
pl: Nie można zaaktualizować bazy danych:

en: Cannot update index db:
pl: Nie można zaaktualizować indeksu bazy danych:

en: Cannot update timestamp on file:
pl: Nie można zaaktualizować napisów do pliku:

en: Cannot write calendar file:
pl: Nie można napisać pliku kalendarza:

en: Cannot write file:
pl: Nie można napisać pliku:

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categorized Folders list:
pl: Kategoryczna lista Folderów:

en: Category-Folder Separator
pl: Separator Folderu-Kategorii

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Cc
pl: Do wielu

en: Cc:
pl: Do wielu:

en: Cell
pl: Zadzwoń

en: Central African Republic
pl: Środkowa Republika Afryki

en: Central European
pl: Europa Środkowa

en: Central Standard
pl: Czas Centralny

en: Chad
pl: Czad

en: Chamorro
pl: Czamorro

en: Change Password
pl: Zmień Hasło

en: Character Set
pl: Zestaw Znaków

en: Character Set:
pl: Zestaw Znaków:

en: Charset for composing:
pl: Zestaw znaków do pisania:

en: Charset for outgoing message:
pl: Zestaw znaków dla wychodzącej wiadomości:

en: Charset:
pl: Zestaw znaków:

en: Chechen
pl: Czeczeński

en: Chichewa
pl: Cziczewa

en: Chile
pl: Czile

en: China
pl: Chiny

en: China Coast
pl: Wybrzeże Chińskie

en: Chinese
pl: Chiński

en: Christmas Island
pl: Wyspy Bożego Narodzenia

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Click here to rebuild this message.
pl: Kliknij tutaj, aby przebudować tę wiadomość.

en: Client Address
pl: Adres Klienta

en: Close
pl: Zamknij

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Columns
pl: Kolumny

en: Comma Separated Value (.csv)
pl: Wartości Rozdzielone Przecinkiem (.csv)

en: Comoros
pl: Komory

en: Company Logo (jpg,gif,png)
pl: Logo firmy (jpg,gif,png)

en: Company Name
pl: Nazwa Firmy

en: Compose Message
pl: Stwórz Wiadomość

en: Confirm New Password:
pl: Potwierdź Nowe Hasło:

en: Confirm Reading
pl: Potwierdź Przeczytanie

en: Confirm before directory/file compress:
pl: Potwierdź przed kompresją katalogu/pliku:

en: Confirm before directory/file deletion:
pl: Potwierdź przed usunięciem katalogu/pliku:

en: Confirm before directory/file move/copy:
pl: Potwierdź przed skopiowaniem katalogu/pliku

en: Confirm before message move/copy:
pl: Potwierdź przed kopiowaniem/przeniesieniem wiadomości

en: Congo
pl: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
pl: Demokratyczna Republika Kango

en: Contact Creator Program
pl: Program do Tworzenia Kontaktów

en: Contact Photo (jpg,gif,png)
pl: Zdjęcie Kontaktu (jpg,gif,png)

en: Contact Source URL
pl: Źródło URL Kontaktu

en: Contact Source URL Description
pl: Opis Źródła URL Kontaktu

en: Contact name must be defined.
pl: Nazwa kontaktu musi być zdefiniowana

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Control bar position in read interface:
pl: Pozycja suwaka w interfejsie czytania:

en: Controlbar position in messages list:
pl: Pozycja suwaka w liście wiadomości:

en: Converted
pl: Przekonwertowane

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy the selected item(s)?
pl: Skopiować zaznaczone elementy?

en: Cornish
pl: Kornwalijski

en: Corsican
pl: Korsykański

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Cote D'Ivoire
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Count
pl: Policz

en: Create GZ
pl: Stwórz GZ

en: Create TGZ
pl: Stwórz TGZ

en: Create ZIP
pl: Stwórz ZIP

en: Creator Program
pl: Program do Tworzenia

en: Cree
pl: Kri

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Cuba
pl: Kuba

en: Current Blacklist
pl: Bieżąca Czarna Lista

en: Current Folder:
pl: Bieżący Folder:

en: Current Rules
pl: Bieżące Zasady

en: Current Whitelist
pl: Bieżąca Biała Lista

en: Currently Checked Addresses
pl: Bieżąco Sprawdzone Adresy

en: Currently Checked Addresses List
pl: Bieżąco Sprawdzone Listy Adresów

en: Custom Name
pl: Domyślna Nazwa

en: Custom Properties
pl: Domyślne Właściwości

en: Custom Values
pl: Domyślne Wartości

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech
pl: Czechy

en: Czech Republic
pl: Republika Czeska

en: Danish
pl: Duński

en: Date
pl: Data

en: Date (Newest first)
pl: Data (Pierwszy Najnowszy)

en: Date (Oldest first)
pl: Data (Pierwszy Najstarszy)

en: Date format:
pl: Format daty:

en: Date:
pl: Data:

en: Day View
pl: Widok Dnia

en: Day view
pl: Widok dnia

en: Daylight Saving Time:
pl: Zapisana Strefa Czasowa:

en: Days
pl: Dni

en: Dayview <tmpl_var current_monthname> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>
pl: Widok dnia <tmpl_var current_monthname> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>
pl: Widok dnia <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var day> <tmpl_var year>
pl: Widok Dnia <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname> <tmpl_var day> <tmpl_var current_year>
pl: Widok dnia <tmpl_var monthname> <tmpl_var day> <tmpl_var current_year>

en: Dayview <tmpl_var nextday_dayname escape="html"> <tmpl_var nextday_monthname escape="html"> <tmpl_var nextday_day> <tmpl_var nextday_year>
pl: Widok dnia <tmpl_var nextday_dayname escape="html"> <tmpl_var nextday_monthname escape="html"> <tmpl_var nextday_day> <tmpl_var nextday_year>

en: Dayview <tmpl_var prevday_dayname escape="html"> <tmpl_var prevday_monthname escape="html"> <tmpl_var prevday_day> <tmpl_var prevday_year>
pl: Widok dnia <tmpl_var prevday_dayname escape="html"> <tmpl_var prevday_monthname escape="html"> <tmpl_var prevday_day> <tmpl_var prevday_year>

en: Dayview <tmpl_var weekday_monthname> <tmpl_var weekday_day> <tmpl_var weekday_year>
pl: Widok dnia <tmpl_var weekday_monthname> <tmpl_var weekday_day> <tmpl_var weekday_year>

en: December
pl: Grudzień

en: Default Folders
pl: Domyślne Foldery

en: Default addressbook sort order:
pl: Domyślna kolejność sortowania książek adresowych:

en: Default calendar view:
pl: Domyślny widok kalendarza:

en: Default charset for file system:
pl: Domyślny zestaw znaków dla systemu plików:

en: Default destination folder:
pl: Domyślny folder katalogu:

en: Default header display:
pl: Domyślny nagłówek widoku:

en: Default search:
pl: Domyślne wyszukiwanie:

en: Default sort:
pl: Domyślne sortowanie:

en: Defining The Import Fields
pl: Definiowanie Pól Importu

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete <tmpl_var filename escape="js">?
pl: Usuń <tmpl_var filename escape="js">?

en: Delete at logout
pl: Usuń przy logowaniu

en: Delete remote mail
pl: Usuń zdalny mail

en: Delete the selected item(s)?
pl: Usunąć zaznaczone elementy?

en: Delete this folder and all its contents?
pl: Usunąć ten folder wraz z jegi zawartością?

en: Delivered:
pl: Dostarczone:

en: Denmark
pl: Dania

en: Description
pl: Opis

en: Description:
pl: Opis:

en: Destination
pl: Cel

en: Destination:
pl: Cel:

en: Dictionary Word
pl: Słownik dla Słów

en: Dictionary for spellcheck:
pl: Słownik dla mowy:

en: Directory already exists:
pl: Katalog już istnieje:

en: Directory created:
pl: Utworzony katalog:

en: Disable all embedded links
pl: Wyłącz wszystkie osadzone link

en: Disable embed/object/applet tags inside messages:
pl: Wyłącz tagi osadzeń/obiektów/apletów w wiadomości:

en: Disable embedded CGI links only
pl: Wyłącz tylko nieosadzone linki CGI

en: Disable embedded links inside messages:
pl: Wyłącz nieosadzone linki w wiadomościach:

en: Disable javascript inside messages:
pl: Wyłącz javaskrypty w wiadomościach:

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disallowed POP3 server:
pl: Niedozwolone serwery POP3:

en: Display Preference
pl: Wyświetl Preferencje

en: Display mini search icon
pl: Wyświetl mini-ikonę wyszukiwania

en: Display only one line per contact:
pl: Wyświetl tylko jedną linię na kontakt:

en: Divehi
pl: Malediwski

en: Division Structure
pl: Struktura Podziału

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do not check any messages for spam
pl: Nie sprawdzaj żadnych wiadomości w poszukiwaniu spamu

en: Do not check any messages for viruses
pl: Nie sprawdzaj żadnych wiadomości w poszukiwaniu wirusów

en: Do not check for repeated messages
pl: Nie sprawdzaj powtórzeń wiadomości

en: Do not disable any embedded links
pl: Nie wyłączaj żadnych nieosadzonych linków

en: Do not show original message in reply
pl: Nie pokazuj oryginalnych wiadomości w odpowiedzi

en: Domain:
pl: Domena:

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Republic
pl: Dominikana

en: Download
pl: Ściągnij

en: Draft
pl: Kopia Robocza

en: Draft <tmpl_var subject escape="js"> has been saved successfully
pl: Kopia Robocza <tmpl_var subject escape="js"> została pomyślnie zapisana

en: Draft Saved
pl: Zapisana Kopia Robocza

en: Dutch
pl: Holenderski

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: Eastern European
pl: Europa Wschodnia

en: Eastern Standard
pl: Czas Wschodnioeuropejski

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Calendar Entry
pl: Edytuj Wpisy Kalendarza

en: Edit Contact
pl: Edytuj Kontakt

en: Edit Failed
pl: Edycja Nieudana

en: Edit File
pl: Edytuj Plik

en: Edit Folders
pl: Edytuj Foldery

en: Edit Group
pl: Edytuj Grupę

en: Edit Mail Filters
pl: Edytuj Filtry Maili

en: Edit POP3 Book
pl: Edytuj książkę POP3

en: Edit Personal Dictionary
pl: Edytuj Słownik Osobisty

en: Edit Personal Email Addresses
pl: Edytuj Osobiste Adresy Email

en: Edit Spamassassin Blacklist
pl: Edytuj Czarną Listę Spamassassin

en: Edit Spamassassin Rules
pl: Edytuj Reguły Spamassassin

en: Edit Spamassassin Whitelist
pl: Edytuj Białą Listę Spamassassin

en: Editing is disabled because the webdisk is read-only
pl: Edycja jest wyłączona ponieważ dysk twardy jest tylko do odczytu

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Email Address (click to edit)
pl: Adres Email (kliknij, aby edytować)

en: Email Addresses
pl: Adresy Email

en: Email Program
pl: Program Email

en: Empty Spam folder (%d message)? | Empty Spam folder (%d messages)?
pl[0]: Opróżnić folder Spam (%d wiadomość)?
pl[1]: Opróżnić folder Spam (%d wiadomości)?
pl[2]: Opróżnić folder Spam (%d wiadomości)?

en: Empty Trash folder (%d message)? | Empty Trash folder (%d messages)?
pl[0]: Opróżnić Kosz (%d wiadomość)?
pl[1]: Opróżnić Kosz (%d wiadomości)?
pl[2]: Opróżnić Kosz (%d wiadomości)?

en: Empty Virus folder (%d message)? | Empty Virus folder (%d messages)?
pl[0]: Opróżnić folder Wirusów (%d wiadomość)?
pl[1]: Opróżnić folder Wirusów (%d wiadomości)?
pl[2]: Opróżnić folder Wirusów (%d wiadomości)?

en: Empty groups are not allowed. Please add members to this group.
pl: Puste grupy nie są dozwolone. Dodaj członków do tej grupy.

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączony

en: Encoding:
pl: Kodowanie

en: End Date:
pl: Data Końcowa:

en: End hour:
pl: Godzina końcowa:

en: End time
pl: Czas końcowy

en: End time:
pl: Czas końcowy:

en: English
pl: Angielski

en: Entries
pl: Pozycje

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Error
pl: Błąd

en: Error executing command:
pl: Błąd wykonywanej komendy:

en: Error opening message:
pl: Błąd otwierania wiadomości:

en: Error: reply receipt message ID seems to be gone:
pl: Błąd: ID odpowiedzi otrzymanej wiadomości wydaje się być zaginione:

en: Estonian
pl: Estoński

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Event
pl: Wydarzenie

en: Event Color:
pl: Kolor wydarzenia:

en: Event Link:
pl: Link wydarzenia:

en: Event reminder check days:
pl: Przypominacz sprawdzenia dni wydarzenia:

en: Event reminder:
pl: Przypominacz wydarzenia:

en: Every ' + wDay[wDayNumber] + ' this month
pl: Każdy ' + wDay[wDayNumber] + ' tego miesiąca

en: Every <tmpl_var weekday escape="html"> this month
pl: Każdego<tmpl_var weekday escape="html"> tego miesiąca

en: Every even month this year
pl: Każdy parzysty miesiąc tego roku

en: Every month this year
pl: Każdy miesiąc tego roku

en: Every odd month this year
pl: Każdy nieparzysty miesiąc tego roku

en: Every year
pl: Każdy rok

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Exit
pl: Wyjście

en: Export
pl: Eksport

en: Export Contacts from:
pl: Eksportuj Kontakty z:

en: External Unique ID
pl: Zewnętrzny Unikalny ID

en: Extract Archive
pl: Ekstraktuj Archiwum

en: Extract archive file <tmpl_var filename escape="js">?
pl: Ekstraktuj plik archiwum <tmpl_var filename escape="js">?

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl: Falklandy

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Faroese
pl: Farerski

en: Fax
pl: Faks

en: February
pl: Luty

en: Field order:
pl: Pole zaznaczenia:

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Fijian
pl: Fidżyjski

en: File already exists:
pl: Plik już istnieje:

en: File contents:
pl: Plik zawiera:

en: File created:
pl: Plik utworzony:

en: File does not exist:
pl: Plik nie istnieje:

en: File format is not supported:
pl: Format pliku nie jest obsługiwany:

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

en: Filter String
pl: Filtr Łańcuchów

en: Filter messages with bad email address formatting:
pl: Filtr wiadomości ze złym formatowaniem adresu.

en: Filter messages with faked From field:
pl: Filtr wiadomości z fałszywymi polem Od:

en: Filter messages with faked SMTP:
pl: Filtr wiadomości z fałszywymi SMTP

en: Filter messages with faked exe content-type:
pl: Filtr wiadomości z fałszywymi exe content-type:

en: Filtered:
pl: Filtrowane:

en: Finland
pl: Finlandia

en: Finnish
pl: Fiński

en: First
pl: Pierwszy

en: First Email Address (A to Z)
pl: Pierwszy Adres Email (A do Z)

en: First Email Address (Z to A)
pl: Pierwszy Adres Email (Z do A)

en: First Name
pl: Pierwsze Imię

en: First Name (A to Z)
pl: Pierwsze Imię (A do Z)

en: First Name (Z to A)
pl: Pierwsze Imię (Z do A)

en: First Phone Number (ascending numeric)
pl: Pierwszy Numer Telefonu (rosnąco numerycznie)

en: First Phone Number (descending numeric)
pl: Pierwszy Numer Telefonu (malejąco numerycznie)

en: Folder Action
pl: Akcja Folderu

en: Folder Size
pl: Rozmiar Folderu

en: Folder Totals:
pl: Folder Wynosi:

en: Folder already exists:
pl: Folder już istnieje:

en: Folder name exceeds the %d character limit: | Folder name exceeds the %d character limit:
pl[0]: Nazwa folderu przekracza %d znak:
pl[1]: Nazwa folderu przekracza %d znaki:
pl[2]: Nazwa folderu przekracza %d znaków:

en: Font size:
pl: Rozmiar czcionki:

en: Forever
pl: Wieczny

en: Forward mail to:
pl: Podeślij mail do:

en: France
pl: Francja

en: French
pl: Francuski

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe i Arktyczne

en: Friday
pl: Piątek

en: From
pl: Od

en: From:
pl: Od:

en: Full Name
pl: Imię i Nazwisko

en: Full Name (A to Z)
pl: Imię i Nazwisko (A do Z)

en: Full Name (Z to A)
pl: Imię i Nazwisko (Z do A)

en: Full Name Pronunciation Sound (aif,wav)
pl: Dźwięk Wymowy Imienia i Nazwiska (aif,wav)

en: GNU GPG Privacy Guard Key
pl: Prywatny Klucz Bezpieczeństwa GNU GPG

en: Gaelic
pl: Celtycki

en: Galician
pl: Galicyjski

en: Geographic Position
pl: Pozycja Geograficzna

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Georgian
pl: Gruziński

en: German
pl: Niemcy

en: Germany
pl: Niemiecki

en: Global Addressbook
pl: Globalna Książka Adresowa

en: Global Addressbooks
pl: Globalne Książki Adresowe

en: Global Filter Rules (read only)
pl: Reguły Globalnego Filtru (tylko do odczytu)

en: Global LDAP Addressbook
pl: Globalna Książka Adresowa LDAP

en: Greece
pl: Grecja

en: Greek
pl: Grecki

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Greenwich Mean
pl: Czas Greenwich

en: Group Information
pl: Informacje Grupy

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Group Name Pronunciation Sound (aif,wav)
pl: Dźwięk Wymowy Nazwy Grupy (aif,wav)

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea-Bissau

en: Gujarati
pl: Gudźarati

en: Guyana
pl: Gujana

en: Gzip the selected item(s)?
pl: Gzip zaznaczone elementy?

en: HTML and Text
pl: HTML i Tekst

en: HTTP ACCEPT ENCODING
pl: AKCEPTUJ KODOWANIE HTTP

en: HTTP ACCEPT LANGUAGE
pl: AKCEPTUJ JĘZYK HTTP

en: HTTP CLIENT IP
pl: HTTP KLIENT IP

en: HTTP CONNECTION
pl: POŁĄCZENIE HTTP

en: HTTP compression can reduce the use of network bandwidth between your computer and the webmail server, but there are some compatibility issues:
    
    1. some proxy servers only support HTTP compression via HTTP 1.1. You may need to manually enable HTTP 1.1 support in the proxy settings of your browser
    
    2. some proxy servers do not support HTTP compression at all. You may have to list the webmail server as directly connected in the proxy configuration of your browser.
    
    3. some browsers have problems when using HTTP compression with SSL.
    
    4. some browsers claim to support HTTP compression but actually do not.
    
    If you encounter problems please login again with this option unchecked.
pl: Kompresja HTTP może zredukować zużycie przepustowości sieci pomiędzy twoim komputerem a serwerem poczty,ale istnieją pewne błędy kompatybilności:
    
    1. niektóre serwery proxy obsługują tylko kompresję HTTP przez HTTP 1.1. Będziesz potrzebował ręcznie włączyć wsparcie HTTP 1.1 w ustawieniach proxy twojej przeglądarki 
    
    2. niektóre serwery proxy nie obsługują w ogóle kompresji HTTP. Będziesz musiał zapisać serwer poczty jako bezpośrednio podłączony w konfiguracji proxy twojej przeglądarki.
    
    3. niektóre przeglądarki mają problemy przy użyciu kopresji HTTP z SSL.
    
    4. niektóre przeglądarki domagają się obsługi kompresji HTTP, ale aktualnie nie obslugują.
    
    Jeżeli masz problemy zaloguj się ponownie z odznaczoną tą opcją.

en: HTTP<br>Compression
pl: HTTP<br>Kompresja

en: Haitian
pl: Haitański

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header:
pl: Nagłówek:

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonalda

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Height
pl: Wysokość

en: Help?
pl: Pomoc?

en: Hide folder internal data:
pl: Ukryj folder danych wewnętrznych

en: Holiday definition:
pl: Definicja Święta:

en: Home
pl: Dom

en: Hour format:
pl: Format godziny:

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Hungary
pl: Węgry

en: Iceland
pl: Islandia

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Icon set:
pl: Zestaw ikon:

en: Illegal character set for import
pl: Niedopuszczalny zestaw znaków do importu

en: Illegal characters in folder name:
pl: Niedopuszczalne znaki w nazwie folderu:

en: Illegal characters in forward email address.
pl: Niedopuszczalne znaki w podesłanym adresie email.

en: Illegal characters in session id:
pl: Niedopuszczalne znaki w id sesji:

en: Illegal event idate format:
pl: Niedopuszczalny format idate wydarzenia:

en: Illegal operation:
pl: Niedopuszczalna operacja:

en: Illegal serial for import
pl: Niedopuszczalny serial do importu

en: Illegal value for chmod operation:
pl: Niedopuszczalna wartość do operacji chmod

en: Import Contacts
pl: Importuj Kontakty

en: Import Contacts :: Field Selection
pl: Importuj Kontakty :: Pole Wyboru

en: Import Data Sample 1
pl: Importuj Dane Przykład 1

en: Import Data Sample 2
pl: Importuj Dane Przykład 2

en: Import Data Sample 3
pl: Importuj Dane Przykład 3

en: Import Overview
pl: Importuj Przegląd

en: Import address <tmpl_var fromaddress escape="js">?
pl: Importuj adres <tmpl_var fromaddress escape="js">?

en: Import file has no auto assigned serial number.
pl: Impor pliku nie ma automatycznie przydzielonego numeru seryjnego.

en: Import the first column of sample data shown above?
pl: Importować pierwszą kolumnę przykładowych danych pokazanych wyżej?

en: Import to new addressbook...
pl: Importuj do nowej książki adresowej...

en: Inbox
pl: Skrzynka Odbiorcza

en: Inbox: %d unread message | Inbox: %d unread messages
pl[0]: Skrzynka Odbiorcza: %d nieprzeczytana wiadomość
pl[1]: Skrzynka Odbiorcza: %d nieprzeczytane wiadomości
pl[2]: Skrzynka Odbiorcza: %d nieprzeczytanych wiadomości

en: Inc/Exc
pl: Doł./Wykl.

en: Include
pl: Dołącz

en: Incoming Messages
pl: Wiadomości Przychodzące

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: International Date Line East
pl: Wschód Międzynarodowej Zmiany Daty

en: International Date Line West
pl: Zachód Międzynarodowej Zmiany Daty

en: Inupiaq
pl: Inupiak

en: Invalid Login
pl: Niepoprawny Login

en: Invalid contact contains more than one value for property:
pl: Niepoprawny kontakt zawiera więcej niż jedną wartość właściwości:

en: Invalid datatype for import:
pl: Niewłaściwy typ danych do importu:

en: Invalid export format:
pl: Niewłaściwy format eksportu:

en: Invalid file format.
pl: Niewłaściwy format pliku.

en: Invalid import format:
pl: Niewłaściwy format importu.

en: Invalid latitude format.
pl: Niewłaściwa format szerokości geograficznej.

en: Invalid longitude format.
pl: Niewłaściwy format długości geograficznej.

en: Invalid message operation:
pl: Niewłaściwa operacja wiadomości:

en: Invalid property name for import:
pl: Niewłaściwa nazwa właściwości do importu:

en: Invalid propertyname while parsing contact line:
pl: Niewłaściwa nazwa właściwości podczas parsowania linii kontaktu:

en: Invalid traverse direction:
pl: Niewłaściwa lokalizacja trawersu:

en: Invalid vfile does not contain an equal number of begin and end blocks.
pl: Niewłaściwy vfile nie zawiera jednakowego numeru początku i końca bloku

en: Invalid vfile does not contain any begin blocks.
pl: Niewłaściwy vfile nie zawiera żadnych zaczynających bloków.

en: Invalid vfile object begin and end property types mismatch.
pl: Niewłaściwy vfile obiekt zaczyna się i kończy niedopasowanym typem właściwości.

en: Invalid vfile object does not have a defined version number.
pl: Niewłaściwy obiekt vfile nie posiada zdefiniowanego numeru wersji.

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Irish
pl: Irlandzki

en: Isle Of Man
pl: Wyspa Man

en: Israel
pl: Izrael

en: It appears that this is your first time using <tmpl_var programname escape="html">, so we need to gather some information about you to better configure <tmpl_var programname escape="html"> to suit your needs. Please click continue to proceed to the <tmpl_var programname escape="html"> configuration screen.
pl: Wygląda na to, że to twoje pierwsze użycie <tmpl_var programname escape="html">, więc potrzebujemy zebrać trochę informacji o tobie do lepszej konfiguracji <tmpl_var programname escape="html"> do dopasowania do twoich potrzeb. Naciśnij kontynuuj do przystąpienia do <tmpl_var programname escape="html"> ekranu konfiguracyjnego.

en: Italian
pl: Włoski

en: Italy
pl: Włochy

en: Items
pl: Elementy

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: January
pl: Styczeń

en: Japan
pl: Japonia

en: Japan Standard
pl: Czas Japoński

en: Japanese
pl: Japoński

en: Javanese
pl: Jawajski

en: Job Classification
pl: Klasyfikacja Zawodu

en: Job Division / Department
pl: Zakład/Departament Pracy

en: Job Title
pl: Zawód

en: Jordan
pl: Jordania

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Kalaallisut
pl: Grendlandzki

en: Karachi
pl: Karaczi

en: Kashmiri
pl: Kaszmirski

en: Kazakh
pl: Kazachski

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Keep local copy
pl: Przechowuj kopię lokalną

en: Kenya
pl: Kenia

en: Khmer
pl: Khmerski

en: Kikuyu
pl: Kikuju

en: Kinyarwanda
pl: Ruanda-rundi

en: Kirghiz
pl: Kirgiski

en: Korea
pl: Korea Południowa

en: Korea, Democratic People's Republic Of
pl: Korea Północna

en: Korean
pl: Koreański

en: Kuanyama
pl: Kwanyama

en: Kurdish
pl: Kurdyjski

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Language:
pl: Język:

en: Lao
pl: Laotański

en: Last
pl: Ostatni

en: Last Modified
pl: Ostatnio Zmodyfikowany

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Name (A to Z)
pl: Nazwisko (A do Z)

en: Last Name (Z to A)
pl: Nazwisko (Z do A)

en: Last Name Sort Override
pl: Pomijaj Sortowanie Nazwisk

en: Latin
pl: Łaciński

en: Latitude
pl: Szerokość Geograficzna

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Layout:
pl: Układ:

en: Lebanon
pl: Liban

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: Libyan Arab Jamahiriya
pl: Libia

en: Limburgan
pl: Limburski

en: Limit for repeated messages:
pl: Limit odpowiedzianych wiadomości:

en: List <tmpl_var next_year escape="html">
pl: Lista <tmpl_var next_year escape="html">

en: List <tmpl_var prev_year escape="html">
pl: Lista <tmpl_var prev_year escape="html">

en: List <tmpl_var year>
pl: Lista <tmpl_var year>

en: List Archive
pl: Archiwum List

en: List View
pl: Widok Listy

en: List view
pl: Widok listy

en: Listview <tmpl_var year>
pl: Widok listy <tmpl_var year>

en: Listview field order:
pl: Porządek pola widoku listy:

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Loading ...
pl: Ładowanie ...

en: Login Again
pl: Login Ponownie

en: Login again?
pl: Login ponownie?

en: Login failed: authentication system error.
pl: Niewłaściwy login: błąd systemu autentykacji.

en: Login failed: function not supported.
pl: Logowanie nie powiodło się: funkcja nie jest obsługiwana.

en: Login failed: incorrect user name or password.
pl: Logowanie nie powiodło się: błędny login lub hasło.

en: Login failed: parameter format error.
pl: Logowanie nie powiodło się: błąd formatu parametru.

en: Login failed: unknown error code:
pl: Logowanie nie powiodło się: nieznany kod błędu:

en: Logo could not be displayed
pl: Logo nie może być wyświetlone.

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Logout successful, thank you.
pl: Wylogowanie pomyślne, dziękujemy.

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Lord Howe Island
pl: Lord Howe

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Luxembourgish
pl: Luksemburski

en: Macao
pl: Makau

en: Macedonian
pl: Macedoński

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Mailer Program
pl: Program Pocztowy

en: Make PDF
pl: Utwórz PDF

en: Make Postscript
pl: Utwórz Przypisek

en: Make Thumbnail
pl: Utwórz Miniaturę

en: Make a pdf file from <tmpl_var filename escape="js">?
pl: Utwórz plik PDF z <tmpl_var filename escape="js">?

en: Make a postscript file from <tmpl_var filename escape="js">?
pl: Utwótz plik przypisu z <tmpl_var filename escape="js">?

en: Make thumbnails from the selected item(s)?
pl: Utworzyć miniaturę z zaznaczonych elementów?

en: Malagasy
pl: Malgaski

en: Malay
pl: Malajski

en: Malayalam
pl: Malajam

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Maltese
pl: Maltański

en: Manage Addressbooks
pl: Zarządzaj Książkami Adresowymi

en: Many addressbook programs can export their addressbook data to files. <tmpl_var programname escape="html"> can import some of these file formats, saving you hours of tediously typing them in by hand.<br><br>The steps below will guide you through importing contacts. The file size limit for importing contacts is currently set to <tmpl_var abookimportlimit escape="html"> KB.
pl: Wiele programów książek adresowych może eksportować ich książki adresowe do plików. <tmpl_var programname escape="html"> może importować niektóre z formatów tych plików.<br><br> Instrukcja poniżej przeprowadzi cię przez proces importowania kontaktów. Limit rozmiaru pliku do importowania kotaktów jest obecnie ustawiony na <tmpl_var abookimportlimit escape="html"> KB.

en: March
pl: Marzec

en: Mark all messages in this folder as read?
pl: Oznaczyć wszystkie wiadomości w tym folderze jako przeczytane?

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Marshallese
pl: Marszalski

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Maximum size of the checked messages:
pl: Maksymalny rozmiar sprawdzonych wiadomości:

en: May
pl: Maj

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Member
pl: Członek

en: Member Email Addresses
pl: Adresy Email Członków

en: Members
pl: Członkowie

en: Message <tmpl_var sentsubject escape="js"> has been sent successfully
pl: Wiadomość <tmpl_var sentsubject escape="js"> została wysłana pomyślnie

en: Message Body
pl: Struktura Wiadomości

en: Message Composing/Sending Options
pl: Tworzenie Wiadomości/Opcje Wysyłania

en: Message Filtering Options
pl: Opcje Filtrowania Wiadomości

en: Message Format:
pl: Format Wiadomości:

en: Message ID
pl: ID Wiadomości

en: Message ID can no longer be found:
pl: ID wiadomości nie może być znalezione:

en: Message ID does not exist:
pl: ID wiadomości nie istnieje:

en: Message Operation
pl: Operacja Wiadomości

en: Message Reading Options
pl: Opcje Czytania Wiadomości

en: Message Sent
pl: Wiadomość Wysłana

en: Message Subject
pl: Temat Wiadomości

en: Message block read error:
pl: Błąd czytania bloku wiadomości:

en: Message format:
pl: Format wiadomości:

en: Message node can no longer be found:
pl: Węzeł wiadomości nie może być znaleziony:

en: Message rebuild failed
pl: Przebudowa wiadomości niepomyślna

en: Message save aborted, the quota has been exceeded.
pl: Zapisywanie wiadomości przerwane, przydział miejsca został przekroczony.

en: Message send aborted due to the following bad recipient addresses:
pl: Wysyłanie wiadomości przerwano ze względu na złe poniższe adresy odbiorców:

en: Messages Listing
pl: Listowanie Wiadomości

en: Messages per page:
pl: Wiadomości na stronę:

en: Messages to be checked for spam:
pl: Wiadomości do sprawdzenia w poszukiwaniu spamu:

en: Messages to be checked for viruses:
pl: Wiadomości do sprawdzenia w poszukiwaniu wirusów:

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia, Federated States Of
pl: Mikronezja

en: Microsoft Word Preview
pl: Podgląd Microsoftu Word

en: Middle
pl: Środek

en: Middle Name
pl: Drugie Imię

en: Middle Name (A to Z)
pl: Drugie Imię (A do Z)

en: Middle Name (Z to A)
pl: Drugie Imię (Z do A)

en: Minimum size of the body of checked messages:
pl: Minimalny rozmiar wnętrza sprawdzanej wiadomości:

en: Misc Options
pl: Wszechstronne Opcje

en: Miscellaneous Information
pl: Wszechstronne Informacje

en: Misspelled words will appear with a pulldown list of suggested replacements. Choose one to replace the original word.<br><br>The user may also choose the "-- fix manually --" option, followed by clicking the [check again] button. A text field will appear for the user to manually input the correct spelling of the word.<br><br>The user may also choose the "-- add to personal dictionary --" option, followed by clicking the [check again] button. The original word will be added to the <a href="javascript:void(0);" onclick="window.open(&#39;<tmpl_var url_cgi escape="none">/openwebmail-spell.pl?editpdict=yes&amp;dictionary=<tmpl_var dictionary escape="js">&amp;sessionid=<tmpl_var sessionid escape="js">&#39;,&#39;_personaldict&#39;,&#39;width=300,height=350,resizable=yes,menubar=no,scrollbars=yes&#39;);" title="edit personal dictionary">user's personal dictionary</a> and will no longer be considered a misspelled word.
pl: Błędnie napisane słowa pojawią się z rozwijaną listą sugerowanych zamienników. Wybierz jeden do zmiany oryginalnego słowa.<br><br>Użytkownik powinien również wybrać "-- fix manually --" opcję, poprzez kliknięcie [check again] przycisku. Pole tekstowe pojawi się dla użytkownika, aby ręcznie wpisać poprawną pisownię słowa.<br><br>Użytkownik powinien również wybrać "-- add to personal dictionary --" opcję, poprzez kliknięcie [check again] przycisku. Oryginalne słowo zostanie dodane do <a href="javascript:void(0);" onclick="window.open(&#39;<tmpl_var url_cgi escape="none">/openwebmail-spell.pl?editpdict=yes&amp;dictionary=<tmpl_var dictionary escape="js">&amp;sessionid=<tmpl_var sessionid escape="js">&#39;,&#39;_personaldict&#39;,&#39;width=300,height=350,resizable=yes,menubar=no,scrollbars=yes&#39;);" title="edit personal dictionary">osobistego słownika</a> i nigdy więcej nie będzie uznane za błędnie napisane.

en: Modify
pl: Modyfikuj

en: Moldavian
pl: Mołdawski

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Monaco
pl: Monako

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Mongolian
pl: Mongolski

en: Month View
pl: Widok Miesiąca

en: Month view
pl: Widok miesiąca

en: Monthview <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>
pl: Widok miesiąca <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>
pl: Widok miesiąca <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>
pl: Widok miesiąca <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var monthname> <tmpl_var year>
pl: Widok miesiąca <tmpl_var monthname> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>
pl: Widok miesiąca <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>

en: Monthview <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>
pl: Widok miesiąca <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>

en: Monthview <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_year escape="html">
pl: Widok miesiąca <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_year escape="html">

en: Monthview <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_year escape="html">
pl: Widok miesiąca <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_year escape="html">

en: Morocco
pl: Maroko

en: Mountain Standard
pl: Czas Górski

en: Move
pl: Przenieś

en: Move aborted: source and destination folder are the same.
pl: Przenoszenie przerwane: nazwy folderu źródłowego i docelowego są takie same.

en: Move inbox messages to saved folder at logout:
pl: Przenieś otrzymane wiadomości do folderu zapisanych przy wylogowywaniu:

en: Move the selected item(s)?
pl: Przenieść zaznaczone elementy?

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Multiple downloads are disabled. Please download single files only.
pl: Wielokrotne ściąganie są wyłączone. Ściągnij tylko pojedyncze pliki.

en: Myanmar
pl: Birma

en: Name
pl: Nazwa

en: Name Attributes
pl: Atrybuty Nazwy

en: Name Prefix
pl: Przedrostek Nazwy

en: Name Prefix (A to Z)
pl: Przedrostek Nazwy (A do Z)

en: Name Prefix (Z to A)
pl: Przedrostek Nazwy (Z do A)

en: Name Suffix
pl: Przyrostek Nazwy

en: Name Suffix (A to Z)
pl: Przyrostek Nazwy (A do Z)

en: Name Suffix (Z to A)
pl: Przyrostek Nazwy (Z do A)

en: Name: First
pl: Nazwa: Pierwsze Imię

en: Name: Full Name
pl: Nazwa: Imię i Nazwisko

en: Name: Last
pl: Nazwa: Nazwisko

en: Name: Middle
pl: Nazwa: Drugie Imię

en: Name: Prefix
pl: Nazwa: Przedrostek

en: Name: Suffix
pl: Nazwa: Przyrostek

en: Navajo
pl: Nawaho

en: Ndebele, North
pl: Północny Ndebele

en: Ndebele, South
pl: Południowy Ndebele

en: Nepali
pl: Nepalski

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Network server error:
pl: Błąd Serwera Sieciowego:

en: New Agent
pl: Nowy Agent

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Messages
pl: Nowe Wiadomości

en: New Password:
pl: Nowe Hasło:

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New Zealand Daylight
pl: Czas Nowozelandzki

en: New mail popup window notification:
pl: Wyskakujące okienko powiadomienia nowego maila:

en: New mail sound notification:
pl: Powiadomienie dźwiękowe nowego maila:

en: New password confirm mismatch.
pl: Niedopasowane potwierdzenie nowego hasła

en: New password is the same as the old one.
pl: Nowe hasło jest takie samo jak stare.

en: Newfoundland Daylight
pl: Czas Nowofundlandzki

en: Newfoundland Standard
pl: Czas Nowofundlandzki

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Nicknames
pl: Pseudonimy

en: No
pl: Nie

en: No attachment node id provided
pl: Żaden węzeł załączników nie jest dostarczony

en: No change has been made.
pl: Żadne zmiany nie zaszły.

en: No contacts have been selected for export
pl: Żadne kontakty nie zostały zaznaczone do eksportu

en: No email addresses have been blacklisted
pl: Żadne adresy email nie zostały dodane do czarnej listy

en: No email addresses have been whitelisted
pl: Żadne adresy email nie zostały dodane do białej listy

en: No file has been selected for the requested operation:
pl: Żaden plik nie został zaznaczony do żądanej operacji:

en: No files or directories could be prepared for chmod.
pl: Żadne pliki lub katalogi nie zostały przygotowane do chmod.

en: No files or directories could be prepared for compressing.
pl: Żadne pliki lub katalogi nie zostały przygotowane do kompresji.

en: No files or directories could be prepared for download.
pl: Żadne pliki lub katalogi nie zostały przygotowane do ściągnięcia.

en: No files or directories found
pl:  Nie znaleziono żadnych plików ani katalogów

en: No files were copied, moved or linked.
pl: Nie skopiowano, przeniesiono lub zlinkowano żadnych plików.

en: No files were deleted.
pl: Nie usunięto żadnych plików.

en: No import fields have been defined.
pl: Nie zdefiniowano żadnych pól importu.

en: No message ID provided for replyreceipt
pl: Żadne ID wiadomości nie było dostarczone do otrzymania odpowiedzi.

en: No messages
pl: Brak Wiadomości

en: No named file to view
pl: Brak nazwanych plików do pokazania

en: No parser available for vfile type:
pl: Brak dostępnych parserów dla typu vfile:

en: No results match your search.
pl: Brak wyników dla twojego wyszukiwania.

en: No spamassassin rules have been created
pl: Żadne reguły nie zostały stworzone dla spamassassina.

en: No window notification
pl: Brak okienek powiadomienia

en: Non-Urgent
pl: Niepilne

en: None
pl: Żaden

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: Normal
pl: Normalny

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Northern Sami
pl: Północnolapoński

en: Norway
pl: Norwegia

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Norwegian Bokmal
pl: Bokmal

en: Norwegian Nynorsk
pl: Nynorsk

en: Note
pl: Notatka

en: Notify Email:
pl: Zgłoś Email:

en: November
pl: Listopad

en: Number of items in directory list:
pl: Liczba elementów w liście katalogu:

en: Number of items in month view:
pl: Liczba elementów w widoku miesiąca:

en: Occitan
pl: Oksytański

en: October
pl: Październik

en: Off
pl: Wyłącz

en: Ojibwa
pl: Odżibwe

en: Old Password:
pl: Stare Hasło:

en: On
pl: Włącz

en: On <tmpl_var messagedate escape="none">, <tmpl_var fromnameaddr escape="none"> wrote
pl: Napisany <tmpl_var messagedate escape="none">, <tmpl_var fromnameaddr escape="none"> na

en: Only if Inbox has more than 100 new messages
pl: Tylko jeśli Skrzynka Odbiorcza ma więcej niż 100 nowych wiadomości

en: Only if Inbox has more than 20 new messages
pl: Tylko jeśli Skrzynka Odbiorcza ma więcej niż 20 nowych wiadomości

en: Only if Inbox has more than 200 new messages
pl: Tylko jeśli Skrzynka Odbiorcza ma więcej niż 200 nowych wiadomości

en: Only if Inbox has more than 50 new messages
pl: Tylko jeśli Skrzynka Odbiorcza ma więcej niż 50 nowych wiadomości

en: Only if Inbox has more than 500 new messages
pl: Tylko jeśli Skrzynka Odbiorcza ma więcej niż 500 nowych wiadomości

en: Only messages fetched from a POP3 server
pl: Tylko wiadomości sprowadzone z serwera POP3

en: Operating System
pl: System Operacyjny

en: Operation
pl: Operacja

en: Operation cancelled. The source and target names are the same:
pl: Operacja anulowana. Nazwy źródła i celu są takie same:

en: Original
pl: Oryginalny

en: OriginalMsg
pl: Oryginalna Wiad.

en: Oriya
pl: Orija

en: Ossetian
pl: Osetyjski

en: Overview
pl: Przegląd

en: POP3 Server
pl: Serwer POP3

en: POP3 setup
pl: Ustawienia POP3

en: PROTOCOL
pl: PROTOKÓŁ

en: Pacific Standard
pl: Czas Pacyficzny

en: Page
pl: Strona

en: Palestinian Territory, Occupied
pl: Palestyna

en: Panjabi
pl: Pendżabski

en: Papua New Guinea
pl: Papua Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Parameter format error.
pl: Błąd formatu parametru.

en: Parameter format error: language has illegal characters.
pl: Błąd formatu parametru: język zawiera niedopuszczalne znaki.

en: Password
pl: Hasło

en: Password Change Failed
pl: Nieudana Zmiana Hasła

en: Password Changed
pl: Hasło Zmienione

en: Password change failed: authentication system error.
pl: Zmiana hasła nieudana: błąd systemu autentykacji.

en: Password change failed: function not supported.
pl: Zmiana hasła nieudana: funkcja nie jest obsługiwana.

en: Password change failed: incorrect user name or password.
pl: Zmiana hasła nieudana: nieprawidłowa nazwa lub hasło.

en: Password change failed: parameter format error.
pl: Zmiana hasła nieudana: błąd formatu parametru.

en: Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d character. | Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d characters.
pl[0]: Zmiana hasła nieudana: hasło jest krótsze niż wymagane minimum długości o %d znak.
pl[1]: Zmiana hasła nieudana: hasło jest krótsze niż wymagane minimum długości o %d znaki.
pl[2]: Zmiana hasła nieudana: hasło jest krótsze niż wymagane minimum długości o %d znaków.

en: Password change failed: unknown error code:
pl: Zmiana hasła nieudana: nieznany kod błędu:

en: Password changed failed: new password confirm mismatch.
pl: Zmiana hasła nieudana: niedopasowane potwierdzenie nowego hasła.

en: Password changed failed: password requires both alpha and numeric characters.
pl: Zmiana hasła nieudana: hasło wymaga jednocześnie znaki i litery.

en: Password must have at least <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> characters.
pl: Hasło musi posiadać co najmniej <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> znaki.

en: Password successfully changed.
pl: Hasło zostało pomyślnie zmienione.

en: Password:
pl: Hasło:

en: Past month
pl: Ostatni miesiąc

en: Past six months
pl: Ostatnie sześć miesięcy

en: Past three months
pl: Ostatnie trzy miesiące

en: Past two weeks
pl: Ostatnie dwa tygodnie

en: Past week
pl: Ostatni tydzień

en: Past year
pl: Ostatni rok

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Persian
pl: Perski

en: Personal Information
pl: Informacje Osobiste

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone
pl: Telefon

en: Photo could not be displayed
pl: Zdjęcie nie może być wyświetlone

en: Please Assign Field Names
pl: Przydziel Pola Nazwy

en: Please check the message saved in the draft folder, and try again.
pl: Sprawdź wiadomość zapisaną w folderze wersji roboczych i spróbuj ponownie.

en: Please choose a file to upload first.
pl: Najpierw wybierz plik do załadowania.

en: Please enter the URL of a file to attach
pl: Wprowadź URL lub plik do załączenia

en: Please enter the new name for this folder
pl: Wprowadź nową nazwę tego folderu

en: Please execute 'openwebmail-tool.pl --init' on server first!
pl: Najpierw wykonaj 'openwebmail-tool.pl --init' na serwerze!

en: Please fill in the first name or last name fields first.
pl: Najpierw wypełnij pola imienia i nazwiska.

en: Please go back and <a href="<tmpl_var url_start escape="none">">try again</a>.
pl: Wróc i <a href="<tmpl_var url_start escape="none">">spróbuj ponownie</a>.

en: Please provide a destination target name.
pl: Dostarcz docelową nazwę katalogu.

en: Please provide a target name for the new file.
pl: Dostarcz docelową nazwę dla nowego pliku.

en: Please provide a target name for the new folder.
pl: Dostarcz docelową nazwę dla nowego folderu.

en: Please select a folder to search from above.
pl: Wybierz folder z powyższych do wyszukiwania.

en: Please specify the spamassassin rule expression.
pl: Określ regułu spamassasina.

en: Please specify the spamassassin rule name.
pl: Określ nazwy reguł spamassassina.

en: Please try again later. The indexing process has not yet completed for folder:
pl: Spróbuj ponownie później. Proces indeksowania jeszcze nie został dokończony dla folderu:

en: Please try again.
pl: Spróbuj ponownie później.

en: Poland
pl: Polska

en: Polish
pl: Polski

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Pref
pl: Preferencje

en: Preferences Saved
pl: Preferencje Zapisane

en: Preferences saved successfully.
pl: Preferencje zapisano pomyślnie.

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Preview
pl: Poprzedni

en: Priority
pl: Priorytet

en: Priority:
pl: Priorytet:

en: Privacy Keys
pl: Klucze Prywatne

en: Private
pl: Prywatne

en: Program does not exist:
pl: Program nie istnieje:

en: Program failed:
pl: Program zawiesił się:

en: Public
pl: Publiczny

en: Public Encryption Key (gpg,pgp)
pl: Publiczny Klucz Szyfrowania (gpg,pgp)

en: Public or Private
pl: Publiczny lub Prywatny

en: Pushto
pl: Naciśnij

en: QUOTA HIT
pl: PRZYDZIAŁ MIEJSCA PRZEKROCZONY

en: Qatar
pl: Katar

en: Quechua
pl: Keczua

en: Quick Range:
pl: Szybki Przedział:

en: QuickAdd
pl: Szybkie Dodaw.

en: Quota Limit:
pl: Limit Przydziału:

en: Quota Usage:
pl: Użycie Przydziału:

en: Quota limit exceeded. Please delete some messages or webdisk files to free disk space.
pl: Limit przydziału przekroczony. Usuń niektóre wiadomości lub pliki dysku sieciowego do zwolnienia dysku sieciowego.

en: Quota system error.
pl: Błąd systemu przydziału.

en: Quota usage limit parameter format error.
pl: Błąd formaty parametru limitu użycia przydziału.

en: REMOTE ADDRESS
pl: ZDALNY ADRES

en: REMOTE PORT
pl: PORT ZDALNY

en: Raeto-Romance
pl: Retoromański

en: Rangoon
pl: Rangun

en: Read
pl: Przeczytaj

en: Read receipt:
pl: Przeczytaj otrzymane:

en: Read with message charset:
pl: Przeczytaj wiadomość z zestawem znaków:

en: Real Name
pl: Prawdziwe Imię

en: Rebuild failed: a part was missing.
pl: Przebudowa nieudana: część się zgubiła.

en: Rebuild failed: new message has a size mismatch.
pl: Przebudowa nieudana: nowa wiadomość ma niedopasowany rozmiar.

en: Rebuild failed: new message is not in the correct format.
pl: Przebudowa nieudana: nowa wiadomość nie jest w poprawnym formacie.

en: Rebuild failed: the end part was not found.
pl: Przebudowa nieudana: końcowa część nie została znaleziona.

en: Rebuild the index for this folder?
pl: Przebudować indeks dla tego folderu?

en: Received Date
pl: Otrzymane Dane

en: Recipient
pl: Odbiorca

en: Recurrence:
pl: Rekurencja:

en: Redirecting to SSL Login...
pl: Przekierowanie do Loginu SSL...

en: Reminder for global calendar events:
pl: Przypominacz dla wydarzeń globalnego kalendarza:

en: Reparagraph message before reply:
pl: Akapitowanie wiadomości przed odpowiadaniem:

en: Reply with original message:
pl: Odpowiedz z oryginalną wiadomością:

en: Reply-To:
pl: Odpowiedz-Do:

en: Reserve
pl: Rezerwuj

en: Result Lines:
pl: Linie Wyników:

en: Return to <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var current_year>
pl: Wróć do <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var current_year>

en: Return to <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>
pl: Wróć do <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Return to List <tmpl_var current_year>
pl: Wróć do Listy <tmpl_var current_year>

en: Return to Week <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_var currentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>
pl: Wróć do  Tygodnia <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_var currentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>

en: Return to Week <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_varcurrentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>
pl: Wróć do Tygodnia <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_varcurrentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>

en: Return to Year <tmpl_var current_year>
pl: Wróć do Roku <tmpl_var current_year>

en: Reunion
pl: Zebranie

en: Romania
pl: Rumunia

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Rows
pl: Wiersze

en: Rule Description:
pl: Opis Reguły:

en: Rule Editor
pl: Edytor Reguły

en: Rule Expression:
pl: Wyrażenie Reguły:

en: Rule Name:
pl: Nazwa Reguły:

en: Rule Score:
pl: Wynik Reguły:

en: Rule Type:
pl: Typ Reguły:

en: Rules
pl: Reguły

en: Run mail filter in the background:
pl: Uruchom filtr maili w tle:

en: Russia
pl: Rosja

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Rwanda
pl: Ruanda

en: SCRIPT FILENAME
pl: NAZWA PLIKU SKRYPTU

en: SCRIPT NAME
pl: NAZWA SKRYPTU

en: SERVER
pl: SERWER

en: SERVER ADDRESS
pl: ADRES SERWERA

en: SERVER NAME
pl: NAZWA SERWERA

en: SERVER PORT
pl: PORT SERWERA

en: SERVER PROTOCOL
pl: PROTOKÓŁ SERWERA

en: SERVER SOFTWARE
pl: OPROGRAMOWANIE SERWERA

en: SMTP Relay
pl: Przekaźnik SMTP

en: SOFTWARE
pl: OPROGRAMOWANIE

en: Saint Helena
pl: Wyspa Świętej Heleny

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and The Grenadines
pl: Saint Vincent i The Grenadyny

en: Samoan
pl: Samoański

en: Sanskrit
pl: Sanskryt

en: Sao Tome and Principe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Sardinian
pl: Sardyński

en: Saturday
pl: Sobota

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisz

en: Save File
pl: Zapisz Plik

en: Save draft aborted, the quota has been exceeded.
pl: Zapisywanie kopii roboczej przerwano, przydział został przekroczony.

en: Save to Webdisk
pl: Zapisz na Dysk Sieciowy

en: Saved
pl: Zapisane

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search Date Range
pl: Wyszukaj w Przedziale Dat

en: Search Folders
pl: Przeszukaj Foldery

en: Search Results:
pl: Wyniki Wyszukiwania:

en: Search Text
pl: Przeszukaj Tekst

en: Search Type
pl: Przeszukaj Typ

en: Searching From Folder:
pl: Wyszukaj Z Folderu:

en: Select
pl: Zaznacz

en: Select All
pl: Zaznacz Wszystko

en: Send 'confirm reading' receipt:
pl: Wyślij potwierdzenie otrzymania wiadomości:

en: Send button position:
pl: Wyślij pozycję przycisku:

en: Sender
pl: Nadawca

en: Sender (Ascending)
pl: Nadawca (Rosnąco)

en: Sender (Decending)
pl: Nadawca (Malejąco)

en: Sent
pl: Wysłane

en: Sent Date
pl: Wysłane Dane

en: Sent message popup window notification:
pl: Wyskakujące okienko potwierdzenia wysłanej wiadomości:

en: Sent:
pl: Wysłane:

en: September
pl: Wrzesień

en: Serbia and Montenegro
pl: Serbia i Czarnogóra

en: Serbian
pl: Serbski

en: Service is available over SSL only.<br>You will be redirected to the <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">SSL login</a> page in 5 seconds...
pl: Serwis jest dostępny tylko przez SSL. <br>Zostanie przekierowany do <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">SSL login</a> strony w ciągu 5 sekund...

en: Service is not available for the domain:
pl: Serwis nie jest dostępny dla domeny:

en: Service is not available for user@domain:
pl: Serwis nie jest dostępny dla user@domain:

en: Session ID does not exist:
pl: ID serwisu nie istnieje:

en: Session Timeout
pl: Sesja Wygasła

en: Session timeout:
pl: Sesja wygasła:

en: Sessions
pl: Sesje

en: Setting effective group id to "mail" failed:
pl: Ustawianie id efektywnej grupy dla "mail" nie powiodło się:

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Show HTML messages as plain text:
pl: Pokaż wiadomości HTML jako zwykły tekst:

en: Show all results
pl: Pokaż wszystkie wyniki

en: Show empty hours:
pl: Pokaż puste godziny:

en: Show image attachments as links:
pl: Pokaż dodatki obrazków jako linki:

en: Show lunar calendar labels:
pl: Pokaż etykiety kalendarza księżycowego:

en: Sichuan Yi
pl: Nuosu

en: Signature (500 characters or less)
pl: Podpis (500 znaków lub mniej)

en: Signature before forwarded text:
pl: Podpis przed nadesłanym tekstem:

en: Simple headers
pl: Proste nagłówki

en: Singapore
pl: Singapur

en: Sinhala
pl: Syngaleski

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size (Largest first)
pl: Rozmiar (Pierwszy Największy)

en: Size (Smallest first)
pl: Rozmiar (Pierwszy Najmniejszy)

en: Size for addressbook window:
pl: Rozmiar okna książki adresowej:

en: Size for file edit window:
pl: Rozmiar okna edycji plików:

en: Size for mail edit area:
pl: Rozmiar pola edycji maila:

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Smart Destination:
pl: Prosty Katalog:

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Somali
pl: Somalijski

en: Sorry, root login is disabled for security.
pl: Przepraszamy, login roota jest wyłączony ze względu na bezpieczeństwo.

en: Sorry, there was an unknown problem sending your message.
pl: Przepraszamy, wystąpił nieznany błąd podczas wysyłania twojej wiadomości.

en: Sorry, your browser is not able to support HTML composing.
pl: Przepraszamy, twoja przeglądarka nie może obsługiwać tworzenia HTML

en: Sorry, your session appears to have timed out.<br>Please go back and <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">login</a>.
pl: Przepraszamy, wygląda na to, że twoja sesja wygasła.<br>Wróć i <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">zaloguj się</a>.

en: Sorry, your session has timed out. Please login again.
pl: Przepraszamy, twoja sesja wygasła. Zaloguj się ponownie.

en: Sort String
pl: Sortuj Łańcuchy

en: Sotho, Southern
pl: Sotho Południowy

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South Georgia and The South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Spam Check
pl: Sprawdzaczka Spamu

en: Spam/Virus folder messages lifetime:
pl: Czas życia  wiadomości z folderu ze spamem/wirusem:

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Special Thanks to Retired Developers
pl: Specjalne Podziękowania dla Pojedynczych Deweloperów

en: Spellcheck (<tmpl_var dictionary escape="html">)
pl: Sprawdzanie Pisowni (<tmpl_var dictionary escape="html">)

en: Spellcheck error:
pl: Błąd sprawdzania pisowni:

en: Start Date:
pl: Data Startu:

en: Start hour:
pl: Godzina startu:

en: Start time
pl: Czas startu

en: Start time:
pl: Czas startu:

en: Status (Unread first)
pl: Status (Najpierw nieprzeczytane)

en: Style:
pl: Styl:

en: Subject
pl: Temat

en: Subject (Newest first)
pl: Temat (Pierwsze najnowsze)

en: Subject (Oldest first)
pl: Temat (Pierwsze najstarsze)

en: Subject:
pl: Temat:

en: Success
pl: Sukces

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Sundanese
pl: Sundajski

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Suriname
pl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Swahili
pl: Suahili

en: Swati
pl: Suazi

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Symbolic Link
pl: Link Symboliczny

en: Symlink the selected item(s)?
pl: Zlinkować symbolicznie zaznaczone elementy?

en: Syrian Arab Republic
pl: Syria

en: System Error
pl: Błąd Systemu

en: System error - the operation is not defined.
pl: Błąd systemu - operacja nie jest zdefiniowana

en: Tahitian
pl: Tahitański

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajik
pl: Tadżycki

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tamil
pl: Tamilski

en: Tar the selected item(s)?
pl: Terować (Tar) zaznaczone elementy?

en: Target:
pl: Cel:

en: Tatar
pl: Tatarski

en: Tehran
pl: teheran

en: Telephone Number
pl: Numer Telefonu

en: Telephone Numbers
pl: Numery Telefonu

en: Text
pl: Tekst

en: Text Content
pl: Zawartość Tekstu

en: Text Only
pl: Tylko Tekst

en: Tgz the selected item(s)?
pl: Tgz zaznaczone elementy?

en: Thai
pl: Tajski

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: The ' + wOrder[(wOrderNumber-1)] + ' ' + wDay[wDayNumber] + ' of the month
pl:  ' + wOrder[(wOrderNumber-1)] + ' ' + wDay[wDayNumber] + ' dzień miesiąca

en: The <tmpl_var ordinal_num escape="html"> <tmpl_var weekday escape="html"> of the month
pl: <tmpl_var ordinal_num escape="html"> <tmpl_var weekday escape="html"> dzień miesiąca

en: The @@@ character sequence is not allowed in event strings or links.
pl: Sekwencja @@@ znaków nie jest dopuszczalna w łańcuchach znaków lub w linkach.

en: The HTML data will be lost after the conversion, are you sure you want to change to Text mode?
pl: Dane HTML zostaną utracone po konwersji, jesteś pewien, że chcesz przełączyć się na tryb Tekstu?

en: The SMTP username or password are not properly defined:
pl: Nazwa użytkownika lub hasło SMTP nie są poprawnie zdefiniowane:

en: The addressbook does not exist:
pl: Książka adresowa nie istnieje:

en: The addressbook folder is read-only:
pl: Folder książki adresowej jest tylko do odczytu:

en: The addressbook folder name already exists:
pl: Nazwa folderu książki adresowej już istnieje:

en: The addressbook folder name exceeds the %d character limit: | The addressbook folder name exceeds the %d character limit:
pl[0]: Nazwa książki adresowej przekracza limit o %d znak:
pl[1]: Nazwa książki adresowej przekracza limit o %d znaki:
pl[2]: Nazwa książki adresowej przekracza limit o %d znaków:

en: The addressbook size exceeds the available free space.
pl: Rozmiar książki adresowej przekracza dostępne wolne miejsce.

en: The attachment exceeds the %d KB limit. | The attachment exceeds the %d KB limit.
pl[0]: Załącznik przekracza %d KB.
pl[1]: Załącznik przekracza %d KB.
pl[2]: Załącznik przekracza %d KB.

en: The attachment:
    
    ' + shortfilename + '
    
    is being used in the message.
    It will not appear in the message if you delete it.
    Delete the attachment?
pl: Załącznik:
    
    ' + shortfilename + '
    
    jest używany w wiadomości.
    Nie pokaże się w wiadomości jeśli go usuniesz.
    Usunąć załącznik?

en: The birth day exceeds the maximum number of days in the selected birth month.
pl: Dzień urodzin  przekracza maksymalną liczbę dni w zaznaczonym miesiącu urodzenia.

en: The birthday day must be a number between 1 and 31.
pl: Dzień urodzin musi być liczbą między 1 a 31.

en: The birthday month must be a number between 1 and 12.
pl: Miesiąc urodzin musi być liczbą między 1 a 12.

en: The birthday value is invalid:
pl: Wartość urodzin jest niepoprawna:

en: The birthday year must be a number between 1 and 9999.
pl: Rok urodzin musi być liczbą między 1 a 9999.

en: The book of filters is larger than the maximum allowed size.
pl: Książka filtrów jest większa niż dozwolony maksymalny rozmiar.

en: The book of from addresses is larger than the maximum allowed size.
pl: Książka adresów jest większa niż dozwolony maksymalny rozmiar.

en: The book of pop3 addresses is larger than the maximum allowed size.
pl: Książka adresów pop3 jest większa niż dozwolony maksymalny rozmiar.

en: The chosen export format is not supported:
pl: Wybrany format eksportu nie jest obsługiwany.

en: The chosen import format is unsupported. Please go back and chose a different one:
pl: Wybrany format importu nie jest obsługiwany. Wróć i wybierz inny:

en: The day, month, and year must all be defined to store a birthday for a contact.
pl: Dzień, miesiąc i rok muszą być zdefiniowane, aby przechowywać urodziny kontaktu.

en: The destination folder is read-only:
pl: Folder katalogu jest tylko do odczytu:

en: The email address is empty. Continue?
pl: Adres email jest pusty. Kontynuować?

en: The event start time occurs after the event end time.
pl: Czas startu wydarzenia występuje po czasie jego zakończenia.

en: The export system allows you to download contacts to your local computer. Follow the steps below to complete the download.
pl: System eksportu zezwala ci na ściąganie kontaktów na komputer lokalny. Postępuj zgodnie z instrukcją poniżej, aby ukończyć ściąganie.

en: The file extension is incorrect for the chosen import format. The recommended extension for the format is:
pl: Rozszerzenie pliku jest nieprawidłowe dla wybranego formatu pliku. Rekomendowane rozszerzenie dla formatu to:

en: The file was saved successfully:
pl: Plik został pomyślnie zapisany:

en: The folder name is reserved by the system and cannot be used:
pl: Nazwa folderu jest zarezerwowana dla systemu i nie może być użyta:

en: The following script must be setuid root to read the mail spools:
pl: Biezący skrypt musi być ustawiony dla roota do przeczytania szpuli maili.

en: The full name of the contact is required and does not exist.
pl: Pełna nazwa kontaktu jest wymagana i nie istnieje.

en: The group name must be defined.
pl: Nazwa grupy musi być zdefiniowana.

en: The import file is 0 bytes.
pl: Importowany plik waży 0 bajtów.

en: The import file size exceeds the available free space:
pl: Rozmiar importowanego pliku przekracza dostępne wolne miejsce:

en: The import file size exceeds the available quota space.
pl: Rozmiar importowanego pliku zawiera dostępny wolny przydział:

en: The import file size exceeds the import file size limit:
pl: Rozmiar importowanego pliku zawiera limit rozmiaru importowanego pliku:

en: The name of the contact is required and does not exist.
pl: Nazwa kontaktu jest wymagana i nie istnieje.

en: The nextdays value must be numeric.
pl: Wartość następnych dni musi być numeryczna.

en: The operation cannot be completed because the webdisk is read-only.
pl: Operacja nie może być ukończona ponieważ dysk sieciowy jest tylko do odczytu.

en: The program uname is not available to obtain OS information.
pl: Program uname nie jest dopuszczalny, aby uzyskać informacje OS.

en: The recipients list could not be validated. Please check the recipients and try again.
pl: Lista odbiorców nie może być dopuszczona. Sprawdź odbiorców i spróbuj ponownie.

en: The requested file or directory is outside of the webdisk system and cannot be accessed.
pl: Zażądany plik lub katalog jest poza systemem dysku sieciowego i nie może być udostępniony.

en: The requested operation can only be performed on one file or directory at a time:
pl: Zażądana operacja może być wykonana tylko w jednym pliku lub katalogu w tym czasie:

en: The requested template file does not exist:
pl: Zażądany plik szablonu nie istnieje:

en: The same as composing character set
pl: To samo co zestaw znaków kompozycyjnych

en: The save draft feature is not enabled.
pl: Właściwość zapisanej kopii roboczej nie jest włączona.

en: The search start date is after the search end date.
pl: Data startu wyszukiwania jest po dacie końca wyszukiwania.

en: The spellcheck program cannot be found:
pl: Program sprawdzania pisowni nie może być znaleziony:

en: The symbolic link is too complex to be accessed.
pl: Link symboliczny jest zbyt skomplikowany, by być udostępniony.

en: The target must be a directory when copying or moving multiple items. The target does not exist or is not a directory:
pl: Cel musi być katalogiem podczas kopiowania lub przenoszenia wielu elementów. Cel nie istnieje lub nie jest katalogiem:

en: The timezone hour must be a number from 0 to 13.
pl: Godzina czasu strefowego musi być liczbą od 0 do 13.

en: The timezone minute must be either 00 or 30.
pl: Minuty czasu strefowego muszą być albo 00, albo 30.

en: The timezone value is invalid:
pl: Wartość strefy czasowej jest niewłaściwa.

en: The upload exceeds the configured %d KB limit. | The upload exceeds the configured %d KB limit.
pl[0]: Wysyłanie przekracza skonfigurowany limit %d KB.
pl[1]: Wysyłanie przekracza skonfigurowany limit %d KB.
pl[2]: Wysyłanie przekracza skonfigurowany limit %d KB.

en: The upload is not an approved file or type:
pl: Wysyłany plik nie jest zatwierdzonym plikiem lub typem:

en: The xowmuid does not match any contacts in the addressbook:
pl: Xowmuid nie paduje do żadnego kontaktu z książki adresowej:

en: There are no events today
pl: Nie ma dziś żadnych wydarzeń.

en: There are no files or directories selected.
pl: Nie zaznaczono żadnych plików lub katalogów.

en: There are no words in your personal dictionary
pl: Nie ma żadnych słów w twoim osobistym słowniku

en: This day only
pl: Tylko dzień

en: This group contains too many members to be clicked directly. Please check the to, cc, or bcc box for this group and use the compose button.
pl: Grupa zawiera za dużo członków, aby była bezpośrednio kliknięta. Sprawdź pola Do, Do wieu lub Do wielu (Ukryci) dla tej grupy i użyj przycisku tworzenia.

en: This is a partial message and needs to be rebuilt.
pl: To jest częściowa wiadomość i potrzebuje być przebudowana.

en: This item was added for multiple dates.
    Deleting it will delete the item for all dates.
    Continue with Delete?
pl: Ten element został dodany dla wielu dat.
    Usunięcie jego usunie też element dla pozostałych dat.
    Kontynuować?

en: This item was added for multiple dates.
    Editing it will change the item for all dates.
    Continue with Edit?
pl: Ten element został dodany dla wielu dat.
    Jego edycja spowoduje zmiany tego elementu dla pozostałych dat.
    Kontynuować?

en: This message has no subject, do you still want to send it?
pl: Ta wiadomość nie ma tematu, nadal chcesz ją wysłać?

en: This message requests a read receipt, do you want to transmit?
pl: Ta wiadomość żąda potwierdzenia otrzymania, chcesz je przekazać?

en: This month only
pl: Tylko ten miesiąc

en: This script must be setuid root:
pl: Ten skrypt musi być setuid root:

en: Threshold to determine Spam:
pl: Próg wykrywania Spamu:

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Tibetan
pl: Tybetański

en: Tigrinya
pl: Tigrinia

en: Time
pl: Czas

en: Time interval in dayview:
pl: Przedział czasu w widoku dnia:

en: TimeZone offset:
pl: Wymiar strefy czasowej:

en: Timestamp used for message date:
pl: Format daty używany w dacie wiadomości:

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Timor-Leste
pl: Timor Wschodni

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To
pl: Do

en: To and Cc
pl: Do i Do wielu:

en: To download an entire addressbook at one time, use the download links in the manage addressbook area:
pl: Aby ściągnąć całą książkę adresową w jednym czasie, użyj linków ściągania w polu zarządzania książką adresową:

en: To, Cc, and Bcc are empty. Please specify the recipients before sending.
pl: Do, Do wielu i Do wielu (Ukryci) są puste. Określ odbiorców przed wysyłaniem.

en: To:
pl: Do:

en: Today
pl: Dziś

en: Total
pl: Suma

en: Total Messages
pl: Suma Wiadomości

en: Transmitting...
pl: Przekazywanie...

en: Trash
pl: Kosz

en: Trash folder messages lifetime:
pl: Czas życia wiadomości w Koszu:

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Try Again
pl: Spróbuj Ponownie

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish
pl: Turecki

en: Turkmen
pl: Turkmeński

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: Tuvalu
pl: Tuwalu

en: Two messages have the same offset in the spool database:
pl: Dwie wiadomości mają tę samą odrośl w bazie danych szpuli:

en: Type:
pl: Typ:

en: UTF encoded vfile cannot be properly decoded.
pl: Vfile zakodowany w UTF nie może być poprawnie dekodowany.

en: Uighur
pl: Ujgurski

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown compression type:
pl: Nieznany typ kopresji:

en: Unknown spellcheck mode:
pl: Nieznany tryb sprawdzania pisowni:

en: Unsupported upload type:
pl: Nieobsługiwany typ przesyłania:

en: Unsupported vcard datatype:
pl: Nieobsługiwany typ danych vcard:

en: Update the index for this folder?
pl: Zaaktualizować indeks tego folderu?

en: Upload
pl: Wysyłanie

en: Upload failed.
pl: Wysyłanie nie powiodło się.

en: Upload filesize is zero bytes.
pl: Rozmiar wysyłanego pliku wynosi zero bajtów.

en: Urgent
pl: Pilny

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Use Regex in search and filterrule:
pl: Użyj Regex w wyszukiwaniu i filtrowaniu:

en: Use SSL
pl: Użyj SSL

en: Use fixed-width font when reading messages:
pl: Użyj czcionki z ustawioną szerokością podczas czytania wiadomości:

en: Use lightbar for selection:
pl: Użyj paska bocznego dla wybierania:

en: Use smiley images when reading messages:
pl: Użyj emotikonek podczas czytania wiadomości:

en: User
pl: Użytkownik

en: User Folders
pl: Foldery Użytkownika

en: User History
pl: Historia Użytkownika

en: User Id
pl: Id Użytkownika

en: User Preferences
pl: Ustawienia Użytkownika

en: User does not exist:
pl: Użytkownik nie istnieje:

en: UserID:
pl: UżytkownikID:

en: Uzbek
pl: Uzbecki

en: Vatican City State
pl: Watykan

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Versit Card (vCard)
pl: Karta Versit (vCard)

en: Video
pl: Wideo

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: View next after message move/copy:
pl: Pokaż następny po przeniesieniu/skopiowaniu wiadomości:

en: Virgin Islands, British
pl: Wyspy Dziewicze, Brytyjskie

en: Virgin Islands, U.S.
pl: Wyspy Dziewicze, U.S.

en: Virus
pl: Wirus

en: Virus Check
pl: Sprawdzaczka Wirusów

en: Volapk
pl: Volapük

en: Wait time for background mail filtering:
pl: Poczekaj na filtrowanie maili w tle:

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Walloon
pl: Waloński

en: Warning: the quota limit(<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) was hit. Oldest messages have been automatically removed.
pl: Uwaga: limit przydziału(<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) został przekroczony. Starsze wiadomości zostaną automatycznie usunięte.

en: Warning: the quota limit(<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) was hit. Some files from the webdisk have been automatically removed.
pl: Uwaga: limit przydziału(<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) został przekroczony. Niektóre pliki z dysku sieciowego zostaną automatycznie usunięte.

en: Warning: the uploaded data is not consistent. Each entry in the uploaded file does not contain the same number of fields. The imported data may not be correct or the import may fail. Please ensure all entries contain the same number of fields to guarantee correct import.
pl: Uwaga: wysłane dane nie są spójne. Każda pozycja w wysłanym pliku nie zawiera tego samego numeru pól. Importowane dane mogą nie być poprawne lub import się nie powiódł. Zapewnij wszystkim pozycjom ten sam numer pól, aby zagwarantować poprawny import.

en: We need help understanding how to organize the data you are importing.<br>Please define the fields for the import data. Fields may be used more than once, and undefined fields will be discarded.
pl: Potrzebujemy pomocy do zrozumienia organizacji danych, które importujesz.<br>Zdefiniuj pola dla importowanych danych. Pola mogą być użyte więcej niż jeden raz i niezdefiniowane pola będą wyrzucone.

en: WebDisk Options
pl: Opcje Dysku Sieciowego

en: Webdisk
pl: Dysk Sieciowy

en: Website
pl: Strona Internetowa

en: Websites
pl: Strony Internetowe

en: Wednesday
pl: Środa

en: Week
pl: Tydzień

en: Week <tmpl_var nextweekofyear escape="html">:  <tmpl_var nextweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var nextweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_year escape="html">
pl: Tydzień <tmpl_var nextweekofyear escape="html">:  <tmpl_var nextweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var nextweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_year escape="html">

en: Week <tmpl_var prevweekofyear escape="html">:  <tmpl_var prevweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var prevweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_year escape="html">
pl: Tydzień <tmpl_var prevweekofyear escape="html">:  <tmpl_var prevweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var prevweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_year escape="html">

en: Week <tmpl_var weekofyear>
pl: Tydzień <tmpl_var weekofyear>

en: Week View
pl: Widok Tygodnia

en: Week start:
pl: Start Tygodnia:

en: Week view
pl: Widok tygodnia

en: Weekview Week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>
pl: Widok Tygodnia <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>

en: Weekview Week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>
pl: Widok Tygodnia <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>

en: Welcome to <tmpl_var programname escape="html">!
pl: Witaj w <tmpl_var programname escape="html">!

en: Welsh
pl: Walijski

en: West Africa
pl: Zachodnia Afryka

en: Western Frisian
pl: Zachodniofryzyjski

en: Western Sahara
pl: Wschodnia Sahara

en: When this feature is enabled you may login to <tmpl_var programname escape="js"> without re-entering your username and password, but only if you did not logout of your previous session and that session has not timed out.
    
    DO NOT ENABLE THIS FEATURE ON A PUBLIC COMPUTER or others will gain access to your account.
pl: Kiedy ta właściwość jest włączona możesz zalogować się do <tmpl_var programname escape="js"> bez ponownego wpisywania danych, ale tylko jeśli nie wylogowałeś się z poprzedniej sesji i ta sesja nie wygasła.
    
    NIE WŁĄCZAJ TEJ WŁAŚCIWOŚCI NA PUBLICZNYM KOMPUTERZE lub inni dostaną dostęp do twojego konta.

en: Whitelist Email Address
pl: Biała Lista Adresów

en: Width
pl: Szerokość

en: Word Document Preview
pl: Podgląd Dokumentu w Wordzie

en: Work
pl: Praca

en: Work Information
pl: Informacje o Pracy

en: X.509 Public Key Certificate
pl: Certyfikat Publicznego Klucza X.509

en: Year <tmpl_var next_year escape="html">
pl: Rok <tmpl_var next_year escape="html">

en: Year <tmpl_var prev_year escape="html">
pl: Rok <tmpl_var prev_year escape="html">

en: Year <tmpl_var year>
pl: Rok <tmpl_var year>

en: Year View
pl: Widok Roku

en: Year view
pl: Widok roku

en: Yearview <tmpl_var weekstart_year escape="html">
pl: Widok roku <tmpl_var weekstart_year escape="html">

en: Yearview <tmpl_var weekstop_year escape="html">
pl: Widok roku <tmpl_var weekstop_year escape="html">

en: Yearview <tmpl_var year>
pl: Widok roku <tmpl_var year>

en: Yearview <tmpl_varyear>
pl: Widok roku <tmpl_varyear>

en: Yearview Year <tmpl_var year>
pl: Widok roku Rok <tmpl_var year>

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yes
pl: Tak

en: Yiddish
pl: Jidysz

en: Yoruba
pl: Joruba

en: You are not allowed to connect from this client domain:
pl: Nie wolno ci połączyć się z tej domeny klienta:

en: You are not allowed to connect from this client ip:
pl: Nie wolno ci połączyć się z tego ip klienta:

en: You are not allowed to send messages to this email address:
pl: Nie wolno ci wysyłać wiadomości na ten adres email:

en: You do not have permission to edit the global addressbook.
pl: Nie masz zezwolenia na edycję globalnej książki adresowej.

en: You must fill in the longitude and latitude before any maps or photos can be viewed.
pl: Musisz wypełnić długość i szerokość geograficzną zanim jakiekolwiek mapy lub zdjęcia będą mogły być widoczne.

en: Your INBOX has exceeded the spool limit (<tmpl_var spoollimit escape="js"> kB). Please move some messages from your INBOX to other folders.
pl: Twoje Odebrane Wiadomości przekroczyły limit (<tmpl_var spoollimit escape="js"> kB. Przenieś niektóre wiadomości z Odebranych do innych folderów.

en: Your message:
pl: Twoja wiadomość:

en: Yukon Standard
pl: Czas Alaskański

en: Zip the selected item(s)?
pl: Zzipować zaznaczone elementy?

en: [Delete]
pl: [Usuń]

en: [Preview]
pl: [Poprzedni]

en: [Webdisk]
pl: [Dysk Sieciowy]

en: a custom name
pl: Nazwa domyślna

en: a description of the source url
pl: Opis url źródła

en: about <tmpl_var programname escape="html">
pl: o <tmpl_var programname escape="html">

en: accounting, european division
pl: Liczenie, format europejski

en: add
pl: dodaj

en: add an attachment from a url
pl: dodaj załącznik z url

en: add an attachment from the webdisk
pl: dodaj załącznik z dysku sieciowego

en: add another address
pl: dodaj inny adres

en: add another custom property
pl: dodaj inną domyślną właściwość

en: add another custom value
pl: dodaj inną domyślną wartość

en: add another division
pl: dodaj inny podział

en: add another email address
pl: dodaj inny adres email

en: add another nickname
pl: dodaj inny pseudonim

en: add another set of work information
pl: dodaj inny zestaw informacji o pracy

en: add another telephone number
pl: dodaj inny numer telefonu

en: add another website
pl: dodaj inną stronę internetową

en: add event
pl: dodaj wydarzenie

en: add new agent
pl: dodaj nowego agenta

en: add/modify
pl: dodaj/modyfikuj

en: addressbook
pl: książka adresowa

en: addressbook search
pl: wyszukiwanie w książce adresowej

en: advanced search
pl: wyszukiwanie zaawansowane

en: age
pl: wiek

en: all attachments
pl: wszystkie załączniki

en: all headers
pl: wszystkie nagłówki

en: all members
pl: wszyscy członkowie

en: and
pl: i

en: answered
pl: odpowiedziane

en: at SMTP port:
pl: na porcie SMTP:

en: attachment
pl: załącznik

en: attachments
pl: załączniki

en: back to <tmpl_var abookfolder_label escape="html">
pl: wróć do <tmpl_var abookfolder_label escape="html">

en: back to <tmpl_var callerfoldername escape="html"> folder
pl: wróć do folderu <tmpl_var callerfoldername escape="html">

en: back to All Addressbooks
pl: wróć do Wszystkich Książek Adresowych

en: back to Draft folder
pl: wróć do Kopii Roboczych

en: back to Inbox
pl: wróć do Odebranych

en: back to Saved folder
pl: wróć do Zapisanych

en: back to Sent folder
pl: wróć do Wysłanych

en: back to Spam folder
pl: wróć do Spamu

en: back to Trash folder
pl: wróć do Kosza

en: back to Virus folder
pl: wróć do Wirusów

en: back to addressbook
pl: wróć do książki adresowej

en: back to addressbook listing
pl: wróć do listy książki adresowej

en: back to all addressbooks
pl: wróć do wszystkich książek adresowych

en: back to calendar
pl: wróć do kalendarza

en: back to message listing
pl: wróć do listy wiadomości

en: back to message reading
pl: wróć do czytania wiadomości

en: back to preferences
pl: wróć do ustawień

en: back to the Global Addressbook
pl: wróć do Globalnej Książki Adresowej

en: back to the Global LDAP Addressbook
pl: wróć do Globalnej LDAP Książki Adresowej

en: back to user preferences
pl: wróć do ustawień użytkownika

en: back to webdisk
pl: wróć do dysku sieciowego

en: block SMTP relay <tmpl_var smtprelay escape="html">
pl: blokuj zmianę SMTP <tmpl_var smtprelay escape="html">

en: block SMTP relay <tmpl_var smtprelay escape="js">?
pl: blokować zmianę SMTP <tmpl_var smtprelay escape="js">?

en: block email <tmpl_var fromaddress escape="html">
pl: blokuj email <tmpl_var fromaddress escape="html">

en: block email <tmpl_var fromaddress escape="js">?
pl: blokować email <tmpl_var fromaddress escape="js">?

en: body and attachments (decoded)
pl: treść i załączniki (odkodowane)

en: body and attachments (raw)
pl: treść i załączniki (surowe)

en: body links
pl: linki treści

en: body text (html removed)
pl: tekst (html usunięty)

en: browser javascript support level
pl: poziom wsparcia jawaskryptów przeglądarki

en: calendar
pl: kalendarz

en: cancel
pl: anuluj

en: cancel and return to parent
pl: anuluj i wróc do rodzica

en: car
pl: samochód

en: cell
pl: komórka

en: change password
pl: zmień hasło

en: character set: <tmpl_var messagecharset escape="html">
pl: zestaw znaków: <tmpl_var messagecharset escape="html">

en: check again
pl: sprawdź ponownie

en: check/uncheck all boxes for Bcc
pl: sprawdź/nie sprawdź wszystkie pola dla Do wielu (Ukryci)

en: check/uncheck all boxes for Cc
pl: sprawdź/nie sprawdź wszystkie pola dla Do wielu

en: check/uncheck all boxes for To
pl: sprawdź/nie sprawdź wszystkie pola dla Do

en: check/uncheck all boxes for export
pl: sprawdź/nie sprawdź wszystkie pola dla eksportu

en: check/uncheck all boxes for group membership
pl: sprawdź/nie sprawdź wszystkie pola dla członkostwa grupy

en: check/uncheck all boxes for move, copy, or delete
pl: sprawdź/nie sprawdź wszystkie pola w kierunku przeniesienia, kopiowania lub usuwania

en: choose a file type to add
pl: wybierz typ pliku do dodania

en: city
pl: miasto

en: clear
pl: wyczyść

en: clear all checked
pl: wyczyść wszystkie sprawdzone

en: clear this input
pl: wyczyść to wejście

en: click to continue
pl: kliknij aby kontunuować

en: click to retrieve mail from this account
pl: kliknij aby odzyskać mail z tego konta

en: click to see the BSD License
pl: kliknij aby zobaczyć Licencję BSD

en: close
pl: zamknij

en: close the keyboard
pl: zamknij klawiaturę

en: collapse all contacts
pl: zawal wszystkie kontakty

en: collapse this contact
pl: zawal ten kontakt

en: compose message
pl: utwórz wiadomość

en: compose message to <tmpl_var from_address escape="html">
pl: utwórz wiadomość do <tmpl_var from_address escape="html">

en: compose message to <tmpl_var to_address escape="html">
pl: utwórz wiadomość do <tmpl_var to_address escape="html">

en: compose new message
pl: utwórz nową wiadomość

en: contact details
pl: szczegóły kontaktu

en: contains
pl: zawiera

en: copy
pl: kopiuj

en: country
pl: kraj

en: create a new filter rule like this one
pl: utwórz nowy filtr reguł jak ten

en: create new addressbook
pl: utwórz nową książkę adresową

en: custom values
pl: domyślne wartości

en: date from subject size
pl: data z rozmiaru tematu

en: date subject from size
pl: data tematu z rozmiaru

en: day
pl: dzień

en: dayview
pl: widok dnia

en: dd-mm-yyyy
pl: dd-mm-rrrr

en: dd.mm.yyyy
pl: dd.mm.rrrr

en: dd/mm/yyyy
pl: dd/mm/rrrr

en: dead keys
pl: martwe klawisze

en: decrease keyboard size
pl: zmniejsz rozmiar klawiatury

en: delete
pl: usuń

en: delete all non-text attachments
pl: usuń wszystkie nietekstowe załączniki

en: delete all non-text attachments?
pl: usunąć wszystkie nietekstowe załączniki?

en: delete event
pl: usuń wydarzenie

en: delete selected contacts
pl: usuń zaznaczone kontakty

en: delete this attachment
pl: usuń ten załącznik

en: delete this division
pl: usuń ten podział

en: delete this entire work grouping
pl: usuń całe grupowanie pracy

en: delete this sound
pl: usuń ten dźwięk

en: display html as html
pl: wyświetl html jako html

en: display html as text
pl: wyświetl html jako tekst

en: display number pad
pl: wyświetl klawiaturę numeryczną

en: display virtual keyboard interface
pl: wyświetl interfejs wirtualnej klawiatury

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: domestic address
pl: krajowy adres

en: done
pl: zrobione

en: download
pl: ściągnij

en: download &quot;<tmpl_var subject escape="html">.msg&quot;
pl: ściągnij &quot;<tmpl_var subject escape="html">.msg&quot;

en: download <tmpl_var foldername escape="html">
pl: ściągnij <tmpl_var foldername escape="html">

en: download Draft
pl: ściągnij Kopię Roboczą

en: download Inbox
pl: ściągnij Odebrane

en: download Saved
pl: ściągnij Zapisane

en: download Sent
pl: ściągnij Wysłane

en: download Spam
pl: ściągnij Spam

en: download Trash
pl: ściągnij Kosz

en: download Virus
pl: ściągnij Wirusy

en: download all non-text attachments
pl: ściągnij wszystkie nietekstowe załączniki

en: download this agent
pl: ściągnij tego agenta

en: download this attachment
pl: ściągnij ten załącznik

en: download this privacy key
pl: ściągnij ten klucz prywatny

en: edit
pl: edytuj

en: edit contact
pl: edytuj kontakt

en: edit contact in addressbook &quot;<tmpl_var xowmbook escape="html">&quot;
pl: edytuj kontakt w książce adresowej &quot;<tmpl_var xowmbook escape="html">&quot;

en: edit draft
pl: edytuj kopię roboczą

en: edit event
pl: edytuj wydarzenie

en: edit personal email addresses
pl: edytuj osobiste adresy email

en: edit spam preferences
pl: edytuj ustawienia spamu

en: edit spamassassin blacklist
pl: edytuj czarną listę spamassassina

en: edit spamassassin rules
pl: edytuj reguły spamassassina

en: edit spamassassin whitelist
pl: edytuj białą listę spamassassina

en: edit this account
pl: edytuj to konto

en: edit this filter rule
pl: edytuj reguły tego filtru

en: empty folder
pl: pusty folder

en: ends with
pl: kończy się wraz

en: enter a url to the file (http://...)
pl: wprowadź url pliku (http://...)

en: every hour | every %d hours
pl[0]: każda godzina
pl[1]: każde %d godziny
pl[2]: każde %d godzin

en: every minute | every %d minutes
pl[0]: każda minuta
pl[1]: każde %d minuty
pl[2]: każde %d minut

en: exit status
pl: status wyjścia

en: exit status:
pl: status wyjścia:

en: expand all contacts
pl: rozszerz wszystkie kontakty

en: expand this contact
pl: rozszerz ten kontakt

en: export
pl: eksportuj

en: export contacts
pl: eksportuj kontakty

en: extract
pl: wydobądź

en: fax
pl: faks

en: file icon
pl: ikona pliku

en: find your geographic position
pl: znajdź swoją pozycję geograficzną

en: first
pl: pierwszy

en: follow down
pl: podążaj w dół

en: follow up
pl: podążaj do góry

en: forward
pl: podeślij

en: forward as attachment
pl: podeślij jako załącznik

en: forward as original
pl: podeślij jako oryginał

en: from subject date size
pl: z tematu data rozmiaru

en: go to parent directory
pl: idź do głównego katalogu

en: go to the home directory
pl: idź do katalogu domowego

en: go to top
pl: idź do góry

en: group
pl: grupa

en: header
pl: nagłówek

en: home
pl: dom

en: home address
pl: adres domowy

en: home directory
pl: katalog domowy

en: ignore case
pl: ignoruj przypadek

en: import
pl: importuj

en: import address <tmpl_var fromaddress escape="html">
pl: importuj adres <tmpl_var fromaddress escape="html">

en: import contact
pl: importuj kontakt

en: import contacts
pl: importuj kontakty

en: import this contact to your addressbook
pl: importuj ten kontakt do twojej książki adresowej

en: important
pl: ważny

en: increase keyboard size
pl: powiększ rozmiar klawiatury

en: intercalary
pl: przestępny

en: international address
pl: adres międzynarodowy

en: is
pl: jest

en: is not
pl: nie jest

en: jump to the top of the page
pl: skocz do góry strony

en: keyboard
pl: klawiatura

en: last
pl: ostatni

en: last name:<i>von Trapp</i>&nbsp;&nbsp;&nbsp;sort override:<i>Trapp</i>
pl: nazwisko:<i>von Trapp</i>&nbsp;&nbsp;&nbsp;sort override:<i>Trapp</i>

en: latitude
pl: szerokość geograficzna

en: learn ham
pl: zapamiętaj jako pożądana wiadomość

en: learn spam
pl: zapamiętaj jako spam

en: list archive
pl: kataloguj archiwum

en: listview
pl: widok listy

en: logout
pl: wyloguj

en: longitude
pl: długość geograficzna

en: mail filter setup
pl: instalacja filtra maila

en: make label
pl: zrób etykietę

en: make pdf
pl: zrób pdf

en: make postscript
pl: zrób dopisek

en: make thumbnails
pl: zrób minatury

en: manage addressbooks
pl: zarządzaj książkami adresowymi

en: manage folders
pl: zarządzaj folderami

en: manager, executive, etc
pl: zarządca, kierownik, itd.

en: mark all read
pl: zaznacz wszystkie przeczytane

en: mark as read
pl: zaznacz jako przeczytane

en: mark as unread
pl: zaznacz jako nieprzeczytane

en: matches regular expression
pl: dopasowuje regularne wyrażenia

en: message
pl: wiadomość

en: message service
pl: serwis wiadomości

en: middle
pl: środkowy

en: mini search icon
pl: mini ikona wyszukiwania

en: mm-dd-yyyy
pl: mm-dd-rrrr

en: mm.dd.yyyy
pl: mm.dd.rrrr

en: mm/dd/yyyy
pl: mm/dd/rrrr

en: month
pl: miesiąc

en: monthview
pl: widok miesiąca

en: more events...
pl: więcej wydarzeń...

en: move
pl: przenieś

en: move selected messages to trash
pl: przenieś zaznaczone wiadomości do kosza

en: move to trash
pl: przenieś do kosza

en: ms word preview
pl: podgląd w ms word

en: new contact
pl: nowy kontakt

en: new file
pl: nowy plik

en: new folder
pl: nowy folder

en: new group
pl: nowa grupa

en: next message
pl: następna wiadomość

en: next page
pl: następna strona

en: next week
pl: następny tydzień

en: no conversion
pl: brak konwersji

en: no filter rules exist
pl: nie istnieją reguły filtru

en: no global filter rules exist
pl: nie istnieją reguły globalnego filtru

en: no keys exist for this contact
pl: nie istnieją klucze tego kontaktu

en: no next message
pl: brak następnych wiadomości

en: no next page
pl: brak następnej strony

en: no one acts on behalf of this contact
pl: nikt nie działą w imieniu tego kontaktu

en: no previous message
pl: brak poprzedniej wiadomości

en: no previous page
pl: brak poprzedniej strony

en: none
pl: żaden

en: number of active sessions in the past 1, 5, 15 minutes
pl: liczba aktywnych sesji w ostatnich 1, 5, 15 minutach

en: off
pl: wyłączony

en: on
pl: włączony

en: openwebmail, outlook, etc
pl: openwebmail, outlook, itd.

en: or upload the file directly
pl: lub nadeślij plik bezpośrednio

en: outlook, openwebmail, etc
pl: outlook, openwebmail, itd.

en: owner: <tmpl_var ownerstr escape="html"> group: <tmpl_var groupstr escape="html">
pl: właściciel: <tmpl_var ownerstr escape="html"> group: <tmpl_var groupstr escape="html">

en: parcel delivery address
pl: adres nadania paczki

en: phonetic pronunciation:
pl: wymowa fonetyczna:

en: play pronunciation sound
pl: odtwórz wymowę fonetyczną

en: postal address
pl: adres pocztowy

en: postoffice box
pl: skrzynka pocztowa

en: prefix
pl: przedrostek

en: preparing selections, please wait...
pl: przygotowywanie zaznaczeń, proszę czekać...

en: preview
pl: podgląd

en: preview this attachment
pl: podglądnij ten załącznik

en: previous message
pl: poprzednia wiadomość

en: previous page
pl: poprzednia strona

en: previous week
pl: poprzedni tydzień

en: print
pl: drukuj

en: read full note
pl: czytaj pełną notatkę

en: rebuild index
pl: przebuduj indeks

en: received <tmpl_var messagedatereceived escape="html">
pl: otrzymane <tmpl_var messagedatereceived escape="html">

en: refresh
pl: odśwież

en: remote images have been blocked to protect your privacy. click here to view them.
pl: zdalne obrazy zostały zablokowane, aby chronić twą prywatność. kliknij tu, aby je zobaczyć

en: rename
pl: zmień nazwę

en: reply
pl: odpowiedz

en: reply all
pl: odpowiedz na wszystkie

en: retrieve pop3 mail
pl: odzyskaj pop3 mail

en: save
pl: zapisz

en: save and return to parent
pl: zapisz i wróć do rodzica

en: save draft
pl: zapisz kopię roboczą

en: save this attachment to your webdisk
pl: zapisz ten załącznik na twój dysk sieciowy

en: save to webdisk
pl: zapisz na dysk sieciowy

en: search
pl: szukaj

en: search for messages from <tmpl_var from_address escape="html">
pl: szukaj wiadomości z <tmpl_var from_address escape="html">

en: search for messages to same recipients
pl: szukaj wiadomości do tego samego odbiorcy

en: search for messages with this subject
pl: szukaj wiadomości z tym tematem

en: search google for <tmpl_var fromaddress escape="html">
pl: szukaj w google <tmpl_var fromaddress escape="html">

en: select keyboard layout
pl: zaznacz układ klawiatury

en: select members from addressbook
pl: zaznacz członków z książki adresowej

en: send
pl: wyślij

en: sent <tmpl_var messagedatesent escape="html">
pl: wysłane <tmpl_var messagedatesent escape="html">

en: session timeout
pl: sesja wygasła

en: show a map of this location
pl: pokaż mapę lokalizacji

en: show a satellite photo of this location
pl: pokaż zdjęcie satelitarne tej lokalizacji

en: show hidden files
pl: pokaż ukryte pliki

en: show thumbnails
pl: pokaż miniatury

en: show timezone map
pl: pokaż mapę stref czasowych

en: simple attachments
pl: proste załączniki

en: simple headers
pl: proste nagłówki

en: single line match
pl: pojedyncza linia dopasowania

en: single page
pl: pojedyncza strona

en: sort alphanumerically
pl: sotruj alfanumerycznie

en: sort by categories ascending
pl: sortuj kategoriami rosnąco

en: sort by categories descending
pl: sortuj kategoriami malejąco

en: sort by email ascending
pl: sortuj emailami rosnąco

en: sort by email descending
pl: sortuj emailami malejąco

en: sort by filename
pl: sortuj przez nazwę pliku

en: sort by first name ascending
pl: sortuj imiona rosnąco

en: sort by first name descending
pl: sortuj imiona malejąco

en: sort by full name ascending
pl: sortuj imiona i nazwiska rosnąco

en: sort by full name descending
pl: sortuj imiona i nazwiska malejąco

en: sort by last modified timestamp
pl: sortuj od ostatnio modyfikowanej daty

en: sort by last name ascending
pl: sortuj nazwiska rosnąco

en: sort by last name descending
pl: sortuj nazwiska malejąco

en: sort by middle name ascending
pl: sortuj drugie imiona rosnąco

en: sort by middle name descending
pl: sortuj drugie imiona malejąco

en: sort by name prefix ascending
pl: sortuj przedrostki imion rosnąco

en: sort by name prefix descending
pl: sortuj przedrostki imion malejąco

en: sort by name suffix ascending
pl: sortuj przyrostki imion rosnąco

en: sort by name suffix descending
pl: sortuj przyrostki imion malejąco

en: sort by newest first
pl: sortuj od najnowszego

en: sort by newest threads first
pl: sortuj od najnowszego wątku

en: sort by note ascending
pl: sortuj notatki rosnąco

en: sort by note descending
pl: sortuj notatki malejąco

en: sort by oldest first
pl: sortuj od najstarszych

en: sort by oldest threads first
pl: sortuj od najstarszych wątków

en: sort by permissions
pl: sortuj pozwoleniami

en: sort by phone number ascending
pl: sortuj numery telefonu rosnąco

en: sort by phone number descending
pl: sortuj numery telefonów malejąco

en: sort by received date
pl: sortuj datami otrzymania

en: sort by recipient
pl: sortuj odbiorcami

en: sort by sender
pl: sortuj nadawcami

en: sort by sent date
pl: sortuj datami wysłania

en: sort by size
pl: sortuj rozmiarem

en: sort by size largest first
pl: sortuj od największego rozmiaru

en: sort by size smallest first
pl: sortuj od najmniejszego rozmiaru

en: sort by status (unread first)
pl: sortuj statusem (najpierw nieprzeczytane)

en: sort by subject
pl: sortuj tematami

en: sort reverse alphanumerically
pl: sortuj odwrotne alfanumerycznie

en: spamassassin user preferences
pl: ustawienia spamassassina użytkownika

en: spellcheck
pl: sprawdzanie pisowni

en: ssh terminal
pl: terminal ssh

en: starts with
pl: zaczyna się wraz

en: state/province
pl: stan/prowincja

en: status unread first
pl: najpierw nieprzeczytane

en: street address
pl: ulica

en: subject from date size
pl: temat od rozmiaru daty

en: suffix
pl: przyrostek

en: suite, apartment, etc.
pl: mieszkanie, apartament, itd.

en: terminated by signal
pl: zakończony przez sygnał

en: terminated by signal:
pl: zakończony przez sygnał:

en: test sound
pl: test dźwięku

en: this message has attachments
pl: ta wiadomość zawiera załączniki

en: timezone map
pl: mapa stref czasowych

en: undisclosed-recipients
pl: nieujawnieni odbiorcy

en: unknown agent type
pl: nieznany typ agenta

en: unknown key type
pl: nieznany typ klucza

en: unrecognized ms-tnef encapsulated data
pl: nierozpoznane zamknięte dane ms-tnef

en: update index
pl: zaaktualizuj indeks

en: update map
pl: zaaktualizuj mapę

en: used by external programs to identify this card
pl: używane przez zewnętrzne programy do identyfikacji tej karty

en: user preferences
pl: ustawienia użytkownika

en: v.p., research and development
pl: v.p., badanie i rozwój

en: vCard Information
pl: Informacje vCard

en: vCard Source Name
pl: Nazwa Źródła

en: vCard Source URL
pl: URL Źródła vCard

en: version
pl: wersja

en: video
pl: wideo

en: view all checked
pl: zobacz wszystkie sprawdzone

en: view history
pl: zobacz historię

en: view larger
pl: zobacz wieksze

en: view messages
pl: zobacz wiadomości

en: view more recipients
pl: zobacz więcej odbiorców

en: view this addressbook
pl: zobacz tę książkę adresową

en: view week <tmpl_var labeltext escape="html">
pl: zobacz tydzień <tmpl_var labeltext escape="html">

en: virtual domain user management
pl: zarządzanie wirtualną domeną użytkownika

en: voice
pl: głos

en: wait %d second after login to fetch | wait %d seconds after login to fetch
pl[0]: czekaj %d sekundę po logowaniu aby sprowadzić
pl[1]: czekaj %d sekundy po logowaniu aby sprowadzić
pl[2]: czekaj %d sekund po logowaniu aby sprowadzić

en: was read on:
pl: został przeczytany na:

en: webdisk
pl: dysk sieciowy

en: webmail
pl: poczta internetowa

en: weekview
pl: widok tygodnia

en: work
pl: praca

en: work address
pl: adres roboczy

en: write mail to <tmpl_var email escape="html">
pl: napisz mail do <tmpl_var email escape="html">

en: write mail to all group members
pl: napisz mail do wszystkich członków grupy

en: write mail to group member <tmpl_var email escape="html">
pl: napisz mail do członka grupy <tmpl_var email escape="html">

en: year
pl: rok

en: yearview
pl: widok roku

en: yyyy-mm-dd
pl: rrrr-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
pl: rrrr.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
pl: rrrr/mm/dd

en: zip/postcode
pl: zip/kod pocztowy
