OpenWebMail - en to nl_NL translation catalogue (1707 entries)

en: # Message forwarded as attachment
nl_NL: # Bericht doorgestuurd als bijlage

en: %d Directory | %d Directories
nl_NL[0]: %d Map
nl_NL[1]: %d Directories

en: %d File | %d Files
nl_NL[0]: %d Bestand
nl_NL[1]: %d bestanden

en: %d address per page | %d addresses per page
nl_NL[0]: %d adres per pagina
nl_NL[1]: %d adressen per pagina

en: %d byte snipped ... | %d bytes snipped ...
nl_NL[0]: %d byte geknipt ...
nl_NL[1]: %d bytes geknipt ...

en: %d character | %d characters
nl_NL[0]: %d karakter
nl_NL[1]: %d karakter

en: %d day | %d days
nl_NL[0]: %d dag
nl_NL[1]: %d dagen

en: %d item could not be changed by chmod | %d items could not be changed by chmod
nl_NL[0]: %d item kan niet worden gewijzigd door chmod
nl_NL[1]: % items kunnen niet worden gewijzigd door chmod

en: %d match found | %d matches found
nl_NL[0]: %d overeenkomst gevonden
nl_NL[1]: %d overeenkomsten gevonden

en: %d message | %d messages
nl_NL[0]: %d bericht
nl_NL[1]: %d berichten

en: %d message per page | %d messages per page
nl_NL[0]: %d bericht per pagina
nl_NL[1]: %d berichten per pagina

en: %d minute | %d minutes
nl_NL[0]: %d minuut
nl_NL[1]: %d minuten

en: %d pixel | %d pixels
nl_NL[0]: %d beeldpunt
nl_NL[1]: %d beeldpunten

en: %d point | %d points
nl_NL[0]: %d punt
nl_NL[1]: %d punten

en: %d second | %d seconds
nl_NL[0]: %d seconde
nl_NL[1]: %d seconden

en: %d unread | %d unread
nl_NL[0]: %d ongelezen
nl_NL[1]: %d ongelezen

en: 'Please enter the desired permissions for selected items:
    ( ' + selectedstr() + ' )
    
    Permission examples:
    0755 for shared directories, 0644 for shared files
    0700 for private directories, 0600 for private files'
nl_NL: 'Vul de gewenste rechten in voor de geselecteerde items:
    ( ' + selectedstr() +' )
    
    Voorbeelden van rechten:
    0755 voor gedeelde mappen, 0644 voor gedeelde bestanden
    0700 voor persoonlijke mappen, 0600 voor persoonlijke bestanden'

en: 'S','M','T','W','T','F','S'
nl_NL: 'Z','M','D','W','D','V','Z'

en: 'Sorry, ' + selectedmonth + ' only has ' + daysinmonth + ' days in ' + formYear + '.
    Changing the day to ' + daysinmonth + '.'
nl_NL: 'Sorry, ' + selectedmonth + ' heeft slechts ' + daysinmonth + ' dagen in ' + formYear + '.
    Wijzig de dag in ' + daysinmonth + '.'

en: 'session time: ' + (remainingseconds - 5) + ' seconds left'
nl_NL: 'Resterende tijd voor deze sessie: ' + (remainingseconds - 5) + ' seconden'

en: (in last 1, 5, 15 minutes)
nl_NL: (in de laatste 1, 5, 15 minuten)

en: (less than 0 for spam, more than 0 for ham)
nl_NL: (minder dan 0 voor spam, meer dan 0 voor ham)

en: (letters, digits &amp; underline only)
nl_NL: (letters, cijfers &amp; alleen onderstrepen)

en: (no subject)
nl_NL: (geen onderwerp)

en: -- Stationery for Reply --
nl_NL: -- Standaardtekst als antwoord --

en: -- User Defined --
nl_NL: -- Gebruiker gedefinieerd --

en: -- add to personal dictionary --
nl_NL: -- toevoegen aan persoonlijk woordenboek --

en: -- fix manually --
nl_NL: -- herstel handmatig --

en: -- read only --
nl_NL: -- alleen lezen --

en: ------- End of Forwarded Message -------
nl_NL: ------- Einde doorgestuurd bericht -------

en: ------- End of Original Message -------
nl_NL: ------- Einde origineel bericht -------

en: ---------- Forwarded Message -----------
nl_NL: ---------- Doorgestuurd bericht -----------

en: ---------- Original Message -----------
nl_NL: ---------- Origineel bericht -----------

en: --DELETE--
nl_NL: --VERWIJDER--

en: --FORWARD--
nl_NL: --DOORSTUREN--

en: --LEARN HAM--
nl_NL: --LEER HAM--

en: --LEARN SPAM--
nl_NL: --LEER SPAM--

en: --MARK AS READ--
nl_NL: --MARKEER ALS GELEZEN--

en: --MARK AS UNREAD--
nl_NL: --MARKEER ALS ONGELEZEN--

en: 1. Browse for the file you are importing:
nl_NL: 1. Blader naar het bestand dat u wilt importeren:

en: 1. Select the contacts that you want to download from the list above.
nl_NL: 1. Selecteer de contacten die u wilt downloaden uit de bovenstaande lijst.

en: 1000 messages per page
nl_NL: 1000 berichten per pagina

en: 12 hour
nl_NL: 12 uur

en: 1st
nl_NL: 1e

en: 2. Choose the format of your import file (character set is optional):
nl_NL: 2. Kies het formaat van uw import bestand (tekencodering is optioneel):

en: 2. Select an export format:
nl_NL: 2. Selecteer een export formaat:

en: 24 hour
nl_NL: 24 uur

en: 2nd
nl_NL: 2e

en: 3. Choose a destination addressbook for the imported data:
nl_NL: 3. Kies het adresboek voor de geïmporteerde gegevens:

en: 3rd
nl_NL: 3e

en: 4th
nl_NL: 4e

en: <a href="http://openwebmail.acatysmoof.com" target="_blank"><tmpl_var programname escape="html"></a> version <tmpl_var programversion escape="html">
nl_NL: <a href="http://openwebmail.acatysmoof.com" target="_blank"><tmpl_var programname escape="html"></a> versie <tmpl_var programversion escape="html">

en: <label for="thisandnextdays">This day and next </label><input type="text" name="nextdays" size="2"> days
nl_NL: <label for="thisandnextdays">Deze dag en de volgende </label><input type="text" name="nextdays" size="2"> dagen

en: <label for="thisandnextdays">This day and the next </label><input type="text" name="nextdays" size="2" value="<tmpl_var nextdays escape="html">"> days
nl_NL: <label for="thisandnextdays">Deze dag en de volgende </label><input type="text" name="nextdays" size="2" value="<tmpl_var nextdays escape="html">"> dagen

en: <tmpl_var attfiles_totalsize_kb escape="html"> Kb<tmpl_if attachments_limit> of <tmpl_var attachments_limit escape="html"> Kb</tmpl_if> Total
nl_NL: <tmpl_var attfiles_totalsize_kb escape="html"> Kb<tmpl_if attachments_limit> van <tmpl_var attachments_limit escape="html"> Kb</tmpl_if> Totaal

en: <tmpl_var availableattspace escape="html"> KB Available
nl_NL: <tmpl_var availablefreespace escape="html"> KB beschikbaar

en: <tmpl_var availablefreespace escape="html"> KB Available
nl_NL: <tmpl_var availablefreespace escape="html"> KB Beschikbaar

en: <tmpl_var programname escape="html"> Error
nl_NL: <tmpl_var programname escape="html"> Fout

en: A %var% style configuration variable is too recursive:
nl_NL: Een %var% stijl configuratie variable is te recursief:

en: A contact contains a property with illegal characters in the property group:
nl_NL: Een contact bevat een eigenschap met ongeldige karakters in de groepseigenschappen:

en: A contact contains a property with illegal characters in the property type:
nl_NL: Een contact bevat een eigenschap met ongeldige karakters in het type eigenschappen:

en: A contact group name contains an invalid carriage return:
nl_NL: Een contactgroep bevat een ongeldige regelafbreking:

en: A contact property type contains an invalid carriage return:
nl_NL: Een contact eigenschap bevat een ongeldige regelafbreking:

en: A copy of the message has been saved to your drafts folder.
nl_NL: Een kopie van het bericht is opgeslagen in de map Concepten.

en: A file must be selected for import.
nl_NL: Een bestand moet worden geselecteerd voor import.

en: A popup window has been blocked.
    Please unblock popups and try again.
nl_NL: Een pop-up venster is geblokkeerd.
    Deblokkeer pop-ups en probeer het opnieuw.

en: A valid xowmuid must be provided.
nl_NL: Een geldig xowmuid moet worden gegeven.

en: ACTIVE SESSIONS
nl_NL: ACTIEVE SESSIES

en: Abkhazian
nl_NL: Abchazisch

en: About
nl_NL: Over

en: Abu Dhabi, Volgograd, Kabul
nl_NL: Abu Dhabi, Wolgograd, Kabul

en: Access Classification
nl_NL: Toegang Classificatie

en: Access denied: all modules are disabled.
nl_NL: Toegang geweigerd: alle modules zijn uitgeschakeld.

en: Access denied: the addressbook module is not enabled.
nl_NL: Toegang geweigerd: de adresboek module is niet geactiveerd.

en: Access denied: the advanced search module is not enabled.
nl_NL: Toegang geweigerd: de uitgebreide zoek module is niet geactiveerd.

en: Access denied: the calendar module is not enabled.
nl_NL: Toegang geweigerd: de kalender module is niet geactiveerd.

en: Access denied: the operation is not allowed.
nl_NL: Toegang geweigerd: deze handeling is niet toegestaan.

en: Access denied: the session id is not properly defined.
nl_NL: Toegang geweigerd: het sessie id is niet juist gedefinïeerd.

en: Access denied: the spam preferences module is not enabled.
nl_NL: Toegang geweigerd: de spam voorkeuren module is niet geactiveerd.

en: Access denied: the webdisk module is not enabled.
nl_NL: Toegang geweigerd: de webdisk module is niet geactiveerd.

en: Access denied: the webmail module is not enabled.
nl_NL: Toegang geweigerd: de webmail module is niet geactiveerd.

en: Access denied: your request did not come from the same ip address that initiated this session.
nl_NL: Toegang geweigerd: uw aanvraag kwam niet van hetzelfde ip adres dat de sessie heeft gestart.

en: Access denied: your request did not contain the proper session id cookie.
nl_NL: Toegang geweigerd: uw aanvraag bevat niet het juiste sessie id cookie.

en: Access to hidden files has been disabled.
nl_NL: Toegang tot verborgen bestanden is uitgeschakeld.

en: Access to mail folders has been disabled.
nl_NL: Toegang tot mail mappen is uitgeschakeld.

en: Access to special unix file types has been disabled.
nl_NL: Toegang tot speciale unix bestandstypes is uitgeschakeld.

en: Access to symbolic links has been disabled.
nl_NL: Toegang tot symbolische links is uitgeschakeld.

en: Access to the log file is not allowed.
nl_NL: Toegang tot het logbestand is uitgeschakeld.

en: Access to the sessions directory is not allowed.
nl_NL: Toegang tot de sessie map is niet toegestaan.

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action Messages
nl_NL: Actie Berichten

en: Action has illegal characters.
nl_NL: Actie bevat ongeldige karakters.

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Active Developers
nl_NL: Actieve Ontwikkelaars

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Calendar Entry
nl_NL: Agenda-item toevoegen

en: Add Files to This Contact
nl_NL: Toevoegen Bestanden aan Dit Contact

en: Add New User Folder
nl_NL: Toevoegen Nieuwe Gebruikers Map

en: Add attachment failed.<br>The attachment limit of <tmpl_var attachments_limit escape="js"> Kb was reached.
nl_NL: Toevoegen bijlage mislukt.<br>De bijlage limiet van <tmpl_var attachments_limit escape="js"> Kb was bereikt.

en: Add from Webdisk
nl_NL: Toevoegen vanaf Webdisk

en: Add/Modify
nl_NL: Toevoegen/Wijzigen

en: Address Full
nl_NL: Adres Voluit

en: Address: City
nl_NL: Adres: Plaats

en: Address: Country
nl_NL: Adres: Land

en: Address: P.O. Box
nl_NL: Adres: Postbus

en: Address: State / Province
nl_NL: Adres: Staat/Provincie

en: Address: Street
nl_NL: Adres: Straat

en: Address: Suite / Apartment
nl_NL: Adres: Suite/Appartement

en: Address: Zip / Postal Code
nl_NL: Adres: Postcode

en: Addressbook
nl_NL: Adresboek

en: Addressbook Name
nl_NL: Adresboek Naam

en: Addressbook Options
nl_NL: Adresboekopties

en: Addressbook already exists:
nl_NL: Adresboek bestaat al:

en: Addressbook button position:
nl_NL: Adresboek knop positie:

en: Addressbook default filter:
nl_NL: Adresboek standaard filter:

en: Addressbook: <tmpl_var abookfolder_label escape="html">
nl_NL: Adresboek: <tmpl_var abookfolder_label escape="html">

en: Addressbook: All Addressbooks
nl_NL: Adresboek: Alle Adresboeken

en: Addressbook: Global Addressbook
nl_NL: Adresboek: Globaal adresboek

en: Addressbook: Global LDAP Addressbook
nl_NL: Adresboek: Globaal LDAP adresboek

en: Addresses
nl_NL: Adressen

en: Addresses displayed per page:
nl_NL: Adressen getoond per pagina:

en: Advanced Search
nl_NL: Uitgebreid Zoeken

en: Afar
nl_NL: Afar, Hamitisch

en: After addressbook entries
nl_NL: Onder de adresboekvelden

en: After mail edit area
nl_NL: Onder het e-mail invoer veld

en: Agent vCard (vcf)
nl_NL: vCard van gemachtigde persoon (vcf)

en: Agents
nl_NL: Gemachtigde persoon

en: Akan
nl_NL: Akaans

en: Aland Islands
nl_NL: Ålandseilanden

en: Alaska-Hawaii Standard
nl_NL: Alaska-Hawaii Standaard

en: Albania
nl_NL: Albanië

en: Albanian
nl_NL: Albanees

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: All
nl_NL: Alle

en: All Addressbooks
nl_NL: Alle Adresboeken

en: All Day
nl_NL: Gehele Dag

en: All Members
nl_NL: Alle leden

en: All addressbooks are read-only.
nl_NL: Alle adresboeken zijn alleen-lezen.

en: All addressbooks are readonly, create a new one?
nl_NL: Alle adresboeken zijn alleen-lezen, creëer een nieuwe?

en: All addressbooks are readonly, please create a new one
nl_NL: Alle adresboeken zijn alleen-lezen, creëer a.u.b. een nieuwe.

en: All changes to this agent will be lost, continue?
nl_NL: Alle wijzigingen aan deze gemachtigde persoon zullen verloren gaan, doorgaan?

en: All checked selections have been cleared.
nl_NL: Alle selecties zijn gewist.

en: All data must be saved before viewing or creating an agent card. Save and continue?
nl_NL: Alle gegevens moeten worden opgeslagen voordat een visitekaart gemaakt of getoond kan worden. Opslaan en doorgaan?

en: All headers
nl_NL: Alle berichtenkoppen

en: All new messages in Inbox
nl_NL: Alle nieuwe berichten in het Postvak IN

en: American Samoa
nl_NL: Amerikaans-Samoa

en: Amharic
nl_NL: Amhaars, Amharisch

en: An agent upload may only contain one contact.
nl_NL: Een agent upload mag enkel één contact bevatten.

en: An import destination must be chosen.
nl_NL: Een import bestemming moeten worden gekozen.

en: An import format must be chosen.
nl_NL: Een import formaat moeten worden gekozen.

en: An unknown error has occured.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Antigua and Barbuda
nl_NL: Antigua en Barbuda

en: Antilles
nl_NL: Antillen

en: Apricomens
nl_NL: Apricomens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Arabic
nl_NL: Arabisch

en: Aragonese
nl_NL: Aragonees

en: Archive contents:
nl_NL: Inhoud archief:

en: Archive name:
nl_NL: Archief naam:

en: Are you sure you want to clear all checked boxes?
nl_NL: Weet je zeker dat je alle aangevinkte hokjes wilt wissen?

en: Are you sure you want to copy selected contacts?
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde contacten wilt kopiëren?

en: Are you sure you want to copy the selected message(s)?
nl_NL: Weet je zeker dat je het/de geselecteerde bericht(en) wilt kopiëren?

en: Are you sure you want to copy this message?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit/deze bericht(en) wilt kopierën?

en: Are you sure you want to delete selected contacts?
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde contacten wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this folder and all its contents?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze map met inhoud en al wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this item?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to move selected contacts?
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde contacten wilt verplaatsen?

en: Are you sure you want to move the selected message(s)?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit/deze bericht(en) wilt verplaatsen?

en: Are you sure you want to move this message?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit bericht wilt verplaatsen?

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Armenia
nl_NL: Armenië

en: Armenian
nl_NL: Armeens

en: Ask to confirm
nl_NL: Vraag om te bevestigen

en: Assamese
nl_NL: Assamees, Assami

en: At beginning
nl_NL: Aan het begin

en: At bottom
nl_NL: Beneden

en: At end
nl_NL: Aan het einde

en: At least one name attribute of a contact must be defined.
nl_NL: Minimaal één naam attribuut van een contact moet worden gedefinïeerd.

en: At top
nl_NL: Boven

en: Atlantic Daylight
nl_NL: Atlantische Zomer

en: Atlantic Standard
nl_NL: Atlantische Standaard

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: Attachment Filename
nl_NL: Bijlage bestandsnaam

en: Attachment Limit Reached
nl_NL: Bijlage limiet bereikt

en: Attachment Space Available: <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb
nl_NL: Vrije ruimte voor bijlage beschikbaar: <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb

en: Attachment file can no longer be found:
nl_NL: Bijlage kan niet meer worden gevonden:

en: Attachment not found.
nl_NL: Bijlage niet gevonden.

en: Attachment:
nl_NL: Bijlage:

en: Attention <tmpl_var useremail escape="html">,<br><br>You have been idle for a long time. If no more action is taken this session will end in 60 seconds.
nl_NL: Attentie <tmpl_var useremail escape="html">,<br><br>Je bent al een lange tijd inactief. Als er geen actie wordt ondernomen dan zal deze sessie over 60 seconden eindigen.

en: August
nl_NL: Augustus

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Australia Central Standard
nl_NL: Australië Centraal Standaard

en: Australia Eastern Standard
nl_NL: Australië Oosters Standaard

en: Australia Eastern Summer
nl_NL: Australië Oosters Zomer

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Auto Reply Text (500 characters or less)
nl_NL: Automatische antwoordtekst (500 karakters of minder)

en: Auto Reply:
nl_NL: Automatisch antwoord:

en: Auto Selected
nl_NL: Automatisch geselecteerd

en: Auto fetch POP3 at login:
nl_NL: Automatisch ophalen POP3 tijdens login:

en: Auto-refresh message listing:
nl_NL: Ververs automatisch berichtenlijst:

en: Auto<br>Login
nl_NL: Automatisch<br>inloggen

en: Automatic CC:
nl_NL: Automatische CC:

en: Avaric
nl_NL: Avaars, Awari

en: Avestan
nl_NL: Avestisch

en: Azerbaijan
nl_NL: Azerbeidzjan

en: Azerbaijani
nl_NL: Azeri, Azerbeidzjaans

en: Azores, South Sandwich Islands
nl_NL: Azoren, Zuidelijke Sandwich Eilanden

en: Back to User Preferences
nl_NL: Terug naar gebruikersvoorkeuren

en: Background image repeated:
nl_NL: Herhaal achtergrond afbeelding:

en: Background image:
nl_NL: Achtergrond afbeelding:

en: Backup file must be specified.
nl_NL: Backup bestand moet worden gespecificeerd.

en: Backup outgoing message to SENT folder:
nl_NL: Kopie uitgaand bericht in VERZONDEN map:

en: Backup sent message
nl_NL: Kopie verzonden bericht

en: Backup to current folder (if not Inbox/Draft):
nl_NL: Kopïeer naar huidige map (mits geen Postvak IN/Concepten):

en: Baghdad, Moscow, Nairobi
nl_NL: Bagdad, Moskou, Nairobi

en: Bahamas
nl_NL: Bahama's

en: Bahrain
nl_NL: Bahrein

en: Bashkir
nl_NL: Basjkiers, Basjkirisch

en: Basque
nl_NL: Baskisch

en: Before addressbook entries
nl_NL: Boven de adresboekvelden

en: Before mail edit area
nl_NL: Boven het e-mail tekst invoergebied

en: Belarus
nl_NL: Wit-Rusland

en: Belarusian
nl_NL: Wit-Russisch, Belarussisch

en: Belgium
nl_NL: België

en: Bengali
nl_NL: Bengaals

en: Benimens
nl_NL: Benimens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Birthday
nl_NL: Verjaardag

en: Birthday: Day
nl_NL: Verjaardag: Dag

en: Birthday: Month
nl_NL: Verjaardag: Maand

en: Birthday: Year
nl_NL: Verjaardag: Jaar

en: Blacklist Email Address
nl_NL: Zwarte lijst e-mail adres

en: Block images inside messages:
nl_NL: Blokkeer afbeeldingen in berichten:

en: Bosnia and Herzegovina
nl_NL: Bosnië en Herzegovina

en: Bosnian
nl_NL: Bosnisch

en: Both before and after addressbook entries
nl_NL: Zowel boven als na adresboekvelden

en: Both before and after mail edit area
nl_NL: Zowel boven als na tekst invoergebied

en: Both latitude and longitude must be defined.
nl_NL: Zowel lengte- als breedtegraad moet worden gedefinieerd.

en: Bouvet Island
nl_NL: Bouvet eiland

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: Breton
nl_NL: Bretons, Bretoens

en: British Indian Ocean Territory
nl_NL: Brits Territorium in de Indische Oceaan

en: Browser javascript support level:
nl_NL: Ondersteund browser javascript niveau:

en: Brunei Darussalam
nl_NL: Brunei

en: Bulgaria
nl_NL: Bulgarije

en: Bulgarian
nl_NL: Bulgaars

en: Burmese
nl_NL: Burmees

en: Calendar Options
nl_NL: Kalenderopties

en: Caller has illegal characters.
nl_NL: Aanvrager bevat ongeldige karakters.

en: Cambodia
nl_NL: Cambodja

en: Cameroon
nl_NL: Kameroen

en: Cancel
nl_NL: Afbreken

en: Cannot change to directory:
nl_NL: Kan niet veranderen naar directory:

en: Cannot close db:
nl_NL: Kan de db niet sluiten:

en: Cannot close directory:
nl_NL: Kan de directory niet sluiten:

en: Cannot close file:
nl_NL: Kan het bestand niet sluiten:

en: Cannot create directory:
nl_NL: Kan de directory niet maken:

en: Cannot delete db:
nl_NL: Kan de db niet verwijderen:

en: Cannot delete directory:
nl_NL: Kan de directory niet verwijderen:

en: Cannot delete file:
nl_NL: Kan het bestand niet verwijderen:

en: Cannot delete message ID from file:
nl_NL: Kan het bericht ID niet verwijderen van het bestand:

en: Cannot edit a directory.
nl_NL: Kan geen directory bewerken.

en: Cannot execute command:
nl_NL: Kan de opdracht niet uitvoeren:

en: Cannot load vfile parser module:
nl_NL: Kan vfile parser module niet laden:

en: Cannot lock file:
nl_NL: Kan bestand niet vergrendelen:

en: Cannot lock or open file:
nl_NL: Kan bestand niet vergrendelen of openen:

en: Cannot make directory:
nl_NL: Kan directory niet maken:

en: Cannot open any of the following SMTP servers:
nl_NL: Kan geen van de volgende SMTP servers openen:

en: Cannot open db:
nl_NL: Kan db niet openen:

en: Cannot open directory:
nl_NL: Kan directory niet openen:

en: Cannot open file:
nl_NL: Kan bestand niet openen:

en: Cannot read calendar file:
nl_NL: Kan kalender bestand niet lezen:

en: Cannot read directory:
nl_NL: Kan directory niet lezen:

en: Cannot read file:
nl_NL: Kan bestand niet lezen:

en: Cannot read pop3 book:
nl_NL: Kan pop3 lijst niet lezen:

en: Cannot rename db:
nl_NL: Kan db niet hernoemen:

en: Cannot rename directory:
nl_NL: Kan directory niet hernoemen:

en: Cannot rename file:
nl_NL: Kan bestand niet hernoemen:

en: Cannot seek in file:
nl_NL: Kan niet in bestand zoeken:

en: Cannot set current directory.
nl_NL: Kan huidige directory niet instellen:

en: Cannot unlock file:
nl_NL: Kan bestand niet ontgrendelen:

en: Cannot update db:
nl_NL: Kan db niet bijwerken:

en: Cannot update index db:
nl_NL: Kan index db niet bijwerken:

en: Cannot update timestamp on file:
nl_NL: Kan tijdstempel-bestand niet bijwerken:

en: Cannot write calendar file:
nl_NL: Kan kalenderbestand niet schrijven:

en: Cannot write file:
nl_NL: Kan bestand niet schrijven:

en: Cape Verde
nl_NL: Kaapverdië

en: Catalan
nl_NL: Catalaanse

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categorized Folders list:
nl_NL: Gecategoriseerde mappen lijst:

en: Category-Folder Separator
nl_NL: Categorie-mappen scheidingsteken

en: Cayman Islands
nl_NL: Caymaneilanden

en: Cell
nl_NL: Cel

en: Central African Republic
nl_NL: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Central European
nl_NL: Centraal Europa

en: Central Standard
nl_NL: Centraal Standaard

en: Chad
nl_NL: Tsjaad

en: Change Password
nl_NL: Wijzig wachtwoord

en: Character Set
nl_NL: Tekencodering

en: Character Set:
nl_NL: Tekencodering:

en: Charset for composing:
nl_NL: Tekencodering voor opstellen:

en: Charset for outgoing message:
nl_NL: Tekencodering voor uitgaande berichten:

en: Charset:
nl_NL: Tekencodering:

en: Chechen
nl_NL: Tsjetsjeens

en: Chile
nl_NL: Chili

en: China Coast
nl_NL: Chinese Kust

en: Chinese
nl_NL: Chinees

en: Chmod
nl_NL: chmod

en: Christmas Island
nl_NL: Christmaseiland

en: Chrysanthemens
nl_NL: Chrysanthemens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Chuvash
nl_NL: Tsjoevasjisch

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Click here to rebuild this message.
nl_NL: Klik hier om het bericht te herstellen.

en: Client Address
nl_NL: Client Adres

en: Close
nl_NL: Sluit

en: Cocos (Keeling) Islands
nl_NL: Cocoseilanden

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Comma Separated Value (.csv)
nl_NL: Komma gescheiden gegeven (.csv)

en: Comoros
nl_NL: Comoren

en: Company Logo (jpg,gif,png)
nl_NL: Bedrijfslogo (jpg,gif,png)

en: Company Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Compose Message
nl_NL: Opstellen bericht

en: Compose New Stationery
nl_NL: Opstellen nieuw formulier

en: Confirm New Password:
nl_NL: Bevestig nieuw wachtwoord:

en: Confirm Reading
nl_NL: Leesbevestiging

en: Confirm before directory/file compress:
nl_NL: Bevestig directory/bestand compressie:

en: Confirm before directory/file deletion:
nl_NL: Bevestig directory/bestand verwijderen:

en: Confirm before directory/file move/copy:
nl_NL: Bevestig directory/bestand verplaatsen/kopiëren:

en: Confirm before message move/copy:
nl_NL: Bevestig bericht verplaatsen/kopiëren:

en: Congo, The Democratic Republic Of The
nl_NL: Congo, Democratische Republiek

en: Contact Creator Program
nl_NL: Contact programmaontwikkelaar

en: Contact Photo (jpg,gif,png)
nl_NL: Foto contactpersoon (jpg,gif,png)

en: Contact Source URL
nl_NL: URL Contactpersoon

en: Contact Source URL Description
nl_NL: URL beschrijving contactpersoon

en: Contact name must be defined.
nl_NL: Naam contactpersoon moet worden gedefinieerd.

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Control bar position in read interface:
nl_NL: Positie werkbalk in lees scherm:

en: Controlbar position in messages list:
nl_NL: Positie werkbalk in berichtenlijst:

en: Converted
nl_NL: Geconverteerd

en: Cook Islands
nl_NL: Cookeilanden

en: Copy
nl_NL: Kopieer

en: Copy the selected item(s)?
nl_NL: Geselecteerd(e) item(s) kopiëren?

en: Corsican
nl_NL: Corsicaans

en: Cote D'Ivoire
nl_NL: Ivoorkust

en: Could not find the receipt sender address in the message, using
nl_NL: Kan het antwoordadres niet vinden in het bericht en gebruik daarom

en: Count
nl_NL: Aantal

en: Create GZ
nl_NL: Maak GZ

en: Create TGZ
nl_NL: Maak TGZ

en: Create ZIP
nl_NL: Maak ZIP

en: Creator Program
nl_NL: Ontwikkelaar programma

en: Croatia
nl_NL: Kroatië

en: Croatian
nl_NL: Kroatisch

en: Current Blacklist
nl_NL: Huidige zwarte lijst

en: Current Folder:
nl_NL: Huidige map:

en: Current Rules
nl_NL: Huidige regels

en: Current Whitelist
nl_NL: Huidige witte lijst

en: Currently Checked Addresses
nl_NL: Huidige gecontroleerde adressen

en: Currently Checked Addresses List
nl_NL: Huidige gecontroleerde adreslijst

en: Custom Name
nl_NL: Aangepaste naam

en: Custom Properties
nl_NL: Aangepaste eigenschappen

en: Custom Values
nl_NL: Aangepaste waarden

en: Czech
nl_NL: Tsjechisch

en: Czech Republic
nl_NL: Tsjechië

en: Danish
nl_NL: Deens

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date (Newest first)
nl_NL: Datum (nieuwste eerst)

en: Date (Oldest first)
nl_NL: Datum (oudste eerst)

en: Date format:
nl_NL: Datum formaat:

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Day View
nl_NL: Dagweergave

en: Day view
nl_NL: Dagweergave

en: Daylight Saving Time:
nl_NL: Zomertijd:

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Dayview <tmpl_var current_monthname> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>
nl_NL: Dagweergave <tmpl_var current_monthname> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>
nl_NL: Dagweergave <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var day> <tmpl_var year>
nl_NL: Dagweergave <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname> <tmpl_var day> <tmpl_var current_year>
nl_NL: Dagweergave <tmpl_var monthname> <tmpl_var day> <tmpl_var current_year>

en: Dayview <tmpl_var nextday_dayname escape="html"> <tmpl_var nextday_monthname escape="html"> <tmpl_var nextday_day> <tmpl_var nextday_year>
nl_NL: Dagweergave <tmpl_var nextday_dayname escape="html"> <tmpl_var nextday_monthname escape="html"> <tmpl_var nextday_day> <tmpl_var nextday_year>

en: Dayview <tmpl_var prevday_dayname escape="html"> <tmpl_var prevday_monthname escape="html"> <tmpl_var prevday_day> <tmpl_var prevday_year>
nl_NL: Dagweergave <tmpl_var prevday_dayname escape="html"> <tmpl_var prevday_monthname escape="html"> <tmpl_var prevday_day> <tmpl_var prevday_year>

en: Dayview <tmpl_var weekday_monthname> <tmpl_var weekday_day> <tmpl_var weekday_year>
nl_NL: Dagweergave <tmpl_var weekday_monthname> <tmpl_var weekday_day> <tmpl_var weekday_year>

en: Default Folders
nl_NL: Standaard mappen

en: Default addressbook sort order:
nl_NL: Standaard sortering adresboek:

en: Default calendar view:
nl_NL: Standaardweergave kalender:

en: Default charset for file system:
nl_NL: Standaard tekencodering voor bestandssysteem:

en: Default destination folder:
nl_NL: Standaard doelmap:

en: Default header display:
nl_NL: Standaardweergave berichtkop:

en: Default search:
nl_NL: Standaard zoekveld:

en: Default sort:
nl_NL: Standaard sorteervolgorde:

en: Defining The Import Fields
nl_NL: Definieer de import velden

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete <tmpl_var filename escape="js">?
nl_NL: <tmpl_var filename escape="js"> verwijderen?

en: Delete at logout
nl_NL: Verwijder bij het uitloggen

en: Delete remote mail
nl_NL: Verwijder externe mail

en: Delete the selected item(s)?
nl_NL: Geselecteerd(e) item(s) verwijderen?

en: Delete this folder and all its contents?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze map inclusief inhoud wilt verwijderen?

en: Delivered:
nl_NL: Bezorgd:

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Description:
nl_NL: Omschrijving:

en: Destination
nl_NL: Bestemming

en: Destination:
nl_NL: Bestemming:

en: Dictionary Word
nl_NL: Woord woordenboek

en: Dictionary for spellcheck:
nl_NL: Woordenboek voor spellingscontrole:

en: Directory already exists:
nl_NL: Map bestaat al:

en: Directory created:
nl_NL: Gecreëerde map:

en: Disable all embedded links
nl_NL: Schakel alle ingesloten links uit

en: Disable embed/object/applet tags inside messages:
nl_NL: Schakel ingesloten/object/applet labels uit:

en: Disable embedded CGI links only
nl_NL: Schakel alleen ingesloten CGI links uit

en: Disable embedded links inside messages:
nl_NL: Schakel ingesloten links uit in berichten:

en: Disable javascript inside messages:
nl_NL: Schakel javascript uit in berichten:

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disallowed POP3 server:
nl_NL: Niet toegestane POP3 server:

en: Display Preference
nl_NL: Toon voorkeur

en: Display mini search icon
nl_NL: Toon zoek icoontje

en: Display only one line per contact:
nl_NL: Toon contact op één regel:

en: Division Structure
nl_NL: Afdeling

en: Do not check any messages for spam
nl_NL: Controleer geen berichten op spam

en: Do not check any messages for viruses
nl_NL: Controleer geen berichten op virussen

en: Do not check for repeated messages
nl_NL: Controleer niet op herhaalde berichten

en: Do not disable any embedded links
nl_NL: Schakel ingesloten links niet uit

en: Do not show original message in reply
nl_NL: Toon originele bericht niet in antwoord

en: Domain:
nl_NL: Domein:

en: Dominican Republic
nl_NL: Dominicaanse Republiek

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Draft <tmpl_var subject escape="js"> has been saved successfully
nl_NL: Concept <tmpl_var subject escape="js"> is succesvol opgeslagen

en: Draft Saved
nl_NL: Concept opgeslagen

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: ERROR
nl_NL: FOUT

en: Eastern European
nl_NL: Oost Europees

en: Eastern Standard
nl_NL: Oostelijke standaardtijd

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Calendar Entry
nl_NL: Bewerk agenda-item

en: Edit Contact
nl_NL: Bewerk contact

en: Edit Failed
nl_NL: Bewerken is mislukt

en: Edit File
nl_NL: Bewerk bestand

en: Edit Folders
nl_NL: Bewerk mappen

en: Edit Group
nl_NL: Bewerk groep

en: Edit Mail Filters
nl_NL: Bewerk mail filters

en: Edit POP3 Book
nl_NL: Bewerk POP3 lijst

en: Edit Personal Dictionary
nl_NL: Bewerk persoonlijk woordenboek

en: Edit Personal Email Addresses
nl_NL: Bewerk persoonlijke e-mail adressen

en: Edit Spamassassin Blacklist
nl_NL: Bewerk Spamassassin zwarte lijst

en: Edit Spamassassin Rules
nl_NL: Bewerk Spamassassin regels

en: Edit Spamassassin Whitelist
nl_NL: Bewerk Spamassassin witte lijst

en: Edit Stationery
nl_NL: Bewerk sjabloon

en: Editing is disabled because the webdisk is read-only
nl_NL: Bewerken is uitgeschakeld omdat de Webdisk alleen-lezen is

en: Egypt
nl_NL: Egypte

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: E-mail adres

en: Email Address (click to edit)
nl_NL: E-mail adres (klik om te bewerken)

en: Email Addresses
nl_NL: E-mail adres

en: Email Program
nl_NL: E-mail programma

en: Empty Spam folder (%d message)? | Empty Spam folder (%d messages)?
nl_NL[0]: Leeg Spam map (%d bericht)?
nl_NL[1]: Leeg Spam map (%d berichten)?

en: Empty Trash folder (%d message)? | Empty Trash folder (%d messages)?
nl_NL[0]: Leeg Prullenbak map (%d bericht)?
nl_NL[1]: Leeg Prullenbak map (%d berichten)?

en: Empty Virus folder (%d message)? | Empty Virus folder (%d messages)?
nl_NL[0]: Leeg Virus map (%d bericht)?
nl_NL[1]: Leeg Virus map (%d berichten)?

en: Empty groups are not allowed. Please add members to this group.
nl_NL: Lege groepen zijn niet toegestaan. Voeg leden toe aan deze groep.

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Encoding:
nl_NL: Coderen:

en: End Date:
nl_NL: Einddatum:

en: End hour:
nl_NL: Laatste uur:

en: End time
nl_NL: Eindtijd

en: End time:
nl_NL: Eindtijd:

en: English
nl_NL: Engels

en: Entries
nl_NL: Aantal

en: Equatorial Guinea
nl_NL: Equatoriaal-Guinea

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error executing command:
nl_NL: Fout bij uitvoeren commando:

en: Error opening message:
nl_NL: Fout bij openen bericht:

en: Error: reply receipt message ID seems to be gone:
nl_NL: Fout: ID antwoordbevestiging is verdwenen:

en: Estonia
nl_NL: Estland

en: Estonian
nl_NL: Estlands

en: Ethiopia
nl_NL: Ethiopië

en: Event
nl_NL: Gebeurtenis

en: Event Color:
nl_NL: Afspraakkleur:

en: Event Link:
nl_NL: Agenda-item link:

en: Event reminder check days:
nl_NL: Herinneringsmelding (dagen voor gebeurtenis):

en: Event reminder:
nl_NL: Herinneringsmelding:

en: Every ' + wDay[wDayNumber] + ' this month
nl_NL: Elke ' + wDay[wDayNumber] + ' deze maand

en: Every <tmpl_var weekday escape="html"> this month
nl_NL: Elke <tmpl_var weekday escape="html"> deze maand

en: Every even month this year
nl_NL: Elke even maand van dit jaar

en: Every month this year
nl_NL: Elke maand van dit jaar

en: Every odd month this year
nl_NL: Elke oneven maand van dit jaar

en: Every year
nl_NL: Elk jaar

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

en: Exit
nl_NL: Sluit

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Export Contacts from:
nl_NL: Exporteer contacten van:

en: External Unique ID
nl_NL: Extern uniek ID

en: Extract Archive
nl_NL: Uitpakken archief

en: Extract archive file <tmpl_var filename escape="js">?
nl_NL: Uitpakken archief bestand <tmpl_var filename escape="js">?

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl_NL: Falklandeilanden

en: Faroe Islands
nl_NL: Faeröer

en: Faroese
nl_NL: Faeröers

en: February
nl_NL: Februari

en: Field order:
nl_NL: Veld volgorde:

en: Fijian
nl_NL: Fijisch

en: File already exists:
nl_NL: Bestand bestaat al:

en: File contents:
nl_NL: Bestandsinhoud:

en: File created:
nl_NL: Bestand aangemaakt:

en: File does not exist:
nl_NL: Bestand bestaat niet:

en: File format is not supported:
nl_NL: Bestandsformaat wordt niet ondersteund:

en: Filename
nl_NL: Bestandsnaam

en: Filename:
nl_NL: Bestandsnaam:

en: Filter String
nl_NL: Filter reeks

en: Filter messages with bad email address formatting:
nl_NL: Filter berichten met foute opmaak e-mailadres:

en: Filter messages with faked From field:
nl_NL: Filter berichten met een vervalst Van veld:

en: Filter messages with faked SMTP:
nl_NL: Filter berichten met een vervalst SMTP:

en: Filter messages with faked exe content-type:
nl_NL: Filter berichten met een vervalst exe inhoud-type:

en: Filtered:
nl_NL: Gefilterd:

en: Finnish
nl_NL: Fins

en: First
nl_NL: Eerste

en: First Email Address (A to Z)
nl_NL: Eerste e-mail adres (A t/m Z)

en: First Email Address (Z to A)
nl_NL: Eerste e-mail adres (Z t/m A)

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First Name (A to Z)
nl_NL: Voornaam (A t/m Z)

en: First Name (Z to A)
nl_NL: Voornaam (Z t/m A)

en: First Phone Number (ascending numeric)
nl_NL: Eerste telefoonnummer (oplopende numeriek)

en: First Phone Number (descending numeric)
nl_NL: Eerste telefoonnummer (aflopend numeriek)

en: Folder
nl_NL: Map

en: Folder Action
nl_NL: Map-actie

en: Folder Size
nl_NL: Map-grootte

en: Folder Totals:
nl_NL: Map-totaal:

en: Folder already exists:
nl_NL: Map bestaat al:

en: Folder name exceeds the %d character limit: | Folder name exceeds the %d character limit:
nl_NL[0]: Map naam overschrijdt de %d karakter limiet:
nl_NL[1]: Map naam overschrijdt de %d karakters limiet:

en: Font size:
nl_NL: Font-grootte

en: Forever
nl_NL: Eeuwig

en: Forward mail to:
nl_NL: Doorsturen mail naar:

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: French
nl_NL: Frans

en: French Guiana
nl_NL: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl_NL: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl_NL: Franse Zuidelijke Gebieden

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: From:
nl_NL: Van:

en: Full Name
nl_NL: Volledige naam

en: Full Name (A to Z)
nl_NL: Volledige naam (A t/m Z)

en: Full Name (Z to A)
nl_NL: Volledige naam (Z t/m A)

en: Full Name Pronunciation Sound (aif,wav)
nl_NL: Uitgesproken volledige naam (aif,wav)

en: Fw:
nl_NL: Fwd:

en: GNU GPG Privacy Guard Key
nl_NL: GNU GPG Privacy beveiligingssleutel

en: Gaelic
nl_NL: Goidelisch

en: Galician
nl_NL: Galiciaans

en: Geographic Position
nl_NL: Geografische positie

en: Georgia
nl_NL: Georgië

en: Georgian
nl_NL: Georgisch

en: German
nl_NL: Duits

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Global Addressbook
nl_NL: Globaal adresboek

en: Global Addressbooks
nl_NL: Globale adresboeken

en: Global Filter Rules (read only)
nl_NL: Globale filter regels (alleen-lezen)

en: Global LDAP Addressbook
nl_NL: Globaal LDAP adresboek

en: Greece
nl_NL: Griekenland

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Greenland
nl_NL: Groenland

en: Greenwich Mean
nl_NL: Greenwich Middelbaar

en: Group Information
nl_NL: Groepinformatie

en: Group Name
nl_NL: Groepnaam

en: Group Name Pronunciation Sound (aif,wav)
nl_NL: Groepnaam pronunciation sound (aif,wav)

en: Guavamens
nl_NL: Guavamens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Guinea
nl_NL: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl_NL: Guinee-Bissau

en: Gzip the selected item(s)?
nl_NL: Gzip geselecteerd(e) item(s)?

en: HTML and Text
nl_NL: HTML en Tekst

en: HTTP ACCEPT ENCODING
nl_NL: HTTP ACCEPT CODERING

en: HTTP ACCEPT LANGUAGE
nl_NL: HTTP ACCEPT TAAL

en: HTTP compression can reduce the use of network bandwidth between your computer and the webmail server, but there are some compatibility issues:
    
    1. some proxy servers only support HTTP compression via HTTP 1.1. You may need to manually enable HTTP 1.1 support in the proxy settings of your browser
    
    2. some proxy servers do not support HTTP compression at all. You may have to list the webmail server as directly connected in the proxy configuration of your browser.
    
    3. some browsers have problems when using HTTP compression with SSL.
    
    4. some browsers claim to support HTTP compression but actually do not.
    
    If you encounter problems please login again with this option unchecked.
nl_NL: HTTP compressie kan de benodigde netwerkbandbreedte tussen uw computer en de webmailserver aanzienlijk verkleinen, maar er zijn enkele compatibiliteits problemen:
    
    1. sommige proxyservers ondersteunen alleen HTTP compressie via HTTP 1.1. De instellingen van uw browser moeten wellicht worden aangepast om HTTP 1.1 te ondersteunen.
    
    2. sommige proxyservers ondersteunen helemaal geen HTTP compressie. U moet wellicht in de instellingen van uw browser de webmailserver opgeven als pagina die niet door de proxy heen moet.
    
    3. sommige browsers geven problemen wanneer HTTP compressie gebruikt wordt in combinatie met SSL.
    
    4. sommige browsers claimen dat zij HTTP compressie ondersteunen, maar doen dit in de praktijk niet.
    
    Als u problemen blijft ondervinden, log dan opnieuw in zonder dit vakje aan te vinken.

en: HTTP<br>Compression
nl_NL: HTTP<br>compressie

en: Haiti
nl_NL: Haïti

en: Haitian
nl_NL: Haitiaans

en: Header
nl_NL: Kop

en: Header:
nl_NL: Kop:

en: Heard Island and McDonald Islands
nl_NL: Heardeiland en McDonaldeilanden

en: Hebrew
nl_NL: Hebreeuws

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Hide folder internal data:
nl_NL: Verberg interne map data:

en: Hiemens
nl_NL: Hiemens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Holiday definition:
nl_NL: Feestdagen definitie:

en: Home
nl_NL: Thuis

en: Hong Kong
nl_NL: Hongkong

en: Hour format:
nl_NL: Uurformaat:

en: Hungarian
nl_NL: Hongaars

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: IETF PGP Pretty Good Privacy Key
nl_NL: IETF PGP Pretty Good Privacy sleutel

en: Iceland
nl_NL: IJsland

en: Icelandic
nl_NL: IJslands

en: Illegal character set for import
nl_NL: Niet toegestane tekencodering voor import

en: Illegal characters in folder name:
nl_NL: Niet toegestane karakters in mapnaam:

en: Illegal characters in forward email address.
nl_NL: Niet toegestane karakters in doorstuur e-mail adres.

en: Illegal characters in session id:
nl_NL: Niet toegestane karakters in sessie id:

en: Illegal event idate format:
nl_NL: Niet toegestane agenda-item idate formaat:

en: Illegal operation:
nl_NL: Niet toegestane bewerking:

en: Illegal serial for import
nl_NL: Niet toegestane serie voor import

en: Illegal value for chmod operation:
nl_NL: Niet toegestane waarde voor gebruik chmod:

en: Import Contacts
nl_NL: Importeer contacten

en: Import Contacts :: Field Selection
nl_NL: Importeer contacten :: Veldkeuze

en: Import Data Sample 1
nl_NL: Importeer testgegevens 1

en: Import Data Sample 2
nl_NL: Importeer testgegevens 2

en: Import Data Sample 3
nl_NL: Importeer testgegevens 3

en: Import Overview
nl_NL: Importoverzicht

en: Import address <tmpl_var fromaddress escape="js">?
nl_NL: Importeer adres <tmpl_var fromaddress escape="js">?

en: Import file has no auto assigned serial number.
nl_NL: Importbestand heeft geen automatisch serienummer toegekend.

en: Import the first column of sample data shown above?
nl_NL: Importeer de eerste kolom van bovenstaande testgegevens?

en: Import to new addressbook...
nl_NL: Importeer naar nieuw adresboek...

en: Inbox
nl_NL: Postvak IN

en: Inbox: %d unread message | Inbox: %d unread messages
nl_NL[0]: Postvak IN: %d ongelezen bericht
nl_NL[1]: Postvak IN: %d ongelezen berichten

en: Inc/Exc
nl_NL: Incl/Excl

en: Include
nl_NL: Inclusief

en: Incoming Messages
nl_NL: Inkomende berichten

en: Indonesia
nl_NL: Indonesië

en: Indonesian
nl_NL: Indonesisch

en: International Date Line East
nl_NL: Internationale datumgrens oost

en: International Date Line West
nl_NL: Internationale datumgrens west

en: Inupiaq
nl_NL: Inupiak

en: Invalid Login
nl_NL: Ongeldige login

en: Invalid contact contains more than one value for property:
nl_NL: Ongeldig contact bevat meer dan één waarde voor eigenschap:

en: Invalid datatype for import:
nl_NL: Ongeldig datatype voor import:

en: Invalid export format:
nl_NL: Ongeldig export formaat:

en: Invalid file format.
nl_NL: Ongeldig bestandsformaat.

en: Invalid import format:
nl_NL: Ongeldig import formaat:

en: Invalid latitude format.
nl_NL: Ongeldig formaat breedtegraad.

en: Invalid longitude format.
nl_NL: Ongeldig formaat lengtegraad.

en: Invalid message operation:
nl_NL: Ongeldige verwerking bericht:

en: Invalid property name for import:
nl_NL: Ongeldige eigenschapsnaam voor import:

en: Invalid propertyname while parsing contact line:
nl_NL: Ongeldige naam eigenschap tijdens het ontleden van contact regel:

en: Invalid traverse direction:
nl_NL: Ongeldige verplaatsingsrichting:

en: Invalid vfile does not contain an equal number of begin and end blocks.
nl_NL: Ongeldige vfile bevat niet een even aantal begin- en eindblokken.

en: Invalid vfile does not contain any begin blocks.
nl_NL: Ongeldige vfile bevat geen beginblokken.

en: Invalid vfile object begin and end property types mismatch.
nl_NL: Ongeldig vfile object eigenschappen begin en eind komen niet overeen.

en: Invalid vfile object does not have a defined version number.
nl_NL: Ongeldig vfile object heeft geen gedefiinieerd versienummer.

en: Iraq
nl_NL: Irak

en: Ireland
nl_NL: Ierland

en: Irish
nl_NL: Iers

en: Isle Of Man
nl_NL: Eiland Man

en: Israel
nl_NL: Israël

en: It appears that this is your first time using <tmpl_var programname escape="html">, so we need to gather some information about you to better configure <tmpl_var programname escape="html"> to suit your needs. Please click continue to proceed to the <tmpl_var programname escape="html"> configuration screen.
nl_NL: Dit lijkt de eerste keer dat u <tmpl_var programname escape="html"> gebruikt. Er moet nog enige informatie over u worden verzameld om <tmpl_var programname escape="html"> beter naar uwpersoonlijke wensen te configureren. Klik op doorgaan om naar het <tmpl_var programname escape="html"> configuratiescherm te gaan.

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Italy
nl_NL: Italië

en: January
nl_NL: Januari

en: Japan Standard
nl_NL: Japan Standaard

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Javanese
nl_NL: Javaans

en: Job Classification
nl_NL: Functie-indeling

en: Job Division / Department
nl_NL: Afdeling

en: Job Title
nl_NL: Functie

en: Jordan
nl_NL: Jordanië

en: July
nl_NL: Juli

en: June
nl_NL: Juni

en: Kalaallisut
nl_NL: Groenlands Inuktitut

en: Kannada
nl_NL: Kannada, Kanarees

en: Kazakh
nl_NL: Kazachs

en: Kazakhstan
nl_NL: Kazachstan

en: Keep local copy
nl_NL: Bewaar lokale kopie

en: Kenya
nl_NL: Kenia

en: Khmer
nl_NL: Cambodjaans

en: Kikuyu
nl_NL: Gikuyu

en: Kirghiz
nl_NL: Kirgizisch

en: Korea, Democratic People's Republic Of
nl_NL: Noord-Korea

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: Kuanyama
nl_NL: Kwanyama

en: Kurdish
nl_NL: Koerdisch

en: Kuwait
nl_NL: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl_NL: Kirgizië

en: Lamens
nl_NL: Lamens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Language:
nl_NL: Taal:

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Last Modified
nl_NL: Laatst gewijzigd

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Name (A to Z)
nl_NL: Achternaam (A t/m Z)

en: Last Name (Z to A)
nl_NL: Achternaam (Z t/m A)

en: Last Name Sort Override
nl_NL: Voorkeur achternaam sortering

en: Latin
nl_NL: Latijn

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Latvia
nl_NL: Letland

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: Layout:
nl_NL: Lay-out:

en: Lebanon
nl_NL: Libanon

en: Libyan Arab Jamahiriya
nl_NL: Libië

en: Limburgan
nl_NL: Limburgs

en: Limit for repeated messages:
nl_NL: Limiet voor herhaalde berichten:

en: List <tmpl_var next_year escape="html">
nl_NL: Lijst <tmpl_var next_year escape="html">

en: List <tmpl_var prev_year escape="html">
nl_NL: Lijst <tmpl_var prev_year escape="html">

en: List <tmpl_var year>
nl_NL: Lijst <tmpl_var year>

en: List Archive
nl_NL: Archieflijst

en: List View
nl_NL: Lijstweergave

en: List view
nl_NL: Lijstweergave

en: Listview <tmpl_var year>
nl_NL: Lijstweergave <tmpl_var year>

en: Listview field order:
nl_NL: Lijstweergave veld volgorde:

en: Lithuania
nl_NL: Litouwen

en: Lithuanian
nl_NL: Litouws

en: Loading ...
nl_NL: Laden ...

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login Again
nl_NL: Opnieuw inloggen

en: Login again?
nl_NL: Opnieuw inloggen?

en: Login failed: authentication system error.
nl_NL: Login mislukt: authenticatie systeemfout.

en: Login failed: function not supported.
nl_NL: Login mislukt: functie wordt niet ondersteund.

en: Login failed: incorrect user name or password.
nl_NL: Login mislukt: verkeerde gebruiksersnaam of wachtwoord.

en: Login failed: parameter format error.
nl_NL: Inloggen mislukt: parameter formaat fout.

en: Login failed: unknown error code:
nl_NL: Login mislukt: onbekende foutcode:

en: Logo could not be displayed
nl_NL: Logo kan niet worden weergegeven

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Logout successful, thank you.
nl_NL: Logout succesvol, dank u.

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: Lord Howe Island
nl_NL: Lord Howe eiland

en: Lotumens
nl_NL: Lotumens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Luxembourg
nl_NL: Luxemburg

en: Luxembourgish
nl_NL: Luxemburgs

en: Macao
nl_NL: Macau

en: Macedonia
nl_NL: Macedonië

en: Macedonian
nl_NL: Macedonisch

en: Madagascar
nl_NL: Madagaskar

en: Mailer Program
nl_NL: E-mail programma

en: Make PDF
nl_NL: Maak PDF

en: Make Postscript
nl_NL: Maak postscript

en: Make Thumbnail
nl_NL: Maak miniatuurweergave

en: Make a pdf file from <tmpl_var filename escape="js">?
nl_NL: Maak een pdf bestand van <tmpl_var filename escape="js">?

en: Make a postscript file from <tmpl_var filename escape="js">?
nl_NL: Maak een postscript bestand van <tmpl_var filename escape="js">?

en: Make thumbnails from the selected item(s)?
nl_NL: Maak miniatuurweergave van geselecteerd(e) item(s)?

en: Malagasy
nl_NL: Malagassisch

en: Malay
nl_NL: Maleis

en: Malaysia
nl_NL: Maleisië

en: Maldives
nl_NL: Maldiven

en: Maltese
nl_NL: Maltees

en: Manage Addressbooks
nl_NL: Beheer adresboeken

en: Many addressbook programs can export their addressbook data to files. <tmpl_var programname escape="html"> can import some of these file formats, saving you hours of tediously typing them in by hand.<br><br>The steps below will guide you through importing contacts. The file size limit for importing contacts is currently set to <tmpl_var abookimportlimit escape="html"> KB.
nl_NL: Veel adresboekprogramma's kunnen hun adresgegevens exporteren naar bestanden. <tmpl_var programname escape="html"> kan sommige van deze bestandsformaten importeren, wat u veel tijd bespaart in het typen met de hand.<br><br>De onderstaande stappen helpen u bij het importeren van de contactpersonen. De maximale bestandsgrootte is momenteel ingesteld op <tmpl_var abookimportlimit escape="html"> KB.

en: March
nl_NL: Maart

en: Mark all messages in this folder as read?
nl_NL: Markeer alle berichten in deze map als gelezen?

en: Marshall Islands
nl_NL: Marshalleilanden

en: Marshallese
nl_NL: Marshallees

en: Mauritania
nl_NL: Mauritanië

en: Maximum size of the checked messages:
nl_NL: Maximale grootte van de aangekruiste berichten

en: May
nl_NL: Mei

en: Member
nl_NL: Lid

en: Member Email Addresses
nl_NL: E-mail adressen leden

en: Members
nl_NL: Leden

en: Message <tmpl_var sentsubject escape="js"> has been sent successfully
nl_NL: Bericht <tmpl_var sentsubject escape="js"> is succesvol verzonden

en: Message Body
nl_NL: Berichttekst

en: Message Composing/Sending Options
nl_NL: Bericht opstellen/verzenden opties

en: Message Filtering Options
nl_NL: Berichtfilter opties

en: Message Format:
nl_NL: Berichtformaat:

en: Message ID
nl_NL: Bericht ID

en: Message ID can no longer be found:
nl_NL: Bericht ID kan niet meer worden gevonden:

en: Message ID does not exist:
nl_NL: Bericht ID bestaat niet:

en: Message Operation
nl_NL: Berichtafhandeling

en: Message Reading Options
nl_NL: Bericht leesopties

en: Message Sent
nl_NL: Bericht verzonden

en: Message Subject
nl_NL: Bericht onderwerp

en: Message block read error:
nl_NL: Leesfout berichtblok:

en: Message format:
nl_NL: Berichtformaat:

en: Message node can no longer be found:
nl_NL: Bericht knooppunt kan niet meer worden gevonden:

en: Message rebuild failed
nl_NL: Berichtherstel mislukt

en: Message save aborted, the quota has been exceeded.
nl_NL: Bericht bewaren afgebroken, het quotum is overschreden.

en: Message send aborted due to the following bad recipient addresses:
nl_NL: Bericht verzenden afgebroken, vanwege de volgende verkeerde geadresseerden:

en: Messages Listing
nl_NL: Berichtenlijst

en: Messages per page:
nl_NL: Berichten per pagina:

en: Messages to be checked for spam:
nl_NL: Berichten worden gecontroleerd op spam:

en: Messages to be checked for viruses:
nl_NL: Berichten worden gecontroleerd op virussen:

en: Micronesia, Federated States Of
nl_NL: Micronesia

en: Microsoft Word Preview
nl_NL: Microsoft Word voorbeeldweergave

en: Middle
nl_NL: Tweede naam

en: Middle Name
nl_NL: Tweede naam

en: Middle Name (A to Z)
nl_NL: Tweede naam (A t/m Z)

en: Middle Name (Z to A)
nl_NL: Tweede naam (Z t/m A)

en: Minimum size of the body of checked messages:
nl_NL: Minimale grootte van het berichtdeel van de gecontroleerde berichten:

en: Misc Options
nl_NL: Diverse opties

en: Miscellaneous Information
nl_NL: Diverse informatie

en: Misspelled words will appear with a pulldown list of suggested replacements. Choose one to replace the original word.<br><br>The user may also choose the "-- fix manually --" option, followed by clicking the [check again] button. A text field will appear for the user to manually input the correct spelling of the word.<br><br>The user may also choose the "-- add to personal dictionary --" option, followed by clicking the [check again] button. The original word will be added to the <a href="javascript:void(0);" onclick="window.open(&#39;<tmpl_var url_cgi escape="none">/openwebmail-spell.pl?editpdict=yes&amp;dictionary=<tmpl_var dictionary escape="js">&amp;sessionid=<tmpl_var sessionid escape="js">&#39;,&#39;_personaldict&#39;,&#39;width=300,height=350,resizable=yes,menubar=no,scrollbars=yes&#39;);" title="edit personal dictionary">user's personal dictionary</a> and will no longer be considered a misspelled word.
nl_NL: Verkeerd gespelde woorden verschijnen in een keuzelijst met voorgestelde vervangingen. Kies een woord om het originele woord te vervangen.<br><br>De gebruiker kan ook kiezen voor de "-- handmatig herstellen --" optie, gevolgd door het klikken op de [controleer opnieuw] knop. Een tekstveld wordt aan de gebruiker getoond om handmatig de correcte spelling te kunnen invoeren. <br><br>De gebruiker kan ook kiezen voor de "-- toevoegen aan persoonlijk woordenboek --" optie, gevolgd door het klikken op de [controleer opnieuw] knop. Het originele woord wordt toegevoegd aan <a href="javascript:void(0);" onclick="window.open(&#39;<tmpl_var url_cgi escape="none">/openwebmail-spell.pl?editpdict=yes&amp;dictionary=<tmpl_var dictionary escape="js">&amp;sessionid=<tmpl_var sessionid escape="js">&#39;,&#39;_personaldict&#39;,&#39;width=300,height=350,resizable=yes,menubar=no,scrollbars=yes&#39;);" title="edit personal dictionary">persoonlijk woordenboek van de gebruiker</a> en wordt niet langer beschouwd als een verkeerd gespeld woord.

en: Modify
nl_NL: Bewerken

en: Moldavian
nl_NL: Moldavisch

en: Moldova
nl_NL: Moldavië

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Mongolia
nl_NL: Mongolië

en: Mongolian
nl_NL: Mongools

en: Month View
nl_NL: Maandweergave

en: Month view
nl_NL: Maandweergave

en: Monthview <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>
nl_NL: Maandweergave <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>
nl_NL: Maandweergave <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>
nl_NL: Maandweergave <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var monthname> <tmpl_var year>
nl_NL: Maandweergave <tmpl_var monthname> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>
nl_NL: Maandweergave <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>

en: Monthview <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>
nl_NL: Maandweergave <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>

en: Monthview <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_year escape="html">
nl_NL: Maandweergave <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_year escape="html">

en: Monthview <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_year escape="html">
nl_NL: Maandweergave <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_year escape="html">

en: Morocco
nl_NL: Marokko

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Move aborted: source and destination folder are the same.
nl_NL: Verplaatsen afgebroken: bron en doelmap zijn dezelfde.

en: Move inbox messages to saved folder at logout:
nl_NL: Verplaats IN naar map Opgeslagen bij uitloggen:

en: Move the selected item(s)?
nl_NL: Verplaats geselecteerd(e) item(s)?

en: Multiple downloads are disabled. Please download single files only.
nl_NL: Meerdere downloads zijn uitgeschakeld. Download alleen afzonderlijke bestanden.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name Attributes
nl_NL: Naam attributen

en: Name Prefix
nl_NL: Naam titel

en: Name Prefix (A to Z)
nl_NL: Naam titel (A t/m Z)

en: Name Prefix (Z to A)
nl_NL: Naam titel (Z t/m A)

en: Name Suffix
nl_NL: Naam achtervoegsel

en: Name Suffix (A to Z)
nl_NL: Naam achtervoegsel (A t/m Z)

en: Name Suffix (Z to A)
nl_NL: Naam achtervoegsel (Z t/m A)

en: Name: First
nl_NL: Voornaam

en: Name: Full Name
nl_NL: Volledige naam

en: Name: Last
nl_NL: Naam: achternaam

en: Name: Middle
nl_NL: Naam: Tweede naam

en: Name: Prefix
nl_NL: Naam: voorvoegsel

en: Name: Suffix
nl_NL: Naam: achtervoegsel

en: Namibia
nl_NL: Namibië

en: Ndebele, North
nl_NL: Ndbele, Noord; Noord-Ndebele

en: Ndebele, South
nl_NL: Ndbele, Zuid; Zuid-Ndebele

en: Nepali
nl_NL: Nepalees

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Network server error:
nl_NL: Netwerk serverfout:

en: New Agent
nl_NL: Nieuwe vertegenwoordiger

en: New Caledonia
nl_NL: Nieuw-Caledonië

en: New Messages
nl_NL: Nieuwe berichten

en: New Password:
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw-Zeeland

en: New Zealand Daylight
nl_NL: Niew Zeeland zomertijd

en: New mail popup window notification:
nl_NL: Nieuw e-mail notificatie in popup venster:

en: New mail sound notification:
nl_NL: Nieuwe e-mail notificatie via geluid:

en: New password confirm mismatch.
nl_NL: Bevestiging nieuw wachtwoord komt niet overeen.

en: New password is the same as the old one.
nl_NL: Nieuw wachtwoord is gelijk aan de oude.

en: Newfoundland Daylight
nl_NL: Nieuw Foundland zomertijd

en: Newfoundland Standard
nl_NL: Nieuw Foundland standaardtijd

en: Nickname
nl_NL: Bijnaam

en: Nicknames
nl_NL: Bijnamen

en: Nicknames (A to Z)
nl_NL: Bijnaamen (A t/m Z)

en: Nicknames (Z to A)
nl_NL: Bijnamen (Z t/m A)

en: No
nl_NL: Nee

en: No attachment node id provided
nl_NL: Geen bijlage node id verstrekt

en: No change has been made.
nl_NL: Wijzigingen zijn niet gemaakt.

en: No contacts have been selected for export
nl_NL: Geen contacten zijn geselecteerd voor export

en: No email addresses have been blacklisted
nl_NL: Geen e-mail adressen staan op de zwarte lijst

en: No email addresses have been whitelisted
nl_NL: Geen e-mail adressen staan op de witte lijst

en: No file has been selected for the requested operation:
nl_NL: Er is geen bestand geselecteerd voor de import:

en: No files or directories could be prepared for chmod.
nl_NL: Geen bestanden of mappen kunnen worden voorbereid op chmod.

en: No files or directories could be prepared for compressing.
nl_NL: Geen bestanden of mappen kunnen worden voorbereid op compressie.

en: No files or directories could be prepared for download.
nl_NL: Geen bestanden of mappen kunnen worden voorbereid op download.

en: No files or directories found
nl_NL: Geen bestanden of mappen gevonden

en: No files were copied, moved or linked.
nl_NL: Geen bestanden zijn gekopieerd, verplaatst of gekoppeld.

en: No files were deleted.
nl_NL: Geen bestanden zijn verwijderd.

en: No import fields have been defined.
nl_NL: Geen importvelden zijn gedefinieerd.

en: No message ID provided for replyreceipt
nl_NL: Geen bericht ID verstrekt voor antwoordbevestiging

en: No messages
nl_NL: Geen berichten

en: No named file to view
nl_NL: Genoemd bestand niet te bekijken

en: No parser available for vfile type:
nl_NL: Geen parser beschikbaar voor vfile type:

en: No results match your search.
nl_NL: Geen resultaten gevonden die aan uw zoekopdracht voldoen.

en: No spamassassin rules have been created
nl_NL: Geen Spamassassin-regels zijn gemaakt

en: No window notification
nl_NL: Geen venster notificatie

en: Non-Urgent
nl_NL: Niet-urgent

en: None
nl_NL: Geen

en: Norfolk Island
nl_NL: Norfolk

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Northern Mariana Islands
nl_NL: Noordelijke Marianen

en: Northern Sami
nl_NL: Noord-Sami

en: Norway
nl_NL: Noorwegen

en: Norwegian
nl_NL: Noors

en: Norwegian Bokmal
nl_NL: Noors Bokmål

en: Norwegian Nynorsk
nl_NL: Nynorsk-Noors; Noors, Nynorsk

en: Note
nl_NL: Notitie

en: Notify Email:
nl_NL: Notificatie e-mail:

en: Number of items in directory list:
nl_NL: Aantal items in mappenlijst:

en: Number of items in month view:
nl_NL: Aantal items in maandweergave:

en: Occitan
nl_NL: Occitaans

en: October
nl_NL: Oktober

en: Off
nl_NL: Uit

en: Old Password:
nl_NL: Oud wachtwoord:

en: On
nl_NL: Aan

en: On <tmpl_var messagedate escape="none">, <tmpl_var fromnameaddr escape="none"> wrote
nl_NL: Op <tmpl_var messagedate escape="none">, <tmpl_var fromnameaddr escape="none"> schreef

en: Only if Inbox has more than 100 new messages
nl_NL: Alleen als Postvak IN meer heeft dan 100 nieuwe berichten

en: Only if Inbox has more than 20 new messages
nl_NL: Alleen als Postvak IN meer heeft dan 20 nieuwe berichten

en: Only if Inbox has more than 200 new messages
nl_NL: Alleen als Postvak IN meer heeft dan 200 nieuwe berichten

en: Only if Inbox has more than 50 new messages
nl_NL: Alleen als Postvak IN meer heeft dan 50 nieuwe berichten

en: Only if Inbox has more than 500 new messages
nl_NL: Alleen als Postvak IN meer heeft dan 500 nieuwe berichten

en: Only messages fetched from a POP3 server
nl_NL: Alleen berichten opgehaald van POP3-server

en: Operating System
nl_NL: Besturingssysteem

en: Operation
nl_NL: Operatie

en: Operation cancelled. The source and target names are the same:
nl_NL: Bewerking geannuleerd. De bron-en doelnamen zijn hetzelfde:

en: Orchimens
nl_NL: Orchimens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Original
nl_NL: Origineel

en: OriginalMsg
nl_NL: Origineel bericht

en: Osmanthumens
nl_NL: Osmanthumens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Ossetian
nl_NL: Ossetisch

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: POP3 Server
nl_NL: POP3 server

en: POP3 setup
nl_NL: POP3 instellingen

en: Pacific Standard
nl_NL: Pacifische Standaard

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Pager
nl_NL: Pieper

en: Palestinian Territory, Occupied
nl_NL: Palestina

en: Panjabi
nl_NL: Punjabi

en: Papua New Guinea
nl_NL: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Parameter format error.
nl_NL: Parameter formaat fout.

en: Parameter format error: language has illegal characters.
nl_NL: Parameter formaat fout: taal heeft niet-toegestane karakters.

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Change Failed
nl_NL: Wijziging wachtwoord mislukt

en: Password Changed
nl_NL: Wachtwoord gewijzigd

en: Password change failed: authentication system error.
nl_NL: Wijziging wachtwoord mislukt: authenticatie systeemfout.

en: Password change failed: function not supported.
nl_NL: Wijziging wachtwoord mislukt: functie niet ondersteund.

en: Password change failed: incorrect user name or password.
nl_NL: Wijziging wachtwoord mislukt: gebruikersnaam of wachtwoord onjuist.

en: Password change failed: parameter format error.
nl_NL: Wijziging wachtwoord mislukt: parameter formaat fout

en: Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d character. | Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d characters.
nl_NL[0]: Wijziging wachtwoord mislukt: wachtwoord is korter dan de vereiste minimum lengte van %d karakter.
nl_NL[1]: Wijziging wachtwoord mislukt: wachtwoord is korter dan de vereiste minimum lengte van %d karakters.

en: Password change failed: unknown error code:
nl_NL: Wijziging wachtwoord mislukt: onbekende foutcode:

en: Password changed failed: new password confirm mismatch.
nl_NL: Wijziging wachtwoord mislukt: bevestiging nieuw wachtwoord komt niet overeen.

en: Password changed failed: password requires both alpha and numeric characters.
nl_NL: Wijziging wachtwoord mislukt: wachtwoord vereist zowel letters als cijfers.

en: Password must have at least <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> characters.
nl_NL: Wachtwoord moet tenminste <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> karakters bevatten.

en: Password successfully changed.
nl_NL: Wachtwoord succesvol gewijzigd.

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Past month
nl_NL: Afgelopen maand

en: Past six months
nl_NL: Afgelopen 6 maanden

en: Past three months
nl_NL: Afgelopen drie maanden

en: Past two weeks
nl_NL: Afgelopen twee weken

en: Past week
nl_NL: Afgelopen week

en: Past year
nl_NL: Afgelopen jaar

en: Peacimens
nl_NL: Peacimens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Permissions
nl_NL: Rechten

en: Persian
nl_NL: Perzisch

en: Personal Information
nl_NL: Persoonlijke informatie

en: Philippines
nl_NL: Filipijnen

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Photo could not be displayed
nl_NL: Foto kan niet worden weergegeven

en: Pitcairn
nl_NL: Pitcairneilanden

en: Please Assign Field Names
nl_NL: Gelieve veldnamen toe te wijzen.

en: Please check the message saved in the draft folder, and try again.
nl_NL: Controleer het bericht dat is opgeslagen in de Concepten map, en probeer opnieuw.

en: Please choose a file to upload first.
nl_NL: Kies eerst een bestand om te uploaden.

en: Please enter the URL of a file to attach
nl_NL: Geef de URL van het bestand om toe te voegen

en: Please enter the new name for this folder
nl_NL: Geef de nieuwe naam voor deze map

en: Please execute 'openwebmail-tool.pl --init' on server first!
nl_NL: Voer eerst 'openwebmail-tool.pl --init' op de server uit!

en: Please fill in the first name or last name fields first.
nl_NL: Vul de voornaam of de achternaam velden het eerst in.

en: Please go back and <a href="<tmpl_var url_start escape="none">">try again</a>.
nl_NL: Ga terug en <a href="<tmpl_var url_start escape="none">">probeer opnieuw</a>.

en: Please provide a description for this calendar event.
nl_NL: Geef een beschrijving voor dit agenda-item.

en: Please provide a destination target name.
nl_NL: Geef een doelnaam aan voor de bestemming.

en: Please provide a target name for the new file.
nl_NL: Geef een doelnaam aan voor het nieuwe bestand.

en: Please provide a target name for the new folder.
nl_NL: Geef een doelnaam aan voor de nieuwe map.

en: Please select a folder to search from above.
nl_NL: Selecteer uit bovenstaande een map om te zoeken.

en: Please specify the spamassassin rule expression.
nl_NL: Specificeer de Spamassassin expressie voor de regel.

en: Please specify the spamassassin rule name.
nl_NL: Specificeer de Spamassassin regelnaam.

en: Please try again later. The indexing process has not yet completed for folder:
nl_NL: Probeer later opnieuw. Het indexeerproces is nog niet gereed voor de map:

en: Please try again.
nl_NL: Probeer het opnieuw.

en: Plumens
nl_NL: Plumens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Port
nl_NL: Poort

en: Portuguese
nl_NL: Portugees

en: Preferences Saved
nl_NL: Voorkeuren opgeslagen

en: Preferences saved successfully.
nl_NL: Voorkeuren zijn succesvol opgeslagen.

en: Prefix
nl_NL: Voorvoegsel

en: Preview
nl_NL: Voorbeeldweergave

en: Primens
nl_NL: Primens (Chinese lunisolaire kalender)

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Priority:
nl_NL: Prioriteit:

en: Privacy Keys
nl_NL: Privacy sleutels

en: Private
nl_NL: Privé

en: Program does not exist:
nl_NL: Programma bestaat niet:

en: Program failed:
nl_NL: Programma mislukt.

en: Public
nl_NL: Openbaar

en: Public Encryption Key (gpg,pgp)
nl_NL: Openbare encryptiesleutel (gpg,pgp)

en: Public or Private
nl_NL: Openbaar of privé

en: Pushto
nl_NL: Pasjtoe

en: QUOTA HIT
nl_NL: QUOTUM BEREIKT

en: Quick Range:
nl_NL: Snelreeks:

en: QuickAdd
nl_NL: Snel toevoegen

en: Quota Limit:
nl_NL: Quotum limiet

en: Quota Usage:
nl_NL: Quotum gebruik:

en: Quota limit exceeded. Please delete some messages or webdisk files to free disk space.
nl_NL: Quotum limiet is overschreden. Verwijder oude berichten of webdisk bestanden om schijfruimte vrij te maken.

en: Quota system error.
nl_NL: Quotum systeemfout.

en: Quota usage limit parameter format error.
nl_NL: Quotum gebruikslimiet parameter formaatfout.

en: REMOTE ADDRESS
nl_NL: EXTERN ADRES

en: REMOTE PORT
nl_NL: EXTERNE POORT

en: Read
nl_NL: Gelezen

en: Read receipt:
nl_NL: Leesbevestiging:

en: Read with message charset:
nl_NL: Lees met de tekencodering van het bericht:

en: Real Name
nl_NL: Eigennaam

en: Rebuild failed: a part was missing.
nl_NL: Herstel mislukt: een deel mist.

en: Rebuild failed: new message has a size mismatch.
nl_NL: Herstel mislukt: grootte nieuw bericht komt niet overeen.

en: Rebuild failed: new message is not in the correct format.
nl_NL: Herstel mislukt: nieuw bericht is niet in het juiste formaat.

en: Rebuild failed: the end part was not found.
nl_NL: Herstel mislukt: het einde is niet gevonden.

en: Rebuild the index for this folder?
nl_NL: Herstel de index voor deze map?

en: Received Date
nl_NL: Ontvangstdatum

en: Recipient
nl_NL: Ontvanger

en: Recurrence:
nl_NL: Herhaling:

en: Redirecting to SSL Login...
nl_NL: Omgeleid naar SSL login...

en: Reminder for global calendar events:
nl_NL: Herinnering voor globale agenda-item:

en: Reparagraph message before reply:
nl_NL: Herschik bericht voor beantwoording:

en: Reply with original message:
nl_NL: Beantwoord met origineel bericht:

en: Reply-To:
nl_NL: Antwoordadres:

en: Reserve
nl_NL: Bewaar

en: Result Lines:
nl_NL: Aantal resultaatregels:

en: Return to <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var current_year>
nl_NL: Terug naar <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var current_year>

en: Return to <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>
nl_NL: Terug naar <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Return to List <tmpl_var current_year>
nl_NL: Terug naar lijstweergave <tmpl_var current_year>

en: Return to Week <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_var currentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>
nl_NL: Terug naar week <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_var currentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>

en: Return to Week <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_varcurrentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>
nl_NL: Terug naar week <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_varcurrentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>

en: Return to Year <tmpl_var current_year>
nl_NL: Terug naar jaar <tmpl_var current_year>

en: Reunion
nl_NL: Réunion

en: Romania
nl_NL: Roemenië

en: Romanian
nl_NL: Roemeens

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Rule Description:
nl_NL: Regelbeschrijving:

en: Rule Editor
nl_NL: Regeleditor

en: Rule Expression:
nl_NL: Regelexpressie:

en: Rule Name:
nl_NL: Regel naam:

en: Rule Score:
nl_NL: Regelscore:

en: Rule Type:
nl_NL: Regeltype:

en: Rules
nl_NL: Regels

en: Run mail filter in the background:
nl_NL: Voer mailfilter uit in de achtergrond:

en: Russia
nl_NL: Rusland

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: SCRIPT FILENAME
nl_NL: SCRIPT BESTANDSNAAM

en: SCRIPT NAME
nl_NL: SCRIPT NAAM

en: SERVER ADDRESS
nl_NL: SERVER ADRES

en: SERVER NAME
nl_NL: SERVER NAAM

en: SERVER PORT
nl_NL: SERVER POORT

en: Saint Helena
nl_NL: Sint Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nl_NL: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
nl_NL: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and The Grenadines
nl_NL: Saint Vincent en de Grenadines

en: Samoan
nl_NL: Samoaans

en: Sango
nl_NL: Sangho

en: Sanskrit
nl_NL: Sanskriet

en: Sao Tome and Principe
nl_NL: Sao Tomé en Principe

en: Sardinian
nl_NL: Sardijns

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Saudi Arabia
nl_NL: Saoedi-Arabië

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save File
nl_NL: Opslaan bestand

en: Save Stationery
nl_NL: Opslaan sjabloon

en: Save draft aborted, the quota has been exceeded.
nl_NL: Opslaan concept afgebroken, het quotum is overschreden.

en: Save to Webdisk
nl_NL: Opslaan naar Webdisk

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Search Date Range
nl_NL: Zoek in datumreeks

en: Search Folders
nl_NL: Zoek in mappen

en: Search Results:
nl_NL: Zoekresultaten:

en: Search Text
nl_NL: Zoekterm

en: Search Type
nl_NL: Zoekvoorwaarde

en: Searching From Folder:
nl_NL: Zoeken uit map:

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select All
nl_NL: Selecteer alles

en: Send 'confirm reading' receipt:
nl_NL: Verzend leesbevestiging:

en: Send button position:
nl_NL: Positie verzendknop:

en: Sender
nl_NL: Afzender

en: Sender (Ascending)
nl_NL: Afzender (oplopend)

en: Sender (Decending)
nl_NL: Afzender (aflopend)

en: Sent
nl_NL: Verzonden

en: Sent Date
nl_NL: Verzenddatum

en: Sent message popup window notification:
nl_NL: Notificatie-scherm bij verzenden bericht:

en: Sent:
nl_NL: Verzonden:

en: Serbia and Montenegro
nl_NL: Servië en Montenegro

en: Serbian
nl_NL: Servisch

en: Service is available over SSL only.<br>You will be redirected to the <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">SSL login</a> page in 5 seconds...
nl_NL: Service is alleen beschikbaar via SSL.<br>U wordt omgeleid naar de <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">SSL login</a> pagina in 5 seconden...

en: Service is not available for the domain:
nl_NL: Service is niet beschikbaar voor dit domein:

en: Service is not available for user@domain:
nl_NL: Service is niet beschikbaar voor user@domein:

en: Session ID does not exist:
nl_NL: Sessie ID bestaat niet:

en: Session Timeout
nl_NL: Sessie time-out

en: Session timeout:
nl_NL: Sessie time-out:

en: Sessions
nl_NL: Sessies:

en: Setting effective group id to "mail" failed:
nl_NL: Het instellen van het effectieve groep-id aan "mail" is mislukt:

en: Seychelles
nl_NL: Seychellen

en: Show HTML messages as plain text:
nl_NL: Toon HTML-berichten als platte tekst:

en: Show all results
nl_NL: Toon alle resultaten

en: Show empty hours:
nl_NL: Toon vrije uren:

en: Show image attachments as links:
nl_NL: Toon afbeelding bijlagen als links:

en: Show lunar calendar labels:
nl_NL: Toon maankalender labels:

en: Sichuan Yi
nl_NL: Nuoso

en: Signature (500 characters or less)
nl_NL: Handtekening (500 karakters of minder)

en: Signature before forwarded text:
nl_NL: Handtekening boven doorgestuurd bericht:

en: Simple headers
nl_NL: Eenvoudige koppen

en: Sinhala
nl_NL: Singalees

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Size (Largest first)
nl_NL: Grootte (grootste eerst)

en: Size (Smallest first)
nl_NL: Grootte (kleinste eerst)

en: Size for addressbook window:
nl_NL: Grootte adresboekvenster:

en: Size for file edit window:
nl_NL: Grootte bestandseditor scherm

en: Size for mail edit area:
nl_NL: Grootte berichteditor scherm:

en: Slovak
nl_NL: Slovaaks, Slowaaks

en: Slovakia
nl_NL: Slowakije, Slovakije

en: Slovenia
nl_NL: Slovenië

en: Slovenian
nl_NL: Sloveens

en: Smart Destination:
nl_NL: Slimme bestemming:

en: Solomon Islands
nl_NL: Salomonseilanden

en: Somalia
nl_NL: Somalië

en: Sorry, root login is disabled for security.
nl_NL: Sorry, root login is uitgeschakeld voor de veiligheid.

en: Sorry, there was an unknown problem sending your message.
nl_NL: Sorry, er was een onbekend probleem bij het verzenden van uw bericht.

en: Sorry, your browser is not able to support HTML composing.
nl_NL: Sorry, uw browser biedt geen ondersteuning voor het maken van HTML-berichten.

en: Sorry, your session appears to have timed out.<br>Please go back and <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">login</a>.
nl_NL: Sorry, uw sessie lijkt te zijn verlopen.<br>Ga terug en <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">login</a>.

en: Sorry, your session has timed out. Please login again.
nl_NL: Sorry, uw sessie is verlopen. Log opnieuw in.

en: Sort String
nl_NL: Sorteer karakterreeks

en: Sotho, Southern
nl_NL: Zuid-Sothaans

en: South Africa
nl_NL: Zuid-Afrika

en: South Georgia and The South Sandwich Islands
nl_NL: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: Spam Check
nl_NL: Spam check

en: Spam/Virus folder messages lifetime:
nl_NL: Bewaartermijn berichten Spam/Virus map:

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Special Thanks to Retired Developers
nl_NL: Speciale dank aan de gepensioneerde ontwikkelaars

en: Spellcheck (<tmpl_var dictionary escape="html">)
nl_NL: Spellingscontrole (<tmpl_var dictionary escape="html">)

en: Spellcheck error:
nl_NL: Spellingscontrole fout:

en: Start Date:
nl_NL: Startdatum:

en: Start hour:
nl_NL: Eerste uur:

en: Start time
nl_NL: Starttijd

en: Start time:
nl_NL: Starttijd:

en: Stationery Text
nl_NL: Sjabloontekst

en: Status (Unread first)
nl_NL: Status (ongelezen eerst)

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject (Newest first)
nl_NL: Onderwerp (nieuwe eerst)

en: Subject (Oldest first)
nl_NL: Onderwerp (oudste eerst)

en: Subject:
nl_NL: Onderwerp:

en: Success
nl_NL: Succes

en: Sudan
nl_NL: Soedan

en: Suffix
nl_NL: Achtervoegsel

en: Sundanese
nl_NL: Soendanees, Sundanees

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Svalbard and Jan Mayen
nl_NL: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Swedish
nl_NL: Zweeds

en: Switzerland
nl_NL: Zwitserland

en: Symbolic Link
nl_NL: Symbolische link

en: Symlink the selected item(s)?
nl_NL: Symlink geselecteerd(e) item(s)?

en: Syrian Arab Republic
nl_NL: Syrië

en: System Error
nl_NL: Systeemfout

en: System error - the operation is not defined.
nl_NL: Systeemfout - de bewerking is niet gedefinieerd.

en: Tab Delimited (.tab)
nl_NL: Tab-gescheiden (.tab)

en: Tahitian
nl_NL: Tahitisch

en: Tajik
nl_NL: Tadzjieks

en: Tajikistan
nl_NL: Tadzjikistan

en: Tar the selected item(s)?
nl_NL: Tar geselecteerd(e) item(s)?

en: Target:
nl_NL: Doel:

en: Tehran
nl_NL: Teheran

en: Telephone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Telephone Numbers
nl_NL: Telefoonnummers

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Content
nl_NL: Tekstinhoud

en: Text Only
nl_NL: Alleen tekst

en: Tgz the selected item(s)?
nl_NL: Tgz geselecteerd(e) item(s)?

en: The ' + wOrder[(wOrderNumber-1)] + ' ' + wDay[wDayNumber] + ' of the month
nl_NL: De ' + wOrder[(wOrderNumber-1)] + ' ' + wDay[wDayNumber] + ' van de maand

en: The <tmpl_var ordinal_num escape="html"> <tmpl_var weekday escape="html"> of the month
nl_NL: De <tmpl_var ordinal_num escape="html"> <tmpl_var weekday escape="html"> van de maand

en: The @@@ character sequence is not allowed in event strings or links.
nl_NL: De @@@ karakter volgorde is niet toegestaan in links of agenda-item tekst.

en: The HTML data will be lost after the conversion, are you sure you want to change to Text mode?
nl_NL: De HTML-gegevens gaan verloren bij de conversie. Weet u zeker dat u wilt wijzigen naar tekst-modus?

en: The SMTP username or password are not properly defined:
nl_NL: De SMTP gebruikersnaam of wachtwoord zijn niet correct gedefinieerd:

en: The addressbook does not exist:
nl_NL: Het adresboek bestaat niet:

en: The addressbook folder is read-only:
nl_NL: De adresboekmap is alleen-lezen:

en: The addressbook folder name already exists:
nl_NL: De naam van de adresboekmap bestaat al:

en: The addressbook folder name exceeds the %d character limit: | The addressbook folder name exceeds the %d character limit:
nl_NL[0]: De naam van de adresboekmap overschrijdt de %d karakter limiet:
nl_NL[1]: De naam van adresboekmap overschrijdt de %d karakters limiet:

en: The addressbook size exceeds the available free space.
nl_NL: De adresboekgrootte overschrijdt de beschikbare vrije ruimte.

en: The attachment exceeds the %d KB limit. | The attachment exceeds the %d KB limit.
nl_NL[0]: De bijlage overschrijdt de %d KB limiet.
nl_NL[1]: De bijlage overschrijdt de %d KB limiet.

en: The attachment:
    
    ' + shortfilename + '
    
    is being used in the message.
    It will not appear in the message if you delete it.
    Delete the attachment?
nl_NL: De bijlage:
    
    ' + shortfilename + '
    
    wordt gebruikt in het bericht.
    Het zal niet in uw bericht verschijnen als u deze verwijdert.
    Verwijder de bijlage?

en: The birth day exceeds the maximum number of days in the selected birth month.
nl_NL: De verjaardag overschrijdt in de geselecteerde verjaardagsmaand het maximum aantal dagen.

en: The birthday day must be a number between 1 and 31.
nl_NL: De verjaardag moet een getal zijn tussen 1 en 31.

en: The birthday month must be a number between 1 and 12.
nl_NL: De verjaardagsmaand moet een getal zijn tussen 1 en 12.

en: The birthday value is invalid:
nl_NL: De waarde in de verjaardag is ongeldig:

en: The birthday year must be a number between 1 and 9999.
nl_NL: Het verjaardagsjaar moet een getal zijn tussen 1 en 9999.

en: The book of filters is larger than the maximum allowed size.
nl_NL: De lijst met filters is meer dan de maximale toegestane grootte.

en: The book of from addresses is larger than the maximum allowed size.
nl_NL: De lijst met Van: adressen is meer dan de maximale toegestane grootte.

en: The book of pop3 addresses is larger than the maximum allowed size.
nl_NL: De lijst met pop3 adressen is groter dan de maximale toegestane grootte.

en: The chosen export format is not supported:
nl_NL: Het gekozen exportformaat wordt niet ondersteund.

en: The chosen import format is unsupported. Please go back and chose a different one:
nl_NL: Het gekozen importformaat wordt niet ondersteund. Ga terug en kies een andere:

en: The day, month, and year must all be defined to store a birthday for a contact.
nl_NL: De dag, maand en jaar moeten allemaal worden gedefinieerd om de verjaardag van het contact te bewaren.

en: The destination folder is read-only:
nl_NL: De bestemmingsmap is alleen-lezen:

en: The email address is empty. Continue?
nl_NL: Het e-mailadres is leeg. Doorgaan?

en: The event start time occurs after the event end time.
nl_NL: De starttijd treedt op na de eindtijd van het agenda-item.

en: The export system allows you to download contacts to your local computer. Follow the steps below to complete the download.
nl_NL: Het export-systeem stelt u in staat om contacten te downloaden naar uw lokale computer. Volg om te downloaden de onderstaande stappen.

en: The file extension is incorrect for the chosen import format. The recommended extension for the format is:
nl_NL: De bestandsextensie is onjuist voor het gekozen import-formaat: De aanbevolen extiensie voor het formaat is:

en: The file was saved successfully:
nl_NL: Het bestand is succesvol opgeslagen:

en: The folder name is reserved by the system and cannot be used:
nl_NL: De naam van de map is gereserveerd door het systeem en kan niet worden gebruikt:

en: The following script must be setuid root to read the mail spools:
nl_NL: Het volgende script moet setuid root zijn om de e-mail spools te lezen:

en: The full name of the contact is required and does not exist.
nl_NL: De volledige naam van de contactpersoon is vereist en bestaat niet.

en: The group name must be defined.
nl_NL: De groepnaam moet worden gedefinieerd.

en: The import file is 0 bytes.
nl_NL: Het importbestand is 0 bytes.

en: The import file size exceeds the available free space:
nl_NL: De grootte van het importbestand overschrijdt de vrije beschikbare ruimte.

en: The import file size exceeds the available quota space.
nl_NL: De grootte van het importbestand overschrijdt het beschikbare quotum.

en: The import file size exceeds the import file size limit:
nl_NL: De grootte van het importbestand overschrijdt de bestandslimiet.

en: The name of the contact is required and does not exist.
nl_NL: De naam van de contactpersoon is vereist en bestaat niet.

en: The nextdays value must be numeric.
nl_NL: De waarde van de volgende dag moet numeriek zijn.

en: The operation cannot be completed because the webdisk is read-only.
nl_NL: De bewerking kan niet worden voltooid omdat de webdisk alleen-lezen is.

en: The program uname is not available to obtain OS information.
nl_NL: Het programma uname is niet beschikbaar om OS-informatie te verkrijgen.

en: The recipients list could not be validated. Please check the recipients and try again.
nl_NL: De ontvangerslijst kan niet worden gevalideerd. Controleer de ontvangers en probeer het opnieuw.

en: The requested file or directory is outside of the webdisk system and cannot be accessed.
nl_NL: Het gevraagde bestand of de map is buiten het webdisk systeem en kan niet worden geopend.

en: The requested operation can only be performed on one file or directory at a time:
nl_NL: De gevraagde bewerking kan alleen worden uitgevoerd op één bestand of map per keer:

en: The requested template file does not exist:
nl_NL: Het gevraagde templatebestand bestaat niet:

en: The same as composing character set
nl_NL: Dezelfde als de tekencodering voor het opstellen

en: The save draft feature is not enabled.
nl_NL: De bewaarfunctie concept is niet ingeschakeld.

en: The search start date is after the search end date.
nl_NL: De zoek-startdatum is na de zoek-einddatum.

en: The spellcheck program cannot be found:
nl_NL: Het spellingscontrole-programma kan niet worden gevonden:

en: The symbolic link is too complex to be accessed.
nl_NL: De symbolische link is te complex om te worden geopend.

en: The target must be a directory when copying or moving multiple items. The target does not exist or is not a directory:
nl_NL: Het doel moet een map zijn bij het kopiëren of verplaatsen van meerdere items. Het doel bestaat niet of is geen map:

en: The timezone hour must be a number from 0 to 13.
nl_NL: Het uur van de tijdzone moet een getal van 0 tot 13.

en: The timezone minute must be either 00 or 30.
nl_NL: De minuut van de tijdzone moet 00 of 30 zijn.

en: The timezone value is invalid:
nl_NL: De waarde van tijdzone is ongeldig:

en: The upload exceeds the configured %d KB limit. | The upload exceeds the configured %d KB limit.
nl_NL[0]: De upload overschrijdt de ingestelde limiet van %d KB.
nl_NL[1]: De upload overschrijdt de ingestelde limiet van %d KB.

en: The upload is not an approved file or type:
nl_NL: De upload is een niet geldig bestand of type:

en: The xowmuid does not match any contacts in the addressbook:
nl_NL: De xowmuid komt niet overeen met de contacten in het adresboek:

en: There are no events today
nl_NL: Er zijn geen agenda-items vandaag

en: There are no files or directories selected.
nl_NL: Er zijn geen bestanden of mappen geselecteerd.

en: There are no words in your personal dictionary
nl_NL: Er zijn geen woorden in uw persoonlijke woordenboek

en: This day only
nl_NL: Alleen deze dag

en: This group contains too many members to be clicked directly. Please check the to, cc, or bcc box for this group and use the compose button.
nl_NL: Deze groep bevat te veel leden om direct te worden aangeklikt. Vink het aan, cc of bcc vakje aan voor deze groep en gebruik de opstellen knop.

en: This is a partial message and needs to be rebuilt.
nl_NL: Dit is een deel van het bericht en moet opnieuw worden opgebouwd.

en: This item was added for multiple dates.
    Deleting it will delete the item for all dates.
    Continue with Delete?
nl_NL: Dit item is toegevoegd aan meerdere datums. 
    Verwijderen zal het item uit alle datums verwijderen. 
    Doorgaan met verwijderen?

en: This item was added for multiple dates.
    Editing it will change the item for all dates.
    Continue with Edit?
nl_NL: Dit item is toegevoegd aan meerdere datums. 
    Wijzigen zal dit item uit alle datums verwijderen. 
    Doorgaan met wijzigen?

en: This message has no subject, do you still want to send it?
nl_NL: Dit bericht heeft geen onderwerp. Wilt u het toch versturen?

en: This message requests a read receipt, do you want to transmit?
nl_NL: Dit bericht verzoekt om een leesbevestiging, Wilt u deze verzenden?

en: This month only
nl_NL: Alleen deze maand

en: This script must be setuid root:
nl_NL: Dit script moet setuid root zijn:

en: Threshold to determine Spam:
nl_NL: Drempelwaarde om spam te bepalen:

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Tibetan
nl_NL: Tibetaans

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time interval in dayview:
nl_NL: Tijdsinterval in dagweergave:

en: TimeZone offset:
nl_NL: Tijdzone verschil:

en: Timestamp used for message date:
nl_NL: Gebruikte tijdsaanduiding voor berichtdatum:

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Timor-Leste
nl_NL: Oost-Timor

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To
nl_NL: Aan

en: To and Cc
nl_NL: Aan en Cc

en: To download an entire addressbook at one time, use the download links in the manage addressbook area:
nl_NL: Als u het gehele adresboek in een keer wilt downloaden, gebruik dan de download links in het adresboekbeheer:

en: To, Cc, and Bcc are empty. Please specify the recipients before sending.
nl_NL: Aan, CC en BCC zijn leeg. Kies de ontvangers voordat u het bericht verstuurd.

en: To:
nl_NL: Aan:

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tokelau
nl_NL: Tokelau-eilanden

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Messages
nl_NL: Totaal berichten

en: Transmitting...
nl_NL: Verzenden...

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Trash folder messages lifetime:
nl_NL: Bewaartermijn prullenbak:

en: Trinidad and Tobago
nl_NL: Trinidad en Tobago

en: Try Again
nl_NL: Probeer opnieuw

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Tunisia
nl_NL: Tunesië

en: Turkey
nl_NL: Turkije

en: Turkish
nl_NL: Turks

en: Turkmen
nl_NL: Turkmeens

en: Turks and Caicos Islands
nl_NL: Turks- en Caicoseilanden

en: Two messages have the same offset in the spool database:
nl_NL: Twee berichten hebben dezelfde offset in de spooldatabase:

en: UTF encoded vfile cannot be properly decoded.
nl_NL: UTF gecodeerde vfile kan niet goed worden gedecodeerd.

en: Uganda
nl_NL: Oeganda

en: Uighur
nl_NL: Oeigoers

en: Ukraine
nl_NL: Oekraïne

en: Ukrainian
nl_NL: Oekraïens

en: United Arab Emirates
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl_NL: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl_NL: Kleine Pacifische eilanden van de Verenigde Staten

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown compression type:
nl_NL: Onbekend compressie type:

en: Unknown spellcheck mode:
nl_NL: Onbekende modus spellingscontrole:

en: Unsupported upload type:
nl_NL: Niet-ondersteund upload type:

en: Unsupported vcard datatype:
nl_NL: Niet-ondersteund vcard datatype:

en: Update the index for this folder?
nl_NL: De index bijwerken voor deze map?

en: Upload failed.
nl_NL: Uploaden is mislukt.

en: Upload filesize is zero bytes.
nl_NL: Grootte upload-bestand is nul bytes.

en: Use Regex in search and filterrule:
nl_NL: Gebruik Regex in zoeken en filterregel:

en: Use SSL
nl_NL: Gebruik SSL

en: Use fixed-width font when reading messages:
nl_NL: Gebruik een lettertype met vaste breedte bij het lezen van berichten:

en: Use lightbar for selection:
nl_NL: Gebruik de lichtbalk om te selecteren:

en: Use smiley images when reading messages:
nl_NL: Gebruik smileys bij het lezen van berichten:

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User Folders
nl_NL: Gebruikersmappen

en: User History
nl_NL: Gerbruikershistorie

en: User Id
nl_NL: Gebruikers ID

en: User Preferences
nl_NL: Gebruikersvoorkeuren

en: User does not exist:
nl_NL: Gebruiker bestaat niet:

en: UserID:
nl_NL: GebruikersID:

en: Uzbek
nl_NL: Oezbeeks

en: Uzbekistan
nl_NL: Oezbekistan

en: Vatican City State
nl_NL: Vaticaanstad Staat

en: Versit Card (vCard)
nl_NL: Versitcard (vCard)

en: Viet Nam
nl_NL: Vietnam

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: View next after message move/copy:
nl_NL: Volgende bericht tonen na verplaatsen/kopiëren:

en: Virgin Islands, British
nl_NL: Maagdeneilanden, Britse

en: Virgin Islands, U.S.
nl_NL: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Virus Check
nl_NL: Viruscontrole

en: Volapk
nl_NL: Volapük

en: Wait time for background mail filtering:
nl_NL: Wachttijd op achtergrond mail filtering:

en: Wallis and Futuna
nl_NL: Wallis en Futuna

en: Walloon
nl_NL: Waals

en: Warning: the quota limit(<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) was hit. Oldest messages have been automatically removed.
nl_NL: Waarschuwing: het quotum limiet van (<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) is bereikt. Oudste berichten zijn automatisch verwijderd.

en: Warning: the quota limit(<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) was hit. Some files from the webdisk have been automatically removed.
nl_NL: Waarschuwing: het quotum limiet (<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) is bereikt. Sommige bestanden van de WebDisk zijn automatisch verwijderd.

en: Warning: the uploaded data is not consistent. Each entry in the uploaded file does not contain the same number of fields. The imported data may not be correct or the import may fail. Please ensure all entries contain the same number of fields to guarantee correct import.
nl_NL: Waarschuwing: de geuploade gegevens zijn niet consistent. Niet iederere regel in het geuploade bestand bevat het zelfde aantal velden. De geïmporteerde gegevens zullen mogelijk niet correct zijn of de import mislukt. Zorg er voor dat alle regels het zelfde aantal velden bevat om een correcte import te garanderen.

en: We need help understanding how to organize the data you are importing.<br>Please define the fields for the import data. Fields may be used more than once, and undefined fields will be discarded.
nl_NL: Om de gegevens die je probeert te importeren op een juiste manier te organiseren hebben we wat hulp nodig.<br>Definieer de velden voor de te importeren gegevens. Velden mogen meerdere malen gebruikt worden en ongedefineerde velden worden genegeerd.

en: WebDisk Options
nl_NL: WebDisk opties

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Week View
nl_NL: Weekoverzicht

en: Week view
nl_NL: Weekoverzicht

en: Weekview Week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>
nl_NL: Weekoverzicht week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>

en: Weekview Week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>
nl_NL: Weekoverzicht week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>

en: Welcome to <tmpl_var programname escape="html">!
nl_NL: Welkom bij <tmpl_var programname escape="html">!

en: West Africa
nl_NL: West-Afrika

en: Western Frisian
nl_NL: West Fries

en: Western Sahara
nl_NL: Westelijke Sahara

en: When this feature is enabled you may login to <tmpl_var programname escape="js"> without re-entering your username and password, but only if you did not logout of your previous session and that session has not timed out.
    
    DO NOT ENABLE THIS FEATURE ON A PUBLIC COMPUTER or others will gain access to your account.
nl_NL: Als deze optie geactiveerd is kan je inloggen in <tmpl_var programname escape="js"> zonder opnieuw invoeren van je gebruikersnaam en wachtwoord, maar alleen als je niet uitgelogd bent uit je vorige sessie en die sessie niet verlopen is.
    
    ACTIVEER DEZE OPTIE NIET OP EEN PUBLIEKE COMPUTER omdat anderen dan toegang tot je account kunnen krijgen.

en: Whitelist Email Address
nl_NL: Plaats e-mail adres in witte lijst

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Word Document Preview
nl_NL: Word document voorbeeldweergave

en: Work
nl_NL: Werk

en: Work Information
nl_NL: Bedrijfsinformatie

en: X.509 Public Key Certificate
nl_NL: X.509 publieke sleutel certificaat

en: Year <tmpl_var next_year escape="html">
nl_NL: Jaar <tmpl_var next_year escape="html">

en: Year <tmpl_var prev_year escape="html">
nl_NL: Jaar <tmpl_var prev_year escape="html">

en: Year <tmpl_var year>
nl_NL: Jaar <tmpl_var year>

en: Year View
nl_NL: Jaaroverzicht

en: Year view
nl_NL: Jaaroverzicht

en: Yearview <tmpl_var weekstart_year escape="html">
nl_NL: Jaaroverzicht <tmpl_var weekstart_year escape="html">

en: Yearview <tmpl_var weekstop_year escape="html">
nl_NL: Jaaroverzicht <tmpl_var weekstop_year escape="html">

en: Yearview <tmpl_var year>
nl_NL: Jaaroverzicht <tmpl_var year>

en: Yearview <tmpl_varyear>
nl_NL: Jaaroverzicht <tmpl_varyear>

en: Yearview Year <tmpl_var year>
nl_NL: Jaaroverzicht Jaar <tmpl_var year>

en: Yemen
nl_NL: Jemen

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yiddish
nl_NL: Jiddisch

en: You are not allowed to connect from this client domain:
nl_NL: Je mag geen verbinding maken vanaf dit client domein:

en: You are not allowed to connect from this client ip:
nl_NL: Je mag geen verbinding maken vanaf dit client ip:

en: You are not allowed to send messages to this email address:
nl_NL: Je mag geen berichten sturen naar dit e-mail adres:

en: You do not have permission to edit the global addressbook.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om het globaal adresboek te bewerken.

en: You must fill in the longitude and latitude before any maps or photos can be viewed.
nl_NL: Je moet de lengte- en breedtegraad invullen voordat je kaarten of foto's kan bekijken.

en: Your INBOX has exceeded the spool limit (<tmpl_var spoollimit escape="js"> kB). Please move some messages from your INBOX to other folders.
nl_NL: Je POSTVAK IN is groter geworden dan (<tmpl_var spoollimit escape="js"> kB). Verplaats wat berichten van je POSTVAK IN naar andere mappen.

en: Your message:
nl_NL: Je bericht:

en: Yukon Standard
nl_NL: Yukon standaard

en: Zip the selected item(s)?
nl_NL: Zip geselecteerd(e) item(s)?

en: Zulu
nl_NL: Zoeloe

en: [Delete]
nl_NL: [Verwijder]

en: [Preview]
nl_NL: [Voorbeeldweergave]

en: a custom name
nl_NL: Een aangepaste naam

en: a description of the source url
nl_NL: een beschrijving van de bron URL

en: abc, inc.
nl_NL: abc bv

en: about <tmpl_var programname escape="html">
nl_NL: over <tmpl_var programname escape="html">

en: accounting, european division
nl_NL: Finaciële administratie

en: add
nl_NL: toevoegen

en: add an attachment from a url
nl_NL: bijlage toevoegen vanaf een URL

en: add an attachment from the webdisk
nl_NL: bijlage toevoegen vanaf de WebDisk

en: add another address
nl_NL: voeg nog een adres toe

en: add another custom property
nl_NL: voeg nog een aangepaste eigenschap toe

en: add another custom value
nl_NL: voeg nog een aangepaste waarde toe

en: add another division
nl_NL: voeg nog een afdeling toe

en: add another email address
nl_NL: voeg nog een e-mail adres toe

en: add another nickname
nl_NL: voeg nog een bijnaam toe

en: add another set of work information
nl_NL: voeg nog een set bedrijfsinformatie toe

en: add another telephone number
nl_NL: voeg nog een telefoonnummer toe

en: add another website
nl_NL: voeg nog een website toe

en: add event
nl_NL: voeg een agenda-item toe

en: add new agent
nl_NL: Voeg nieuwe agent toe

en: add/modify
nl_NL: toevoegen/wijzigen

en: addressbook
nl_NL: adresboek

en: addressbook search
nl_NL: adresboek doorzoeken

en: advanced search
nl_NL: uitgebreid zoeken

en: age
nl_NL: leeftijd

en: all attachments
nl_NL: alle bijlagen

en: all headers
nl_NL: alle berichtenkoppen

en: all members
nl_NL: alle leden

en: and
nl_NL: en

en: answered
nl_NL: beantwoord

en: at SMTP port:
nl_NL: op SMTP poort:

en: attachment
nl_NL: bijlage

en: attachments
nl_NL: bijlagen

en: back to <tmpl_var abookfolder_label escape="html">
nl_NL: terug naar <tmpl_var abookfolder_label escape="html">

en: back to <tmpl_var callerfoldername escape="html"> folder
nl_NL: terug naar map <tmpl_var callerfoldername escape="html">

en: back to All Addressbooks
nl_NL: terug naar Alle Adresboeken

en: back to Draft folder
nl_NL: terug naar Concepten map

en: back to Inbox
nl_NL: terug naar Postvak IN

en: back to Saved folder
nl_NL: terug naar Opgeslagen Berichten

en: back to Sent folder
nl_NL: terug naar Verzonden

en: back to Spam folder
nl_NL: terug naar SPAM map

en: back to Trash folder
nl_NL: terug naar Prullenbak

en: back to Virus folder
nl_NL: terug naar Virus map

en: back to addressbook
nl_NL: terug naar adresboek

en: back to addressbook listing
nl_NL: terug naar adresboekoverzicht

en: back to all addressbooks
nl_NL: terug naar alle adresboeken

en: back to calendar
nl_NL: terug naar agenda

en: back to message listing
nl_NL: terug naar berichtenoverzicht

en: back to message reading
nl_NL: terug naar bericht

en: back to preferences
nl_NL: terug naar voorkeuren

en: back to the Global Addressbook
nl_NL: terug naar globaal adresboek

en: back to the Global LDAP Addressbook
nl_NL: terug naar globaal LDAP adresboek

en: back to user preferences
nl_NL: terug naar gebruikers voorkeuren

en: back to webdisk
nl_NL: terug naar WebDisk

en: bbs
nl_NL: BBS

en: block SMTP relay <tmpl_var smtprelay escape="html">
nl_NL: SMTP relay <tmpl_var smtprelay escape="html"> blokkeren

en: block SMTP relay <tmpl_var smtprelay escape="js">?
nl_NL: blokkeer SMTP relay <tmpl_var smtprelay escape="js">?

en: block email <tmpl_var fromaddress escape="html">
nl_NL: email <tmpl_var fromaddress escape="html"> blokkeren

en: block email <tmpl_var fromaddress escape="js">?
nl_NL: blokkeer e-mail <tmpl_var fromaddress escape="js">?

en: body and attachments (decoded)
nl_NL: berichttekst en bijlagen (gedecodeerd)

en: body and attachments (raw)
nl_NL: berichttekst en bijlagen (onbewerkt)

en: body links
nl_NL: berichttekst links

en: body text (html removed)
nl_NL: berichttekst (zonder HTML)

en: browser javascript support level
nl_NL: Ondersteund browser javascript niveau

en: calendar
nl_NL: agenda

en: cancel
nl_NL: afbreken

en: cancel and return to parent
nl_NL: Afbreken en terug

en: car
nl_NL: auto

en: cell
nl_NL: mobiel

en: change password
nl_NL: wijzig wachtwoord

en: character set: <tmpl_var messagecharset escape="html">
nl_NL: tekenset: <tmpl_var messagecharset escape="html">

en: check again
nl_NL: controleer opnieuw

en: check/uncheck all boxes for Bcc
nl_NL: alle Bcc vakjes aan/uitvinken

en: check/uncheck all boxes for Cc
nl_NL: alle Cc vakjes aan/uitvinken

en: check/uncheck all boxes for To
nl_NL: alle Aan vakjes aan/uitvinken

en: check/uncheck all boxes for export
nl_NL: alle export vakjes aan/uitvinken

en: check/uncheck all boxes for group membership
nl_NL: alle groepslidmaatschap vakjes aan/uitvinken

en: check/uncheck all boxes for move, copy, or delete
nl_NL: alle verplaats, kopieer of verwijder vakjes aan/uitvinken

en: choose a file type to add
nl_NL: kies een bestandstype om toe te voegen

en: city
nl_NL: stad

en: clear
nl_NL: wissen

en: clear all checked
nl_NL: Wis alle aangevinkte

en: clear all stationery
nl_NL: wis alle sjablonen

en: clear all stationery?
nl_NL: wis alle sjablonen?

en: clear this input
nl_NL: wis alle invoer

en: click to continue
nl_NL: klik om door te gaan

en: click to retrieve mail from this account
nl_NL: klik om e-mail van deze account op te halen

en: click to see the BSD License
nl_NL: klik om de BSD licentie in te zien

en: close
nl_NL: sluit

en: close the keyboard
nl_NL: toetsenbord sluiten

en: collapse all contacts
nl_NL: alle contacten invouwen

en: collapse this contact
nl_NL: contact invouwen

en: compose message
nl_NL: bericht opstellen

en: compose message to <tmpl_var from_address escape="html">
nl_NL: bericht opstellen naar <tmpl_var from_address escape="html">

en: compose message to <tmpl_var to_address escape="html">
nl_NL: bericht opstellen naar <tmpl_var to_address escape="html">

en: compose new message
nl_NL: nieuw bericht opstellen

en: contains
nl_NL: bevat

en: copy
nl_NL: kopieër

en: country
nl_NL: land

en: create a new filter rule like this one
nl_NL: maak een nieuwe filter regel gebaseerd op deze

en: create new addressbook
nl_NL: maak een nieuw adresboek

en: custom values
nl_NL: aangepaste waarden

en: date from subject size
nl_NL: datum afzender onderwerp grootte

en: date subject from size
nl_NL: datum onderwerp afzender grootte

en: day
nl_NL: dag

en: dayview
nl_NL: dagweergave

en: dd-mm-yyyy
nl_NL: dd-mm-jjjj

en: dd.mm.yyyy
nl_NL: dd.mm.jjjj

en: dd/mm/yyyy
nl_NL: dd/mm/jjjj

en: dead keys
nl_NL: dode toetsen

en: decrease keyboard size
nl_NL: toetsenbord kleiner maken

en: delete
nl_NL: verwijder

en: delete all non-text attachments
nl_NL: alle bijlagen die niet uit tekst bestaan verwijderen

en: delete all non-text attachments?
nl_NL: alle bijlagen die niet uit tekst bestaan verwijderen?

en: delete event
nl_NL: agenda-item verwijderen

en: delete selected contacts
nl_NL: geselecteerde contacten verwijderen

en: delete this attachment
nl_NL: deze bijlage verwijderen

en: delete this division
nl_NL: verwijder deze afdeling

en: delete this entire work grouping
nl_NL: deze bedrijfsinformatie verwijderen

en: delete this sound
nl_NL: dit geluid verwijderen

en: display html as html
nl_NL: toon HTML als HTML

en: display html as text
nl_NL: toon HTML als tekst

en: display number pad
nl_NL: numeriek toetsenbord weergeven

en: display virtual keyboard interface
nl_NL: virtueel toetsenbord-interface weergeven

en: does not contain
nl_NL: bevat niet

en: domestic address
nl_NL: thuis adres

en: done
nl_NL: klaar

en: download Draft
nl_NL: download Concepten

en: download Inbox
nl_NL: download Postvak IN

en: download Saved
nl_NL: download Opgeslagen Berichten

en: download Sent
nl_NL: download Verzonden

en: download Trash
nl_NL: download Prullenbak

en: download all non-text attachments
nl_NL: download alle bijlagen die niet uit tekst bestaan

en: download this agent
nl_NL: download deze vertegenwoordiger

en: download this attachment
nl_NL: download deze bijlage

en: download this privacy key
nl_NL: download deze privacy sleutel

en: edit
nl_NL: bewerk

en: edit contact
nl_NL: bewerk contact

en: edit contact in addressbook &quot;<tmpl_var xowmbook escape="html">&quot;
nl_NL: bewerk contact in adresboek &quot;<tmpl_var xowmbook escape="html">&quot;

en: edit draft
nl_NL: concept bewerken

en: edit event
nl_NL: agenda-item bewerken

en: edit personal email addresses
nl_NL: bewerk persoonlijke e-mail adressen

en: edit spam preferences
nl_NL: bewerk SPAM voorkeuren

en: edit spamassassin blacklist
nl_NL: bewerk spamassassin zwarte lijst

en: edit spamassassin rules
nl_NL: bewerk spamassassin regels

en: edit spamassassin whitelist
nl_NL: bewerk spamassassin witte lijst

en: edit stationery
nl_NL: bewerk sjabloon

en: edit this account
nl_NL: bewerk deze account

en: edit this filter rule
nl_NL: bewerk deze filter regel

en: email
nl_NL: e-mail

en: empty folder
nl_NL: lege map

en: ends with
nl_NL: eindigt op

en: enter a url to the file (http://...)
nl_NL: geef de URL op naar het bestand (http://...)

en: every hour | every %d hours
nl_NL[0]: elk uur
nl_NL[1]: elke %d uur

en: every minute | every %d minutes
nl_NL[0]: elke minuut
nl_NL[1]: elke %d minuten

en: expand all contacts
nl_NL: alle contacten uitvouwen

en: expand this contact
nl_NL: dit contact uitvouwen

en: export
nl_NL: exporteer

en: export contacts
nl_NL: exporteer contacten

en: extract
nl_NL: uitpakken

en: file icon
nl_NL: bestandsicoon

en: find your geographic position
nl_NL: vind je geografische positie

en: first
nl_NL: voornaam

en: follow down
nl_NL: antwoord

en: follow up
nl_NL: antwoord

en: forward
nl_NL: doorsturen

en: forward as attachment
nl_NL: doorsturen als bijlage

en: forward as original
nl_NL: doorsturen als origineel

en: from subject date size
nl_NL: afzender onderwerp datum grootte

en: go to parent directory
nl_NL: ga naar onderliggende map

en: go to the home directory
nl_NL: ga naar thuismap

en: go to top
nl_NL: ga naar het begin

en: group
nl_NL: groep

en: header
nl_NL: kop

en: home
nl_NL: thuis

en: home address
nl_NL: thuis adres

en: home directory
nl_NL: thuismap

en: ignore case
nl_NL: negeer hoofdletters

en: import address <tmpl_var fromaddress escape="html">
nl_NL: importeer adres <tmpl_var fromaddress escape="html">

en: import contact
nl_NL: importeer contact

en: import contacts
nl_NL: importeer contacten

en: import this contact to your addressbook
nl_NL: importeer dit contact naar je adresboek

en: important
nl_NL: belangrijk

en: increase keyboard size
nl_NL: toetsenbord groter maken

en: intercalary
nl_NL: schrikkel

en: international address
nl_NL: internationaal adres

en: is not
nl_NL: is niet

en: isdn
nl_NL: ISDN

en: jump to the top of the page
nl_NL: spring naar het begin van de pagina

en: keyboard
nl_NL: toetsenbord

en: last
nl_NL: laatste

en: last name:<i>von Trapp</i>&nbsp;&nbsp;&nbsp;sort override:<i>Trapp</i>
nl_NL: achternaam:<i>van de Ven</i>&nbsp;&nbsp;&nbsp;sorteren op:<i>Ven</i>

en: latitude
nl_NL: breedtegraad

en: learn ham
nl_NL: leer ham

en: learn spam
nl_NL: leer spam

en: list archive
nl_NL: lijst

en: listview
nl_NL: lijstweergave

en: logout
nl_NL: uitloggen

en: longitude
nl_NL: lengtegraad

en: mail filter setup
nl_NL: mail filter instellingen

en: make label
nl_NL: maak label

en: make pdf
nl_NL: maak PDF

en: make postscript
nl_NL: maak postscript

en: make thumbnails
nl_NL: maak miniatuurweergaven

en: manage addressbooks
nl_NL: beheer adresboeken

en: manage folders
nl_NL: beheer mappen

en: manager, executive, etc
nl_NL: manager, directie, etc.

en: mark all read
nl_NL: alles markeren als gelezen

en: mark as read
nl_NL: markeer als gelezen

en: mark as unread
nl_NL: markeer als ongelezen

en: matches regular expression
nl_NL: komt overeen met reguliere expressie

en: message
nl_NL: bericht

en: message service
nl_NL: berichtendiensten

en: middle
nl_NL: tweede naam

en: mini search icon
nl_NL: mini zoek icoon

en: mm-dd-yyyy
nl_NL: mm-dd-jjjj

en: mm.dd.yyyy
nl_NL: mm.dd.jjjj

en: mm/dd/yyyy
nl_NL: mm/dd/jjjj

en: month
nl_NL: maand

en: monthview
nl_NL: maandoverzicht

en: more events...
nl_NL: meer agenda-items...

en: move
nl_NL: verplaats

en: move selected messages to trash
nl_NL: verplaats geselecteerde berichten naar de prullenbak

en: move to trash
nl_NL: verplaats naar prullenbak

en: ms word preview
nl_NL: ms word voorbeeldweergave

en: new contact
nl_NL: nieuw contact

en: new file
nl_NL: nieuw bestand

en: new folder
nl_NL: nieuwe map

en: new group
nl_NL: nieuwe groep

en: next message
nl_NL: volgend bericht

en: next page
nl_NL: volgende pagina

en: next week
nl_NL: volgende week

en: no conversion
nl_NL: geen conversie

en: no filter rules exist
nl_NL: er zijn geen filter regels

en: no global filter rules exist
nl_NL: er zijn geen globale filter regels

en: no keys exist for this contact
nl_NL: er zijn geen sleutels voor deze contact

en: no next message
nl_NL: geen volgend bericht

en: no next page
nl_NL: geen volgende pagina

en: no one acts on behalf of this contact
nl_NL: niemand treedt op namens dit contact

en: no previous message
nl_NL: geen vorige bericht

en: no previous page
nl_NL: geen vorige pagina

en: none
nl_NL: geen

en: number of active sessions in the past 1, 5, 15 minutes
nl_NL: aantal actieve sessies in de laatste 1, 5, 15 minuten

en: off
nl_NL: uit

en: on
nl_NL: aan

en: openwebmail, outlook, etc
nl_NL: openwebmail, outlook, etc.

en: or upload the file directly
nl_NL: of upload het bestand rechtstreeks

en: outlook, openwebmail, etc
nl_NL: outlook, openwebmail, etc.

en: owner: <tmpl_var ownerstr escape="html"> group: <tmpl_var groupstr escape="html">
nl_NL: eigenaar: <tmpl_var ownerstr escape="html"> groep: <tmpl_var groupstr escape="html">

en: pager
nl_NL: pieper

en: parcel delivery address
nl_NL: bezorgadres

en: phonetic pronunciation:
nl_NL: fonetische uitspraak:

en: play pronunciation sound
nl_NL: uitspraakbestand afspelen

en: postal address
nl_NL: postadres

en: postoffice box
nl_NL: postbus

en: prefix
nl_NL: voorvoegsel

en: preparing selections, please wait...
nl_NL: selecties voorbereiden, een ogenblik geduld a.u.b...

en: preview
nl_NL: voorbeeldweergave

en: preview this attachment
nl_NL: bekijk voorbeeldweergave van deze bijlage

en: previous message
nl_NL: vorige bericht

en: previous page
nl_NL: vorige pagina

en: previous week
nl_NL: vorige week

en: print
nl_NL: afdrukken

en: read full note
nl_NL: bekijk volledige notitie

en: rebuild index
nl_NL: herstel index

en: received <tmpl_var messagedatereceived escape="html">
nl_NL: ontvangen <tmpl_var messagedatereceived escape="html">

en: refresh
nl_NL: verversen

en: remote images have been blocked to protect your privacy. click here to view them.
nl_NL: externe afbeeldingen zijn geblokkeerd om uw privacy te beschermen. Klik hier om ze te bekijken.

en: rename
nl_NL: hernoemen

en: reply
nl_NL: beantwoord

en: reply all
nl_NL: alle beantwoorden

en: retrieve pop3 mail
nl_NL: haal pop3 e-mail op

en: save
nl_NL: opslaan

en: save and return to parent
nl_NL: sla op en ga terug

en: save draft
nl_NL: concept opslaan

en: save this attachment to your webdisk
nl_NL: sla deze bijlage op op je WebDisk

en: save to webdisk
nl_NL: opslaan naar WebDisk

en: search
nl_NL: zoek

en: search for messages from <tmpl_var from_address escape="html">
nl_NL: zoek naar berichten van <tmpl_var from_address escape="html">

en: search for messages to same recipients
nl_NL: zoek naar berichten aan dezelfde ontvangers

en: search for messages with this subject
nl_NL: zoek naar berichten met dit onderwerp

en: search google for <tmpl_var fromaddress escape="html">
nl_NL: zoek op google naar <tmpl_var fromaddress escape="html">

en: select keyboard layout
nl_NL: selecteer toetsenbordindeling

en: select members from addressbook
nl_NL: selecteer leden uit adresboek

en: send
nl_NL: versturen

en: sent <tmpl_var messagedatesent escape="html">
nl_NL: verstuurd op <tmpl_var messagedatesent escape="html">

en: session timeout
nl_NL: sessie time-out

en: show a map of this location
nl_NL: toon een kaart van deze locatie

en: show a satellite photo of this location
nl_NL: toon een satellietfoto van deze locatie

en: show hidden files
nl_NL: toon verborgen bestanden

en: show thumbnails
nl_NL: toon miniatuurweergaven

en: show timezone map
nl_NL: toon tijdzonekaart

en: simple attachments
nl_NL: simpele bijlagen

en: simple headers
nl_NL: eenvoudige koppen

en: single line match
nl_NL: gehele regel moet overeenkomen

en: single page
nl_NL: enkele pagina

en: sort alphanumerically
nl_NL: sorteer alfanumeriek

en: sort by categories ascending
nl_NL: oplopend sorteren op categorie

en: sort by categories descending
nl_NL: aflopend sorteren op categorie

en: sort by email ascending
nl_NL: oplopend sorteren op e-mail adres

en: sort by email descending
nl_NL: aflopend sorteren op e-mail adres

en: sort by filename
nl_NL: sorteren op bestandsnaam

en: sort by first name ascending
nl_NL: oplopend sorteren op voornaam

en: sort by first name descending
nl_NL: aflopend sorteren op voornaam

en: sort by full name ascending
nl_NL: oplopend sorteren op volledige naam

en: sort by full name descending
nl_NL: aflopend sorteren op volledige naam

en: sort by last modified timestamp
nl_NL: sorteer op laatst aangepaste datum en tijd

en: sort by last name ascending
nl_NL: oplopend sorteren op achternaam

en: sort by last name descending
nl_NL: aflopend sorteren op achternaam

en: sort by middle name ascending
nl_NL: oplopend sorteren op tweede voornaam

en: sort by middle name descending
nl_NL: aflopend sorteren op tweede voornaam

en: sort by name prefix ascending
nl_NL: oplopend sorteren op title

en: sort by name prefix descending
nl_NL: aflopend sorteren op titel

en: sort by name suffix ascending
nl_NL: oplopend sorteren op achtervoegsel

en: sort by name suffix descending
nl_NL: aflopend sorteren op achtervoegsel

en: sort by newest first
nl_NL: sorteer op nieuwste eerst

en: sort by newest threads first
nl_NL: sorteer op nieuwste discussie eerst

en: sort by nicknames ascending
nl_NL: oplopend sorteren op bijnaam

en: sort by nicknames descending
nl_NL: aflopend sorteren op bijnaam

en: sort by note ascending
nl_NL: oplopend sorteren op notitie

en: sort by note descending
nl_NL: aflopend sorteren op notitie

en: sort by oldest first
nl_NL: sorteer op oudste eerst

en: sort by oldest threads first
nl_NL: sorteer op oudste discussie eerst

en: sort by permissions
nl_NL: sorteer op rechten

en: sort by phone number ascending
nl_NL: oplopend sorteren op telefoonnummer

en: sort by phone number descending
nl_NL: aflopend sorteren op telefoonnummer

en: sort by received date
nl_NL: sorteer op ontvangstdatum

en: sort by recipient
nl_NL: sorteer op ontvanger

en: sort by sender
nl_NL: sorteer op afzender

en: sort by sent date
nl_NL: sorteer op verzenddatum

en: sort by size
nl_NL: sorteer op grootte

en: sort by size largest first
nl_NL: sorteer op grootste eerst

en: sort by size smallest first
nl_NL: sorteer op kleinste eerst

en: sort by status (unread first)
nl_NL: sorteer op status (ongelezen eerst)

en: sort by subject
nl_NL: sorteer op onderwerp

en: sort reverse alphanumerically
nl_NL: sorteer geïnverteerd alfanumeriek

en: spamassassin user preferences
nl_NL: spamassassin gebruikersvoorkeuren

en: spellcheck
nl_NL: spellingscontrole

en: ssh terminal
nl_NL: ssh-terminal

en: starts with
nl_NL: begint met

en: state/province
nl_NL: staat/provincie

en: status unread first
nl_NL: Status (ongelezen eerst)

en: street address
nl_NL: straat

en: subject from date size
nl_NL: onderwerp afzender datum grootte

en: suffix
nl_NL: achtervoegsel

en: suite, apartment, etc.
nl_NL: suite, appartement, etc.

en: system
nl_NL: systeem

en: terminated by signal
nl_NL: beëindigd door signaal

en: terminated by signal:
nl_NL: beëindigd door signaal:

en: test sound
nl_NL: testgeluid

en: this message has attachments
nl_NL: dit bericht heeft bijlagen

en: timezone map
nl_NL: kaart tijdzones

en: undisclosed-recipients
nl_NL: niet openbare geadresseerden

en: unknown agent type
nl_NL: onbekend vertegenwoordiger type

en: unknown key type
nl_NL: onbekend sleutel type

en: unrecognized ms-tnef encapsulated data
nl_NL: onbekende ms-tnef omhulde gegevens

en: update index
nl_NL: index bijwerken

en: update map
nl_NL: kaart bijwerken

en: used by external programs to identify this card
nl_NL: gebruikt door externe programma's om deze visitekaart te identificeren

en: user preferences
nl_NL: gebruikersvoorkeuren

en: v.p., research and development
nl_NL: Bijv. research en ontwikkeling

en: vCard Information
nl_NL: vCard informatie

en: vCard Source Name
nl_NL: vCard bron naam

en: vCard Source URL
nl_NL: vCard bron URL

en: version
nl_NL: versie

en: view all checked
nl_NL: bekijk alle aangevinkte

en: view history
nl_NL: bekijk geschiedenis

en: view larger
nl_NL: bekijk groter

en: view messages
nl_NL: bekijk berichten

en: view more recipients
nl_NL: bekijk meer ontvangers

en: view this addressbook
nl_NL: bekijk dit adresboek

en: view week <tmpl_var labeltext escape="html">
nl_NL: bekijk week <tmpl_var labeltext escape="html">

en: virtual domain user management
nl_NL: virtueel domein gebruikersbeheer

en: voice
nl_NL: spraak

en: wait %d second after login to fetch | wait %d seconds after login to fetch
nl_NL[0]: wacht %d seconde na inloggen om op te halen
nl_NL[1]: wacht %d seconden na inloggen om op te halen

en: was read on:
nl_NL: gelezen op:

en: weekview
nl_NL: weekoverzicht

en: work
nl_NL: werk

en: work address
nl_NL: werk adres

en: write mail to <tmpl_var email escape="html">
nl_NL: stel e-mail op naar <tmpl_var email escape="html">

en: write mail to all group members
nl_NL: stel e-mail op naar alle groepsleden

en: write mail to group member <tmpl_var email escape="html">
nl_NL: stel e-mail op naar groepslid <tmpl_var email escape="html">

en: year
nl_NL: jaar

en: yearview
nl_NL: jaarweergave

en: yyyy-mm-dd
nl_NL: jjjj-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
nl_NL: jjjj.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
nl_NL: jjjj/mm/dd
