OpenWebMail - en to hu translation catalogue (433 entries)

en: %d Byte | %d Bytes
hu[0]: %d bájt
hu[1]: %d bájt

en: %d Directory | %d Directories
hu[0]: %d könyvtár
hu[1]: %d könyvtár

en: %d day | %d days
hu[0]: %d nap
hu[1]: %d nap

en: %d message per page | %d messages per page
hu[0]: %d üzenet oldalanként
hu[1]: %d üzenet oldalanként

en: %d minute | %d minutes
hu[0]: %d perc
hu[1]: %d perc

en: %d point | %d points
hu[0]: %d pt
hu[1]: %d pt

en: %d second | %d seconds
hu[0]: %d másodperc
hu[1]: %d másodperc

en: %d unread | %d unread
hu[0]: %d olvasatlan
hu[1]: %d olvasatlan

en: (no subject)
hu: (nincs tárgy)

en: -- Stationery for Reply --
hu: -- Mintalevél a válaszhoz --

en: --DELETE--
hu: --TÖRÖL--

en: --FORWARD--
hu: -TOVÁBBÍT-

en: --MARK AS READ--
hu: --OLVASOTTNAK JELÖL--

en: --MARK AS UNREAD--
hu: --OLVASATLANNAK JELÖL--

en: 1000 messages per page
hu: 1000 üzenet oldalanként

en: 12 hour
hu: 12 órás

en: 24 hour
hu: 24 órás

en: ACTIVE SESSIONS
hu: AKTÍV MUNKAMENETEK

en: Access denied: all modules are disabled.
hu: Hozzáférés megtagadva: minden modul tiltott.

en: Access denied: the addressbook module is not enabled.
hu: Hozzáférés megtagadva: a címtár modul nem engedélyezett.

en: Access denied: the advanced search module is not enabled.
hu: Hozzáférés megtagadva: az emelt szintű keresés modulja nincs engedélyezve.

en: Access denied: the calendar module is not enabled.
hu: Hozzáférés megtagadva: a naptár modul nincs engedélyezve.

en: Access denied: the operation is not allowed.
hu: Hozzáférés megtagadva: a művelet nem engedélyezett.

en: Access denied: the session id is not properly defined.
hu: Hozzáférés megtagadva: a munkamenet nem definiálható.

en: Access denied: the spam preferences module is not enabled.
hu: Hozzáférés megtagadva: a szpem beállítások modulja nincs engedélyezve.

en: Access denied: the webdisk module is not enabled.
hu: Hozzáférés megtagadva: a webdiszk modul nincs engedélyezve.

en: Access denied: the webmail module is not enabled.
hu: Hozzáférés megtagadva: a webmail modul nincs engedélyezve.

en: Access denied: your request did not come from the same ip address that initiated this session.
hu: Hozzáférés megtagadva: az IP címed megváltozott a munkamenet indítása óta.

en: Access denied: your request did not contain the proper session id cookie.
hu: Hozzáférés megtagadva: a munkameneted lejárt, a sütid érvénytelen.

en: Access to hidden files has been disabled.
hu: A rejtett fájlokhoz történő hozzáférés tiltott.

en: Access to mail folders has been disabled.
hu: A levelezés mappáihoz történő hozzáférés tiltott.

en: Access to special unix file types has been disabled.
hu: A speciális fájlokhoz történő hozzáférés tiltott.

en: Access to symbolic links has been disabled.
hu: A szimbolikus linkekhez történő hozzáférés tiltott.

en: Access to the log file is not allowed.
hu: A naplófájlhoz nem engedélyezett a hozzáférés.

en: Access to the sessions directory is not allowed.
hu: A munkamenet könyvtárhoz történő hozzáférés tiltott.

en: Active Developers
hu: Aktív fejlesztők

en: Add from Webdisk
hu: Hozzáadás webdiszkről

en: Add/Modify
hu: Hozzáad/Módosít

en: Address: City
hu: Cím: város

en: Address: Country
hu: Cím: ország

en: Address: P.O. Box
hu: Cím: postafiók

en: Address: State / Province
hu: Cím: állam / tartomány

en: Address: Street
hu: Cím: utca

en: Address: Zip / Postal Code
hu: Cím: irányítószám

en: Addressbook
hu: Címjegyzék

en: Addressbook Options
hu: Címtár beállítások

en: Addressbook button position:
hu: Címjegyzék ikon helye:

en: Addressbook default filter:
hu: Címjegyzék alapértelmezett szűrése:

en: Addressbook: Global Addressbook
hu: Címjegyzék: Globális címjegyzék

en: Advanced Search
hu: Emelt szintű keresés

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: Albania
hu: Albánia

en: All headers
hu: Teljes fejléc

en: An unknown error has occured.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Argentina
hu: Argentína

en: At bottom
hu: Alul

en: At top
hu: Felül

en: Attachment Filename
hu: Csatolás neve

en: Attachment Space Available: <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb
hu: Csatolás maximális mérete: <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb

en: Attachment not found.
hu: A csatolás nem található.

en: Attachment:
hu: Csatolás:

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Auto Reply Text (500 characters or less)
hu: Automatikus válasz szövege (maximum 500 karakter)

en: Auto Reply:
hu: Automatikus válasz:

en: Auto<br>Login
hu: Automatikus<br>belépés

en: Back to User Preferences
hu: Vissza a felhasználói beállításokhoz

en: Background image repeated:
hu: Háttérkép ismétlése:

en: Background image:
hu: Háttérkép:

en: Backup sent message
hu: Küldött üzenet biztonsági mentése

en: Baghdad, Moscow, Nairobi
hu: Bagdad, Moszkva, Nairobi

en: Bangladesh
hu: Banglades

en: Bcc:
hu: Rejtett másolat:

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Bolivia
hu: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: CLIENT
hu: KLIENS

en: Calendar Options
hu: Naptár beállítások

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cannot edit a directory.
hu: Könyvtárat nem lehet szerkeszteni.

en: Cannot lock file:
hu: Nem sikerült zárolni a fájlt:

en: Cannot lock or open file:
hu: Nem nyitható meg vagy nem zárolható:

en: Cannot make directory:
hu: Nem hozható létre a könyvtár:

en: Cannot open file:
hu: Nem nyitható meg a fájl:

en: Cannot read file:
hu: Nem olvasható a fájl:

en: Cc:
hu: Másolat:

en: Change Password
hu: Jelszóváltás

en: Charset for composing:
hu: Levél karakterkészlete:

en: Charset:
hu: Karakterkészlet:

en: China
hu: Kína

en: Chinese
hu: Kínai

en: Compose Message
hu: Új levél írása

en: Confirm Reading
hu: Visszaigazolás

en: Confirm before message move/copy:
hu: Megerősítés áthelyezés/másolás előtt:

en: Controlbar position in messages list:
hu: Menüsáv helyzete:

en: Converted
hu: Konvertált

en: Copy
hu: Másol

en: Cuba
hu: Kuba

en: Date
hu: Dátum

en: Date format:
hu: Dátum formátum:

en: Date:
hu: Dátum:

en: Day View
hu: Napi nézet

en: Day view
hu: Napi nézet

en: Daylight Saving Time:
hu: Nyári időszámítás:

en: Default Folders
hu: Alapértelmezett mappák

en: Default addressbook sort order:
hu: Címek alapértelmezett rendezése:

en: Default calendar view:
hu: Alapértelmezett naptár nézet:

en: Default destination folder:
hu: Alapértelmezett célmappa:

en: Default search:
hu: Alapértelmezett keresőmező:

en: Default sort:
hu: Rendezés:

en: Delete
hu: Töröl

en: Delete at logout
hu: Kilépéskor töröl

en: Delete remote mail
hu: Levelek törlése a kiszolgálóról

en: Disable all embedded links
hu: Minden beágyazott URL-ben

en: Disable embed/object/applet tags inside messages:
hu: Embed/object/applet tag tiltása az üzenetben:

en: Disable embedded CGI links only
hu: csak CGI esetén

en: Disable embedded links inside messages:
hu: Beágyazott linkek tiltása az üzenetben:

en: Disable javascript inside messages:
hu: JavaScript tiltása az üzenetben:

en: Display Preference
hu: Megjelenítési beállítások

en: Display mini search icon
hu: Mini keresőikon megjelenítése

en: Do not check for repeated messages
hu: Ne szűrje az ismétlődő leveleket

en: Do not disable any embedded links
hu: Minden link engedélyezése

en: Download
hu: Letöltés

en: Draft
hu: FÉLRETETT

en: Draft <tmpl_var subject escape="js"> has been saved successfully
hu: A <tmpl_var subject escape="js"> tárgyú levél vázlatként mentve

en: Draft Saved
hu: Vázlat elmentve

en: ERROR
hu: HIBA

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit File
hu: Fájl szerkesztése

en: Edit Stationery
hu: Sablonok szerkesztése

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: Email
hu: E-mail

en: Empty Spam folder (%d message)? | Empty Spam folder (%d messages)?
hu[0]: Biztosan kiüríted a spam mappát (%d üzenet)?
hu[1]: Biztosan kiüríted a spam mappát (%d üzenet)?

en: Empty Trash folder (%d message)? | Empty Trash folder (%d messages)?
hu[0]: Biztosan kiüríted a szemetest (%d üzenet)?
hu[1]: Biztosan kiüríted a szemetest (%d üzenet)?

en: Empty Virus folder (%d message)? | Empty Virus folder (%d messages)?
hu[0]: Biztosan kiüríted a vírus mappát (%d üzenet)?
hu[1]: Biztosan kiüríted a vírus mappát (%d üzenet)?

en: Empty groups are not allowed. Please add members to this group.
hu: Egy csoport nem lehet üres. Adj hozzá tagokat a csoporthoz.

en: Error
hu: Hiba

en: Event
hu: Esemény

en: Event Color:
hu: Esemény színe:

en: Event Link:
hu: Esemény linkje:

en: Every year
hu: Minden évben

en: February
hu: Február

en: Field order:
hu: Mezők sorrendje:

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Filename:
hu: Fájlnév:

en: Filter messages with bad email address formatting:
hu: Hibás e-mail cím formátumú levelek szűrése:

en: Filter messages with faked From field:
hu: Hamisított és ismeretlen eredetű levelek szűrése:

en: Filter messages with faked SMTP:
hu: Hamisított SMTP-t tartalmazó levelek szűrése:

en: Filter messages with faked exe content-type:
hu: Álcázott végrehajtható csatolású levelek szűrése:

en: Folder
hu: Mappa

en: Font size:
hu: Betűméret:

en: Forward mail to:
hu: Összes levél továbbítása ide:

en: France
hu: Franciaország

en: Friday
hu: Péntek

en: From
hu: Feladó

en: From:
hu: Feladó:

en: Full Name
hu: Teljes név

en: HTML and Text
hu: HTML és szöveg

en: HTTP<br>Compression
hu: HTTP<br>tömörítés

en: Header
hu: Fejléc

en: Header:
hu: Fejléc:

en: Help?
hu: Súgó

en: Holiday definition:
hu: Munkaszüneti napok:

en: Hour format:
hu: Óra formátum:

en: Hungary
hu: Magyarország

en: Icon set:
hu: Ikonok:

en: Inbox
hu: BEJÖVŐ

en: Incoming Messages
hu: Bejövő levelek

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Invalid Login
hu: Hibás felhasználónév

en: January
hu: Január

en: July
hu: Július

en: June
hu: Június

en: Keep local copy
hu: Helyben maradó másolat

en: Language:
hu: Nyelv:

en: Layout:
hu: Elrendezés:

en: Loading ...
hu: Betöltés ...

en: Login
hu: Belépés

en: Login Again
hu: Ismételt belépés

en: Login again?
hu: Ismételt belépés?

en: Login failed: authentication system error.
hu: Belépés megtagadva: azonosítási rendszerhiba.

en: Login failed: incorrect user name or password.
hu: Belépés megtagadva: hibás felhasználónév vagy jelszó.

en: Logo could not be displayed
hu: A logó nem jeleníthető meg

en: Logout
hu: Kilépés

en: Logout successful, thank you.
hu: Sikeres kilépés, köszönjük.

en: Manage Addressbooks
hu: Címtárak kezelése

en: Message Composing/Sending Options
hu: Levélküldési beállítások

en: Message Filtering Options
hu: Szűrő beállítások

en: Message Format:
hu: Levél formátum:

en: Message Operation
hu: Levél műveletek

en: Message Reading Options
hu: Levél olvasási beállítások

en: Message Sent
hu: Üzenet elküldve

en: Message format:
hu: Levél formátum:

en: Messages Listing
hu: Üzenetek megjelenítése

en: Messages per page:
hu: Üzenetek száma oldalanként:

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Misc Options
hu: Egyéb beállítások

en: Monday
hu: Hétfő

en: Mongolia
hu: Mongólia

en: Month View
hu: Havi nézet

en: Month view
hu: Havi nézet

en: Monthview <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>
hu: Havi nézet <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>
hu: Havi nézet <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>
hu: Havi nézet <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var monthname> <tmpl_var year>
hu: Havi nézet <tmpl_var monthname> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>
hu: Havi nézet <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>

en: Monthview <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>
hu: Havi nézet <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>

en: Monthview <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_year escape="html">
hu: Havi nézet <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_year escape="html">

en: Monthview <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_year escape="html">
hu: Havi nézet <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_year escape="html">

en: Morocco
hu: Marokkó

en: Move
hu: Áthelyez

en: Move inbox messages to saved folder at logout:
hu: Olvasott levelek áthelyezése a mentett mappába kilépéskor:

en: Move the selected item(s)?
hu: Biztosan áthelyezed az üzenet(ek)et?

en: Name
hu: Név

en: Name: Full Name
hu: Név: Teljes név

en: Nepal
hu: Nepál

en: New mail popup window notification:
hu: Értesítő ablak új levél esetén:

en: New mail sound notification:
hu: Hangjelzés új levél esetén:

en: Nigeria
hu: Nigéria

en: Non-Urgent
hu: Nem-sürgős

en: Normal
hu: Normál

en: Norway
hu: Norvégia

en: Old Password:
hu: Régi jelszó:

en: Only messages fetched from a POP3 server
hu: Csak a POP3 szerver üzenetei

en: Operating System
hu: Operációs rendszer

en: POP3 Server
hu: POP3 kiszolgáló

en: POP3 setup
hu: POP3 beállítások

en: Page
hu: oldal

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Changed
hu: Jelszó megváltoztatva

en: Password change failed: authentication system error.
hu: A jelszóváltás sikertelen: azonosítási rendszerhiba.

en: Password change failed: function not supported.
hu: A jelszóváltás sikertelen: a funkció nem támogatott.

en: Password change failed: incorrect user name or password.
hu: A jelszóváltás sikertelen: érvénytelen felhasználói név vagy jelszó.

en: Password change failed: parameter format error.
hu: A jelszóváltás sikertelen: paraméter formátum hiba.

en: Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d character. | Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d characters.
hu[0]: A jelszóváltás sikertelen: a jelszó rövidebb mint a megkövetelt %d karakter.
hu[1]: A jelszóváltás sikertelen: a jelszó rövidebb mint a megkövetelt %d karakter.

en: Password change failed: unknown error code:
hu: A jelszóváltás sikertelen: ismeretlen hibakód:

en: Password changed failed: new password confirm mismatch.
hu: A jelszóváltás sikertelen: a beírt új jelszavak nem azonosak.

en: Password changed failed: password requires both alpha and numeric characters.
hu: A jelszóváltás sikertelen: a jelszóban betűknek és számoknak is szerepelniük kell.

en: Password must have at least <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> characters.
hu: A jelszó legalább <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> karakter hosszú kell legyen.

en: Password successfully changed.
hu: Az új jelszó beállítása sikeres.

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Personal Information
hu: Személyes beállítások

en: Please enter the URL of a file to attach
hu: Írd be a csatolandó állomány URL-jét

en: Please execute 'openwebmail-tool.pl --init' on server first!
hu: Előbb az 'openwebmail-tool.pl --init' parancsot futtasd le a szerveren!

en: Please try again later. The indexing process has not yet completed for folder:
hu: Próbáld újra később. Az indexelési folyamat még nem dolgozta fel a mappát:

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portugal
hu: Portugália

en: Portuguese
hu: Portugál

en: Preferences Saved
hu: Beállítások elmentve

en: Preferences saved successfully.
hu: Beállítások mentve.

en: Priority
hu: Prioritás

en: Priority:
hu: Prioritás:

en: Quota Limit:
hu: Kvóta méret:

en: Quota Usage:
hu: Kvóta használat:

en: Quota limit exceeded. Please delete some messages or webdisk files to free disk space.
hu: Túllépted a kvótád. Kérlek törölj pár levelet vagy állományt a webdiszkről.

en: Quota system error.
hu: Kvóta rendszerhiba.

en: Quota usage limit parameter format error.
hu: Kvóta méret paraméter formátum hiba.

en: REMOTE ADDRESS
hu: TÁVOLI IP CÍM

en: REMOTE PORT
hu: TÁVOLI PORT

en: Received Date
hu: Érkezés dátuma

en: Recipient
hu: Címzett

en: Reply-To:
hu: Válaszcím:

en: Romania
hu: Románia

en: Run mail filter in the background:
hu: levélszűrés futtatása a háttérben:

en: SCRIPT FILENAME
hu: SZKRIPT FÁJL NEVE

en: SCRIPT NAME
hu: SZKRIPT NEVE

en: SERVER
hu: SZERVER

en: SERVER ADDRESS
hu: SZERVER CÍME

en: SERVER NAME
hu: SZERVER NÉV

en: SERVER PORT
hu: SZERVER PORT

en: SERVER PROTOCOL
hu: SZERVER PROTOKOLL

en: SERVER SOFTWARE
hu: SZERVER SZOFTVER

en: Save File
hu: Fájl mentése

en: Saved
hu: MENTETT

en: Search
hu: Keresés

en: Send 'confirm reading' receipt:
hu: Olvasási nyugta küldése:

en: Sender
hu: Feladó

en: Sender (Ascending)
hu: Feladó (növekvő)

en: Sender (Decending)
hu: Feladó (csökkenő)

en: Sent
hu: KÜLDÖTT

en: Sent Date
hu: Feladás dátuma

en: Sent message popup window notification:
hu: Értesítő ablak postázott levél esetén:

en: September
hu: Szeptember

en: Session Timeout
hu: Munkamenet időtullépés

en: Session timeout:
hu: Munkamenet időtúllépés:

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Setting effective group id to "mail" failed:
hu: A "mail" csoport id felvétele sikertelen:

en: Signature (500 characters or less)
hu: Aláírás (maximum 500 karakter)

en: Simple headers
hu: Egyszerű fejléc

en: Size
hu: Méret

en: Size (Largest first)
hu: Méret (Előre a nagyobb)

en: Size (Smallest first)
hu: Méret (Előre a kisebb)

en: Size for addressbook window:
hu: A címjegyzék ablak mérete:

en: Size for file edit window:
hu: Szerkesztő mező mérete:

en: Size for mail edit area:
hu: Szerkesztő mező mérete:

en: Smart Destination:
hu: Intelligens célmappa választás:

en: Sorry, root login is disabled for security.
hu: A rendszergazdai belépés biztonsági okokból nem lehetséges!

en: Sorry, there was an unknown problem sending your message.
hu: Ismeretlen probléma a levél elküldése közben.

en: Sorry, your browser is not able to support HTML composing.
hu: A böngésződ nem támogatja a html levelek írását.

en: Sorry, your session appears to have timed out.<br>Please go back and <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">login</a>.
hu: Túllépted a munkameneted idejét.<br>lépj vissza a <a href="<tmpl_varstart_url escape="none">">belépéshez</a>.

en: Sorry, your session has timed out. Please login again.
hu: Túllépted a munkameneted idejét. Kérlek lépj be újra.

en: Spam
hu: SPAM

en: Spam Check
hu: Spam szűrés

en: Style:
hu: Stílus:

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: System Error
hu: Rendszerhiba

en: System error - the operation is not defined.
hu: Rendszerhiba - a művelet nem definiált.

en: Text
hu: Szöveg

en: Text Content
hu: Szöveg

en: This message has no subject, do you still want to send it?
hu: A tárgy nincs kitöltve, biztos elküldöd?

en: This message requests a read receipt, do you want to transmit?
hu: a feladó visszaigazolást kért, engedélyezed?

en: TimeZone offset:
hu: Időzóna eltérés:

en: Timestamp used for message date:
hu: Üzenetek időbélyege:

en: Timezone
hu: Időzóna

en: To
hu: Címzett

en: To:
hu: Címzett:

en: Trash
hu: SZEMETES

en: Tuesday
hu: Kedd

en: Tunisia
hu: Tunézia

en: Turkey
hu: Törökország

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: Ukrainian
hu: Ukrán

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Urgent
hu: Sürgős

en: Use SSL
hu: SSL használata

en: User Preferences
hu: Felhasználói beállítások

en: UserID:
hu: Loginnév:

en: Viet Nam
hu: Vietnám

en: WebDisk Options
hu: Webdiszk beállítások

en: Webdisk
hu: Webdiszk

en: Website
hu: Weboldal

en: Wednesday
hu: Szerda

en: Week View
hu: Heti nézet

en: Week start:
hu: Hét kezdete:

en: Week view
hu: Heti nézet

en: Year View
hu: Éves nézet

en: Year view
hu: Éves nézet

en: [Delete]
hu: [Töröl]

en: [Preview]
hu: [Előnézet]

en: [Webdisk]
hu: [Webdiszk]

en: add
hu: hozzáad

en: add an attachment from a url
hu: csatolás URL-ből

en: add an attachment from the webdisk
hu: csatolás a webdiszkről

en: add/modify
hu: hozzáad/módosít

en: addressbook
hu: címtár

en: advanced search
hu: emelt szintű keresés

en: attachment
hu: csatolás

en: back to Draft folder
hu: vissza a FÉLRETETT mappába

en: back to Inbox
hu: vissza a BEJÖVŐ-höz

en: back to Saved folder
hu: vissza a MENTETT mappába

en: back to Sent folder
hu: vissza a KÜLDÖTT mappába

en: back to Spam folder
hu: vissza a SPAM mappába

en: back to Trash folder
hu: vissza a SZEMETES-be

en: back to Virus folder
hu: vissza a VÍRUS mappába

en: calendar
hu: naptár

en: cancel
hu: mégsem

en: city
hu: város

en: close
hu: bezár

en: compose new message
hu: új levél írása

en: copy
hu: másol

en: country
hu: ország

en: create new addressbook
hu: új címtár bejegyzés

en: dd-mm-yyyy
hu: nn-hh-éééé

en: dd.mm.yyyy
hu: nn.hh.éééé

en: dd/mm/yyyy
hu: nn/hh/éééé

en: delete
hu: töröl

en: edit
hu: szerkeszt

en: empty folder
hu: mappa kiürítése

en: logout
hu: kilépés

en: mail filter setup
hu: szűrő beállítások

en: manage addressbooks
hu: címlisták kezelése

en: manage folders
hu: mappák kezelése

en: mark as read
hu: olvasottnak jelöl

en: mark as unread
hu: olvasatlannak jelöl

en: mini search icon
hu: mini keresőikon

en: mm-dd-yyyy
hu: hh-nn-éééé

en: mm.dd.yyyy
hu: hh.nn.éééé

en: mm/dd/yyyy
hu: hh/nn/éééé

en: month
hu: hónap

en: monthview
hu: havi nézet

en: move
hu: áthelyez

en: move selected messages to trash
hu: szemetesbe

en: move to trash
hu: szemetesbe

en: ms word preview
hu: előnézet

en: new file
hu: új fájl

en: new folder
hu: új mappa

en: new group
hu: új csoport

en: next message
hu: következő üzenet

en: next page
hu: következő oldal

en: next week
hu: következő hét

en: no filter rules exist
hu: nincsenek szűrő szabályok definiálva

en: no global filter rules exist
hu: nincsenek globális szűrő szabályok

en: no next message
hu: nincs több üzenet

en: no next page
hu: nincs következő oldal

en: no previous message
hu: nincs előző üzenet

en: no previous page
hu: nincs előző oldal

en: previous week
hu: előző hét

en: print
hu: nyomtatóbarát verzió

en: rebuild index
hu: újraindexel

en: refresh
hu: frissítés

en: reply
hu: válasz

en: reply all
hu: válasz mindenkinek

en: retrieve pop3 mail
hu: POP3 levelek letöltése

en: search
hu: keresés

en: search for messages from <tmpl_var from_address escape="html">
hu: A <tmpl_var from_address escape="html"> feladó leveleinek keresése

en: search for messages with this subject
hu: Azonos tárgyú levelek keresése

en: session timeout
hu: munkamenet időtúllépés

en: show hidden files
hu: rejtett fájlok megjelenítése

en: sort by received date
hu: rendezés beérkezési dátum alapján

en: sort by recipient
hu: rendezés címzett szerint

en: sort by sender
hu: rendezés feladó szerint

en: sort by sent date
hu: rendezés feladási dátum alapján

en: sort by size
hu: rendezés méret szerint

en: sort by size largest first
hu: rendezés méret szerint, előre a nagyobb

en: sort by size smallest first
hu: rendezés méret szerint, előre a kisebb

en: sort by status (unread first)
hu: rendezés státusz alapján (olvasatlanok előre)

en: sort by subject
hu: rendezés tárgy szerint

en: sort reverse alphanumerically
hu: rendezés fordított ábc sorrendben

en: ssh terminal
hu: ssh terminál

en: status
hu: állapot

en: status unread first
hu: állapot, előre az újak

en: symlink
hu: szimbólikus link

en: test sound
hu: hang tesztelése

en: timezone map
hu: időzóna térkép

en: user preferences
hu: beállítások

en: webdisk
hu: webdiszk

en: yearview
hu: éves nézet

en: yyyy-mm-dd
hu: éééé-hh-nn

en: yyyy.mm.dd
hu: éééé.hh.nn

en: yyyy/mm/dd
hu: éééé/hh/nn
