OpenWebMail - en to he translation catalogue (1334 entries)

en: # Message forwarded as attachment
he: # הודעה הועברה כנספח

en: %d Byte | %d Bytes
he[0]: %d בית
he[1]: %d ביתים

en: %d Directory | %d Directories
he[0]: %d מדריך
he[1]: %d מדריכים

en: %d File | %d Files
he[0]: %d קובץ
he[1]: %d קבצים

en: %d address per page | %d addresses per page
he[0]: %d כתובת כל עמוד
he[1]: %d כתובות כל עמוד

en: %d byte snipped ... | %d bytes snipped ...
he[0]: %d בית נקצץ
he[1]: %d ביתים נקצצו

en: %d character | %d characters
he[0]: %d תוו
he[1]: %d תווים

en: %d day | %d days
he[0]: %d יום
he[1]: %d ימים

en: %d item could not be changed by chmod | %d items could not be changed by chmod
he[0]: %d דבר לא יוכל להשתנות על ידי  chmod
he[1]: %d דברים לא יוכלו להשתנות ע"י chmod

en: %d match found | %d matches found
he[0]: %d התעמה נמצעה
he[1]: %d התעמות נמצעו

en: %d message | %d messages
he[0]:  %d הודעה
he[1]: %d הודעות

en: %d message per page | %d messages per page
he[0]: %d הודעה כל עמוד
he[1]: %d הודעות כל עמוד

en: %d minute | %d minutes
he[0]: %d דקה
he[1]: %d דקות

en: %d pixel | %d pixels
he[0]: %d נקודה
he[1]: %d נקודות

en: %d point | %d points
he[0]: %d נקודה
he[1]: %d נקודות

en: %d second | %d seconds
he[0]: %d שניה
he[1]: %d שניות

en: %d unread | %d unread
he[0]: %d לא נקראה
he[1]: %d לא נקראו

en: 'Please enter the desired permissions for selected items:
    ( ' + selectedstr() + ' )
    
    Permission examples:
    0755 for shared directories, 0644 for shared files
    0700 for private directories, 0600 for private files'
he: 'בבקשה הכנס את האישור הרצוי בשביל לבחור חפץ:/n( ' + הנבחר() + ')/n/nאישור לדוגמה:/n0755 לשיטוף סיפריות, 0644 לשיטוף קבצים/n0700 לספריות פרטיות, 0600 לקבצים פרטיים

en: 'S','M','T','W','T','F','S'
he: 'א','ב','ג','ד','ה','ו','ש'

en: (no subject)
he: (אין נושא)

en: -- Stationery for Reply --
he: -- מכתבים עבור תגובה --

en: -- User Defined --
he: -- הגדרת המשתמש --

en: -- add to personal dictionary --
he: -- הוסף למילון האישי --

en: -- fix manually --
he: -- לתקן ידנית --

en: -- read only --
he: -- לקריאה בלבד--

en: ------- End of Forwarded Message -------
he: ------- סוף ההודעה שהועברה -------

en: ------- End of Original Message -------
he: ------- סוף ההודעה המקורית -------

en: ---------- Forwarded Message -----------
he: ---------- הודעה מועברת ----------

en: ---------- Original Message -----------
he: ---------- הודעה מקורית ----------

en: --DELETE--
he: --למחוק--

en: --FORWARD--
he: --קדימה--

en: --LEARN HAM--
he: --למד קותלי חזיר--

en: --LEARN SPAM--
he: --למד זבל--

en: --MARK AS READ--
he: --סמן כנקרה--

en: --MARK AS UNREAD--
he: --סמן כלא נקרה--

en: 1000 messages per page
he: 1000 הודעות כל עמוד

en: 12 hour
he: 12 שעות

en: 1st
he: ראשון

en: 2. Choose the format of your import file (character set is optional):
he: 2. בחר את הפורמט של הקובץ הייבוא שלך (ערכת התווים הוא אופציונלי):

en: 2. Select an export format:
he: 2. בחר פורמט יצוא:

en: 24 hour
he: 24 שעות

en: 2nd
he: שני

en: 3rd
he: שלישי

en: 4th
he: רביעי

en: ACTIVE SESSIONS
he: הפעלות פעילות

en: Abkhazian
he: אבחזית

en: About
he: לגבי

en: Abu Dhabi, Volgograd, Kabul
he: אבו דאבי, וולגוגרד, קאבול

en: Access Classification
he: הגישה לסיווג

en: Access denied: all modules are disabled.
he: הגישה נדחתה: כל המודלים לא זמינים.

en: Access denied: the addressbook module is not enabled.
he: הגישה נדחתה: מודל ספר הכתובות לא מאופשר.

en: Access denied: the advanced search module is not enabled.
he: הגישה נדחתה: מודל החיפוש המתקדם לא מאופשר.

en: Access denied: the calendar module is not enabled.
he: הגישה נדחתה: מודל לוחה שנה לא מאופשר.

en: Access denied: the operation is not allowed.
he: הגישה נדחתה: הפעולה לא מאופשרת.

en: Access denied: the session id is not properly defined.
he: הגישה נדחתה: זיהוי המפגש אינו מוגדר כראוי.

en: Access denied: the spam preferences module is not enabled.
he: הגישה נדחתה: מודל העדפות הזבל לא מאופשר

en: Action
he: פעולה

en: Action Messages
he: הודעות פעילות

en: Actions
he: פעולות

en: Active Developers
he: מפתחים פעילים

en: Add
he: להוסיף

en: Add Calendar Entry
he: הוסף מודעת לוח שנה

en: Add Files to This Contact
he: להוסיף קבצים לקשר הזה

en: Add New User Folder
he: הוסף תקית משתמש חדשה

en: Add from Webdisk
he: להוסיף מדיסק אינטרנט

en: Add/Modify
he: להוסיף/לשנות

en: Address Full
he: תכובת מלאה

en: Address: City
he: כתובת:עיר

en: Address: Country
he: כתובת: מדינה

en: Address: Street
he: כתובת: רחוב

en: Addressbook
he: ספר כתובות

en: Addressbook Name
he: שם ספר הכתובות

en: Addressbook Options
he: הגדרות ספר הכתובות

en: Addressbook already exists:
he: ספר הכתובות כבר קיים:

en: Addressbook default filter:
he: מסנן בררת מחדל של ספר כתובות:

en: Addressbook: All Addressbooks
he: ספר כתובות: כל ספרי הכתובות

en: Addresses
he: כתובות

en: Addresses displayed per page:
he: כתובות המוצגות בכל עמוד:

en: Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

en: Afar
he: למרחקים

en: Afghanistan
he: אפגניסטן

en: Afrikaans
he: אפריקנס

en: After addressbook entries
he: אחרי כניסת ספר הכתובות

en: Agents
he: סוכנים

en: Akan
he: אקאן

en: Aland Islands
he: איי אלנד

en: Albania
he: אלבניה

en: Albanian
he: אלבנית

en: Algeria
he: אלג'יריה

en: All
he: הכול

en: All Addressbooks
he: כל ספרי הכתובות

en: All Day
he: כל היום

en: All Members
he: כל החברים

en: All headers
he: כל הכותרות

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Amharic
he: המהרית

en: Andorra
he: אנדורה

en: Angola
he: אנגולה

en: Anguilla
he: אנגואילה

en: Antarctica
he: אנטרקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

en: Antilles
he: הולנדים

en: Apricomens
he: אפריקומנים

en: April
he: אפריל

en: Arabic
he: ערבית

en: Aragonese
he: אראגונית

en: Archive contents:
he: תוכן הארכיון:

en: Archive name:
he: שם הארכיון:

en: Are you sure you want to clear all checked boxes?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לנקות את כל ההקופסאות הבדוקות?

en: Are you sure you want to copy selected contacts?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להעתיק את הקשרים הנבחרים?

en: Are you sure you want to copy the selected message(s)?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להעתיק את ההודעות הנבחרות?

en: Are you sure you want to copy this message?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להעתיק את ההודעה הזו?

en: Are you sure you want to delete selected contacts?
he: האם אתה בטוח שאת רוצה למחוק את הקשרים הנבחרים?

en: Are you sure you want to delete this item?
he: האם אתה בטוח שאת רוצה למחוק את החפץ הזה?

en: Are you sure you want to move selected contacts?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להעביר את הקשרים הנבחרים?

en: Are you sure you want to move the selected message(s)?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להעביר את ההודעות הנבחרות?

en: Are you sure you want to move this message?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להעביר את ההודעה הזו

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Armenian
he: ארמני

en: Aruba
he: ארובה

en: Ask to confirm
he: לבקש אישור

en: Assamese
he: אסאמית

en: At beginning
he: בהתחלה

en: At bottom
he: באמצעה

en: At end
he: בסוף

en: At top
he: בראש

en: Atlantic Daylight
he: אור יום אטלנטי

en: Atlantic Standard
he: סטנדרת אטלנטי

en: Attachment
he: התקשרות

en: Attachment Filename
he: שם הקובץ המצורף

en: Attachment not found.
he: הקובץ המצורף לא נמצא

en: Attachment:
he: התקשרות:

en: August
he: אוגוסט

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Auto Reply:
he: תשובה אוטומטית

en: Auto Selected
he: בחירה אוטומטית

en: Automatic CC:
he: עותק אוטומטי

en: Avaric
he: אברני

en: Avestan
he: אווסטן

en: Aymara
he: איימרה

en: Azerbaijan
he: אזרביג'ן

en: Azerbaijani
he: אזרביג'נית

en: Back to User Preferences
he: חזרה להעדפות המשתמש

en: Background image:
he: תמונת רקע:

en: Backup file must be specified.
he: הקובץ הגיבוי חייב להיות מפורט.

en: Backup sent message
he: הגיבוי שלח הודעה

en: Bahamas
he: בהמאס

en: Bahrain
he: בחריין

en: Bambara
he: במברה

en: Bangkok, Jakarta
he: בנגקוק, ג'קרטה

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Barbados
he: ברבדוס

en: Bashkir
he: באשקירית

en: Basque
he: בסקית

en: Bcc
he: עותק מוסתר

en: Bcc:
he: עותק מוסתר:

en: Belarus
he: בלרוס

en: Belarusian
he: בלרוסית

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Bengali
he: בנגלית

en: Benimens
he: בנימנים

en: Benin
he: בנין

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bhutan
he: בהוטן

en: Bihari
he: ביהארי

en: Birthday
he: יום הולדת

en: Birthday: Day
he: יום הולדת: יום

en: Birthday: Month
he: יום הולדת:חודש

en: Birthday: Year
he: יום הולדת: שנה

en: Bislama
he: ביסלמה

en: Bolivia
he: בוליביה

en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה הרצגובינה

en: Bosnian
he: בוסני

en: Botswana
he: בוטסוואנה

en: Bouvet Island
he: האי באווט

en: Brazil
he: ברזיל

en: Breton
he: ברטונית

en: British Indian Ocean Territory
he: טריטוריית האוקיאנוס ההודי הבריטית

en: Brunei Darussalam
he: ברונאי דרוסלאלם

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Burkina Faso
he: בורקינה פאסו

en: Burmese
he: בורמזית

en: Burundi
he: בורונדי

en: CLIENT
he: לקוח

en: Calendar Options
he: אפשרויות לוח שנה

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Canada
he: קנדה

en: Cancel
he: לבטל

en: Cannot close db:
he: לא יכול לסגור db:

en: Cannot close directory:
he: לא יכול לסגור מדריך:

en: Cannot close file:
he: לא יכול לסגור קבצים:

en: Cannot create directory:
he: לא יכול ליצור מדריך:

en: Cannot delete db:
he: לא יכול למחוק DB:

en: Cannot delete directory:
he: לא יכול למחוק מדריך:

en: Cannot delete file:
he: לא יכול למחוק קבצים:

en: Cannot delete message ID from file:
he: לא יכול למחוק זיהוי הודעה מהקובץ:

en: Cannot lock file:
he: לא יכול לנעול קבצים

en: Cannot lock or open file:
he: לא יכול לנעול או לפתוח קבצים:

en: Cannot open db:
he: לא יכול לפתוח DB:

en: Cannot open directory:
he: לא יכול לפתוח מדריך:

en: Cannot open file:
he: לא יכול לפתוח קבצים:

en: Cannot read calendar file:
he: לא יכול לקרוא קובץ לוח שנה:

en: Cannot read directory:
he: לא יכול לקרוא מדריך:

en: Cannot read file:
he: לא יכול לקרוא קבצים:

en: Cannot read pop3 book:
he: לא יכול לקרוא ספר POP3:

en: Cannot rename db:
he: לא יכול לשנות שם לDB:

en: Cannot rename directory:
he: לא יכול לשנות שם למדריך:

en: Cannot rename file:
he: לא יכול לשנות שם לקבצים:

en: Cannot seek in file:
he: לא יכול לחפש בקבצים:

en: Cannot unlock file:
he: לא יכול לפתוח קבצים:

en: Cannot update db:
he: לא יכול לעדכן DB:

en: Cannot write file:
he: לא יכול לכתוב קבצים:

en: Cape Verde
he: כף ורדה

en: Car
he: מכונית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Categories
he: קטגוריות

en: Cayman Islands
he: איי קימן

en: Cc
he: עותק

en: Cc:
he: עותק:

en: Cell
he: תא

en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז אפריקנית

en: Central European
he: מרכז אירופי

en: Central Standard
he: תקן ראשי

en: Chad
he: צ'ד

en: Chamorro
he: צ'מורואית

en: Change Password
he: שנה סיסמה

en: Character Set
he: ערכת תווים

en: Character Set:
he: ערכת תווים:

en: Chechen
he: צ'צ'נית

en: Chichewa
he: צ'יצ'ווה

en: Chile
he: צ'ילה

en: China
he: סין

en: China Coast
he: חופי סין

en: Chinese
he: סינית

en: Christmas Island
he: איי חג המולד

en: Chuvash
he: צ'ובאש

en: Clear
he: לנקות

en: Client Address
he: כתובת הלקוח

en: Close
he: סגור

en: Cocos (Keeling) Islands
he: איי קוקוס, קילינג

en: Colombia
he: קולומביה

en: Columns
he: טורים

en: Comoros
he: קומורוס

en: Company Name
he: שם החברה

en: Compose Message
he: כתיבת הודעה

en: Compose New Stationery
he: לכתוב מכתבים חדשים

en: Confirm New Password:
he: לאשר סיסמה חדשה:

en: Confirm Reading
he: לאשר קריאה

en: Congo
he: קונגו

en: Congo, The Democratic Republic Of The
he: קונגו, הרפובליקה הדמוקרטית של

en: Continue
he: להמשך

en: Converted
he: מומר

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Copy
he: להעתיק

en: Cornish
he: קורנית

en: Corsican
he: קורסיקאית

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Count
he: ספירה

en: Create GZ
he: יצירת GZ

en: Create TGZ
he: יצירת TGZ

en: Create ZIP
he: ליצור ZIP

en: Creator Program
he: תוכנית היוצר

en: Cree
he: קריי

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Croatian
he: קרואטית

en: Cuba
he: קובה

en: Current Blacklist
he: הרשימה השחורה הנוכחית

en: Current Folder:
he: תקיה נוכחית:

en: Current Rules
he: חוקים נוכחיים

en: Current Whitelist
he: הרשימה הלבנה הנוכחית

en: Currently Checked Addresses
he: נכון לעכשיו הכתובות בדוקות

en: Currently Checked Addresses List
he: נכון לעכשיו רשימת הכתובות בדוקה

en: Custom Name
he: שם הלקוח

en: Custom Properties
he: הגדרות הלקוח

en: Custom Values
he: ערכי הלקוח

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech
he: צ'כית

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Date
he: תאריך

en: Date (Newest first)
he: תאריך (החדש ביותר ראשון)

en: Date (Oldest first)
he: תאריך (הישן יותר ראשון)

en: Date format:
he: פורמט הצגת תאריך

en: Date:
he: תאריך:

en: Day View
he: מצגת היום

en: Day view
he: מצגת היום

en: Days
he: ימים

en: December
he: דצמבר

en: Default Folders
he: קובץ בררת מחדל

en: Default addressbook sort order:
he: פקודת מיון ספר הכתובות בבררת מחדל:

en: Default calendar view:
he: תצוגת לוח השנה כבררת מחדל:

en: Default charset for file system:
he: קידוד בררת מחדל עבור מערכת הקבצים:

en: Default destination folder:
he: יעד בררת מחדל של התקיה:

en: Default header display:
he: הצגת הכותרת כבררת מחדל:

en: Default search:
he: חיפוש בררת מחדל

en: Default sort:
he: מיון בררת המחדל:

en: Defining The Import Fields
he: הגדרת שדות הייבוא

en: Delete
he: למחוק

en: Delete at logout
he: למחוק ביציאה

en: Delete remote mail
he: למחוק דואר מרוחק

en: Delete the selected item(s)?
he: מחיקת הפריט הנבחר

en: Delete this folder and all its contents?
he: למחוק את התקיה הזו ואת כל התוכן שלה?

en: Delivered:
he: נמסר:

en: Denmark
he: דנמרק

en: Description
he: תאור

en: Description:
he: תאור:

en: Destination
he: יעד

en: Destination:
he: יעד:

en: Dhaka
he: דאקה

en: Dictionary Word
he: מילון וורד

en: Dictionary for spellcheck:
he: מילון עבור בדיקת איות:

en: Directory already exists:
he: המדריך כבר קיים:

en: Directory created:
he: המדריך נוצר:

en: Disable all embedded links
he: לבטל את כל הקישורים המשובצים

en: Disable embedded CGI links only
he: בטל את הקישורים המשובצים CGI בלבד

en: Disable embedded links inside messages:
he: בטל את הקישורים המשובצים בתוך ההודעות

en: Disable javascript inside messages:
he: בטל javascript בתוך ההודעות

en: Disabled
he: לבטל

en: Disallowed POP3 server:
he: פסול שרת POP3:

en: Display Preference
he: להציג העדפות

en: Display mini search icon
he: הצג סמל מיני של החיפוש

en: Display only one line per contact:
he: הצג רק לינק אחד כל קשר:

en: Divehi
he: דיווהי

en: Division Structure
he: מבנה המחלקה

en: Djibouti
he: דג'יבוטי

en: Do not check any messages for spam
he: לא לבדוק הודעות לזבל

en: Do not check any messages for viruses
he: לא לבדוק הודעות לוירוסים

en: Do not check for repeated messages
he: לא לבדוק להודעות חוזרות

en: Do not disable any embedded links
he: לא לבטל קישורים מצורפים

en: Do not show original message in reply
he: לא להציג את ההודעה המקורית בתשובה

en: Domain:
he: תחום:

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Download
he: להוריד

en: Draft
he: טיוטה

en: Draft Saved
he: הטיוטה נשמרה

en: Dutch
he: הולנדית

en: Dzongkha
he: דזונקה

en: ERROR
he: שגיע

en: Eastern European
he: מזרח אירופה

en: Eastern Standard
he: תקן מזרחי

en: Ecuador
he: אקוודור

en: Edit
he: להוסיף

en: Edit Calendar Entry
he: לערוך ערכי לוח השנה

en: Edit Contact
he: להוסיף קשר

en: Edit Failed
he: העריכה נכשלה

en: Edit File
he: להוסיף קובץ

en: Edit Folders
he: להוסיף תקיה

en: Edit Group
he: להוסיף קבוצה

en: Edit Mail Filters
he: עריכת מסנני דואר

en: Edit POP3 Book
he: לערוך ספר POP3

en: Edit Personal Dictionary
he: לערוך מילון אישי

en: Edit Personal Email Addresses
he: לערוך דואר אלקטרוני אישי

en: Edit Spamassassin Blacklist
he: לערוך Spamassassin Blacklist

en: Edit Spamassassin Rules
he: לערוך Spamassassin Rules

en: Edit Spamassassin Whitelist
he: ערוך Spamassassin Whitelist

en: Edit Stationery
he: לערוך כתיבה

en: Editing is disabled because the webdisk is read-only
he: העריכה מושבתת בגלל שהדיסק האינטרנט הוא לקריאה בלבד

en: Egypt
he: מצרים

en: El Salvador
he: אל סלבדור

en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Email Address (click to edit)
he: כתובת דואר אלקטרוני (לחץ כדי לערוך)

en: Email Addresses
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Email Program
he: תוכנית דואר אלקטרוני

en: Empty groups are not allowed. Please add members to this group.
he: קבוצות ריקות לא מורשות. בבקשה הוסף חברים לקבוצה זו.

en: Enable
he: לאפשר

en: Enabled
he: לאפשר

en: Encoding:
he: קידוד

en: End Date:
he: סוף התאריך:

en: End hour:
he: סוף השעה

en: End time
he: סוף הזמן

en: End time:
he: סוף הזמן:

en: English
he: אנגלית

en: Entries
he: כניסות

en: Equatorial Guinea
he: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he: איריתריאה

en: Error
he: שגיע

en: Error executing command:
he: שגיעת מבצע הפקודה:

en: Error opening message:
he: שגיע בפתיחת הודעה:

en: Error: reply receipt message ID seems to be gone:
he: שגיע: קבלת תשובת זיהוי ההודעה כנראה נעלם:

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Estonian
he: אסטונית

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: Event
he: אירועה

en: Event Color:
he: צבע האירועה:

en: Event Link:
he: לינק האירועה:

en: Event reminder check days:
he: מזכיר האירוע בודק ימים:

en: Event reminder:
he: מזכירן האירועה:

en: Every even month this year
he: הכל אפילו חודש השנה הזו

en: Every month this year
he: כל חודש בשנה זו

en: Every odd month this year
he: כל חודש מוזר בשנה זו

en: Every year
he: כל שנה

en: Ewe
he: כבשה

en: Exclude
he: אל כולל

en: Exit
he: יציאה

en: Export
he: יצוא

en: Export Contacts from:
he: ייצוא אנשי קשר מ:

en: External Unique ID
he: זיהוי חיצוני ייחודי

en: Extract Archive
he: תמצית הארכיון

en: Falkland Islands (Malvinas)
he: איי פוקלנד

en: Faroe Islands
he: איי פארו

en: Faroese
he: פארואזית

en: Fax
he: פקס

en: February
he: פברואר

en: Field order:
he: הפקודות שנחשלו:

en: Fiji
he: פיג'י

en: Fijian
he: פיג'ית

en: File already exists:
he: הקובץ כבר קיים

en: File contents:
he: תכני הקובץ:

en: File created:
he: הקובץ שנוצר:

en: File does not exist:
he: הקובץ לא קיים:

en: Filename
he: שם הקובץ

en: Filename:
he: שם הקובץ:

en: Filter String
he: מסנן מחרוזות

en: Filtered:
he: מסוננים:

en: Finland
he: פינלנד

en: Finnish
he: פינית

en: First
he: ראשון

en: First Email Address (A to Z)
he: כתובת דואר אלקטרוני ראשון (א-ת)

en: First Email Address (Z to A)
he: כתובת דואר אלקטרוני ראשון (ת-א)

en: First Name
he: שם פרטי

en: First Name (A to Z)
he: שם פרטי (א-ת)

en: First Name (Z to A)
he: שם פרטי (ת-א)

en: Folder
he: תקיה

en: Folder Action
he: תקיה פעילה

en: Folder Size
he: גודל התקיה

en: Folder Totals:
he: סך כל התקיות:

en: Folder already exists:
he: התקיה כבר קיים:

en: Font size:
he: גודל הגופן:

en: Forever
he: לתמיד

en: Forward mail to:
he: להעביר דואר ל:

en: France
he: צרפת

en: French
he: צרפתית

en: French Guiana
he: גינאה הצרפתית

en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

en: French Southern Territories
he: הטריטוריות הדרומיות של צרפת

en: Friday
he: שישי

en: From
he: מ

en: From:
he: מ:

en: Fulah
he: פולהה

en: Full Name
he: שם מלאה

en: Full Name (A to Z)
he: שם מלא (א-ת)

en: Full Name (Z to A)
he: שם מלא (ת-א)

en: Gabon
he: גבון

en: Gaelic
he: גאלית

en: Galician
he: גליציאנית

en: Gambia
he: גמביה

en: Ganda
he: גנדה

en: Geographic Position
he: מיקום גאוגרפי

en: Georgia
he: גיאורגיה

en: Georgian
he: גרוזינית

en: German
he: גרמניה

en: Germany
he: גרמנית

en: Ghana
he: גאנה

en: Gibraltar
he: גיברלטר

en: Global Addressbook
he: ספר כתובות גלובלי

en: Global Addressbooks
he: ספרי כתובות גלובלי

en: Greece
he: יוון

en: Greek
he: יוונית

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Grenada
he: גרנדה

en: Group Information
he: מידע הקבוצה

en: Group Name
he: שם הקבוצה

en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

en: Guam
he: גואם

en: Guarani
he: גוארני

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guavamens
he: גויבמנס

en: Guernsey
he: גאורנסי

en: Guinea
he: גינאה

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Gujarati
he: גוג'ראטית

en: Guyana
he: גויאנה

en: HTML and Text
he: HTML ו טקסט

en: HTTP ACCEPT ENCODING
he: HTTP מקבל קידוד

en: HTTP ACCEPT LANGUAGE
he: HTTP מקבל שפה

en: HTTP CLIENT IP
he: HTTP לקוח IP

en: HTTP HOST
he: מארח HTTP

en: Haiti
he: האיטי

en: Haitian
he: האיטי

en: Hausa
he: האוסה

en: Header
he: ראשי

en: Header:
he: ראשי:

en: Heard Island and McDonald Islands
he: האיים הרד ומקדונלד

en: Hebrew
he: עברית

en: Height
he: גובה

en: Help?
he: עזרה?

en: Herero
he: הררו

en: Hiemens
he: הימנס

en: Hindi
he: הינדית

en: Hiri Motu
he: הארי מוטו

en: Home
he: בית

en: Honduras
he: הונדורס

en: Hong Kong
he: הונג קונג

en: Hour format:
he: שעת הפורמת:

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Hungary
he: הונגרי

en: Iceland
he: איסלנד

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Ido
he: אידו

en: Igbo
he: איגבו

en: Import Contacts
he: ייבוא אנשי קשר

en: Include
he: כולל

en: Incoming Messages
he: הודעות נכנסות

en: India
he: הודו

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Interlingua
he: אינטרלינגואה

en: Interlingue
he: אינטרלינגו

en: Inuktitut
he: אינוקטיטוט

en: Invalid Login
he: כניסה לא חוקית

en: Iran
he: אירן

en: Iraq
he: אירק

en: Ireland
he: אירלנד

en: Irish
he: אירלנדי

en: Isle Of Man
he: האי מאן

en: Israel
he: ישראל

en: Italian
he: איטלקית

en: Italy
he: איטליה

en: Items
he: חפצים

en: Jamaica
he: ג'מייקה

en: January
he: ינואר

en: Japan
he: יפן

en: Japan Standard
he: תקן יפני

en: Japanese
he: יפנית

en: Javanese
he: יאוני

en: Jersey
he: ג'רזי

en: Job Classification
he: עבודת מיון

en: Job Title
he: כותרת העבודה

en: Jordan
he: ירדן

en: July
he: יולי

en: June
he: יוני

en: Kalaallisut
he: קלאליסות

en: Kannada
he: קאננדה

en: Kanuri
he: קנורי

en: Karachi
he: קרצ'י

en: Kashmiri
he: קשמירית

en: Kazakh
he: קזחית

en: Kazakhstan
he: קאזחאסטן

en: Keep local copy
he: לשמור עותק מקומי

en: Kenya
he: קניה

en: Khmer
he: חמרית

en: Kikuyu
he: קיקויו

en: Kinyarwanda
he: קיניארוונדה

en: Kirghiz
he: קירגיזית

en: Kiribati
he: קיריבטי

en: Komi
he: קומי

en: Kongo
he: קונגו

en: Korea
he: קוראה

en: Korea, Democratic People's Republic Of
he: קוריאה, דמוקרטיית העם של

en: Korean
he: קוריאנית

en: Kuanyama
he: קנמה

en: Kurdish
he: כורדית

en: Kuwait
he: כווית

en: Kyrgyzstan
he: קירגיסטאן

en: Lamens
he: למנס

en: Language:
he: שפה:

en: Lao
he: לאית

en: Laos
he: לאוס

en: Last
he: אחרון

en: Last Modified
he: עידכון אחרון

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last Name (A to Z)
he: שם משפחה (א-ת)

en: Last Name (Z to A)
he: שם משפחה (ת-א)

en: Last Name Sort Override
he: שם משפחה מיון עקיף

en: Latin
he: לטינית

en: Latitude
he: רוחב

en: Latvia
he: לטביה

en: Latvian
he: לטבית

en: Layout:
he: פריסה:

en: Lebanon
he: לבנון

en: Lesotho
he: לסותו

en: Liberia
he: ליבריה

en: Libyan Arab Jamahiriya
he: לוב

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Limburgan
he: לימבורגן

en: Limit for repeated messages:
he: הגבול עבור הודעות חוזרות:

en: Lingala
he: לינגאלה

en: List Archive
he: רשימת ארכיון

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: List view
he: תצוגת רשימה

en: Listview field order:
he: הצגת הרשימה בתחום הפקודה:

en: Lithuania
he: ליטא

en: Lithuanian
he: ליטאית

en: Loading ...
he: טוען...

en: Login
he: להיכנס

en: Login Again
he: להיכנס שוב

en: Login again?
he: להיכנס שוב?

en: Login failed: authentication system error.
he: הכניסה נחשלה: שגיאת מערכת האימות.

en: Login failed: function not supported.
he: הכניסה נכשלה: הפעולה לא נתמכה.

en: Login failed: incorrect user name or password.
he: הכניסה נכשלה: שם המשתמש או הסיסמה לא נכונים.

en: Login failed: parameter format error.
he: הכניסה נכשלה: שגיאת פרמטר הפורמט.

en: Login failed: unknown error code:
he: הכניסה נכשלה: שגית קוד לא ידועה:

en: Logo could not be displayed
he: הלוגו לא יכול להיות מוצג

en: Logout
he: להיתנתק

en: Logout successful, thank you.
he: תודה על הזמנתך.  הפעולה הושלמה

en: Longitude
he: אורך

en: Lord Howe Island
he: אדון האי האווי

en: Lotumens
he: לוטומנס

en: Luba-Katanga
he: לובה-קטנגה

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

en: Luxembourgish
he: לוקסמבורגית

en: Macao
he: מאקאו

en: Macedonia
he: מקדוניה

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Mailer Program
he: תוכנית מיילר

en: Make PDF
he: ליצור PDF

en: Make Postscript
he: ליצור נ"ב

en: Make Thumbnail
he: ליצור תמונה מוזערת

en: Malagasy
he: מלגשית

en: Malawi
he: מלאוי

en: Malay
he: מלאית

en: Malayalam
he: מלאיאלאם

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Maldives
he: מלדיב

en: Mali
he: מלי

en: Malta
he: מלטה

en: Maltese
he: מלטזית

en: Manage Addressbooks
he: מנהל ספר הכתובות

en: Manx
he: מאנית

en: Maori
he: מאורית

en: Marathi
he: מארתית

en: March
he: מרץ

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Marshallese
he: מרשלס

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Maximum
he: מקסימום

en: May
he: מאי

en: Mayotte
he: מאיוט

en: Member
he: חבר

en: Member Email Addresses
he: תכובות דואר אלקטרוני של חבר

en: Members
he: חברים

en: Message Body
he: גוף ההודעה

en: Message Filtering Options
he: אפשרויות סינון הודעה

en: Message Format:
he: פורמת ההודעה:

en: Message ID
he: זהוי ההודעה

en: Message ID can no longer be found:
he: זהוי הודעה לא יכול להימצא יותר:

en: Message ID does not exist:
he: זיהוי הודעה לא קיים:

en: Message Operation
he: פעולת ההודעה

en: Message Reading Options
he: אפשרויות כריאת הודעה

en: Message Sent
he: הודעה נשלחה

en: Message Subject
he: נושא ההודעה

en: Message format:
he: פורמת ההודעה:

en: Message rebuild failed
he: שיקום ההודעה נכשל

en: Messages Listing
he: רשימת הודעות

en: Messages per page:
he: הודעות כל עמוד:

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Micronesia, Federated States Of
he: מיקרונזיה

en: Middle
he: אמצעי

en: Middle Name
he: שם שני

en: Misc Options
he: אפשרויות שונות

en: Modem
he: מודם

en: Modify
he: לשנות

en: Moldavian
he: מולדובנית

en: Moldova
he: מולדובה

en: Monaco
he: מונקו

en: Monday
he: שני

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Mongolian
he: מונגולית

en: Month View
he: מצגת החודש

en: Month view
he: מצגת החודש

en: Montserrat
he: מונסראט

en: Morocco
he: מרוקו

en: Mountain Standard
he: הר סטנדרטי

en: Move
he: זוז

en: Move the selected item(s)?
he: להזיז את הפריטים הנבחרים:

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Msg
he: הודעת שגיאה

en: Myanmar
he: מיאנמאר

en: Name
he: שם

en: Name Attributes
he: מאפייני השם

en: Name Prefix
he: קידומת השם

en: Name Prefix (A to Z)
he: קידומת שם (א-ת)

en: Name Prefix (Z to A)
he: קידומת שם (ת-א)

en: Name Suffix
he: סיומת השם

en: Name Suffix (A to Z)
he: סיומת שם (א-ת)

en: Name Suffix (Z to A)
he: סיומת שם (ת-א)

en: Name: First
he: שם פרטי

en: Name: Full Name
he: שם מלאה

en: Name: Last
he: שם: אחרון

en: Name: Middle
he: שם אמצעי

en: Name: Prefix
he: שם: קידומת

en: Name: Suffix
he: שם: סיומת

en: Namibia
he: נמיביה

en: Nauru
he: נאורו

en: Navajo
he: נבזו

en: Ndebele, North
he: צפון

en: Ndebele, South
he: דרום

en: Ndonga
he: נדונגה

en: Nepal
he: נפאל

en: Nepali
he: נפאלית

en: Netherlands
he: הולנד

en: Network server error:
he: שגיעת שרת אינטרנט:

en: New Agent
he: סוכן חדש

en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

en: New Messages
he: הודעות חדשות

en: New Password:
he: סיסמה חדשה:

en: New Zealand
he: ניו זילנד

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Nickname
he: כינוי

en: Nicknames
he: כינוים

en: Niger
he: ניז'ר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Niue
he: ניאו

en: No
he: לא

en: No change has been made.
he: לא נעשו שינויים

en: No messages
he: אין הודעות

en: None
he: שום דבר

en: Norfolk Island
he: האי נורפולק

en: Normal
he: רגיל

en: Northern Mariana Islands
he: איי מרינה הצפוניים

en: Norway
he: נורבגיה

en: Norwegian
he: נורווגית

en: Norwegian Nynorsk
he: נורבגית נינורשק (חדשה)

en: Note
he: פתק

en: November
he: נובמבר

en: OK
he: בסדר

en: Occitan
he: פרובנסלית

en: October
he: אוקטובר

en: Off
he: כבוי

en: Ojibwa
he: אוצ'יברה

en: Old Password:
he: סיסצה ישנה:

en: Oman
he: עומן

en: On
he: דלוק

en: Operating System
he: מערכת הפעלה

en: Operation
he: פעולה

en: Orchimens
he: אורחימנס

en: Original
he: מקורי

en: OriginalMsg
he: הודעת שגיאה מקורית

en: Oriya
he: אוריה

en: Oromo
he: אורומו

en: Ossetian
he: אוסטיה

en: Overview
he: מבט

en: POP3 Server
he: שרת POP3

en: POP3 setup
he: התקנת POP3

en: PROTOCOL
he: פרוטוקול

en: Pacific Standard
he: תקן השקט

en: Page
he: עמוד

en: Pager
he: איתורית

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Palau
he: פלאו

en: Palestinian Territory, Occupied
he: הרשות הפלסטינאית

en: Pali
he: פלי

en: Panama
he: פנמה

en: Panjabi
he: פונג'בי

en: Papua New Guinea
he: פפואה גינאה החדשה

en: Paraguay
he: פארגוואי

en: Parameter format error: language has illegal characters.
he: d

en: Password
he: סיסמה

en: Password Change Failed
he: שנוי הסיסמה נכשל

en: Password Changed
he: הסיסמה השתנתה

en: Password successfully changed.
he: הסיסמה שונתה בהצלחה

en: Password:
he: סיסמה:

en: Past month
he: החודש שעבר

en: Past six months
he: לאחר שישה חודשים

en: Past three months
he: לאחר שלושה חודשים

en: Past two weeks
he: השבועיים שעברו

en: Past week
he: השבועה שעבר

en: Past year
he: השנה שעברה

en: Permissions
he: אישורים

en: Persian
he: פרסי

en: Personal Information
he: מידע אישי

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: פיליפינים

en: Phone
he: טלפון

en: Photo could not be displayed
he: התמונה לא יכולה להיות מוצגת

en: Pitcairn
he: פיטקרן

en: Please choose a file to upload first.
he: בבקשה בחר קובץ להעלות קודם.

en: Please enter the new name for this folder
he: בבקשה הכנס את השם החדש של הקובץ הזה

en: Please try again.
he: בבקשה נסה שוב

en: Poland
he: פולין

en: Polish
he: פולנית

en: Port
he: נמל

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Portuguese
he: פורטוגזית

en: Preferences Saved
he: העדפות נשמרו

en: Preferences saved successfully.
he: העדפות נשמרו בהצלחה.

en: Prefix
he: קידומת

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Priority
he: עדיפות

en: Priority:
he: עדיפות:

en: Privacy Keys
he: מקשים פרטיים

en: Private
he: פרטי

en: Program does not exist:
he: התוכנה לא קיימת:

en: Program failed:
he: התוכנה נכשלה:

en: Public or Private
he: ציבורי או פרטי

en: Puerto Rico
he: פורטו ריקו

en: Pushto
he: פאשטו

en: Qatar
he: קטר

en: Quick Range:
he: טווח מהירות:

en: Quota system error.
he: המערכת מכסה את השגיאה.

en: Rangoon
he: ראנגון

en: Re:
he: הנדון:

en: Read
he: לקרוא

en: Read receipt:
he: קראו קבלה:

en: Real Name
he: שם אמיתי

en: Recipient
he: מקבל

en: Reunion
he: ראוניון

en: Romania
he: רומניה

en: Romanian
he: רומנית

en: Rows
he: שורות

en: Rule Type:
he: חוק הסוג:

en: Rules
he: חוקים

en: Russia
he: רוסיה

en: Russian
he: רוסית

en: Rwanda
he: רואנדה

en: SERVER
he: שרת

en: SERVER ADDRESS
he: כתובת השרת

en: SERVER NAME
he: שם השרת

en: SERVER PORT
he: שער השרת

en: SERVER PROTOCOL
he: פרוטוקול השרת

en: SERVER SOFTWARE
he: תוכנת השרת

en: SOFTWARE
he: תוכנה

en: Saint Helena
he: סנט הלנה

en: Saint Kitts and Nevis
he: סנט קיטס ונביס

en: Saint Lucia
he: סנטה לוסיה

en: Saint Pierre and Miquelon
he: סנט פייר ומיקלון

en: Saint Vincent and The Grenadines
he: סנט וינסנט והגרנדינים

en: Samoa
he: סמואה

en: Samoan
he: סמואן

en: San Marino
he: סאן מרינו

en: Sango
he: סנגו

en: Sanskrit
he: סנסקריט

en: Sao Tome and Principe
he: סאו תומה ופרינסיפה

en: Sardinian
he: סרדינין

en: Saturday
he: שבת

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: Save
he: לשמור

en: Save File
he: לשמור קובץ

en: Save Stationery
he: שמירת המכתב

en: Save to Webdisk
he: לשמור לדיסק אינטרנט

en: Saved
he: שמור

en: Search
he: חיפוש

en: Search Folders
he: לחפש תקיה

en: Search Results:
he: לחפש תוצאות

en: Search Text
he: לחפש טקסט

en: Search Type
he: לחפש סוג

en: Searching From Folder:
he: מחפס מתקיה:

en: Select
he: לבחור

en: Select All
he: בחר הכול

en: Sender
he: שולח

en: Senegal
he: סנגל

en: Sent
he: לשלוח

en: Sent Date
he: לשלוח תאריך

en: Sent:
he: לשלוח

en: September
he: ספטמבר

en: Serbia and Montenegro
he: סרביה ומונטנגרו

en: Serbian
he: סרבית

en: Session Timeout
he: פסק זמן

en: Session timeout:
he: פסק זמן

en: Sessions
he: ישיבה

en: Seychelles
he: איי סיישל

en: Shona
he: שונה

en: Show all results
he: הצג את כול התוצאות

en: Show empty hours:
he: הצג שעות פני

en: Sierra Leone
he: סיירה ליאון

en: Simple headers
he: כותרות פשוטות

en: Singapore
he: סינגפור

en: Size
he: גודל

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Solomon Islands
he: איי שלמה

en: Somali
he: סומלי

en: Somalia
he: סומליה

en: Sort String
he: למיין מחרוזות

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: South Georgia and The South Sandwich Islands
he: דרום ג'ורגיה ואיי דרום סנדביץ'

en: Spain
he: ספרד

en: Spam
he: זבל

en: Spam Check
he: לבדוק זבל

en: Spanish
he: ספרדית

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: Start Date:
he: תאריך התחלה:

en: Start hour:
he: שעת התחלה:

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Start time:
he: זמן התחלה:

en: Stationery Text
he: כתבי טקסט

en: Style:
he: סגנון:

en: Subject
he: נושא

en: Subject:
he: נושא:

en: Success
he: הצלחה

en: Sudan
he: סודן

en: Suffix
he: מוספיות סופיות

en: Sundanese
he: סודני

en: Sunday
he: ראשון

en: Suriname
he: סורינאם

en: Svalbard and Jan Mayen
he: סוולברד ויאן מאין

en: Swahili
he: סווהילית

en: Swati
he: סווטי

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Swedish
he: שבדית

en: Switzerland
he: שוייץ

en: Syrian Arab Republic
he: הרפובליקה הערבית הסורית

en: System Error
he: שגיעת מערכת

en: Tagalog
he: טגלוג

en: Tahitian
he: טהיטית

en: Taiwan
he: טיוואן

en: Tajik
he: טג'יקית

en: Tajikistan
he: טג'יקיסטאן

en: Tamil
he: טמילית

en: Target:
he: מטרה:

en: Tatar
he: טטארית

en: Telephone Number
he: מספר טלפון

en: Telephone Numbers
he: מספרי טלפון

en: Text
he: טקסט

en: Text Content
he: תוכן הטקסט

en: Text Only
he: טקסט בלבד

en: Thai
he: תאילנדית

en: Thailand
he: תאילנד

en: There are no events today
he: אין אירועים היום

en: This day only
he: רק להיום

en: This month only
he: רק לחודש הזה

en: Thursday
he: חמישי

en: Tibetan
he: טיבטית

en: Tigrinya
he: טיגריה

en: Time
he: זמן

en: TimeZone offset:
he: איזון איזורי זמן:

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Timor-Leste
he: טימור מזרח

en: Title
he: כותרת

en: Title:
he: כותרת:

en: To
he: ל

en: To and Cc
he: אל ועותק

en: To:
he: אל:

en: Today
he: היום

en: Togo
he: טוגו

en: Tokelau
he: טוקלאו

en: Tonga
he: טונגה

en: Total
he: סך הכל

en: Total Messages
he: סך כל ההודעות

en: Transmitting...
he: מעביר...

en: Trash
he: זבל

en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

en: Try Again
he: נסה שנית

en: Tsonga
he: טסונגה

en: Tuesday
he: שלישי

en: Tunisia
he: טוניסיה

en: Turkey
he: טורקיה

en: Turkish
he: טורקית

en: Turkmen
he: טורקמנית

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטאן

en: Turks and Caicos Islands
he: איי טורק וקייקוס

en: Tuvalu
he: טובלו

en: Twi
he: טווי

en: Type:
he: סוג:

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Uighur
he: האויגורים

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: United States Minor Outlying Islands
he: האיים הקטנים מסביב לארצות הברית

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Upload
he: להעלות

en: Upload failed.
he: העלה נכשלה

en: Urdu
he: אורדו

en: Urgent
he: דחוף

en: Uruguay
he: אורוגואי

en: Use SSL
he: להישתמש ב SSL

en: User
he: משתמש

en: User Folders
he: תקיות המשתמש

en: User History
he: היסטורית המשתמש

en: User Id
he: זהות המשתמש

en: User Preferences
he: עדיפות המשתמש

en: User does not exist:
he: משתמש לא קיים:

en: UserID:
he: זהות המשתמש:

en: Uzbek
he: אוזבקית

en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

en: Vanuatu
he: ואנואטו

en: Vatican City State
he: מדינת העיר וותיקן

en: Venda
he: ונדה

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Video
he: וידאו

en: Viet Nam
he: ויטנאם

en: Vietnamese
he: וייטנאמית

en: Virgin Islands, British
he: איי הבתולה (בריטיים)

en: Virgin Islands, U.S.
he: איי הבתולה (ארה"ב)

en: Virus
he: וירוס

en: Virus Check
he: בדיקת וירוסים

en: Wallis and Futuna
he: ואליס ופוטונה

en: Walloon
he: ולונית

en: WebDisk Options
he: אפשרויות דיסק אינטרנט

en: Webdisk
he:  דיסק אינטרנט

en: Website
he: אתר אינטרנט

en: Websites
he: אתרי אינטרנט

en: Wednesday
he: רביעי

en: Week
he: שבועה

en: Week View
he: מצגת השבועה

en: Week start:
he: תחילת השבועה

en: Week view
he: מצגת השבועה

en: Welsh
he: וולש

en: West Africa
he: מערב אפריקה

en: Western Frisian
he: המערב פריזית

en: Western Sahara
he: מערב סהרה

en: Whitelist Email Address
he: כתובת הדואר האלקטרוני של הרשימה הלבנה

en: Width
he: רוחב

en: Wolof
he: וולוף

en: Word Document Preview
he: תצוגת מסמך וורד

en: Work
he: עבודה

en: Work Information
he: מידע העבודה

en: Xhosa
he: קוזה

en: Year View
he: מצגת השנה

en: Year view
he: מצגת השנה

en: Yemen
he: תימן

en: Yes
he: כן

en: Yiddish
he: יידיש

en: Yoruba
he: יורובה

en: Your message:
he: ההודעה שלך:

en: Yukon Standard
he: סטנדרט Yukon

en: Zambia
he: זמביה

en: Zhuang
he: ג'ואנג

en: Zimbabwe
he: זימבבואה

en: Zulu
he: זולו

en: [Delete]
he: למחוק

en: [Preview]
he: תצוגה מקדימה

en: [Webdisk]
he: [ דיסק אינטרנט ]

en: a custom name
he: שם הלקוח

en: add
he: להוסיף

en: add another address
he: להוסיף כתובת נוספת

en: add another custom property
he: להוסיף הגדרת משתמש נוספת

en: add another division
he: להוסיף חלוקה נוספת

en: add another email address
he: להוסיף דואר אלקטרוני נוסף

en: add another nickname
he: להוסיף כינוי נוסף

en: add another website
he: הוסיף אתר אינטרנט נוספת

en: add event
he: הוסף אירועה

en: add new agent
he: הוסף סוכן חדש

en: add/modify
he: להוסיף/לשנות

en: addressbook
he: ספר כתובות

en: addressbook search
he: חיפוש ספר כתובות

en: advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: age
he: גיל

en: all attachments
he: כל הקבצים המצורפים

en: all headers
he: כל הכותרות

en: all members
he: כל החברים

en: am
he: אני

en: and
he: ו

en: answered
he: ענה

en: attachment
he: התקשרות

en: attachments
he: קבצים מצורפים

en: back to All Addressbooks
he: חזרה לכל ספרי הכתובות

en: back to Draft folder
he: חזרה לתיקיית הטיוטות

en: back to Inbox
he: חזרה לתיבת הדואר הנכנס

en: back to Saved folder
he: חזרה לתיקייה שנשמרה

en: back to Sent folder
he: חזרה ללתיקייה שנשלחה

en: back to Spam folder
he: חזרה לתיקיית הזבל

en: back to Trash folder
he: חזרה לתיקיית הפח

en: back to Virus folder
he: חזרה לתיקיית הוירוס

en: back to addressbook
he: חזרה לספר הכתובות

en: back to addressbook listing
he: חזרה לרשימת ספר הכתובות

en: back to all addressbooks
he: חזרה לכל ספרי הכתובות

en: back to calendar
he: חזרה ללוח השנה

en: back to message listing
he: חזרה לרשימת ההודעות

en: back to message reading
he: חזרה לקריאת ההודעה

en: back to preferences
he: חזרה להעדפות

en: back to the Global Addressbook
he: חזרה לספר הכתובות הגלובלי

en: back to user preferences
he: חזרה להעדפות המשתמש

en: back to webdisk
he: חזרה לדיסק אינטרנט

en: bbs
he: BBS

en: body links
he: גוף הלינק

en: calendar
he: לןח שנה

en: cancel
he: לבטל

en: car
he: מכונית

en: cell
he: תא

en: change password
he: שנה סיסמה

en: check again
he: לבדוק שוב

en: choose a file type to add
he: בחר סוג קובץ להוסיף

en: city
he: עיר

en: clear
he: לנקות

en: clear all checked
he: לנקות את כול הבדוקים

en: clear all stationery
he: לנקות את כול המכתבים

en: clear all stationery?
he: לנקות את כול המכתבים?

en: clear this input
he: לנקות קלט זה

en: click to continue
he: לחץ להמשך

en: close
he: סגור

en: close the keyboard
he: לסגות את לוח המקשים

en: collapse all contacts
he: למוטט את כל הקשרים

en: collapse this contact
he: למוטט את הקשר הזה

en: compose message
he: כתיבת הודעה

en: compose new message
he: לכתוב הודעה חדשה

en: contact details
he: פרטי הקשר

en: contains
he: מכיל

en: copy
he: להעתיק

en: country
he: מדינה

en: create new addressbook
he: ליצור ספר כתובות חדש

en: custom values
he: הרגל ערכים

en: date from subject size
he: תאריך מגודל הנושא

en: day
he: יום

en: dayview
he: מצג היום

en: dd-mm-yyyy
he: יום-חודש-שנה

en: dd.mm.yyyy
he: יום.חודש.שנה

en: dd/mm/yyyy
he: יום/חודש/שנה

en: dead keys
he: מקשים מתים

en: delete
he: למחוק

en: delete event
he: למחוק אירועה

en: delete selected contacts
he: למחוק קשרים נבחרים

en: delete this attachment
he: למחוק את הקובץ המצורף הזה

en: delete this division
he: למחוק את החלוקה הזו

en: delete this sound
he: למחוק קול זה

en: display html as html
he: הצג HTML כHTML

en: display html as text
he: הצג HTML כטקסט

en: display number pad
he: הצג מספר פנקס

en: does not contain
he: לא מכיל

en: domestic address
he: כתובת מקומית

en: done
he: הושלם

en: download
he: להוריד

en: download Draft
he: להוריד טיוטה

en: download Inbox
he: להוריד דואר נכנס

en: download Saved
he: להוריד שמור

en: download Sent
he: להוריד נשלח

en: download Spam
he: להוריד זבל

en: download Trash
he: להוריד אשפה

en: download Virus
he: להוריד וירוס

en: download this agent
he: להוריד את הסוכן הזה

en: download this attachment
he: להוריד את הקובץ המצורף

en: download this privacy key
he: להוריד את המפתח הפרטי הזה

en: edit
he: להוסיף

en: edit contact
he: להוסיף קשר

en: edit draft
he: להוסיף זבל

en: edit event
he: להוסיף אירוע

en: edit stationery
he: לערוך כתיבה

en: edit this account
he: להוסיף את החשבון הזה

en: edit this filter rule
he: לערוך כלל מסנן זה

en: email
he: דואר אלקטרוני

en: empty folder
he: תקיה ריקה

en: ends with
he: לסים עם

en: every hour | every %d hours
he[0]: כל שעה
he[1]: כול %d שעות

en: every minute | every %d minutes
he[0]: כול דקה
he[1]: כול %d דקות

en: exit status
he: מצב יציאה

en: exit status:
he: מצב יציאה:

en: expand all contacts
he: להרחיב את כל הקשרים

en: expand this contact
he: להרחיב את הקשר הזה

en: export
he: יצוא

en: export contacts
he: ליצא קשרים

en: extract
he: להוציא

en: fax
he: פקס

en: file icon
he: איקון הקובץ

en: find your geographic position
he: מצא את מקומך הגאוגרפי

en: first
he: ראשון

en: follow down
he: בעקבות מטה

en: follow up
he: מעקב

en: forward
he: קדימה

en: go to parent directory
he: לך למדריך הראשי

en: go to the home directory
he: לך לבית ישירות

en: go to top
he: לך למעלה

en: group
he: קבוצה

en: gzip
he: דחיסה

en: header
he: ראשי

en: home
he: בית

en: home address
he: כתובת הבית

en: home directory
he: בית המדריך

en: ignore case
he: להתעלם מהמקרה

en: import
he: יבוא

en: import contact
he: ליבא קשר

en: import contacts
he: ליבא קשרים

en: important
he: חשוב

en: increase keyboard size
he: להרחיב את גודל המקלדת

en: intercalary
he: מעובר

en: international address
he: כתובת בינלאומית

en: is
he: זה

en: is not
he: זה לא

en: jump to the top of the page
he: לקפוץ לראש העמוד

en: keyboard
he: מקלדת

en: last
he: אחרון

en: latitude
he: רוחב

en: learn ham
he: ללמוד בשר

en: learn spam
he: ללמוד זבל

en: link
he: קישור

en: list archive
he: רשימת הארכיון

en: listview
he: תצוגת הדף

en: logout
he: להיתנתק

en: longitude
he: האורך

en: mail filter setup
he: הגדרות מסנן הדואר

en: make label
he: לעשות תווית

en: make pdf
he: לעשות PDF

en: make postscript
he: לעשות הערה נוספת

en: make thumbnails
he: לעשות תמונות ממוזערות

en: manage addressbooks
he: מנהל ספר הכתובות

en: manage folders
he: לנהל תיקיות

en: manager, executive, etc
he: מנהל, בכיר, וכו'

en: mark all read
he: סמן הכול כנקראה

en: mark as read
he: סמן כנקרה

en: mark as unread
he: סמן כלא נקרה

en: message
he: הודעה

en: message service
he: שירות הודעות

en: middle
he: אמצע

en: mini search icon
he: סמל חיפוש קטן

en: mm-dd-yyyy
he: חודש-יום-שנה

en: mm.dd.yyyy
he: חודש.יום.שנה

en: mm/dd/yyyy
he: חודש/יום/שנה

en: modem
he: מודם

en: month
he: חודש

en: monthview
he: מצגת החודש

en: more events...
he: אירועים נוספים

en: move
he: זוז

en: move selected messages to trash
he: הזז את ההודעה שנבחרה לפח

en: move to trash
he: להזיז לפח

en: ms word preview
he: תצוגה מקדימה של ms וורד

en: new contact
he: קשר חדש

en: new file
he: קובץ חדש

en: new folder
he: תקיה חדשה

en: new group
he: קבוצה חדשה

en: next message
he: ההודעה הבאה

en: next page
he: העמוד הבא

en: next week
he: שבוע הבא

en: no conversion
he: ללא המרה

en: no filter rules exist
he: חוק המסנן לא קיים

en: no next message
he: אין הודעה הבאה

en: no next page
he: אין עמוד הבא

en: no previous message
he: אין הודע קודמת

en: no previous page
he: אין עמודים קודמים

en: none
he: כלום

en: off
he: כבוי

en: ok
he: בסדר

en: on
he: דלוק

en: or upload the file directly
he: או לעלות את הקובץ ישירות

en: pager
he: איתורית

en: play pronunciation sound
he: לנגן צליל ההגייה

en: pm
he: אחר הצהריים

en: postal address
he: כתובת דואר

en: postoffice box
he: תיבת דואר

en: prefix
he: קידומת

en: preview
he: תצוגה מקדימה

en: preview this attachment
he: לראות תצוגה מקדימה את הקובץ המצורף

en: previous message
he: הודעה קודמת

en: previous page
he: העמוד הקודם

en: previous week
he: בשבועה הקודם

en: print
he: הדפס

en: read full note
he: לקרוא את ההערה במלואה

en: rebuild index
he: לבנות מחדש את האינדקס

en: refresh
he: רענן

en: rename
he: שנה שם

en: reply
he: תגובה

en: reply all
he: להגיב להכול

en: retrieve pop3 mail
he: לשלוף דואר POP3

en: save
he: לשמור

en: save and return to parent
he: לשמור ולחזור להורה

en: save draft
he: לשמור את הטיוטה

en: save to webdisk
he: לשמור לדיסק אינטרנט

en: search
he: לחפש

en: search for messages with this subject
he: חפש הודעה אם הנושא הזה

en: select keyboard layout
he: בחר פריסת מקלדת

en: select members from addressbook
he: בחר חברים מספר הכתובות

en: send
he: לשלוח

en: session timeout
he: פסק זמן

en: show a map of this location
he: הצג מפה למיקום הזה

en: show hidden files
he: הראה קבצים מוסתרים

en: show thumbnails
he: הצג תמונות ממוזערות

en: show timezone map
he: הצג מפת איזור זמן

en: simple attachments
he: קבצים מצורפים פשוטים

en: simple headers
he: כותרות פשוטות

en: single line match
he: רק שורה אחת מתאימה

en: single page
he: דף יחיד

en: sort alphanumerically
he: למיין לפי אלף בית

en: sort by categories ascending
he: למיין לפי קטגוריות עולות

en: sort by categories descending
he: למיין לפי קטגוריות יורדות

en: sort by email ascending
he: למיין לפי דואר אלקטרוני עולה

en: sort by email descending
he: למיין לפי דואר אלקטרוני יורד

en: sort by filename
he: למיין לפי שם מלא

en: sort by first name ascending
he: למיין לפי שם  פרטי עולה

en: sort by first name descending
he: למיין לפי שם פרטי יורד

en: sort by full name ascending
he: למיין לפי שם מלא עולה

en: sort by full name descending
he: למיין לפי שם מלא יורד

en: sort by last modified timestamp
he: למיין לפי שינויים אחרונים של חותם זמן

en: sort by last name ascending
he: למיין לפי שם משפחה עולה

en: sort by last name descending
he: למיין לפי שם משפחה יורד

en: sort by middle name ascending
he: למיין לפי שם שני עולה

en: sort by middle name descending
he: למיין לפי שם שני יורד

en: sort by name prefix ascending
he: למיין לפי קידומת שם עולה

en: sort by name prefix descending
he: למיין לפי קידומת השם יורד

en: sort by name suffix ascending
he: למיין לפי סיומת השם עולה

en: sort by name suffix descending
he: למיין לפי סיומת השם בסדר יורד

en: sort by newest first
he: למיין לפי החדשים ראשונים

en: sort by oldest first
he: למיין לפי הישנים יותר ראשונים

en: sort by permissions
he: למיין לפי אישורים

en: sort by received date
he: למיין לפי תעריך הקבלה

en: sort by recipient
he: למיין לפי הנמענים

en: sort by sender
he: למיין לפי השולחים

en: sort by sent date
he: למיין לפי תעריך השליחה

en: sort by size
he: למיין לפי הגודל

en: sort by size largest first
he: למיין לפי הגדול יותר ראשון

en: sort by size smallest first
he: למיין לפי הקטן יותר ראשון

en: sort by subject
he: למיין לפי נושאים

en: spellcheck
he: בדיקת איות

en: starts with
he: מתחיל עם

en: status
he: מצב

en: street address
he: כתובת רחוב

en: suffix
he: מוספיות סופיות

en: system
he: מערכת

en: tar
he: זפת

en: test sound
he: בדיקת קול

en: this message has attachments
he: להודעה זו יש קבצים מצורפים

en: timezone map
he: מפת אזור הזמן

en: unknown agent type
he: סוג הסוכנות לא ידוע

en: unknown key type
he: סוג המפתח לא ידוע

en: update index
he: מפתח עניניים

en: update map
he: מפה מעודכנת

en: user preferences
he: עדיפות המשתמש

en: version
he: גרסה

en: video
he: וידאו

en: view all checked
he: לראות את כל הבדוקים

en: view history
he: הצג היסטוריה

en: view larger
he: תצוגה גדולה יותר

en: view messages
he: הצג הודעות

en: view more recipients
he: הצג נמענים נוספים

en: view this addressbook
he: לראות את ספר הכתובות הזה

en: voice
he: קול

en: was read on:
he: נקראה ב:

en: webdisk
he:  דיסק אינטרנט

en: webmail
he: דואר אתר אינטרנט

en: weekview
he: מצגת השבועה

en: work
he: עבודה

en: work address
he: כתובת עבודה

en: write mail to all group members
he: לכתוב מכתב לכל חברי הקבוצה

en: year
he: שנה

en: yearview
he: מצגת השנה

en: yyyy-mm-dd
he: שנה-חודש-יום

en: yyyy.mm.dd
he: שנה.חודש.יום

en: yyyy/mm/dd
he: שנה/חודש/יום

en: zip
he: כיווץ

en: zip/postcode
he: כיווץ/מקוד
