OpenWebMail - en to cs_CZ translation catalogue (1799 entries)

en: # Message forwarded as attachment
cs_CZ: # Zpráva přeposlána jako příloha

en: %d Byte | %d Bytes
cs_CZ[0]: %d Byte
cs_CZ[1]: %d Byty
cs_CZ[2]: %d Bytu

en: %d Directory | %d Directories
cs_CZ[0]: %d Složka
cs_CZ[1]: %d Složky
cs_CZ[2]: %d Složek

en: %d File | %d Files
cs_CZ[0]: %d Soubor
cs_CZ[1]: %d Soubory
cs_CZ[2]: %d Souborů

en: %d address per page | %d addresses per page
cs_CZ[0]: %d adresa na stránku
cs_CZ[1]: %d adresy na stránku
cs_CZ[2]: %d adres na stránku

en: %d byte snipped ... | %d bytes snipped ...
cs_CZ[0]: %d byte odstřihnut ...
cs_CZ[1]: %d byty odstřihnuty ...
cs_CZ[2]: %d bytu odstřihnuto ...

en: %d character | %d characters
cs_CZ[0]: %d znak
cs_CZ[1]: %d znaky
cs_CZ[2]: %d znaků

en: %d day | %d days
cs_CZ[0]: %d den
cs_CZ[1]: %d dny
cs_CZ[2]: %d dnů

en: %d item could not be changed by chmod | %d items could not be changed by chmod
cs_CZ[0]: %d položka nemohla být zobrazena přes chmod
cs_CZ[1]: %d položky nemohly být zobrazeny přes chmod
cs_CZ[2]: %d položek nemohlo být zobrazeno přes chmod

en: %d match found | %d matches found
cs_CZ[0]: %d shoda nalezena
cs_CZ[1]: %d shody nalezeny
cs_CZ[2]: %d shod nalezeno

en: %d message | %d messages
cs_CZ[0]: %d zpráva
cs_CZ[1]: %d zprávy
cs_CZ[2]: %d zpráv

en: %d message per page | %d messages per page
cs_CZ[0]: %d zpráva na stránku
cs_CZ[1]: %d zprávy na stránku
cs_CZ[2]: %d zpráv na zpráv na stránku

en: %d minute | %d minutes
cs_CZ[0]: %d minuta
cs_CZ[1]: %d minuty
cs_CZ[2]: %d minut

en: %d pixel | %d pixels
cs_CZ[0]: %d pixel
cs_CZ[1]: %d pixely
cs_CZ[2]: %d pixelů

en: %d point | %d points
cs_CZ[0]: %d bod
cs_CZ[1]: %d body
cs_CZ[2]: %d bodů

en: %d second | %d seconds
cs_CZ[0]: %d sekunda
cs_CZ[1]: %d sekundy
cs_CZ[2]: %d sekund

en: %d unread | %d unread
cs_CZ[0]: %d nepřečteno
cs_CZ[1]: %d nepřečteny
cs_CZ[2]: %d nepřečteno

en: 'Please enter the desired permissions for selected items:
    ( ' + selectedstr() + ' )
    
    Permission examples:
    0755 for shared directories, 0644 for shared files
    0700 for private directories, 0600 for private files'
cs_CZ: 'Prosím přidělte požadované pravomoce k těmo položkám:
    ( ' + selectedstr() + ' )
    
    Ukázky pravomocí:
    0755 pro sdílené složky, 0644 pro sdílené soubory
    0700 pro privátní složky, 0600 pro privátní soubory'

en: 'Sorry, ' + selectedmonth + ' only has ' + daysinmonth + ' days in ' + formYear + '.
    Changing the day to ' + daysinmonth + '.'
cs_CZ: 'Je nám líto, ' + selectedmonth + ' má jen ' + daysinmonth + ' dní v roce ' + formYear + '.
    Měním den na ' + daysinmonth + '.'

en: (less than 0 for spam, more than 0 for ham)
cs_CZ: (méně než 0 pro spam, více než 0 pro šunku)

en: (letters, digits &amp; underline only)
cs_CZ: (Jen písmena, čísla &amp; podtržítka)

en: (no subject)
cs_CZ: (bez předmětu)

en: -- Stationery for Reply --
cs_CZ: -- Šablona pro odpověď --

en: -- User Defined --
cs_CZ: -- Definováno uživatelem --

en: -- add to personal dictionary --
cs_CZ: -- přidat do vlastního slovníku --

en: -- fix manually --
cs_CZ: -- opravit ručně --

en: -- read only --
cs_CZ: -- pouze ke čtení --

en: ------- End of Forwarded Message -------
cs_CZ: ------- Konec předané zprávy -------

en: ------- End of Original Message -------
cs_CZ: ------- Konec původní zprávy -------

en: ---------- Forwarded Message -----------
cs_CZ: ------- Předaná zpráva -------

en: ---------- Original Message -----------
cs_CZ: ---------- Původní zpráva -----------

en: --DELETE--
cs_CZ: --SMAZAT--

en: --FORWARD--
cs_CZ: --PŘEDAT--

en: --LEARN HAM--
cs_CZ: --NAUČ SE ŠUNKU--

en: --LEARN SPAM--
cs_CZ: --NAUČ SE SPAM--

en: --MARK AS READ--
cs_CZ: --Označit jako přečtené--

en: --MARK AS UNREAD--
cs_CZ: --Označit jako nepřečtené--

en: 1. Browse for the file you are importing:
cs_CZ: 1. Najděte soubor, který chcete importovat:

en: 1. Select the contacts that you want to download from the list above.
cs_CZ: 1. Vyberte kontakt, který chcete stáhnout ze seznamu nahoře.

en: 1000 messages per page
cs_CZ: 1000 zpráv na stránku

en: 12 hour
cs_CZ: 12 hodin

en: 1st
cs_CZ: 1.

en: 2. Choose the format of your import file (character set is optional):
cs_CZ: 2. Vyberte formát importovaného souboru (znaková sada není povinná):

en: 2. Select an export format:
cs_CZ: 2. Vyberte formát pro export:

en: 24 hour
cs_CZ: 24 hodin

en: 2nd
cs_CZ: 2.

en: 3. Choose a destination addressbook for the imported data:
cs_CZ: 3. Vyberte cílový adresář pro importované data:

en: 3rd
cs_CZ: 3.

en: 4th
cs_CZ: 4.

en: <label for="thisandnextdays">This day and next </label><input type="text" name="nextdays" size="2"> days
cs_CZ: <label for="thisandnextdays">Tento den a další </label><input type="text" name="nextdays" size="2"> dnů

en: <label for="thisandnextdays">This day and the next </label><input type="text" name="nextdays" size="2" value="<tmpl_var nextdays escape="html">"> days
cs_CZ: <label for="thisandnextdays">Tento den a další </label><input type="text" name="nextdays" size="2" value="<tmpl_var nextdays escape="html">"> dny

en: <tmpl_var availableattspace escape="html"> KB Available
cs_CZ: <tmpl_var availableattspace escape="html"> KB k dispozici

en: <tmpl_var availablefreespace escape="html"> KB Available
cs_CZ: <tmpl_var availablefreespace escape="html"> KB k dispozici

en: <tmpl_var programname escape="html"> Error
cs_CZ: <tmpl_var programname escape="html"> Chyba

en: A %var% style configuration variable is too recursive:
cs_CZ: %var% styl konfigurace je příliš rekursivní:

en: A contact contains a property with illegal characters in the property group:
cs_CZ: Kontakt obsahuje vlastnost s nepovolené znaky v oblasti vlastností skupiny:

en: A contact contains a property with illegal characters in the property type:
cs_CZ: Kontakt obsahuje vlastnost s nepovolené znaky v oblasti vlastností:

en: A contact group name contains an invalid carriage return:
cs_CZ: Název kontaktní skupiny obsahuje neplatný carriage return:

en: A contact property type contains an invalid carriage return:
cs_CZ: Typ vlastnosti kontaktu obsahuje neplatný carriage return:

en: A copy of the message has been saved to your drafts folder.
cs_CZ: Kopie zpráv byly uloženy do konceptů.

en: A file must be selected for import.
cs_CZ: K importu musí být vybrán soubor.

en: A popup window has been blocked.
    Please unblock popups and try again.
cs_CZ: Vyskakovací okno bylo zablokováno.
    Prosím povolte vyskakovací okna a zkuste to znova.

en: A valid xowmuid must be provided.
cs_CZ: Musí být dodán validní xowmuid.

en: ACTIVE SESSIONS
cs_CZ: AKTIVNÍ PŘIPOJENÍ

en: Abkhazian
cs_CZ: abchazština

en: About
cs_CZ: O aplikaci

en: Access Classification
cs_CZ: Klasifikace přístupu

en: Access denied: all modules are disabled.
cs_CZ: Přístup odepřen: všechny moduly byly vypnuty.

en: Access denied: the addressbook module is not enabled.
cs_CZ: Přístup odepřen: modul adresáře není povolen.

en: Access denied: the advanced search module is not enabled.
cs_CZ: Přístup odepřen: modul pokročilého hledání není povolen.

en: Access denied: the calendar module is not enabled.
cs_CZ: Přístup odepřen: modul kalendáře nebyl povolen.

en: Access denied: the operation is not allowed.
cs_CZ: Přístup odepřen: operace není povolena.

en: Access denied: the session id is not properly defined.
cs_CZ: Přístup odepřen: ID relace není definováno.

en: Access denied: the spam preferences module is not enabled.
cs_CZ: Přístup odepřen: modul na nastavení spamu není povolen.

en: Access denied: the webdisk module is not enabled.
cs_CZ: Přístup odepřen: modul pro webdisk není povolen.

en: Access denied: the webmail module is not enabled.
cs_CZ: Přístup odepřen: modul pro webmail není povolen.

en: Access denied: your request did not come from the same ip address that initiated this session.
cs_CZ: Přístup odepřen: požadavek nepříšel ze stejné IP adresy, která započala relaci.

en: Access denied: your request did not contain the proper session id cookie.
cs_CZ: Přístup odepřen: požadavek neobsahoval řádné ID relace v cookie.

en: Access to hidden files has been disabled.
cs_CZ: Přístup k skrytým souborům byl zakázán.

en: Access to mail folders has been disabled.
cs_CZ: Přástup k složkam zpráv byl zakázán.

en: Access to special unix file types has been disabled.
cs_CZ: Přístup ke speciálním unix souborům byl zakázán.

en: Access to symbolic links has been disabled.
cs_CZ: Přístup do symlinku byl zakázan.

en: Access to the log file is not allowed.
cs_CZ: Přístup do souboru s logy nebyl udělen.

en: Access to the sessions directory is not allowed.
cs_CZ: Přístup do složky relace nebyl udělen.

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Action Messages
cs_CZ: Zprávy o událsotech

en: Action has illegal characters.
cs_CZ: Akce obsahuje neplatné znaky

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Active Developers
cs_CZ: Aktivní vývojáři

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add Calendar Entry
cs_CZ: Přidat položku do kalendáře

en: Add Files to This Contact
cs_CZ: Přidat soubory ke kontaktu

en: Add New User Folder
cs_CZ: Přidat novou uživatelskou složku

en: Add attachment failed.<br>The attachment limit of <tmpl_var attachments_limit escape="js"> Kb was reached.
cs_CZ: Přidání přílohy selhalo.<br>Příloha překročila limiz <tmpl_var attachments_limit escape="js"> Kb.

en: Add from Webdisk
cs_CZ: Přidat z webdisku

en: Add/Modify
cs_CZ: Přidat/Upravit

en: Address Full
cs_CZ: Celá adresa

en: Address: City
cs_CZ: Adresa: Město

en: Address: Country
cs_CZ: Adresa: Země

en: Address: P.O. Box
cs_CZ: Adresa: P.O. Box

en: Address: State / Province
cs_CZ: Adresa: Kraj / Provincie

en: Address: Street
cs_CZ: Adresa: Ulice

en: Address: Suite / Apartment
cs_CZ: Adresa: Číslo bytu

en: Address: Zip / Postal Code
cs_CZ: Adresa: PSČ

en: Addressbook
cs_CZ: Adresář

en: Addressbook Name
cs_CZ: Jméno adresáře

en: Addressbook Options
cs_CZ: Nastavení adresáře

en: Addressbook already exists:
cs_CZ: Adresář již exituje

en: Addressbook button position:
cs_CZ: Pozice tlačítka adresáře

en: Addressbook default filter:
cs_CZ: Primární filtr adresáře

en: Addressbook: <tmpl_var abookfolder_label escape="html">
cs_CZ: Adresář: <tmpl_var abookfolder_label escape="html">

en: Addressbook: All Addressbooks
cs_CZ: Adresář: Všechny adresáře

en: Addressbook: Global Addressbook
cs_CZ: Adresář: Hlavní adresář

en: Addressbook: Global LDAP Addressbook
cs_CZ: Adresář: Hlavní LDAP adresář

en: Addresses
cs_CZ: Adresy

en: Addresses displayed per page:
cs_CZ: Počet adresářu zobrazených na stránku:

en: Advanced Search
cs_CZ: Pokročilé vyhledávání

en: Afar
cs_CZ: afarština

en: Afghanistan
cs_CZ: Afghanistán

en: Afrikaans
cs_CZ: afrikánština

en: After addressbook entries
cs_CZ: Po-adresářní informace

en: After mail edit area
cs_CZ: Po-zprávová oblast na úpravy

en: Agents
cs_CZ: Agenti

en: Akan
cs_CZ: akanština

en: Aland Islands
cs_CZ: Alandy

en: Alaska-Hawaii Standard
cs_CZ: Alaska-Hawaiský Standardy

en: Albania
cs_CZ: Albánie

en: Albanian
cs_CZ: albánština

en: Algeria
cs_CZ: Alžír

en: All
cs_CZ: vše

en: All Addressbooks
cs_CZ: Všechny adresáře

en: All Day
cs_CZ: Všechny dny

en: All Members
cs_CZ: Všichni uživatelé

en: All addressbooks are read-only.
cs_CZ: Všechny adresáře jsou jen ke čtení

en: All addressbooks are readonly, create a new one?
cs_CZ: Všechny adresáře jsou jen ke čtení, chcete vytvořit nový?

en: All addressbooks are readonly, please create a new one
cs_CZ: Všechny adresáře jsou jen ke čtení, prosim vytvořte nový

en: All changes to this agent will be lost, continue?
cs_CZ: Všechny změny pro tohoto agenta budou ztraceny, chcete pokračovat?

en: All checked selections have been cleared.
cs_CZ: Všechny označené položky byly odznačeny.

en: All data must be saved before viewing or creating an agent card. Save and continue?
cs_CZ: Všechna data karty agenta musí být před zobrazení uložena. Uložit a pokračovat?

en: All headers
cs_CZ: Všechny hlavičky

en: All new messages in Inbox
cs_CZ: Všechny nové zprávy v poště

en: American Samoa
cs_CZ: Americká Samoa

en: Amharic
cs_CZ: amharština

en: An agent upload may only contain one contact.
cs_CZ: Upload agentra může obsahovat jen jeden kontakt.

en: An import destination must be chosen.
cs_CZ: Musí být zvolena cílova destinace pro import.

en: An import format must be chosen.
cs_CZ: Musí být vybrán format importu.

en: An unknown error has occured.
cs_CZ: Nastala neočekáváná chyba.

en: Antarctica
cs_CZ: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
cs_CZ: Antigua a Barbuda

en: Antilles
cs_CZ: Antily

en: April
cs_CZ: Duben

en: Arabic
cs_CZ: Arabsky

en: Aragonese
cs_CZ: aragonská španělština

en: Archive contents:
cs_CZ: Obsah archívu:

en: Archive name:
cs_CZ: Název archívu:

en: Are you sure you want to clear all checked boxes?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete odznačit všechny označené boxy?

en: Are you sure you want to copy selected contacts?
cs_CZ: Chcete zkopírovat označené kontakty?

en: Are you sure you want to copy the selected message(s)?
cs_CZ: Chcete zkopírovat označenou zprávu(y)?

en: Are you sure you want to copy this message?
cs_CZ: Chcete zkopírovat tuto zprávu?

en: Are you sure you want to delete selected contacts?
cs_CZ: Chcete smazat označené kontakty?

en: Are you sure you want to delete this folder and all its contents?
cs_CZ: Chcete smazat tuto složku i s obsahem?

en: Are you sure you want to delete this item?
cs_CZ: Chcete smazat tuto položku?

en: Are you sure you want to move selected contacts?
cs_CZ: Chcete přesunout označené kontakty?

en: Are you sure you want to move the selected message(s)?
cs_CZ: Chcete přesunout označené zprávy?

en: Are you sure you want to move this message?
cs_CZ: Chcete přesunout tuto zprávu?

en: Armenia
cs_CZ: Arménie

en: Armenian
cs_CZ: arménština

en: Ask to confirm
cs_CZ: Zeptat se

en: Assamese
cs_CZ: ásámština

en: At beginning
cs_CZ: Na začátku

en: At bottom
cs_CZ: Dole

en: At end
cs_CZ: Na konci

en: At least one name attribute of a contact must be defined.
cs_CZ: Musí být zadán aspoň jeden atribut jména.

en: At top
cs_CZ: Navrchu

en: Atlantic Daylight
cs_CZ: Atlantický bílý den

en: Atlantic Standard
cs_CZ: Atlantický standard

en: Attachment
cs_CZ: Příloha

en: Attachment Filename
cs_CZ: Jméno přílohy

en: Attachment Limit Reached
cs_CZ: Přílohový limit dosažen

en: Attachment Space Available: <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb
cs_CZ: Volné místo pro přílohu:  <tmpl_var attspaceavailable_kb escape="html"> Kb

en: Attachment file can no longer be found:
cs_CZ: Příložený soubor nemůže být nalezen:

en: Attachment not found.
cs_CZ: Příloha nenalezena.

en: Attachment:
cs_CZ: Příloha:

en: Attention <tmpl_var useremail escape="html">,<br><br>You have been idle for a long time. If no more action is taken this session will end in 60 seconds.
cs_CZ: Výstraha <tmpl_var useremail escape="html">,<br><br>Byl jste neaktivní dlouhou dobu. Pokud neprovedete žádnou akci budete do 60 sekund odhlášeni.

en: August
cs_CZ: Srpen

en: Australia
cs_CZ: Austrálie

en: Australia Central Standard
cs_CZ: Australský centralní Standard

en: Australia Eastern Standard
cs_CZ: Australský východní Standard

en: Australia Eastern Summer
cs_CZ: Australské východní léto

en: Austria
cs_CZ: Rakousko

en: Auto Reply Text (500 characters or less)
cs_CZ: Automatický odpověď (500 znaků a méně)

en: Auto Reply:
cs_CZ: Automatická odpověď:

en: Auto Selected
cs_CZ: Automatický označen

en: Auto fetch POP3 at login:
cs_CZ: Automaticky načíst POP3 při prihlášení:

en: Auto-refresh message listing:
cs_CZ: Automatické obnovování zpráv:

en: Auto<br>Login
cs_CZ: Automatické<br>přihlášení

en: Automatic CC:
cs_CZ: Automatické CC:

en: Avaric
cs_CZ: avarština

en: Avestan
cs_CZ: avestština

en: Aymara
cs_CZ: ajmarština

en: Azerbaijan
cs_CZ: Ázerbájdžán

en: Azerbaijani
cs_CZ: azerbajdžánština

en: Azores, South Sandwich Islands
cs_CZ: Azory a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Back to User Preferences
cs_CZ: Zpět do předvoleb uživatele

en: Background image repeated:
cs_CZ: Opakovat obrázek na pozadí:

en: Background image:
cs_CZ: Obrázek na pozadí:

en: Backup file must be specified.
cs_CZ: Zálohový soubor musí být specifikován.

en: Backup outgoing message to SENT folder:
cs_CZ: Zálohovat odchozí zprávy do složky odeslaných:

en: Backup sent message
cs_CZ: Zálohovat odeslané zprávy

en: Backup to current folder (if not Inbox/Draft):
cs_CZ: Zálohovat současnou složku (ne příchozí poštu/koncepty)

en: Baghdad, Moscow, Nairobi
cs_CZ: Bagdád, Moskva, Nairobi

en: Bahamas
cs_CZ: Bahamy

en: Bambara
cs_CZ: bambarština

en: Bangladesh
cs_CZ: Bangladéš

en: Bashkir
cs_CZ: baskirština

en: Basque
cs_CZ: baskičtina

en: Bcc
cs_CZ: Slepá kopie

en: Bcc:
cs_CZ: Slepá kopie:

en: Before addressbook entries
cs_CZ: Předadresářní záznamy

en: Before mail edit area
cs_CZ: Předzprávová upravitelná oblast

en: Belarus
cs_CZ: Bělorusko

en: Belarusian
cs_CZ: Bělorusky

en: Belgium
cs_CZ: Belgie

en: Bengali
cs_CZ: bengálština

en: Bermuda
cs_CZ: Bermudy

en: Bihari
cs_CZ: bihárština

en: Birthday
cs_CZ: Narozeniny

en: Birthday: Day
cs_CZ: Narozeniny: Den

en: Birthday: Month
cs_CZ: Narozeniny: Měsíc

en: Birthday: Year
cs_CZ: Narozeniny: Rok

en: Bislama
cs_CZ: bislámština

en: Blacklist Email Address
cs_CZ: Blokovat emailovou adresu

en: Block images inside messages:
cs_CZ: Blokovat obrázky uvnitř zpráv:

en: Bolivia
cs_CZ: Bolívie

en: Bosnia and Herzegovina
cs_CZ: Bosna a Hercegovina

en: Bosnian
cs_CZ: bosenština

en: Both before and after addressbook entries
cs_CZ: Předadresářní a poadresářní záznamy

en: Both before and after mail edit area
cs_CZ: Předzprávová a pozprávová upravitelná oblast

en: Both latitude and longitude must be defined.
cs_CZ: Musí být uvedeny oba údaje, jak zeměpisná délka, tak i šířka.

en: Bouvet Island
cs_CZ: Bouvetův ostrov

en: Brazil
cs_CZ: Brazílie

en: Breton
cs_CZ: bretonština

en: British Indian Ocean Territory
cs_CZ: Britské teritorium v Indickém oceánu

en: Browser javascript support level:
cs_CZ: Úroveň javascriptu prohlížeče:

en: Brunei Darussalam
cs_CZ: Brunej

en: Bulgaria
cs_CZ: Bulharsko

en: Bulgarian
cs_CZ: bulharština

en: Burmese
cs_CZ: barmština

en: CLIENT
cs_CZ: KLIENT

en: Calendar Options
cs_CZ: Možnosti kalendáře

en: Caller has illegal characters.
cs_CZ: Caller obsahuje neplatné znaky.

en: Cambodia
cs_CZ: Kambodža

en: Cameroon
cs_CZ: Kamerun

en: Canada
cs_CZ: Kanada

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cannot change to directory:
cs_CZ: Nelze změnit adresář:

en: Cannot close db:
cs_CZ: Nelze zavřít databázi:

en: Cannot close directory:
cs_CZ: Nelze zavřít adresář:

en: Cannot close file:
cs_CZ: Nelze zavřít soubor:

en: Cannot create directory:
cs_CZ: Nelze vytvořit adresář:

en: Cannot delete db:
cs_CZ: Nelze smazat databázi:

en: Cannot delete directory:
cs_CZ: Nelze smazat adresář:

en: Cannot delete file:
cs_CZ: Nelze smazat soubor

en: Cannot delete message ID from file:
cs_CZ: Nelze odstranit ID zprávy ze souboru:

en: Cannot edit a directory.
cs_CZ: Nelze upravit adresář

en: Cannot execute command:
cs_CZ: Nelze vykonat příkaz:

en: Cannot load vfile parser module:
cs_CZ: Nelze načíst modul vfiler parser:

en: Cannot lock file:
cs_CZ: Nelze zamknout soubor:

en: Cannot lock or open file:
cs_CZ: Nelze uzamknout nebo otevřít soubor:

en: Cannot make directory:
cs_CZ: Nelze vytvořit adresář:

en: Cannot open any of the following SMTP servers:
cs_CZ: Nelze otevřít nějaký z těchto SMTP serverů:

en: Cannot open db:
cs_CZ: Nelze otevřít databázi:

en: Cannot open directory:
cs_CZ: Nelze otevřít složku:

en: Cannot open file:
cs_CZ: Nelze otevřít soubor:

en: Cannot read calendar file:
cs_CZ: Nelze přečíst soubor kalendáře:

en: Cannot read directory:
cs_CZ: Nelze číst složku:

en: Cannot read file:
cs_CZ: Nelze číst soubor:

en: Cannot read pop3 book:
cs_CZ: Nelze číst pop3 book:

en: Cannot rename db:
cs_CZ: Nelze přejmenovat db:

en: Cannot rename directory:
cs_CZ: Nelze přejmenovat složku:

en: Cannot rename file:
cs_CZ: Nelze přejmenovat soubor:

en: Cannot seek in file:
cs_CZ: Nelze vyhledávat v souboru:

en: Cannot set current directory.
cs_CZ: Nelze nastavit aktuální složku.

en: Cannot unlock file:
cs_CZ: Nelze odemknout soubor:

en: Cannot update db:
cs_CZ: Nelze aktualizovat db:

en: Cannot update index db:
cs_CZ: Nelze aktualizovat index db:

en: Cannot update timestamp on file:
cs_CZ: Nelze aktualizovat časové razítko souboru:

en: Cannot write calendar file:
cs_CZ: Nelze zapsat soubor kalendáře:

en: Cannot write file:
cs_CZ: Nelze zapsat soubor:

en: Cape Verde
cs_CZ: Kapverdské ostrovy

en: Car
cs_CZ: Auto

en: Catalan
cs_CZ: katalánština

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Categorized Folders list:
cs_CZ: Seskupený seznam složek

en: Category-Folder Separator
cs_CZ: Oddělovač seskupení složek

en: Cayman Islands
cs_CZ: Kajmanské ostrovy

en: Cell
cs_CZ: Pole

en: Central African Republic
cs_CZ: Středoafrická republika

en: Central European
cs_CZ: Středoevropský

en: Central Standard
cs_CZ: Centrální standard

en: Chad
cs_CZ: Čad

en: Chamorro
cs_CZ: čamoro

en: Change Password
cs_CZ: Změnit heslo

en: Character Set
cs_CZ: Znaková sada

en: Character Set:
cs_CZ: Znaková sada:

en: Charset for composing:
cs_CZ: Znaková sada pro psaní

en: Charset for outgoing message:
cs_CZ: Znaková sada pro odchozí zprávy:

en: Charset:
cs_CZ: Znaková sada:

en: Chechen
cs_CZ: čečenština

en: Chichewa
cs_CZ: čičeva; čeva; ňandžština

en: China
cs_CZ: Čína

en: China Coast
cs_CZ: Čínská lidová republika

en: Chinese
cs_CZ: čínština

en: Christmas Island
cs_CZ: Vánoční ostrov

en: Chuvash
cs_CZ: čuvaština

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Click here to rebuild this message.
cs_CZ: Klikněte zde pro obnovení této zprávy.

en: Client Address
cs_CZ: Adresa klienta

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Cocos (Keeling) Islands
cs_CZ: Kokosové ostrovy

en: Colombia
cs_CZ: Kolumbie

en: Columns
cs_CZ: Sloupce

en: Comoros
cs_CZ: Komory

en: Company Logo (jpg,gif,png)
cs_CZ: Firemní logo (jpg,gif,png)

en: Company Name
cs_CZ: Jméno společnosti

en: Compose Message
cs_CZ: Napsat zprávu

en: Compose New Stationery
cs_CZ: Vytvořit novou šablonu

en: Confirm New Password:
cs_CZ: Potvrdit nové heslo

en: Confirm Reading
cs_CZ: Potvrdit přečtení

en: Confirm before directory/file compress:
cs_CZ: Potvrďte před kompresí složky/souboru:

en: Confirm before directory/file deletion:
cs_CZ: Potvrďte před smazáním složky/souboru:

en: Confirm before directory/file move/copy:
cs_CZ: Potvrďte přesun/kopírování složky/souboru:

en: Confirm before message move/copy:
cs_CZ: Potvrďte přesun/kopírování zprávy:

en: Congo
cs_CZ: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
cs_CZ: Konžská demokratická republika

en: Contact Creator Program
cs_CZ: Kontaktovat tvůrce programu

en: Contact Photo (jpg,gif,png)
cs_CZ: Fotografie kontaktu (jpg,git,png)

en: Contact Source URL
cs_CZ: Kontaktovat zdrojové URL

en: Contact Source URL Description
cs_CZ: Kontaktovat zdrojový popis URL

en: Contact name must be defined.
cs_CZ: Jméno kontaktu musí byt vyplněno.

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Control bar position in read interface:
cs_CZ: Pozice ovládacího panelu v rozhraní čtení:

en: Controlbar position in messages list:
cs_CZ: Pozice ovládacího panelu v seznamu zpráv:

en: Converted
cs_CZ: Zkonvertováno

en: Cook Islands
cs_CZ: Cookovy ostrovy

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy the selected item(s)?
cs_CZ: Kopírovat označenou položku(y)?

en: Cornish
cs_CZ: kornština

en: Corsican
cs_CZ: korsičtina

en: Costa Rica
cs_CZ: Kostarika

en: Cote D'Ivoire
cs_CZ: Pobřeží slonoviny

en: Count
cs_CZ: Počet

en: Create GZ
cs_CZ: Vytvořit GZ

en: Create TGZ
cs_CZ: Vytvořit TGZ

en: Create ZIP
cs_CZ: vytvořit ZIP

en: Creator Program
cs_CZ: Tvůrce programu

en: Cree
cs_CZ: krí

en: Croatia
cs_CZ: Chorvatsko

en: Croatian
cs_CZ: chorvatština

en: Cuba
cs_CZ: Kuba

en: Current Blacklist
cs_CZ: Současný blacklist

en: Current Folder:
cs_CZ: Aktualní složka:

en: Current Rules
cs_CZ: Aktualní pravidla

en: Current Whitelist
cs_CZ: Současný whitelist

en: Currently Checked Addresses
cs_CZ: Aktuálně zkontrolované adresy

en: Currently Checked Addresses List
cs_CZ: Aktuálně zkontrolované seznamy adres

en: Custom Name
cs_CZ: Vlastní jméno

en: Custom Properties
cs_CZ: Vlastní parametry

en: Custom Values
cs_CZ: Vlastní hodnoty

en: Cyprus
cs_CZ: Kypr

en: Czech
cs_CZ: čeština

en: Czech Republic
cs_CZ: Česká republika

en: Danish
cs_CZ: dánština

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date (Newest first)
cs_CZ: Datum (Od nejnovějšího)

en: Date (Oldest first)
cs_CZ: Datum (Od nejstaršího)

en: Date format:
cs_CZ: Formát data:

en: Date:
cs_CZ: Datum:

en: Day View
cs_CZ: Denní zobrazení

en: Day view
cs_CZ: Denní zobrazení

en: Daylight Saving Time:
cs_CZ: Denní ukládací čas:

en: Days
cs_CZ: Dny

en: Dayview <tmpl_var current_monthname> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>
cs_CZ: Denní zobrazení <tmpl_var current_monthname> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>
cs_CZ: Denní zobrazení <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var day> <tmpl_var year>
cs_CZ: Denní zobrazení <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var day> <tmpl_var year>

en: Dayview <tmpl_var monthname> <tmpl_var day> <tmpl_var current_year>
cs_CZ: Denní zobrazení <tmpl_var monthname> <tmpl_var day> <tmpl_var current_year>

en: Dayview <tmpl_var nextday_dayname escape="html"> <tmpl_var nextday_monthname escape="html"> <tmpl_var nextday_day> <tmpl_var nextday_year>
cs_CZ: Denní zobrazení <tmpl_var nextday_dayname escape="html"> <tmpl_var nextday_monthname escape="html"> <tmpl_var nextday_day> <tmpl_var nextday_year>

en: Dayview <tmpl_var prevday_dayname escape="html"> <tmpl_var prevday_monthname escape="html"> <tmpl_var prevday_day> <tmpl_var prevday_year>
cs_CZ: Denní zobrazení <tmpl_var prevday_dayname escape="html"> <tmpl_var prevday_monthname escape="html"> <tmpl_var prevday_day> <tmpl_var prevday_year>

en: Dayview <tmpl_var weekday_monthname> <tmpl_var weekday_day> <tmpl_var weekday_year>
cs_CZ: Denní zobrazení <tmpl_var weekday_monthname> <tmpl_var weekday_day> <tmpl_var weekday_year>

en: December
cs_CZ: Prosinec

en: Default Folders
cs_CZ: Hlavní složky

en: Default addressbook sort order:
cs_CZ: Seřazení adresářů:

en: Default calendar view:
cs_CZ: Výchozí zobrazení kalendáře:

en: Default charset for file system:
cs_CZ: Výchozí znaková sada pro systémové složky:

en: Default destination folder:
cs_CZ: Výchozí složka cíle:

en: Default header display:
cs_CZ: Výchozí zobrazení hlavičky:

en: Default search:
cs_CZ: Výchozí vyhledávání:

en: Default sort:
cs_CZ: Výchozí seřazení:

en: Defining The Import Fields
cs_CZ: Definuje položky importu

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete <tmpl_var filename escape="js">?
cs_CZ: Smazat <tmpl_var filename escape="js">?

en: Delete at logout
cs_CZ: Smazat po odhlášení

en: Delete remote mail
cs_CZ: Smazat vzdálenou zprávu

en: Delete the selected item(s)?
cs_CZ: Smazat oznečené položky?

en: Delete this folder and all its contents?
cs_CZ: smazat složku a všechen její obsah?

en: Delivered:
cs_CZ: Doručeno:

en: Denmark
cs_CZ: Dánsko

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description:
cs_CZ: Popis:

en: Destination
cs_CZ: Cíl

en: Destination:
cs_CZ: Cíl:

en: Dictionary Word
cs_CZ: Slovník Wordu

en: Dictionary for spellcheck:
cs_CZ: Slovník pro kontrolu:

en: Directory already exists:
cs_CZ: Složka již existuje:

en: Directory created:
cs_CZ: Složka vytvořena:

en: Disable all embedded links
cs_CZ: Zakázat všechny vložené odkazy

en: Disable embed/object/applet tags inside messages:
cs_CZ: Zakázat embed/object/applet tagy uvnitř zpráv:

en: Disable embedded CGI links only
cs_CZ: Zakázat jen embedované CGI odkazy

en: Disable embedded links inside messages:
cs_CZ: Zakázat emedované odkazy uvnitř zpráv:

en: Disable javascript inside messages:
cs_CZ: Zakázat javascripty uvnitř zpráv:

en: Disabled
cs_CZ: Zakázaný

en: Disallowed POP3 server:
cs_CZ: Zakázaný POP3 server:

en: Display Preference
cs_CZ: Zobrazit nastavení

en: Display mini search icon
cs_CZ: Zobrazovat malou ikonku vyhledávání

en: Display only one line per contact:
cs_CZ: Zobrazit jen jednu řádku na kontakt:

en: Divehi
cs_CZ: divehi; maledivština

en: Division Structure
cs_CZ: Struktura divize

en: Djibouti
cs_CZ: Džibutsko

en: Do not check any messages for spam
cs_CZ: Nekontrolovat zprávy pro spam

en: Do not check any messages for viruses
cs_CZ: Nekontrolovat zprávy pro viry

en: Do not check for repeated messages
cs_CZ: Nekontrolovat opakující se zprávy

en: Do not disable any embedded links
cs_CZ: Nezakazo

en: Do not show original message in reply
cs_CZ: Nezobrazovat původní zprávu v odpovědi

en: Domain:
cs_CZ: Doména:

en: Dominica
cs_CZ: Dominika

en: Dominican Republic
cs_CZ: Dominikánská republika

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Draft
cs_CZ: Koncept

en: Draft <tmpl_var subject escape="js"> has been saved successfully
cs_CZ: Koncept tmpl_var subject escape="js"> byl úspěšně uložen

en: Draft Saved
cs_CZ: Koncept uložen

en: Dutch
cs_CZ: nizozemština; vlámština

en: ERROR
cs_CZ: CHYBA

en: Eastern European
cs_CZ: Východoevropský

en: Eastern Standard
cs_CZ: Standardní evropský

en: Ecuador
cs_CZ: Ekvádor

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Calendar Entry
cs_CZ: Upravit záznam v kalendáři

en: Edit Contact
cs_CZ: Upravit kontakt

en: Edit Failed
cs_CZ: Úprava selhala

en: Edit File
cs_CZ: Upravit soubor

en: Edit Folders
cs_CZ: Upravit složku

en: Edit Group
cs_CZ: Upravit skupinu

en: Edit Mail Filters
cs_CZ: Upravit filtr zpráv

en: Edit POP3 Book
cs_CZ: Upravit POP3 Book

en: Edit Personal Dictionary
cs_CZ: Upravit osobní slovín

en: Edit Personal Email Addresses
cs_CZ: Upravit osobní emailové adresy

en: Edit Spamassassin Blacklist
cs_CZ: Upravit blacklist Spamassassina

en: Edit Spamassassin Rules
cs_CZ: Upravit pravidla Spamassassina

en: Edit Spamassassin Whitelist
cs_CZ: Upravit whitelist Spamassassina

en: Edit Stationery
cs_CZ: Upravit šablonu

en: Editing is disabled because the webdisk is read-only
cs_CZ: Upravování je zakázano, webdisk je v režimu pro čtení

en: El Salvador
cs_CZ: Salvádor

en: Email Address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Email Address (click to edit)
cs_CZ: Emailová adresa (kliněte pro úpravu)

en: Email Addresses
cs_CZ: Emailové adresy

en: Email Program
cs_CZ: Emailový program

en: Empty Spam folder (%d message)? | Empty Spam folder (%d messages)?
cs_CZ[0]: Vyprázdnit složku spamů (%d zpráva)
cs_CZ[1]: Vyprázdnit složku spamů (%d zprávy)
cs_CZ[2]: Vyprázdnit složku spamů (%d zpráv)

en: Empty Trash folder (%d message)? | Empty Trash folder (%d messages)?
cs_CZ[0]: Vysypat koš (%d zpráva)?
cs_CZ[1]: Vysypat koš (%d zprávy)?
cs_CZ[2]: Vysypat koš (%d zpráv)?

en: Empty Virus folder (%d message)? | Empty Virus folder (%d messages)?
cs_CZ[0]: Vysypat složku virů (%d zpáva)?
cs_CZ[1]: Vysypat složku virů (%d zpávy)?
cs_CZ[2]: Vysypat složku virů (%d zpáv)?

en: Empty groups are not allowed. Please add members to this group.
cs_CZ: Prázdné skupiny nejsou povoleny, prosím přidejte uživatelé do této skupiny.

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Encoding:
cs_CZ: Kódování:

en: End Date:
cs_CZ: Konečný datum:

en: End hour:
cs_CZ: Konečná hodina:

en: End time
cs_CZ: Konečný čas

en: End time:
cs_CZ: Konečný čas:

en: English
cs_CZ: angličtina

en: Entries
cs_CZ: Příspěvky

en: Equatorial Guinea
cs_CZ: Rovníková Guinea

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error executing command:
cs_CZ: Chyba při plnění příkaz:

en: Error opening message:
cs_CZ: Chybová hláška při otevření:

en: Error: reply receipt message ID seems to be gone:
cs_CZ: Chyba: ztratilo se ID zprávy příjemce odpovědi:

en: Esperanto
cs_CZ: esperanto

en: Estonia
cs_CZ: Estonsko

en: Estonian
cs_CZ: estonština

en: Ethiopia
cs_CZ: Etiopie

en: Event
cs_CZ: Událost

en: Event Color:
cs_CZ: Barva události:

en: Event Link:
cs_CZ: Odkaz události:

en: Event reminder check days:
cs_CZ: Počet dní připomínky události:

en: Event reminder:
cs_CZ: Připomínka na událost:

en: Every ' + wDay[wDayNumber] + ' this month
cs_CZ: Každý ' + wDay[wDayNumber] + ' tohoto měsíce.

en: Every <tmpl_var weekday escape="html"> this month
cs_CZ: Každý <tmpl_var weekday escape="html"> tohoto měsíce.

en: Every even month this year
cs_CZ: Každý sudý měsíc tohoto roku

en: Every month this year
cs_CZ: Každý měsíc

en: Every odd month this year
cs_CZ: Každý lichý měsíc tohoto roku

en: Every year
cs_CZ: Každý rok

en: Ewe
cs_CZ: eweština

en: Exclude
cs_CZ: Vyloučit

en: Exit
cs_CZ: Odejít

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Export Contacts from:
cs_CZ: Exportovat kontakty z:

en: External Unique ID
cs_CZ: Externí unikátní ID

en: Extract Archive
cs_CZ: Extrahovat archív

en: Extract archive file <tmpl_var filename escape="js">?
cs_CZ: Extrahovat soubor archívu <tmpl_var filename escape="js">?

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs_CZ: Fallandské ostrovy (Malvíny)

en: Faroe Islands
cs_CZ: Faerské ostrovy

en: Faroese
cs_CZ: faerština

en: February
cs_CZ: Únor

en: Field order:
cs_CZ: Seřazení polí:

en: Fiji
cs_CZ: Fidži

en: Fijian
cs_CZ: fidžijština

en: File already exists:
cs_CZ: Soubor již existuje:

en: File contents:
cs_CZ: Soubor obsahuje:

en: File created:
cs_CZ: Soubor byl vytvořen:

en: File does not exist:
cs_CZ: Soubor neexistuje:

en: File format is not supported:
cs_CZ: Formát souboru není podporován:

en: Filename
cs_CZ: Název souboru

en: Filename:
cs_CZ: Název souboru:

en: Filter String
cs_CZ: Řetězec filtru

en: Filter messages with bad email address formatting:
cs_CZ: Filtrovat zprávy se špatným formatováním emailtový adres:

en: Filter messages with faked From field:
cs_CZ: Filtrovat zprávy se zfalšovaným odesilatelem:

en: Filter messages with faked SMTP:
cs_CZ: Filtrovat zprávy s falešným SMTP:

en: Filter messages with faked exe content-type:
cs_CZ: Filtrovat zprávy s falešným exe obsahe:

en: Filtered:
cs_CZ: Filtrované:

en: Finland
cs_CZ: Finsko

en: Finnish
cs_CZ: finština

en: First
cs_CZ: První

en: First Email Address (A to Z)
cs_CZ: Prvně emailové adresy (AZ)

en: First Email Address (Z to A)
cs_CZ: Prvné emailové adresy (ZA)

en: First Name
cs_CZ: Křestní jméno

en: First Name (A to Z)
cs_CZ: Jméno (A-Z)

en: First Name (Z to A)
cs_CZ: Jméno (Z-A)

en: First Phone Number (ascending numeric)
cs_CZ: Prvné telefonní číslo (0-9)

en: First Phone Number (descending numeric)
cs_CZ: Prvně telefonní číslo (9-0)

en: Folder
cs_CZ: Složka

en: Folder Action
cs_CZ: Akce složky

en: Folder Size
cs_CZ: Velikost složky

en: Folder Totals:
cs_CZ: Celkem složek:

en: Folder already exists:
cs_CZ: Složka již existuje:

en: Folder name exceeds the %d character limit: | Folder name exceeds the %d character limit:
cs_CZ[0]: Název složky je o %d znaků delší než je povoleno:
cs_CZ[1]: Název složky je o %d znaků delší než je povoleno:
cs_CZ[2]: Název složky je o %d znaků delší než je povoleno:

en: Font size:
cs_CZ: Velikost písma:

en: Forever
cs_CZ: Navždy

en: Forward mail to:
cs_CZ: Přeposlat mail na:

en: France
cs_CZ: Francie

en: French
cs_CZ: francouzština

en: French Guiana
cs_CZ: Francouzská Guayana

en: French Polynesia
cs_CZ: Francouzská Polynésie

en: French Southern Territories
cs_CZ: Francouzská jižní teritoria

en: Friday
cs_CZ: Pátek

en: From
cs_CZ: Od

en: From:
cs_CZ: Od:

en: Fulah
cs_CZ: fulahština

en: Full Name
cs_CZ: Celé jméno

en: Full Name (A to Z)
cs_CZ: Celé jméno (A-Z)

en: Full Name (Z to A)
cs_CZ: Celé jméno (Z-A)

en: Full Name Pronunciation Sound (aif,wav)
cs_CZ: Celé jméno - výslovnost (aif,wav)

en: Gabon
cs_CZ: Gabun

en: Gaelic
cs_CZ: gaelština; skotská gaelština

en: Galician
cs_CZ: galicijština

en: Gambia
cs_CZ: Gambie

en: Ganda
cs_CZ: ganda

en: Geographic Position
cs_CZ: Geografická pozice

en: Georgia
cs_CZ: Gruzie

en: Georgian
cs_CZ: gruzínština

en: German
cs_CZ: němčina

en: Germany
cs_CZ: Německo

en: Global Addressbook
cs_CZ: Hlavní adresář

en: Global Addressbooks
cs_CZ: Hlavní adresáře

en: Global Filter Rules (read only)
cs_CZ: Globální pravidla filtru (jen ke čtení)

en: Global LDAP Addressbook
cs_CZ: Globalní LDAP adresář

en: Greece
cs_CZ: Řecko

en: Greek
cs_CZ: řečtina, moderní (1453-)

en: Greenland
cs_CZ: Grónsko

en: Greenwich Mean
cs_CZ: Greenwichský průměr

en: Group Information
cs_CZ: Informace o skupině

en: Group Name
cs_CZ: Jméno skupiny

en: Group Name Pronunciation Sound (aif,wav)
cs_CZ: Jméno skupiny - výslovnost (aif,wav)

en: Guarani
cs_CZ: guaranština

en: Gujarati
cs_CZ: gudžarátština

en: Guyana
cs_CZ: Guayana

en: Gzip the selected item(s)?
cs_CZ: Vytvořit Gzip z označených položek?

en: HTML and Text
cs_CZ: HTML a Text

en: HTTP compression can reduce the use of network bandwidth between your computer and the webmail server, but there are some compatibility issues:
    
    1. some proxy servers only support HTTP compression via HTTP 1.1. You may need to manually enable HTTP 1.1 support in the proxy settings of your browser
    
    2. some proxy servers do not support HTTP compression at all. You may have to list the webmail server as directly connected in the proxy configuration of your browser.
    
    3. some browsers have problems when using HTTP compression with SSL.
    
    4. some browsers claim to support HTTP compression but actually do not.
    
    If you encounter problems please login again with this option unchecked.
cs_CZ: HTTP komprese může zredukovat využití sítě mezi PC a webmailem, ale mohou nastat komplikace s kompatibilitou:
    
    1. některé proxy servery podporují jen HTTP kompresi přes HTTP 1.1. Je možné, že budete muset manuálně povolit HTTP 1.1 podporu v proxy nastavení Vašeho prohlížeče
    
    2. některé proxy servery nepodporují kompletně HTTP kompresi. Budete muset přesně nastavit webmail server ve Vaší proxy konfiguraci v prohlížeči.
    
    3. některé prohlížeče mají problém s používáním HTTP komprese při použití SSL.
    
    4. některé prohližeče tvrdí, že podporuji HTTP kompresi, ale nepodporují ji.

en: HTTP<br>Compression
cs_CZ: HTTP<br>Komprese

en: Haitian
cs_CZ: haitská kreolština

en: Hausa
cs_CZ: hauština

en: Header
cs_CZ: Hlavička

en: Header:
cs_CZ: Hlavička:

en: Heard Island and McDonald Islands
cs_CZ: Heardův a McDonaldovy ostrovy

en: Hebrew
cs_CZ: hebrejština

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Help?
cs_CZ: Pomoc?

en: Herero
cs_CZ: herero

en: Hide folder internal data:
cs_CZ: Skrýt interní data složky:

en: Hindi
cs_CZ: hindština

en: Hiri Motu
cs_CZ: hiri motu

en: Holiday definition:
cs_CZ: Prázdninová definice:

en: Home
cs_CZ: Domů

en: Hour format:
cs_CZ: Formát hodin:

en: Hungarian
cs_CZ: maďarština

en: Hungary
cs_CZ: Maďarsko

en: Iceland
cs_CZ: Island

en: Icelandic
cs_CZ: islandština

en: Icon set:
cs_CZ: Set ikonek:

en: Ido
cs_CZ: ido

en: Igbo
cs_CZ: igbo

en: Illegal character set for import
cs_CZ: Neplatný znak pro import

en: Illegal characters in folder name:
cs_CZ: Neplatný znak v názvu složky:

en: Illegal characters in forward email address.
cs_CZ: Neplatné znaky v emailové adrese přeposlání

en: Illegal characters in session id:
cs_CZ: Neplatné znkay v ID relace:

en: Illegal event idate format:
cs_CZ: Neplatný formát data události

en: Illegal operation:
cs_CZ: Neplatná operace:

en: Illegal serial for import
cs_CZ: Neplatná řada importu

en: Illegal value for chmod operation:
cs_CZ: Neplatná hodnota pro operace chmodu:

en: Import Contacts
cs_CZ: Importovat kontakty

en: Import Contacts :: Field Selection
cs_CZ: Importovat kontakty :: Vybrané pole

en: Import Data Sample 1
cs_CZ: Importovat ukázková data 1

en: Import Data Sample 2
cs_CZ: Importovat ukázková data 2

en: Import Data Sample 3
cs_CZ: Importovat ukázková data 3

en: Import Overview
cs_CZ: Přehled importu

en: Import address <tmpl_var fromaddress escape="js">?
cs_CZ: Importovat adresu <tmpl_var fromaddress escape="js">?

en: Import file has no auto assigned serial number.
cs_CZ: Importovaný sobour nemá přiděleno seriové číslo.

en: Import the first column of sample data shown above?
cs_CZ: Importovat první sloupec ukázkových dat zobrazených nahoře?

en: Import to new addressbook...
cs_CZ: Importovat do nového adresáře...

en: Inbox
cs_CZ: Přijaté zprávy

en: Inbox: %d unread message | Inbox: %d unread messages
cs_CZ[0]: Přijaté zprávy: %d nepřečtená
cs_CZ[1]: Přijaté zprávy: %d nepřečteny
cs_CZ[2]: Přijaté zprávy: %d nepřečteno

en: Inc/Exc
cs_CZ: Zahr/Vyl

en: Include
cs_CZ: Zahrnout

en: Incoming Messages
cs_CZ: Příchozí zprávy

en: India
cs_CZ: Indie

en: Indonesia
cs_CZ: Indonésie

en: Indonesian
cs_CZ: indonéština

en: Interlingue
cs_CZ: interlingue; occidental

en: International Date Line West
cs_CZ: International Date Line East

en: Inuktitut
cs_CZ: inuktitut

en: Inupiaq
cs_CZ: inupiak

en: Invalid Login
cs_CZ: Neplatné přihlášení

en: Invalid contact contains more than one value for property:
cs_CZ: Neplatný kontakt, obsahuje více než jednu hodnotu na vlastnost:

en: Invalid datatype for import:
cs_CZ: Neplatný typ dat pro import:

en: Invalid export format:
cs_CZ: Neplatný formát exportu:

en: Invalid file format.
cs_CZ: Neplatný formát souboru.

en: Invalid import format:
cs_CZ: Neplatný formát importu:

en: Invalid latitude format.
cs_CZ: Neplatný formát zeměpisné šířky.

en: Invalid longitude format.
cs_CZ: Neplatný formát zeměpisné délky.

en: Invalid message operation:
cs_CZ: Neplatná oprace zprávy:

en: Invalid property name for import:
cs_CZ: Neplatný název vlastnosti pro import:

en: Invalid propertyname while parsing contact line:
cs_CZ: Neplatný název vlastnosti při parsování kontaktního řádku:

en: Invalid traverse direction:
cs_CZ: Neplatný směr posuvu:

en: Invalid vfile does not contain an equal number of begin and end blocks.
cs_CZ: Neplatný vfile, neobsahuje stejné číslo na začátku a konci bloku.

en: Invalid vfile does not contain any begin blocks.
cs_CZ: Neplatný vfile, neobsahuje počáteční blok.

en: Invalid vfile object begin and end property types mismatch.
cs_CZ: Neplatný vfile, počáteční vlastnosti souboru nesouhlasí.

en: Invalid vfile object does not have a defined version number.
cs_CZ: Neplatný vfile, neobsahuje definované číslo verze.

en: Iran
cs_CZ: Írán, islámská republika

en: Iraq
cs_CZ: Irák

en: Ireland
cs_CZ: Irsko

en: Irish
cs_CZ: irština

en: Isle Of Man
cs_CZ: Ostrov Man

en: Israel
cs_CZ: Izrael

en: It appears that this is your first time using <tmpl_var programname escape="html">, so we need to gather some information about you to better configure <tmpl_var programname escape="html"> to suit your needs. Please click continue to proceed to the <tmpl_var programname escape="html"> configuration screen.
cs_CZ: Zdá se, že tohle je poprvé, co používáte <tmpl_var programname escape="html">, takže potřebejeme posbírat trochu více informací, abychom mohli lépe nakonfigurovat <tmpl_var programname escape="html">, aby vyhovoval Vaším potřebám. Kliknutí přejdete k <tmpl_var programname escape="html"> konfigurační obrazovce.

en: Italian
cs_CZ: italština

en: Italy
cs_CZ: Itálie

en: Items
cs_CZ: Položky

en: Jamaica
cs_CZ: Jamajka

en: January
cs_CZ: Leden

en: Japan
cs_CZ: Japonsko

en: Japan Standard
cs_CZ: Japonský standard

en: Japanese
cs_CZ: japonština

en: Javanese
cs_CZ: jávština

en: Job Classification
cs_CZ: Pracovní klasifikace

en: Job Division / Department
cs_CZ: Pracovní divize / oddělení

en: Job Title
cs_CZ: Pracovní pozice

en: Jordan
cs_CZ: Jordánsko

en: July
cs_CZ: Červenec

en: June
cs_CZ: Červen

en: Kalaallisut
cs_CZ: kalmyčtina; grónština

en: Kannada
cs_CZ: kannadština

en: Kanuri
cs_CZ: kanuri

en: Karachi
cs_CZ: Karáčí

en: Kashmiri
cs_CZ: kašmírština

en: Kazakh
cs_CZ: kazaština

en: Kazakhstan
cs_CZ: Kazachstán

en: Keep local copy
cs_CZ: Uchovat místní kopii

en: Kenya
cs_CZ: Keňa

en: Khmer
cs_CZ: centrální khmerština

en: Kikuyu
cs_CZ: kukujština

en: Kinyarwanda
cs_CZ: rwandština

en: Kirghiz
cs_CZ: kyrgyzština

en: Komi
cs_CZ: komijština

en: Kongo
cs_CZ: konžština

en: Korea
cs_CZ: Korejská republika

en: Korea, Democratic People's Republic Of
cs_CZ: Korejská lidově demokratická republika

en: Korean
cs_CZ: korejština

en: Kuanyama
cs_CZ: kuaňamština

en: Kurdish
cs_CZ: kurdština

en: Kuwait
cs_CZ: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs_CZ: Kyrgyzstán

en: Language:
cs_CZ: Jazyk:

en: Lao
cs_CZ: laoština

en: Last
cs_CZ: Poslední

en: Last Modified
cs_CZ: Naposledy upraveno

en: Last Name
cs_CZ: Příjmení

en: Last Name (A to Z)
cs_CZ: Příjmení (A-Z)

en: Last Name (Z to A)
cs_CZ: Příjmení (Z-A)

en: Last Name Sort Override
cs_CZ: Přehlížet seřazení podle příjmení

en: Latin
cs_CZ: latina

en: Latitude
cs_CZ: Zeměpisná šířka

en: Latvia
cs_CZ: Lotyšsko

en: Latvian
cs_CZ: lotyština

en: Layout:
cs_CZ: Předloha:

en: Lebanon
cs_CZ: Libanon

en: Liberia
cs_CZ: Libérie

en: Libyan Arab Jamahiriya
cs_CZ: Libyjská arabská džamáhíríja

en: Liechtenstein
cs_CZ: Lichtenštejnsko

en: Limburgan
cs_CZ: limburština

en: Limit for repeated messages:
cs_CZ: Limit pro opakované zprávy:

en: Lingala
cs_CZ: lingalština

en: List <tmpl_var next_year escape="html">
cs_CZ: Zobrazit <tmpl_var next_year escape="html">

en: List <tmpl_var prev_year escape="html">
cs_CZ: Zobrazit <tmpl_var prev_year escape="html">

en: List <tmpl_var year>
cs_CZ: Zobrazit <tmpl_var year>

en: List Archive
cs_CZ: Zobrazit archív

en: List View
cs_CZ: Řádkové zobrazení

en: List view
cs_CZ: Řádkové zobrazení

en: Listview <tmpl_var year>
cs_CZ: Řádkové zobrazení <tmpl_var year>

en: Listview field order:
cs_CZ: Pořadí položek v řádkovém zobrazení:

en: Lithuania
cs_CZ: Litva

en: Lithuanian
cs_CZ: litevština

en: Loading ...
cs_CZ: Nahrává se...

en: Login
cs_CZ: Přihlásit

en: Login Again
cs_CZ: Přihlasit se znovu

en: Login again?
cs_CZ: Přihlásit se znovu?

en: Login failed: authentication system error.
cs_CZ: Přihlášení se nezdařilo: chyba v ověření.

en: Login failed: function not supported.
cs_CZ: Přihlášení se nezdařilo: fuknce není podporována.

en: Login failed: incorrect user name or password.
cs_CZ: Přihlášení se nezdařilo: neplatné uživatelské jméno nebo heslo.

en: Login failed: parameter format error.
cs_CZ: Přihlášení se nezdařilo: chyba formátu parametru.

en: Login failed: unknown error code:
cs_CZ: Přihlášení se nezdařilo: neznáma chybová hláška:

en: Logo could not be displayed
cs_CZ: Logo nemohlo být zobrazeno

en: Logout
cs_CZ: Odhlásit

en: Logout successful, thank you.
cs_CZ: Byl jste úspěšně odhlášen, děkujeme.

en: Longitude
cs_CZ: Zeměpisná délka

en: Luba-Katanga
cs_CZ: lubu-katanžština

en: Luxembourg
cs_CZ: Lucembursko

en: Luxembourgish
cs_CZ: lucemburština

en: Macedonia
cs_CZ: Makedonie, Republika

en: Macedonian
cs_CZ: makedonština

en: Madagascar
cs_CZ: Madagaskar

en: Make PDF
cs_CZ: Vytvořit PDF

en: Make Postscript
cs_CZ: Vytvořir dovětek

en: Make Thumbnail
cs_CZ: Vytvořit miniaturu

en: Make a pdf file from <tmpl_var filename escape="js">?
cs_CZ: Vytvořit PDF z <tmpl_var filename escape="js">?

en: Make a postscript file from <tmpl_var filename escape="js">?
cs_CZ: Vytvorit dovětek z <tmpl_var filename escape="js">?

en: Make thumbnails from the selected item(s)?
cs_CZ: Vytvořit minitatůru z označených položek?

en: Malagasy
cs_CZ: malgaština

en: Malay
cs_CZ: malajština

en: Malayalam
cs_CZ: malajálamština

en: Malaysia
cs_CZ: Malajsie

en: Maldives
cs_CZ: Maledivy

en: Maltese
cs_CZ: maltézština

en: Manage Addressbooks
cs_CZ: Spravovat adresáře

en: Manx
cs_CZ: manština

en: Many addressbook programs can export their addressbook data to files. <tmpl_var programname escape="html"> can import some of these file formats, saving you hours of tediously typing them in by hand.<br><br>The steps below will guide you through importing contacts. The file size limit for importing contacts is currently set to <tmpl_var abookimportlimit escape="html"> KB.
cs_CZ: Mnoho adresářových aplikací umožňuje export dat do souborů. <tmpl_var programname escape="html"> může tato data importovat a tím vám ušetřit hodiny času.<br><br>Kroky dole vás provedou, jak správně importovat kontakty. Současná hodnota maximální velikosti importovaných kontaktů je nastavena na  <tmpl_var abookimportlimit escape="html"> KB.

en: Maori
cs_CZ: maorština

en: Marathi
cs_CZ: maráthština

en: March
cs_CZ: Březen

en: Mark all messages in this folder as read?
cs_CZ: Označit všechny zprávy v této složce za přečtené?

en: Marshall Islands
cs_CZ: Marshallovy ostrovy

en: Marshallese
cs_CZ: maršalština

en: Martinique
cs_CZ: Martinik

en: Mauritania
cs_CZ: Mauretánie

en: Maximum size of the checked messages:
cs_CZ: Maximální velikost zkontrolovaných zpráv:

en: May
cs_CZ: Květen

en: Member
cs_CZ: Člen

en: Member Email Addresses
cs_CZ: Uživatelova emailová adresa

en: Members
cs_CZ: Uživatelé

en: Message <tmpl_var sentsubject escape="js"> has been sent successfully
cs_CZ: Zpráva <tmpl_var sentsubject escape="js"> byla úspěšně odeslána

en: Message Body
cs_CZ: Tělo zprávy

en: Message Composing/Sending Options
cs_CZ: Nastavení psaní/odesílání zpráv

en: Message Filtering Options
cs_CZ: Nastavení filtrování zpráv

en: Message Format:
cs_CZ: Formát zprávy

en: Message ID
cs_CZ: ÏD zprávy

en: Message ID can no longer be found:
cs_CZ: ID zprávý nemůže být nalezeno:

en: Message ID does not exist:
cs_CZ: ID zprávy neexistuje:

en: Message Operation
cs_CZ: Operace se zprávami

en: Message Reading Options
cs_CZ: Nastavení čtení zpráv

en: Message Sent
cs_CZ: Zpráva odeslána

en: Message Subject
cs_CZ: Předmět zprávy

en: Message block read error:
cs_CZ: Chyba pří čtení zprávy:

en: Message format:
cs_CZ: format zprávy

en: Message node can no longer be found:
cs_CZ: Node zprávy nemůže být nalezen:

en: Message rebuild failed
cs_CZ: Obnovení zprávy selhalo

en: Message save aborted, the quota has been exceeded.
cs_CZ: Ukládání zprávy bylo přerušeno, kvóta byla překročena.

en: Message send aborted due to the following bad recipient addresses:
cs_CZ: Odesílaní zprávy bylo přerušeno jelikož byla uvedena chybná adresa příjemce:

en: Messages Listing
cs_CZ: Záznamy zpráv

en: Messages per page:
cs_CZ: Počet zpráv na stránku:

en: Messages to be checked for spam:
cs_CZ: Zprávy, určené ke kontrole proti spamu:

en: Messages to be checked for viruses:
cs_CZ: Zprávy, určené ke kontrole proti virům:

en: Mexico
cs_CZ: Mexiko

en: Micronesia, Federated States Of
cs_CZ: Mikronésie, federativní státy

en: Microsoft Word Preview
cs_CZ: Microsoft Word náhlaed

en: Middle
cs_CZ: Prostřední

en: Middle Name
cs_CZ: Prostřední jméno

en: Middle Name (A to Z)
cs_CZ: Prostřední jméno (A-Z)

en: Middle Name (Z to A)
cs_CZ: Prostřední jméno (Z-A)

en: Minimum size of the body of checked messages:
cs_CZ: Minimalní velikost těla zkontrolované zprávy:

en: Misc Options
cs_CZ: Jiné nastavení

en: Miscellaneous Information
cs_CZ: Smíšené informace

en: Misspelled words will appear with a pulldown list of suggested replacements. Choose one to replace the original word.<br><br>The user may also choose the "-- fix manually --" option, followed by clicking the [check again] button. A text field will appear for the user to manually input the correct spelling of the word.<br><br>The user may also choose the "-- add to personal dictionary --" option, followed by clicking the [check again] button. The original word will be added to the <a href="javascript:void(0);" onclick="window.open(&#39;<tmpl_var url_cgi escape="none">/openwebmail-spell.pl?editpdict=yes&amp;dictionary=<tmpl_var dictionary escape="js">&amp;sessionid=<tmpl_var sessionid escape="js">&#39;,&#39;_personaldict&#39;,&#39;width=300,height=350,resizable=yes,menubar=no,scrollbars=yes&#39;);" title="edit personal dictionary">user's personal dictionary</a> and will no longer be considered a misspelled word.
cs_CZ: Chybně napsaná slova se zobrazí v roletovém seznamu dole s doporučenými slovy. Vyberte jedno, které nahradí původní slovo.<br><br>Uživatel si také může vybrat "-- fix manually --" možnost, následovanou kliknutím na [zkontrolovat znovu] tlačítko. Textové pole se zobrazí pro uživatele na ruční zadání správného hláskování slova.<br><br>Uživatel si může také vybrat  "-- add to personal dictionary --" možnost, následovanou kliknutí na [zkontrolovat znovu] tlačítko. Původní slovo bude přidáno do  <a href="javascript:void(0);" onclick="window.open(&#39;<tmpl_var url_cgi escape="none">/openwebmail-spell.pl?editpdict=yes&amp;dictionary=<tmpl_var dictionary escape="js">&amp;sessionid=<tmpl_var sessionid escape="js">&#39;,&#39;_personaldict&#39;,&#39;width=300,height=350,resizable=yes,menubar=no,scrollbars=yes&#39;);" title="edit personal dictionary">uživatelov osobního slovníku</a> a bude automaticky považováno za chyně napsané slovo.

en: Modem
cs_CZ: Moderní

en: Modify
cs_CZ: Upravit

en: Moldavian
cs_CZ: moldavština

en: Moldova
cs_CZ: Moldavská republika

en: Monaco
cs_CZ: Monako

en: Monday
cs_CZ: Pondělí

en: Mongolia
cs_CZ: Mongolsko

en: Mongolian
cs_CZ: mongolština

en: Month View
cs_CZ: Měsíční zobrazení

en: Month view
cs_CZ: Měsíční zobrazení

en: Monthview <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>
cs_CZ: Měsíční zobrazení <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>
cs_CZ: Měsíční zobrazení <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var current_year>

en: Monthview <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>
cs_CZ: Měsíční zobrazení <tmpl_var monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var monthname> <tmpl_var year>
cs_CZ: Měsíční zobrazení <tmpl_var monthname> <tmpl_var year>

en: Monthview <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>
cs_CZ: Měsíční zobrazení <tmpl_var nextmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var nextmonth_year>

en: Monthview <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>
cs_CZ: Měsíční zobrazení <tmpl_var prevmonth_monthname escape="html"> <tmpl_var prevmonth_year>

en: Monthview <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_year escape="html">
cs_CZ: Měsíční zobrazení <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_year escape="html">

en: Monthview <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_year escape="html">
cs_CZ: Měsíční zobrazení <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_year escape="html">

en: Morocco
cs_CZ: Maroko

en: Mountain Standard
cs_CZ: Mountainský Standard

en: Move
cs_CZ: Přesunout

en: Move aborted: source and destination folder are the same.
cs_CZ: Přesun zrušen: zdroj a cílová složka jsou stejné.

en: Move inbox messages to saved folder at logout:
cs_CZ: Přesunout příchozí zprávy do složky uložených zpráv při odhlášení:

en: Move the selected item(s)?
cs_CZ: Přesunout označené položky?

en: Mozambique
cs_CZ: Mozambik

en: Multiple downloads are disabled. Please download single files only.
cs_CZ: Paralelní stahování je zakázáno. Prosím stahujte jen po jednom souboru.

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name Attributes
cs_CZ: Atributy jména

en: Name Prefix
cs_CZ: Předpona jména

en: Name Prefix (A to Z)
cs_CZ: Předpona jména (AZ)

en: Name Prefix (Z to A)
cs_CZ: Předpona jména (ZA)

en: Name Suffix
cs_CZ: Přípona jména

en: Name Suffix (A to Z)
cs_CZ: Přípona jména (AZ)

en: Name Suffix (Z to A)
cs_CZ: Přípona jména (ZA)

en: Name: First
cs_CZ: Jméno: křestní

en: Name: Full Name
cs_CZ: Jméno: celé jméno

en: Name: Last
cs_CZ: Jméno: příjmení

en: Name: Middle
cs_CZ: Jméno: prostřední

en: Name: Prefix
cs_CZ: Jméno: předpona

en: Name: Suffix
cs_CZ: Jméno: přípona

en: Namibia
cs_CZ: Namíbie

en: Navajo
cs_CZ: navajština

en: Ndebele, North
cs_CZ: ndebelština severní; Zimbabwe

en: Ndebele, South
cs_CZ: ndebelština jižní; Jižní Afrika

en: Ndonga
cs_CZ: ndondština

en: Nepal
cs_CZ: Nepál

en: Nepali
cs_CZ: nepálština

en: Netherlands
cs_CZ: Nizozemí

en: Network server error:
cs_CZ: Chyba v síti:

en: New Agent
cs_CZ: Nový agent

en: New Caledonia
cs_CZ: Nová Kaledonie

en: New Messages
cs_CZ: Nové zprávy

en: New Password:
cs_CZ: Nové heslo:

en: New Zealand
cs_CZ: Nový Zéland

en: New Zealand Daylight
cs_CZ: Papua Nová Guinea

en: New mail popup window notification:
cs_CZ: Upozornění na novou zprávu popup oknem:

en: New mail sound notification:
cs_CZ: Upozornění na novou zprávu zvukem:

en: New password confirm mismatch.
cs_CZ: Nové heslo nesouhlasí.

en: New password is the same as the old one.
cs_CZ: Nové heslo je stejné jako to staré.

en: Newfoundland Daylight
cs_CZ: Newfoundlandský bílý den

en: Newfoundland Standard
cs_CZ: Newfoulandský standard

en: Nicaragua
cs_CZ: Nikaragua

en: Nickname
cs_CZ: Přezdívka

en: Nicknames
cs_CZ: Přezdívky

en: Nigeria
cs_CZ: Nigérie

en: No
cs_CZ: Ne

en: No attachment node id provided
cs_CZ: Žádné ID přílohovévé uzlu nebylo poskytnuto.

en: No change has been made.
cs_CZ: Nebyla provedena žádná změna.

en: No contacts have been selected for export
cs_CZ: Nebyly označeny žádné kontakty k exportu

en: No email addresses have been blacklisted
cs_CZ: Žadná emailová adresa nebyla přidána do blacklistu

en: No email addresses have been whitelisted
cs_CZ: Žadná emailová adresa nebyla přidána do whitelistu

en: No file has been selected for the requested operation:
cs_CZ: Nebyl označený žádný sobour pro požadovánou operaci:

en: No files or directories could be prepared for chmod.
cs_CZ: Žádne soubory nebo složky nemohly být připraveny pro chmod.

en: No files or directories could be prepared for compressing.
cs_CZ: Žádne soubory nebo složky nemohly být připraveny ke kompresi.

en: No files or directories could be prepared for download.
cs_CZ: Žádne soubory nebo složky nemohly být připraveny ke stažení.

en: No files or directories found
cs_CZ: Nebyl nalezen soubor ani složka.

en: No files were copied, moved or linked.
cs_CZ: Nebyl zkopírován, přesunut nebo nalinkován žádný soubor,

en: No files were deleted.
cs_CZ: Nebyl smazán žádný soubor.

en: No import fields have been defined.
cs_CZ: Pole pro import nebyla definována.

en: No message ID provided for replyreceipt
cs_CZ: Neposkytnuto žádné ID potvrzení přijetí odpovědi

en: No messages
cs_CZ: Žádné zprávy

en: No named file to view
cs_CZ: Žádný pojmenovaný soubor pro zobrazení

en: No parser available for vfile type:
cs_CZ: Není dostupný žádný parser pro tento typ vfilu:

en: No results match your search.
cs_CZ: Žádná shoda pro vaše hledání.

en: No spamassassin rules have been created
cs_CZ: Nebylo vytvořene žádné pravidlo pro spamassassina

en: No window notification
cs_CZ: Žádné okenní notifikace

en: Non-Urgent
cs_CZ: Neurgentní

en: None
cs_CZ: Žádné

en: Norfolk Island
cs_CZ: Norfolkský ostrov

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Northern Mariana Islands
cs_CZ: Severní Mariany

en: Northern Sami
cs_CZ: sami jazyky, severní

en: Norway
cs_CZ: Norsko

en: Norwegian
cs_CZ: norština

en: Norwegian Bokmal
cs_CZ: norština Bokmal

en: Norwegian Nynorsk
cs_CZ: norština nynorsk

en: Note
cs_CZ: Poznámka

en: Notify Email:
cs_CZ: Upozornit email:

en: November
cs_CZ: Listopad

en: Number of items in directory list:
cs_CZ: Počet položek ve složce:

en: Number of items in month view:
cs_CZ: Počet položek v měsíčním zobrazení :

en: October
cs_CZ: Říjen

en: Off
cs_CZ: Vypnuto

en: Ojibwa
cs_CZ: odžibwejština

en: Old Password:
cs_CZ: Staré heslo:

en: Oman
cs_CZ: Omán

en: On
cs_CZ: Zapnuto

en: On <tmpl_var messagedate escape="none">, <tmpl_var fromnameaddr escape="none"> wrote
cs_CZ: Zapnuté <tmpl_var messagedate escape="none">, <tmpl_var fromnameaddr escape="none"> zapisování

en: Only if Inbox has more than 100 new messages
cs_CZ: Jen když má příchozí pošta více než 100 nových zpráv

en: Only if Inbox has more than 20 new messages
cs_CZ: Jen když má příchozí pošta více než 20 nových zpráv

en: Only if Inbox has more than 200 new messages
cs_CZ: Jen když má příchozí pošta více než 200 nových zpráv

en: Only if Inbox has more than 50 new messages
cs_CZ: Jen když má příchozí pošta více než 50 nových zpráv

en: Only if Inbox has more than 500 new messages
cs_CZ: Jen když má příchozí pošta více než 500 nových zpráv

en: Only messages fetched from a POP3 server
cs_CZ: Jen zprávy vyzvednuté z POP3 serveru

en: Operating System
cs_CZ: Operační systém

en: Operation
cs_CZ: Operace

en: Operation cancelled. The source and target names are the same:
cs_CZ: Operace zrušena.

en: Original
cs_CZ: Originál

en: Oriya
cs_CZ: orija

en: Oromo
cs_CZ: oromština

en: Ossetian
cs_CZ: osečtina

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: POP3 setup
cs_CZ: POP3 nastavení

en: PROTOCOL
cs_CZ: PROTOKOL

en: Pacific Standard
cs_CZ: Pacifický Standard

en: Page
cs_CZ: Strana

en: Pakistan
cs_CZ: Pákistán

en: Palestinian Territory, Occupied
cs_CZ: Palestinské území, okupované

en: Pali
cs_CZ: páli

en: Panjabi
cs_CZ: paňdžábština

en: Papua New Guinea
cs_CZ: Papua Nová Guinea

en: Parameter format error.
cs_CZ: Chyba formátu parametru.

en: Parameter format error: language has illegal characters.
cs_CZ: Chyba formátu parametru: jazyk obsahuje neplatné znaky.

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password Change Failed
cs_CZ: Změna hesla selhala

en: Password Changed
cs_CZ: Heslo změněno

en: Password change failed: authentication system error.
cs_CZ: Změna hesla selhala: chyba v ověření.

en: Password change failed: function not supported.
cs_CZ: Změna hesla selhala: funkce není podporována.

en: Password change failed: incorrect user name or password.
cs_CZ: Změna hesla selhala: neplatné uživatelské jméno nebo heslo.

en: Password change failed: parameter format error.
cs_CZ: Změna hesla selhala: chyba formátu parametru.

en: Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d character. | Password change failed: password is shorter than the required minimum length of %d characters.
cs_CZ[0]: Změna hesla selhala: heslo je kratší o %d znak než je požadované minimum.
cs_CZ[1]: Změna hesla selhala: heslo je kratší o %d znaky než je požadované minimum.
cs_CZ[2]: Změna hesla selhala: heslo je kratší o %d znaků než je požadované minimum.

en: Password change failed: unknown error code:
cs_CZ: Změna hesla selhala: neznámá chybová hláška:

en: Password changed failed: new password confirm mismatch.
cs_CZ: Změna hesla selhala: nové heslo nesouhlasí.

en: Password changed failed: password requires both alpha and numeric characters.
cs_CZ: Změna hesla selhala: heslo musí obsahovat písmena i čísla.

en: Password must have at least <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> characters.
cs_CZ: Heslo musí obsahovat minimálně <tmpl_var passwd_minlen escape="js"> znaků.

en: Password successfully changed.
cs_CZ: Heslo bylo úspěšně změněno.

en: Password:
cs_CZ: Heslo:

en: Past month
cs_CZ: Minulý měsíc

en: Past six months
cs_CZ: Minulých 6 měsíců

en: Past three months
cs_CZ: Minulé 3 měsíce

en: Past two weeks
cs_CZ: Minulé 2 týdny

en: Past week
cs_CZ: Minulý týden

en: Past year
cs_CZ: Minulý rok

en: Permissions
cs_CZ: Oprávnění

en: Persian
cs_CZ: perština

en: Personal Information
cs_CZ: Osobní informace

en: Philippines
cs_CZ: Filipíny

en: Phone
cs_CZ: Telefón

en: Photo could not be displayed
cs_CZ: Fotka nemohla být zobrazena

en: Pitcairn
cs_CZ: Pitcairnovy ostrovy

en: Please Assign Field Names
cs_CZ: Prosím přiřaďte polím jména

en: Please check the message saved in the draft folder, and try again.
cs_CZ: Prosím zkontroluje zprávu uloženou v konceptech a zkuste to znova.

en: Please choose a file to upload first.
cs_CZ: Prosím vyberte soubor na první upload.

en: Please enter the URL of a file to attach
cs_CZ: Prosím vyplňte URL souboru jako přílohu

en: Please enter the new name for this folder
cs_CZ: Prosím vložte nové jméno této složky

en: Please execute 'openwebmail-tool.pl --init' on server first!
cs_CZ: Prosím spusťte 'openwebmail-tool.pl --init'  na serveru.

en: Please fill in the first name or last name fields first.
cs_CZ: Prosím prvně vyplně položky jména.

en: Please go back and <a href="<tmpl_var url_start escape="none">">try again</a>.
cs_CZ: Prosím vraťte se a zkuste <a href="<tmpl_var url_start escape="none">"> znova</a>.

en: Please provide a destination target name.
cs_CZ: Prosím uveďte jméno cílové oblasti.

en: Please provide a target name for the new file.
cs_CZ: Prosím uveďte cílové jméno pro nový soubor.

en: Please provide a target name for the new folder.
cs_CZ: Prosim uveďte cílové jméno pro novou složku.

en: Please select a folder to search from above.
cs_CZ: Prosím vyberte složek z vrchu k vyhledávání.

en: Please specify the spamassassin rule expression.
cs_CZ: Prosím specifikujte výjadření pravidla pro Spamassassina.

en: Please specify the spamassassin rule name.
cs_CZ: Prosím specifikujte jméno pravidla pro Spamassassina.

en: Please try again later. The indexing process has not yet completed for folder:
cs_CZ: Prosím, zkuste to později. Indexovací proces ještě nebyl dokončen pro tuto složku:

en: Please try again.
cs_CZ: Zkuste to prosím znova.

en: Poland
cs_CZ: Polsko

en: Polish
cs_CZ: polština

en: Portugal
cs_CZ: Portugalsko

en: Portuguese
cs_CZ: portugalština

en: Pref
cs_CZ: Nast

en: Preferences Saved
cs_CZ: Předvolby uloženy

en: Preferences saved successfully.
cs_CZ: Předvolby úspěšně uloženy.

en: Prefix
cs_CZ: Předpona

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Priority
cs_CZ: Priorita

en: Priority:
cs_CZ: Priorita:

en: Privacy Keys
cs_CZ: Bezpečnostní klíče

en: Private
cs_CZ: Soukromé

en: Program does not exist:
cs_CZ: Program neexistuje:

en: Program failed:
cs_CZ: Program selhal:

en: Public
cs_CZ: Veřejné

en: Public Encryption Key (gpg,pgp)
cs_CZ: Veřejný šifrovací klíč (gpg,pgpú

en: Public or Private
cs_CZ: Veřejný nebo privátní

en: Puerto Rico
cs_CZ: Portoriko

en: Pushto
cs_CZ: pašto

en: Qatar
cs_CZ: Katar

en: Quechua
cs_CZ: kečuánština

en: Quick Range:
cs_CZ: Rychlý rozsah:

en: QuickAdd
cs_CZ: RychlePřidat

en: Quota Limit:
cs_CZ: Limit kvóty:

en: Quota Usage:
cs_CZ: Využití kvóty:

en: Quota limit exceeded. Please delete some messages or webdisk files to free disk space.
cs_CZ: Limit kvóty byl překročen. Prosim smažte některé zprávý nebo soubory na webdisku pro uvolnění místa.

en: Quota system error.
cs_CZ: Systémový chyba kvót.

en: Quota usage limit parameter format error.
cs_CZ: Špatně uveden parametr kvót.

en: Raeto-Romance
cs_CZ: rétorománština

en: Re:
cs_CZ: re:

en: Read
cs_CZ: Čist

en: Read receipt:
cs_CZ: Číst potvrzenku:

en: Read with message charset:
cs_CZ: Čist ve znakové sadě:

en: Real Name
cs_CZ: Pravé jméno

en: Rebuild failed: a part was missing.
cs_CZ: Obnovení selhalo: chybějící části.

en: Rebuild failed: new message has a size mismatch.
cs_CZ: Obnovení selhalo: nové zprávy mají jinou velikost.

en: Rebuild failed: new message is not in the correct format.
cs_CZ: Obnovení selhalo: nové zprávy nejsou ve správném formátu.

en: Rebuild failed: the end part was not found.
cs_CZ: Obnovení selhalo: nenalezena poslední část.

en: Rebuild the index for this folder?
cs_CZ: Obnovit index této složky?

en: Received Date
cs_CZ: Datup přijetí

en: Recipient
cs_CZ: Příjemce

en: Recurrence:
cs_CZ: Opakování:

en: Redirecting to SSL Login...
cs_CZ: Přesměrovávám na SSL přihlášení..

en: Reminder for global calendar events:
cs_CZ: Připomínka pro události globálního kalendáře:

en: Reparagraph message before reply:
cs_CZ: Přeodstavcovat zprávu před odpovědi:

en: Reply with original message:
cs_CZ: Odpovědět s původní zprávou:

en: Reply-To:
cs_CZ: Adresa pro odpověď:

en: Reserve
cs_CZ: Rezervovat

en: Result Lines:
cs_CZ: Výsledky:

en: Return to <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var current_year>
cs_CZ: Vrátit se do <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var current_day> <tmpl_var current_year>

en: Return to <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>
cs_CZ: Vrátit se do <tmpl_var current_monthname escape="html"> <tmpl_var year>

en: Return to List <tmpl_var current_year>
cs_CZ: Vrátit se do seznamu <tmpl_var current_year>

en: Return to Week <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_var currentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>
cs_CZ: Vrátit se od týdne <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_var currentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>

en: Return to Week <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_varcurrentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>
cs_CZ: Vrátit se do týdne <tmpl_var currentweekofyear>: <tmpl_var currentweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstart_day> <tmpl_var currentweekstart_year> - <tmpl_varcurrentweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var currentweekstop_day> <tmpl_var currentweekstop_year>

en: Return to Year <tmpl_var current_year>
cs_CZ: Vrátit se do roku <tmpl_var current_year>

en: Romania
cs_CZ: Rumunsko

en: Romanian
cs_CZ: rumunština

en: Rows
cs_CZ: řádky

en: Rule Description:
cs_CZ: Popis pravidla:

en: Rule Editor
cs_CZ: Editor pravidel

en: Rule Expression:
cs_CZ: Vyjádření pravidla:

en: Rule Name:
cs_CZ: Jméno pravidla:

en: Rule Score:
cs_CZ: Skóre pravidla:

en: Rule Type:
cs_CZ: Druh pravidla:

en: Rules
cs_CZ: Pravidla

en: Run mail filter in the background:
cs_CZ: Spustit filtr zpráv na pozadí:

en: Rundi
cs_CZ: rundština

en: Russia
cs_CZ: Rusko

en: Russian
cs_CZ: ruština

en: SCRIPT FILENAME
cs_CZ: SOUBOROVÉ JMÉNO SKRIPTU

en: SCRIPT NAME
cs_CZ: JMÉNO SKRIPTU

en: SERVER ADDRESS
cs_CZ: ADRESA SERVERU

en: SERVER PROTOCOL
cs_CZ: PROTOKOL SERVERU

en: SERVER SOFTWARE
cs_CZ: SOFTWARE SERVERU

en: SMTP Relay
cs_CZ: SMTP relace

en: Saint Helena
cs_CZ: Svatá Helena

en: Saint Kitts and Nevis
cs_CZ: Svatý Kryštof a Nevis

en: Saint Lucia
cs_CZ: Svatá Lucie

en: Saint Pierre and Miquelon
cs_CZ: Svatý Pierre a Miquelon

en: Saint Vincent and The Grenadines
cs_CZ: Svatý Vincent a Grenadiny

en: Samoan
cs_CZ: samojština

en: Sango
cs_CZ: sangština

en: Sanskrit
cs_CZ: sanskrt

en: Sao Tome and Principe
cs_CZ: Svatý Tomáš a Princův ostrov

en: Sardinian
cs_CZ: sardinština

en: Saturday
cs_CZ: Sobota

en: Saudi Arabia
cs_CZ: Saudská Arábie

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save File
cs_CZ: Uložit soubor

en: Save Stationery
cs_CZ: Uložit šablonu

en: Save draft aborted, the quota has been exceeded.
cs_CZ: Uložení konceptu zrušeno, kvóta byla překročena.

en: Save to Webdisk
cs_CZ: Uložit na webdisk

en: Saved
cs_CZ: Uloženo

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search Date Range
cs_CZ: Časový rozsah hledání

en: Search Folders
cs_CZ: Hledat složky

en: Search Results:
cs_CZ: Výsledky hledání:

en: Search Text
cs_CZ: Hleat text

en: Search Type
cs_CZ: Hledat typ

en: Searching From Folder:
cs_CZ: Hled od složky:

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Send 'confirm reading' receipt:
cs_CZ: Odeslat požadavek o přečtení:

en: Send button position:
cs_CZ: Odeslat pozici tlačítka:

en: Sender
cs_CZ: Odesílatel

en: Sender (Ascending)
cs_CZ: Odesílatel (AZ)

en: Sender (Decending)
cs_CZ: Odesílatel (ZA)

en: Sent
cs_CZ: Odeslané

en: Sent Date
cs_CZ: Datum odeslání

en: Sent message popup window notification:
cs_CZ: Odeslat zprávu přes popup okno:

en: Sent:
cs_CZ: Odesláno:

en: September
cs_CZ: Září

en: Serbia and Montenegro
cs_CZ: Antigua a Barbuda

en: Serbian
cs_CZ: srbština

en: Service is available over SSL only.<br>You will be redirected to the <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">SSL login</a> page in 5 seconds...
cs_CZ: Služba je dostupná jen přes SSL.<br>Budete přesměrování na <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">SSL přihlášení</a> během 5 vteřin...

en: Service is not available for the domain:
cs_CZ: Služba není dostupná pro tuto doménu:

en: Service is not available for user@domain:
cs_CZ: Služna není dostupná pro user@domain:

en: Session ID does not exist:
cs_CZ: Relace ID neexistuje:

en: Session Timeout
cs_CZ: Relace vypršela

en: Session timeout:
cs_CZ: Relace vypřšela:

en: Sessions
cs_CZ: Relace

en: Setting effective group id to "mail" failed:
cs_CZ: Nastavení účinné skupiny ID na "mail" selhal:

en: Seychelles
cs_CZ: Seychely

en: Shona
cs_CZ: šonština

en: Show HTML messages as plain text:
cs_CZ: Zobrazit HTML zprávy jako čistý text:

en: Show all results
cs_CZ: Zobbrazit všechny výsledky

en: Show empty hours:
cs_CZ: Zobrazit volné hodiny:

en: Show image attachments as links:
cs_CZ: Zobrazit obrázkové přílohy jako odkazy:

en: Show lunar calendar labels:
cs_CZ: Zobrazit štítky lunarního kalendáře:

en: Sichuan Yi
cs_CZ: s`čchuandština; nuosu

en: Signature (500 characters or less)
cs_CZ: Podpis (500 a méně znaků)

en: Signature before forwarded text:
cs_CZ: Podpis pod přeposlaným textem:

en: Simple headers
cs_CZ: Jednoduché hlavičky

en: Sindhi
cs_CZ: sindhština

en: Singapore
cs_CZ: Singapur

en: Sinhala
cs_CZ: sinhálština

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Size (Largest first)
cs_CZ: Velikost (sestupně)

en: Size (Smallest first)
cs_CZ: Velikost (vzestupně)

en: Size for addressbook window:
cs_CZ: Velikost okna adresáře:

en: Size for file edit window:
cs_CZ: Velikost okna úpravy souboru:

en: Size for mail edit area:
cs_CZ: Velikost oblasti pro úpravu zprávy:

en: Slovak
cs_CZ: slovenština

en: Slovakia
cs_CZ: Slovenská republika

en: Slovenia
cs_CZ: Slovinsko

en: Slovenian
cs_CZ: slovinština

en: Solomon Islands
cs_CZ: Šalamounovy ostrovy

en: Somali
cs_CZ: somálština

en: Somalia
cs_CZ: Somálsko

en: Sorry, root login is disabled for security.
cs_CZ: Litujeme, root přihášení je zakázáno, kvůli bezpečnosti.

en: Sorry, there was an unknown problem sending your message.
cs_CZ: Omlouváme se, došlo k neznámým problémům při odesílání zprávy.

en: Sorry, your browser is not able to support HTML composing.
cs_CZ: Je nám líto, Váš prohlížeč nepodporuje HTML composing.

en: Sorry, your session appears to have timed out.<br>Please go back and <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">login</a>.
cs_CZ: Omlouváme se, Vaše relace vypršela.<br>Prosím vraťte se na <a href="<tmpl_var start_url escape="none">">přihlášení</a>.

en: Sorry, your session has timed out. Please login again.
cs_CZ: Omlouváme se, Vaše relace vypršela. Prosím přihaště se znova.

en: Sort String
cs_CZ: Řadit řetězce

en: Sotho, Southern
cs_CZ: sothoština, jižní

en: South Africa
cs_CZ: Jižní Afrika

en: South Georgia and The South Sandwich Islands
cs_CZ: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Spain
cs_CZ: Španělsko

en: Spam Check
cs_CZ: Kontrola spamu

en: Spam/Virus folder messages lifetime:
cs_CZ: Celkový počet spamů/virů za dobu provozu:

en: Spanish
cs_CZ: španělština; kastilština

en: Special Thanks to Retired Developers
cs_CZ: Speiciální poděkování vývojářům ve výslužbě

en: Spellcheck (<tmpl_var dictionary escape="html">)
cs_CZ: Kontrola pravopisu (<tmpl_var dictionary escape="html">)

en: Spellcheck error:
cs_CZ: Chyba kontroly pravopisu:

en: Sri Lanka
cs_CZ: Srí Lanka

en: Start Date:
cs_CZ: Počíteční datum:

en: Start hour:
cs_CZ: Počáteční hodina:

en: Start time
cs_CZ: Počáteční čas

en: Start time:
cs_CZ: Počáteční čas:

en: Stationery Text
cs_CZ: Text šablony

en: Status (Unread first)
cs_CZ: Stav (Nepřečtené první)

en: Style:
cs_CZ: Styl:

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Subject (Newest first)
cs_CZ: Předmět (Od nejnovějšího)

en: Subject (Oldest first)
cs_CZ: Předmět (Od nejstaršího)

en: Subject:
cs_CZ: Předmět:

en: Success
cs_CZ: Úspěch

en: Sudan
cs_CZ: Súdán

en: Suffix
cs_CZ: Přípona

en: Sundanese
cs_CZ: sundština

en: Sunday
cs_CZ: Neděle

en: Suriname
cs_CZ: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
cs_CZ: Svalbard a Jan Mayen

en: Swahili
cs_CZ: svahilština

en: Swati
cs_CZ: svatština

en: Swaziland
cs_CZ: Svazijsko

en: Sweden
cs_CZ: Švédsko

en: Swedish
cs_CZ: švédština

en: Switzerland
cs_CZ: Švýcarsko

en: Symbolic Link
cs_CZ: Symbolický odkaz

en: Symlink the selected item(s)?
cs_CZ: Symlinknout označené položky?

en: Syrian Arab Republic
cs_CZ: Sýrijská arabská republika

en: System Error
cs_CZ: Systémová chyba

en: System error - the operation is not defined.
cs_CZ: Systémová chyba - operace není definována.

en: Tab Delimited (.tab)
cs_CZ: Oddělený tabulátor (.tab)

en: Tagalog
cs_CZ: tagalština

en: Tahitian
cs_CZ: tahitština

en: Taiwan
cs_CZ: Tchaj-wan

en: Tajik
cs_CZ: tadžičtina

en: Tajikistan
cs_CZ: Tádžikistán

en: Tamil
cs_CZ: tamilština

en: Tanzania
cs_CZ: Tanzánie, sjednocená republika

en: Tar the selected item(s)?
cs_CZ: Převést do taru vybrané položky?

en: Target:
cs_CZ: Cíl:

en: Tatar
cs_CZ: tatarština

en: Tehran
cs_CZ: tehran

en: Telephone Number
cs_CZ: Telefonní číslo

en: Telephone Numbers
cs_CZ: Telefonní čísla

en: Telugu
cs_CZ: telugu

en: Text Content
cs_CZ: Obsah textu

en: Text Only
cs_CZ: Jen text

en: Tgz the selected item(s)?
cs_CZ: Dát vybrané položky do tgz?

en: Thai
cs_CZ: thajština

en: Thailand
cs_CZ: Thajsko

en: The ' + wOrder[(wOrderNumber-1)] + ' ' + wDay[wDayNumber] + ' of the month
cs_CZ: ' + wOrder[(wOrderNumber-1)] + ' ' + wDay[wDayNumber] + ' měsíce

en: The <tmpl_var ordinal_num escape="html"> <tmpl_var weekday escape="html"> of the month
cs_CZ: <tmpl_var ordinal_num escape="html"> <tmpl_var weekday escape="html"> měsíce

en: The @@@ character sequence is not allowed in event strings or links.
cs_CZ: Znak @@@ není povolen v řadě události nebo odkazech.

en: The HTML data will be lost after the conversion, are you sure you want to change to Text mode?
cs_CZ: HTML data budou po konverzi ztracena, jste si jistí, že chcete jít do textové režimu?

en: The SMTP username or password are not properly defined:
cs_CZ: SMTP přihlašovací jméno a heslo nejsou správně definovány:

en: The addressbook does not exist:
cs_CZ: Adresář neexistuje:

en: The addressbook folder is read-only:
cs_CZ: Složka adresářu je jen pro čtení:

en: The addressbook folder name already exists:
cs_CZ: Jméno složky adresáře již existuje:

en: The addressbook folder name exceeds the %d character limit: | The addressbook folder name exceeds the %d character limit:
cs_CZ[0]: Jméno složky adresáře překročuje povolený limit znaků o %d:
cs_CZ[1]: Jméno složky adresáře překročuje povolený limit znaků o %d:
cs_CZ[2]: Jméno složky adresáře překročuje povolený limit znaků o %d:

en: The addressbook size exceeds the available free space.
cs_CZ: Velikost adresáře překračuje volný prostor k dispozici.

en: The attachment exceeds the %d KB limit. | The attachment exceeds the %d KB limit.
cs_CZ[0]: Příloha překročila %d KB limit.
cs_CZ[1]: Příloha překročila %d KB limit.
cs_CZ[2]: Příloha překročila %d KB limit.

en: The attachment:
    
    ' + shortfilename + '
    
    is being used in the message.
    It will not appear in the message if you delete it.
    Delete the attachment?
cs_CZ: Příloha:
    
    ' + shortfilename + '
    
    je použita v této zprávě,
    Nezobrazí se ve zprávě pokud ji smažete.
    Opravdu chcete smazat přílohu?

en: The birth day exceeds the maximum number of days in the selected birth month.
cs_CZ: Den narozenin překročil počet dní v daném měsíci.

en: The birthday day must be a number between 1 and 31.
cs_CZ: Den narození musí být mezi čísly 1 až 31.

en: The birthday month must be a number between 1 and 12.
cs_CZ: Měsíc narození musí být mezi čísly 1 až 12.

en: The birthday value is invalid:
cs_CZ: Hodnota uvedena v narozeninách je neplatná:

en: The birthday year must be a number between 1 and 9999.
cs_CZ: Rok narození musí být mezi čísly 1 až 9999.

en: The book of filters is larger than the maximum allowed size.
cs_CZ: Kniha filtrů je větší než je povolený limit.

en: The book of from addresses is larger than the maximum allowed size.
cs_CZ: Kniha "od" adres je větší než je povolené maximum.

en: The book of pop3 addresses is larger than the maximum allowed size.
cs_CZ: Kniha pop3 adres je vetší než je povolené maximum.

en: The chosen export format is not supported:
cs_CZ: Tento formát exportu není podporován:

en: The chosen import format is unsupported. Please go back and chose a different one:
cs_CZ: Tento formát importu není podporován. Prosím vraťte se a vyberte jinší:

en: The day, month, and year must all be defined to store a birthday for a contact.
cs_CZ: Den, měsíc a rok musí být vyplněn aby jste mohli přidat narozeniny do tohoto kontaktu.

en: The destination folder is read-only:
cs_CZ: Cílová složka je jen ke čtení:

en: The email address is empty. Continue?
cs_CZ: Emailová adresa je prázdná. Chcete pokračovat?

en: The event start time occurs after the event end time.
cs_CZ: Počáteční čas události je později než časový údaj konce události.

en: The export system allows you to download contacts to your local computer. Follow the steps below to complete the download.
cs_CZ: Exportní systém Vám umožňuje stažení kontaktu na Váš PC. Postupujte podle pokynů dole pro staženi.

en: The file extension is incorrect for the chosen import format. The recommended extension for the format is:
cs_CZ: Koncovka souboru je neplatná pro zvolený druh importu. Doporučená koncovka je:

en: The file was saved successfully:
cs_CZ: Soubor byl úspěšně uložen:

en: The folder name is reserved by the system and cannot be used:
cs_CZ: Jméno složky je rezervováno systémem a nemůže být použito:

en: The following script must be setuid root to read the mail spools:
cs_CZ: Následující skript musí být setuidnut rootem aby četl cívky zpráv:

en: The full name of the contact is required and does not exist.
cs_CZ: Celé jméno kontaktu je požadováno a neexistuje.

en: The group name must be defined.
cs_CZ: Musíte definovat jméno skupiny.

en: The import file is 0 bytes.
cs_CZ: Velikost importovaného souboru je 0.

en: The import file size exceeds the available free space:
cs_CZ: Importovaný soubor překročuje volný prostor:

en: The import file size exceeds the available quota space.
cs_CZ: Importovaný sobour překročuje povolenou kvótu.

en: The import file size exceeds the import file size limit:
cs_CZ: Importovaný soubor překročil limit na velikost importovaných souborů:

en: The name of the contact is required and does not exist.
cs_CZ: Jméno kontaktu je požadováno a není vyplněno.

en: The nextdays value must be numeric.
cs_CZ: Hodnota dalších dnů musí být číselná.

en: The operation cannot be completed because the webdisk is read-only.
cs_CZ: Operace nemůže být dokončena, protože webdisk je v režimu pro čtení.

en: The program uname is not available to obtain OS information.
cs_CZ: Program uname není k dispozici aby získal informace o OS.

en: The recipients list could not be validated. Please check the recipients and try again.
cs_CZ: Seznam příjemcu nemohl být zkontrolován. Prosím zkontrolujte příjemce a zkuste to znova.

en: The requested file or directory is outside of the webdisk system and cannot be accessed.
cs_CZ: Požadováný soubor nebo složka je mimo webdisk a proto nemůže být dosažena.

en: The requested operation can only be performed on one file or directory at a time:
cs_CZ: Požádovaná operace může být provedena jen na jeden soubor současně:

en: The requested template file does not exist:
cs_CZ: Požádovaná šablona neexistuje:

en: The same as composing character set
cs_CZ: Stejná skladba znakové sady

en: The save draft feature is not enabled.
cs_CZ: Funkce k ukládání konceptl není povolena.

en: The search start date is after the search end date.
cs_CZ: Počátční datum začíná později než konečné datum.

en: The spellcheck program cannot be found:
cs_CZ: Program na kontrolu pravopisu nebyl nalezen:

en: The symbolic link is too complex to be accessed.
cs_CZ: Symlink je příliš komplexní na to aby byl zobrazen.

en: The target must be a directory when copying or moving multiple items. The target does not exist or is not a directory:
cs_CZ: Cíl musí být složka, pokud kopírujete nebo přesouváte více položek. Cíl neexistuje, nebo to není složka:

en: The timezone hour must be a number from 0 to 13.
cs_CZ: Hodina časového pásma musí být mezi čísly 0 až 13.

en: The timezone minute must be either 00 or 30.
cs_CZ: Minuty časového pásma musí být buď 00 nebo 30.

en: The timezone value is invalid:
cs_CZ: Hodnota časového pásma je naplatná:

en: The upload exceeds the configured %d KB limit. | The upload exceeds the configured %d KB limit.
cs_CZ[0]: Upload překročil nastavený %d KB limit.
cs_CZ[1]: Upload překročil nastavený %d KB limit.
cs_CZ[2]: Upload překročil nastavený %d KB limit.

en: The upload is not an approved file or type:
cs_CZ: Uploadnutá položka není povolený soubor:

en: The xowmuid does not match any contacts in the addressbook:
cs_CZ: Xowmuid nesouhlasí s žádným kontaktem v adresáři:

en: There are no events today
cs_CZ: Dnes nejsou žádné události

en: There are no files or directories selected.
cs_CZ: Nejsou vybrané žádné soubory nebo složky.

en: There are no words in your personal dictionary
cs_CZ: Váš osobní slovník neobsahuje žádné slova

en: This day only
cs_CZ: Jen tento den

en: This group contains too many members to be clicked directly. Please check the to, cc, or bcc box for this group and use the compose button.
cs_CZ: Tato skupina obsahuje příliš mnoho členů, aby byla zobrazena přímo. Prosím zkontrolujte Komu, Cc nebo Bcc pole pro tuto skupinu a použíjte tlačítko složit.

en: This is a partial message and needs to be rebuilt.
cs_CZ: Tohle je část zprávy a je jí třeba obnovit.

en: This item was added for multiple dates.
    Deleting it will delete the item for all dates.
    Continue with Delete?
cs_CZ: Tato položka byla přidaná do více dat.
    Smazaní této položky smaže všechny její data.
    Chcete pokračovat v mazání?

en: This item was added for multiple dates.
    Editing it will change the item for all dates.
    Continue with Edit?
cs_CZ: Tato položka byla přidaná do více dat.
    Upravení této položky upraví všechny její data.
    Chcete pokračovat v úpravách?

en: This message has no subject, do you still want to send it?
cs_CZ: Tato zprává nemá předměte, přejete si ji i přesto odeslat?

en: This message requests a read receipt, do you want to transmit?
cs_CZ: Tato zpráva požaduje potvrzení o přečtení, chcete potvrdit přečtení?

en: This month only
cs_CZ: Jen tento měsíč

en: This script must be setuid root:
cs_CZ: tento script musí být setuidnut přes root:

en: Threshold to determine Spam:
cs_CZ: Práh pro stanovení spamu:

en: Thursday
cs_CZ: Čtvrtek

en: Tibetan
cs_CZ: tibetština

en: Tigrinya
cs_CZ: tigriňa

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Time interval in dayview:
cs_CZ: Časový interval v denním zobrazení:

en: TimeZone offset:
cs_CZ: Posun časového pásma

en: Timestamp used for message date:
cs_CZ: Časové razítko použité pro datum zprávy:

en: Timezone
cs_CZ: Časová zóna

en: Title
cs_CZ: Nadpis

en: Title:
cs_CZ: Nadpis:

en: To
cs_CZ: Komu

en: To and Cc
cs_CZ: Antigua a Barbuda

en: To download an entire addressbook at one time, use the download links in the manage addressbook area:
cs_CZ: Pro stažení celého adresáře naráz, použíjte download odkazy ve spráci adresářu:

en: To, Cc, and Bcc are empty. Please specify the recipients before sending.
cs_CZ: Komu, Cc, a Bcc jsou prázdné. Prosím specifikujte příjemce před odesláním.

en: To:
cs_CZ: Komu:

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Total Messages
cs_CZ: Celkem zpráv

en: Transmitting...
cs_CZ: Přenos...

en: Trash
cs_CZ: Koš

en: Trash folder messages lifetime:
cs_CZ: Celkový počet zpráv, které byly v koši:

en: Trinidad and Tobago
cs_CZ: Trinidad a Tobago

en: Try Again
cs_CZ: Zkuste to znovu

en: Tsonga
cs_CZ: tsongština

en: Tswana
cs_CZ: tswanština (čwanština)

en: Tuesday
cs_CZ: Úterý

en: Tunisia
cs_CZ: Tunisko

en: Turkey
cs_CZ: Turecko

en: Turkish
cs_CZ: turečtina

en: Turkmen
cs_CZ: turkmenština

en: Turkmenistan
cs_CZ: Turkmenistán

en: Turks and Caicos Islands
cs_CZ: Turks a Caicois

en: Twi
cs_CZ: twi

en: Two messages have the same offset in the spool database:
cs_CZ: Dvě zprávy mají stejnou pozici v databázi cívky:

en: Type:
cs_CZ: Typ:

en: UTF encoded vfile cannot be properly decoded.
cs_CZ: UTF zakódovaný vfile nemohl být řádně dekódován.

en: Uighur
cs_CZ: ujgurština

en: Ukraine
cs_CZ: Ukrajina

en: Ukrainian
cs_CZ: ukrajinština

en: United Arab Emirates
cs_CZ: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
cs_CZ: Spojené království

en: United States
cs_CZ: Spojené státy

en: United States Minor Outlying Islands
cs_CZ: Drobné odlehlé ostrovy Spojených států

en: Unknown
cs_CZ: Neznámý

en: Unknown compression type:
cs_CZ: Neznámý typ komprese:

en: Unknown spellcheck mode:
cs_CZ: Neznámý mód kontroly pravopisu:

en: Unsupported upload type:
cs_CZ: Nepodporovaný typ uploadu:

en: Unsupported vcard datatype:
cs_CZ: Nepodporovaný typ vizitky (vcard):

en: Update the index for this folder?
cs_CZ: Aktualizovat index této složky?

en: Upload failed.
cs_CZ: Upload selhal.

en: Upload filesize is zero bytes.
cs_CZ: Velikost uploadovaného souboru je 0.

en: Urdu
cs_CZ: urdština

en: Urgent
cs_CZ: Urgentní

en: Use Regex in search and filterrule:
cs_CZ: Použit Regex ve vyhledávání a pravidlo filtru:

en: Use SSL
cs_CZ: použít SSL

en: Use fixed-width font when reading messages:
cs_CZ: Použít pevnou šířku písma při čtení zpráv:

en: Use lightbar for selection:
cs_CZ: Použít rampu pro výběr:

en: Use smiley images when reading messages:
cs_CZ: Používát grafickou podobu smajílu pří čtení zpráv:

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: User Folders
cs_CZ: Uživatelovi složky

en: User History
cs_CZ: Uživatelova historie

en: User Id
cs_CZ: Uživatelovo ID

en: User Preferences
cs_CZ: Uživatelské předvolby

en: User does not exist:
cs_CZ: Uživatel neexistuje:

en: Uzbek
cs_CZ: uzbečtina

en: Uzbekistan
cs_CZ: Uzbekistán

en: Vatican City State
cs_CZ: Svatý stolec (Vatikánský městský stát)

en: Venda
cs_CZ: vendština

en: Versit Card (vCard)
cs_CZ: Vizitka (vCard)

en: Viet Nam
cs_CZ: Vietnam

en: Vietnamese
cs_CZ: vietnamština

en: View next after message move/copy:
cs_CZ: Zobrazit další zprávu po přesunutí/zkopírování:

en: Virgin Islands, British
cs_CZ: Panenské ostrovy, Britské

en: Virgin Islands, U.S.
cs_CZ: Panenské ostrovy, U.S.

en: Virus Check
cs_CZ: Antivirová kontrola

en: WK
cs_CZ: Týden

en: Wait time for background mail filtering:
cs_CZ: Čekaci doma pro filtrování v pozadí:

en: Wallis and Futuna
cs_CZ: Wallis a Futuna

en: Walloon
cs_CZ: valonština

en: Warning: the quota limit(<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) was hit. Oldest messages have been automatically removed.
cs_CZ: Upozornění: byl dosažen (<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) limit. Starší zprávy byly automaticky smazány.

en: Warning: the quota limit(<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) was hit. Some files from the webdisk have been automatically removed.
cs_CZ: Upozornení: byl dosažen(<tmpl_var quotalimit escape="js"> kB) limit. Některé soubory z webdisku byly automaticky smazány.

en: Warning: the uploaded data is not consistent. Each entry in the uploaded file does not contain the same number of fields. The imported data may not be correct or the import may fail. Please ensure all entries contain the same number of fields to guarantee correct import.
cs_CZ: Upozorněni: uploadované data nebyly souhlasné. Každý zápis v souboru neobsahoval stejné číselné pole. Importovaná data nemusí být správna nebo můžou způsobit selhání importu. Prosím ujistěte se, že všechny zápisy obsahují stejné číselné pole pro zajištění bezchybného importu.

en: We need help understanding how to organize the data you are importing.<br>Please define the fields for the import data. Fields may be used more than once, and undefined fields will be discarded.
cs_CZ: Musíme porozumět jak organizujete svá importovaná data.<br>Prosím definujte pole pro importovaná data. Pole mohou být použitý vicekrát než jednou. nevyplněná pole budou odstraněna.

en: WebDisk Options
cs_CZ: Možnosti webdisku

en: Website
cs_CZ: Webová stránka

en: Websites
cs_CZ: Webové stránky

en: Wednesday
cs_CZ: Středa

en: Week
cs_CZ: Týden

en: Week <tmpl_var nextweekofyear escape="html">:  <tmpl_var nextweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var nextweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_year escape="html">
cs_CZ: Týden <tmpl_var nextweekofyear escape="html">:  <tmpl_var nextweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var nextweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_day escape="html"> <tmpl_var nextweekstop_year escape="html">

en: Week <tmpl_var prevweekofyear escape="html">:  <tmpl_var prevweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var prevweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_year escape="html">
cs_CZ: Týden <tmpl_var prevweekofyear escape="html">:  <tmpl_var prevweekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstart_year escape="html"> - <tmpl_var prevweekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_day escape="html"> <tmpl_var prevweekstop_year escape="html">

en: Week <tmpl_var weekofyear>
cs_CZ: Týden <tmpl_var weekofyear>

en: Week View
cs_CZ: Týdenní zobrazení

en: Week start:
cs_CZ: Začátek týdne:

en: Week view
cs_CZ: Týdenní zobrazení

en: Weekview Week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>
cs_CZ: Týdenní zobrazení týdne <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname escape="html"> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>

en: Weekview Week <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>
cs_CZ: Týdenní zobrazení týdne <tmpl_var weekofyear>: <tmpl_var weekstart_monthname> <tmpl_var weekstart_day> <tmpl_var weekstart_year> - <tmpl_var weekstop_monthname> <tmpl_var weekstop_day> <tmpl_var weekstop_year>

en: Welcome to <tmpl_var programname escape="html">!
cs_CZ: Vítejte v <tmpl_var programname escape="html">!

en: Welsh
cs_CZ: velština

en: West Africa
cs_CZ: Jižní Afrika

en: Western Frisian
cs_CZ: západofríština

en: Western Sahara
cs_CZ: Západní Sahara

en: When this feature is enabled you may login to <tmpl_var programname escape="js"> without re-entering your username and password, but only if you did not logout of your previous session and that session has not timed out.
    
    DO NOT ENABLE THIS FEATURE ON A PUBLIC COMPUTER or others will gain access to your account.
cs_CZ: Když je tato funkce povolena, můžete se příhlásit do <tmpl_var programname escape="js">  bez opětovného vyplňování přihlašovacího jméne a hesla, pokud jste se v minulé relaci neodpojili nebo relace nevypršela.
    
    NEZAPÍNEJTE TUTO FUNKCI NA VEŘEJNÉM PC! Ostatní by se mohli dostat na Váš účet.

en: Whitelist Email Address
cs_CZ: Přidat emailovou adresu na whitelist

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Wolof
cs_CZ: wolofština

en: Word Document Preview
cs_CZ: Náhled dokumentu Wordu

en: Work
cs_CZ: Práce

en: Work Information
cs_CZ: Informace o práci

en: X.509 Public Key Certificate
cs_CZ: Veřejný klíč certifikátu X.509

en: Xhosa
cs_CZ: xhosština

en: Year <tmpl_var next_year escape="html">
cs_CZ: Rok <tmpl_var next_year escape="html">

en: Year <tmpl_var prev_year escape="html">
cs_CZ: Rok <tmpl_var prev_year escape="html">

en: Year <tmpl_var year>
cs_CZ: Rok <tmpl_var year>

en: Year View
cs_CZ: Roční zobrazení

en: Year view
cs_CZ: Roční zobrazení

en: Yearview <tmpl_var weekstart_year escape="html">
cs_CZ: Roční zobrazení

en: Yearview <tmpl_var weekstop_year escape="html">
cs_CZ: Roční zobrazení <tmpl_var weekstop_year escape="html">

en: Yearview <tmpl_var year>
cs_CZ: Roční zobrazení <tmpl_var year>

en: Yearview <tmpl_varyear>
cs_CZ: Roční zobrazení <tmpl_varyear>

en: Yearview Year <tmpl_var year>
cs_CZ: Roční zobrazení roku <tmpl_var year>

en: Yemen
cs_CZ: Jemen

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Yiddish
cs_CZ: jidiš

en: Yoruba
cs_CZ: jorubština

en: You are not allowed to connect from this client domain:
cs_CZ: Není povoleno se připojovat se z této klientské domény:

en: You are not allowed to connect from this client ip:
cs_CZ: Není povoleno se připojovat se z této klientské IP:

en: You are not allowed to send messages to this email address:
cs_CZ: Není povoleno odesílat zprávy na tento email:

en: You do not have permission to edit the global addressbook.
cs_CZ: Nemáte přístup k úpravě globálního adresáře.

en: You must fill in the longitude and latitude before any maps or photos can be viewed.
cs_CZ: Musíte vyplnit zeměpisnou délku a šířku před tím, než chcete zobrazit mapu k fotkám.

en: Your INBOX has exceeded the spool limit (<tmpl_var spoollimit escape="js"> kB). Please move some messages from your INBOX to other folders.
cs_CZ: Vaše přijaté zprávy překročili limit cívky (<tmpl_var spoollimit escape="js"> kB). Prosím přesuňte některé přijaté zprávy do jiných složek.

en: Your message:
cs_CZ: Tvá zpráva:

en: Yukon Standard
cs_CZ: Yukonský standard

en: Zambia
cs_CZ: Zambie

en: Zhuang
cs_CZ: čuangština

en: Zip the selected item(s)?
cs_CZ: Zazipovat označené položky?

en: Zulu
cs_CZ: zuluština

en: [Delete]
cs_CZ: [Smazat]

en: [Preview]
cs_CZ: [Náhled]

en: a custom name
cs_CZ: vlastní jméno

en: a description of the source url
cs_CZ: popisek zrdojového url

en: abc, inc.
cs_CZ: abc, s. r. o.

en: about <tmpl_var programname escape="html">
cs_CZ: o <tmpl_var programname escape="html">

en: accounting, european division
cs_CZ: akountace, evropská divize

en: add
cs_CZ: přidat

en: add an attachment from a url
cs_CZ: přidat přílohu z url

en: add an attachment from the webdisk
cs_CZ: přidat přílohu z webdisku

en: add another address
cs_CZ: přidat další adresu

en: add another custom property
cs_CZ: přidat vlastní položku

en: add another custom value
cs_CZ: přidat vlastní hodnotu

en: add another division
cs_CZ: přidat další divizi

en: add another email address
cs_CZ: přidat další emailovou adresu

en: add another nickname
cs_CZ: přidat další přeždívku

en: add another set of work information
cs_CZ: přidat další informace o práci

en: add another telephone number
cs_CZ: přidat další telefonní číslo

en: add another website
cs_CZ: přidat další webovou stránku

en: add event
cs_CZ: přidat událost

en: add new agent
cs_CZ: přidat nového agenta

en: add/modify
cs_CZ: přidat/upravit

en: addressbook
cs_CZ: adresář

en: addressbook search
cs_CZ: Vyhledávání v adresáři

en: advanced search
cs_CZ: Pokročilé vyhledávání

en: age
cs_CZ: věk

en: all attachments
cs_CZ: všechny přílohy

en: all headers
cs_CZ: všechny hlavičky

en: all members
cs_CZ: všichni uživatelé

en: and
cs_CZ: a

en: answered
cs_CZ: odpovězeno

en: at SMTP port:
cs_CZ: na SMTP portu:

en: attachment
cs_CZ: příloha

en: attachments
cs_CZ: přílohy

en: back to <tmpl_var abookfolder_label escape="html">
cs_CZ: zpět do <tmpl_var abookfolder_label escape="html">

en: back to <tmpl_var callerfoldername escape="html"> folder
cs_CZ: zpět do <tmpl_var callerfoldername escape="html"> složky

en: back to All Addressbooks
cs_CZ: zpět do všech adresářu

en: back to Draft folder
cs_CZ: zpět do složky konceptů

en: back to Inbox
cs_CZ: Zpět do Doručené pošty

en: back to Saved folder
cs_CZ: zpět do složky uložených zpráv

en: back to Sent folder
cs_CZ: zpět do složky odelsaných zpráv

en: back to Spam folder
cs_CZ: zpět do složky spamů

en: back to Trash folder
cs_CZ: zpět do koše

en: back to Virus folder
cs_CZ: zpět do složky s virusy

en: back to addressbook
cs_CZ: zpět do Adresáře

en: back to addressbook listing
cs_CZ: zpět do seznamu adresářů

en: back to all addressbooks
cs_CZ: zpět do všech adresářů

en: back to calendar
cs_CZ: zpět do Kalendáře

en: back to message listing
cs_CZ: zpět do seznamu zpráv

en: back to message reading
cs_CZ: zpět do čtení zprávy

en: back to preferences
cs_CZ: Zpět do předvoleb

en: back to the Global Addressbook
cs_CZ: zpět do hlavního adresáře

en: back to the Global LDAP Addressbook
cs_CZ: zpět do hlavního LDAP adresáře

en: back to user preferences
cs_CZ: zpět do uživatelských předvoleb

en: back to webdisk
cs_CZ: zpět na Webdisk

en: block SMTP relay <tmpl_var smtprelay escape="html">
cs_CZ: blokovat SMTP relaci <tmpl_var smtprelay escape="html">

en: block SMTP relay <tmpl_var smtprelay escape="js">?
cs_CZ: blokovat SMTP relaci <tmpl_var smtprelay escape="js">?

en: block email <tmpl_var fromaddress escape="html">
cs_CZ: blokovat email <tmpl_var fromaddress escape="html">

en: block email <tmpl_var fromaddress escape="js">?
cs_CZ: blokovat email <tmpl_var fromaddress escape="js">?

en: body and attachments (decoded)
cs_CZ: tělo a přílohy (dekódováno)

en: body and attachments (raw)
cs_CZ: tělo a přílohy (čisté)

en: body links
cs_CZ: odkazy v těle

en: body text (html removed)
cs_CZ: text v těle (html odstraněno)

en: browser javascript support level
cs_CZ: stupeň podpory javascrtipru prohlížeče

en: calendar
cs_CZ: kalendář

en: cancel
cs_CZ: zrušit

en: cancel and return to parent
cs_CZ: zrušit a vrátit se výše

en: car
cs_CZ: auto

en: cell
cs_CZ: buňka

en: change password
cs_CZ: změnit heslo

en: character set: <tmpl_var messagecharset escape="html">
cs_CZ: znaková sada: <tmpl_var messagecharset escape="html">

en: check again
cs_CZ: zkontrolovat znova

en: check/uncheck all boxes for Bcc
cs_CZ: označit/odznačit všechny boxy pro Bcc

en: check/uncheck all boxes for Cc
cs_CZ: označit/odznačit všechny boxy pro Cc

en: check/uncheck all boxes for To
cs_CZ: označit odznačit všechny boxy pro To

en: check/uncheck all boxes for export
cs_CZ: označit odznačit všechny boxy pro export

en: check/uncheck all boxes for group membership
cs_CZ: označit odznačit všechny boxy pro členy skupiny

en: check/uncheck all boxes for move, copy, or delete
cs_CZ: označit odznačit všechny boxy pro přesun, kopírování nebo mazání

en: choose a file type to add
cs_CZ: vybrat typ souboru pro přidání

en: city
cs_CZ: město

en: clear
cs_CZ: vyčistit

en: clear all checked
cs_CZ: odznačit všechny označené

en: clear all stationery
cs_CZ: smazat všechny šablony

en: clear all stationery?
cs_CZ: smazat všechny šablony?

en: clear this input
cs_CZ: vyčistit tento vstup

en: click to continue
cs_CZ: Klikněte pro pokračování

en: click to retrieve mail from this account
cs_CZ: klikněte pro získání zprávy z tohoto účtu

en: click to see the BSD License
cs_CZ: klikněte pro zobrazení BSD licence

en: close
cs_CZ: zavřít

en: close the keyboard
cs_CZ: zavřít klávesnici

en: collapse all contacts
cs_CZ: zavřít všechny kontakty

en: collapse this contact
cs_CZ: zavřít tento kontakt

en: compose message
cs_CZ: napsat zprávu

en: compose message to <tmpl_var from_address escape="html">
cs_CZ: napsat zprávu <tmpl_var from_address escape="html">

en: compose message to <tmpl_var to_address escape="html">
cs_CZ: napsat zprávu <tmpl_var to_address escape="html">

en: compose new message
cs_CZ: napsat novou zprávu

en: contact details
cs_CZ: podrobnosti kontaktu

en: contains
cs_CZ: obsahuje

en: copy
cs_CZ: kopírovat

en: country
cs_CZ: země

en: create a new filter rule like this one
cs_CZ: vytvořit nové pravidlo filtru, stejné jako tohle

en: create new addressbook
cs_CZ: vytvořit nový Adresář

en: custom values
cs_CZ: vlastní hodnoty

en: date from subject size
cs_CZ: Datum od velikosti předmětu

en: date subject from size
cs_CZ: Datum předmětu od velikosti

en: day
cs_CZ: den

en: dayview
cs_CZ: denní zobrazení

en: dd-mm-yyyy
cs_CZ: dd-mm-rrrr

en: dd.mm.yyyy
cs_CZ: dd.mm.rrrr

en: dd/mm/yyyy
cs_CZ: dd/mm/rrrr

en: dead keys
cs_CZ: mrtvé klíče

en: decrease keyboard size
cs_CZ: zmenšit velikost klávesnice

en: delete
cs_CZ: smazat

en: delete all non-text attachments
cs_CZ: smazat všechny netextové přílohy

en: delete all non-text attachments?
cs_CZ: chcete smazat všechny netextové přílohy?

en: delete event
cs_CZ: smazat událost

en: delete selected contacts
cs_CZ: smazat vybraný kontakt

en: delete this attachment
cs_CZ: smazat tuto přílohu

en: delete this division
cs_CZ: smazat tuto divizi

en: delete this entire work grouping
cs_CZ: smazat celou pracovní skupinu

en: delete this sound
cs_CZ: smazat tento zvuk

en: display html as html
cs_CZ: zobrazit html jako html

en: display html as text
cs_CZ: zobrazit html jako text

en: display number pad
cs_CZ: zobrazit numerickou klávesnici

en: display virtual keyboard interface
cs_CZ: zobrazit virtuální klávesnici

en: does not contain
cs_CZ: neobsahuje

en: domestic address
cs_CZ: domácí adresa

en: done
cs_CZ: hotovo

en: download
cs_CZ: stáhnout

en: download &quot;<tmpl_var subject escape="html">.msg&quot;
cs_CZ: stáhnout &quot;<tmpl_var subject escape="html">.msg&quot;

en: download <tmpl_var foldername escape="html">
cs_CZ: stáhnout <tmpl_var foldername escape="html">

en: download Draft
cs_CZ: stáhnout Koncept

en: download Inbox
cs_CZ: stáhnout Doručené zprávy

en: download Saved
cs_CZ: stáhnout uložené zprávy

en: download Sent
cs_CZ: stáhnout Odeslané

en: download Spam
cs_CZ: stáhnout Spam

en: download Trash
cs_CZ: stáhnout Koš

en: download Virus
cs_CZ: Stáhnout Zavirované

en: download all non-text attachments
cs_CZ: stáhnout všechny netextové přílohy

en: download this agent
cs_CZ: stáhnout tohoto agenta

en: download this attachment
cs_CZ: stáhnout tuto přílohu

en: download this privacy key
cs_CZ: stáhnout tento bezpečnostní klíč

en: edit
cs_CZ: upravit

en: edit contact
cs_CZ: upravit kontakt

en: edit contact in addressbook &quot;<tmpl_var xowmbook escape="html">&quot;
cs_CZ: upravit kontakt v adresáři &quot;<tmpl_var xowmbook escape="html">&quot;

en: edit draft
cs_CZ: upravit koncept

en: edit event
cs_CZ: upravit událost

en: edit personal email addresses
cs_CZ: upravit osobní emailovou adresu

en: edit spam preferences
cs_CZ: upravit předvolby spamu

en: edit spamassassin blacklist
cs_CZ: upravit spamassassinův blacklist

en: edit spamassassin rules
cs_CZ: upravit pravidla spamassassinu

en: edit spamassassin whitelist
cs_CZ: upravit spamassassinův whitelist

en: edit stationery
cs_CZ: upravit šablonu

en: edit this account
cs_CZ: upravit tento účet

en: edit this filter rule
cs_CZ: upravit toto pravidlo filtru

en: empty folder
cs_CZ: prázdná složka

en: ends with
cs_CZ: končí s

en: enter a url to the file (http://...)
cs_CZ: vložte adresu souboru (http://...)

en: every hour | every %d hours
cs_CZ[0]: každou hodinu
cs_CZ[1]: každou %d hodinu
cs_CZ[2]: každou %d hodinu

en: every minute | every %d minutes
cs_CZ[0]: každou minutu
cs_CZ[1]: každou %d minutu
cs_CZ[2]: každou %d minutu

en: exit status
cs_CZ: status exitu

en: exit status:
cs_CZ: status exitu:

en: expand all contacts
cs_CZ: rozbalit všechny kontakty

en: expand this contact
cs_CZ: rozbalit tento kontakt

en: export
cs_CZ: exportovat

en: export contacts
cs_CZ: exportovat kontakty

en: extract
cs_CZ: extrahovat

en: fax
cs_CZ: fa

en: file icon
cs_CZ: ikonka souboru

en: find your geographic position
cs_CZ: najdi svou geografickou pozici

en: first
cs_CZ: první

en: follow down
cs_CZ: následovat dolů

en: follow up
cs_CZ: následovat nahoru

en: forward
cs_CZ: přeposlat

en: forward as attachment
cs_CZ: přeposlat jako přílohu

en: forward as original
cs_CZ: přeposlat jako originál

en: from subject date size
cs_CZ: dle velikosti datumu předmětu

en: go to parent directory
cs_CZ: přejít do nadřazené složky

en: go to the home directory
cs_CZ: přejít do domovské složky

en: go to top
cs_CZ: nahoru

en: group
cs_CZ: skupina

en: header
cs_CZ: hlavička

en: home
cs_CZ: domů

en: home address
cs_CZ: bydliště

en: home directory
cs_CZ: domovská složka

en: ignore case
cs_CZ: nerozlišovat

en: import
cs_CZ: importovat

en: import address <tmpl_var fromaddress escape="html">
cs_CZ: importovat adresu <tmpl_var fromaddress escape="html">

en: import contact
cs_CZ: importovat kontakt

en: import contacts
cs_CZ: importovat kontakty

en: import this contact to your addressbook
cs_CZ: importovat tento kontakt do adresáře

en: important
cs_CZ: důležitý

en: increase keyboard size
cs_CZ: zvětšit velikost klávesnice

en: international address
cs_CZ: mezinárodní adresa

en: is
cs_CZ: je

en: is not
cs_CZ: není

en: jump to the top of the page
cs_CZ: Skočit na vrch stránky

en: keyboard
cs_CZ: klávesnice

en: last
cs_CZ: poslední

en: last name:<i>von Trapp</i>&nbsp;&nbsp;&nbsp;sort override:<i>Trapp</i>
cs_CZ: příjmení:<i>von Trapp</i>&nbsp;&nbsp;&nbsp;sort override:<i>Trapp</i>

en: latitude
cs_CZ: zeměpisná šířka

en: learn ham
cs_CZ: nauč se šunku

en: learn spam
cs_CZ: nauč se spam

en: link
cs_CZ: odkaz

en: list archive
cs_CZ: seznam archívu

en: listview
cs_CZ: řádkové zobrazení

en: logout
cs_CZ: odhlásit

en: longitude
cs_CZ: zeměpisná délka

en: mail filter setup
cs_CZ: konfigurace filtru zpráv

en: make label
cs_CZ: vytvořit štítek

en: make pdf
cs_CZ: vytvořit PDF

en: make postscript
cs_CZ: vytvořit postscript

en: make thumbnails
cs_CZ: vytvořit miniatury

en: manage addressbooks
cs_CZ: spravovat adresáře

en: manage folders
cs_CZ: spravovat složky

en: manager, executive, etc
cs_CZ: manager, vedoucí, atd.

en: mark all read
cs_CZ: označit vše jako přečtěné

en: mark as read
cs_CZ: označit jako přečtené

en: mark as unread
cs_CZ: označit jako nepřečtené

en: matches regular expression
cs_CZ: vyhovuje regulárnímu výrazu

en: message
cs_CZ: zpráva

en: message service
cs_CZ: služba zpráv

en: middle
cs_CZ: prostřední

en: mini search icon
cs_CZ: malá ikonka vyhledávání

en: mm-dd-yyyy
cs_CZ: mm-dd-rrrr

en: mm.dd.yyyy
cs_CZ: mm.dd.rrrr

en: mm/dd/yyyy
cs_CZ: mm/dd/rrrr

en: month
cs_CZ: měsíc

en: monthview
cs_CZ: Měsíční zobrazení

en: more events...
cs_CZ: více událostí...

en: move
cs_CZ: přesunout

en: move selected messages to trash
cs_CZ: přesunout vybrané zprávy do koše

en: move to trash
cs_CZ: přesunout do Koše

en: ms word preview
cs_CZ: MS word náhled

en: new contact
cs_CZ: nový kontakt

en: new file
cs_CZ: nový soubor

en: new folder
cs_CZ: nová složka

en: new group
cs_CZ: nová skupina

en: next message
cs_CZ: další zpráva

en: next page
cs_CZ: další stránka

en: next week
cs_CZ: příští víkend

en: no conversion
cs_CZ: žádná konverze

en: no filter rules exist
cs_CZ: neexistuje žádné pravidlo filtru

en: no global filter rules exist
cs_CZ: neexistuje žádné globální pravidlo filtru

en: no keys exist for this contact
cs_CZ: neexistují žádné klíče k tomuto kontaktu

en: no next message
cs_CZ: žádná další zpráva

en: no next page
cs_CZ: žádná další stránka

en: no one acts on behalf of this contact
cs_CZ: nikdo nejedná jménem tohoto kontaktu

en: no previous message
cs_CZ: žádná předešlá stránka

en: no previous page
cs_CZ: žádná předchozí stránka

en: none
cs_CZ: nic

en: number of active sessions in the past 1, 5, 15 minutes
cs_CZ: počet aktivních připojení

en: off
cs_CZ: vypnuto

en: on
cs_CZ: zapnuto

en: or upload the file directly
cs_CZ: nebo nahrajte složku přímo

en: owner: <tmpl_var ownerstr escape="html"> group: <tmpl_var groupstr escape="html">
cs_CZ: vlastník <tmpl_var ownerstr escape="html"> group: <tmpl_var groupstr escape="html">

en: parcel delivery address
cs_CZ: Parcela doručovací adresy

en: phonetic pronunciation:
cs_CZ: výslovnost:

en: play pronunciation sound
cs_CZ: přehrát výslovnost

en: postal address
cs_CZ: poštovní adresa

en: postoffice box
cs_CZ: poštovní schránka

en: prefix
cs_CZ: předpona

en: preparing selections, please wait...
cs_CZ: připravuji výběr, prosím čekejte...

en: preview
cs_CZ: náhled

en: preview this attachment
cs_CZ: náhled této přílohy

en: previous message
cs_CZ: minulá zpráva

en: previous page
cs_CZ: minulá stránka

en: previous week
cs_CZ: minulý týden

en: print
cs_CZ: tisk

en: read full note
cs_CZ: přečist si celou poznámku

en: rebuild index
cs_CZ: Nově indexovat

en: received <tmpl_var messagedatereceived escape="html">
cs_CZ: přijato <tmpl_var messagedatereceived escape="html">

en: refresh
cs_CZ: obnovit

en: remote images have been blocked to protect your privacy. click here to view them.
cs_CZ: vzdálené obrázky byly blokováný k zabezpečení Vašeho soukromí. klikněte zde pro jejich zobrazení.

en: rename
cs_CZ: přejmenovat

en: reply
cs_CZ: odepsat

en: reply all
cs_CZ: odepsat všem

en: retrieve pop3 mail
cs_CZ: příjímat pop3 mail

en: save
cs_CZ: uložit

en: save and return to parent
cs_CZ: uložit a vrátít se do předchozího

en: save draft
cs_CZ: uložit koncept

en: save this attachment to your webdisk
cs_CZ: uložit tuto přílohu do webdisku

en: save to webdisk
cs_CZ: uložit na Webdisk

en: search
cs_CZ: hledat

en: search for messages from <tmpl_var from_address escape="html">
cs_CZ: hledat zprávy od <tmpl_var from_address escape="html">

en: search for messages to same recipients
cs_CZ: hledat zprávy od stejného příjemce

en: search for messages with this subject
cs_CZ: hledat zprávy s tímto předmětem

en: search google for <tmpl_var fromaddress escape="html">
cs_CZ: hledat googlem <tmpl_var fromaddress escape="html">

en: select keyboard layout
cs_CZ: vybrat si rozhraní klávesnice

en: select members from addressbook
cs_CZ: vybrat uživatelé z adresáře

en: send
cs_CZ: odeslat

en: sent <tmpl_var messagedatesent escape="html">
cs_CZ: odesláno <tmpl_var messagedatesent escape="html">

en: session timeout
cs_CZ: relace vypršela

en: show a map of this location
cs_CZ: zobrazit tuto lokaci na mapě

en: show a satellite photo of this location
cs_CZ: zobrazit tuto lokaci na satelitní mapě

en: show hidden files
cs_CZ: zobrazit skryté soubory

en: show thumbnails
cs_CZ: zobrazit náhledy

en: show timezone map
cs_CZ: zobrazit mapu s časovými pásmy

en: simple attachments
cs_CZ: jednoduchá příloha

en: simple headers
cs_CZ: jednoduché hlavičky

en: single line match
cs_CZ: shoda v jednom řádku

en: single page
cs_CZ: jedna strana

en: sort alphanumerically
cs_CZ: seřadit alfanumericky

en: sort by categories ascending
cs_CZ: seřadit podle kategorií (AZ)

en: sort by categories descending
cs_CZ: seřadit podle kategorií (ZA)

en: sort by email ascending
cs_CZ: seřadit podle emailu (AZ)

en: sort by email descending
cs_CZ: seřadit podle emailu (ZA)

en: sort by filename
cs_CZ: seřadit podle názvu soboru

en: sort by first name ascending
cs_CZ: seřadit podle křestního jména (AZ)

en: sort by first name descending
cs_CZ: seřadit podle křestního jména (ZA)

en: sort by full name ascending
cs_CZ: seřadit podle celého jména (AZ)

en: sort by full name descending
cs_CZ: seřadit podle celého jména (ZA)

en: sort by last modified timestamp
cs_CZ: seřadit podle posledního upraveného časového razítka

en: sort by last name ascending
cs_CZ: seřadit podle příjmení (AZ)

en: sort by last name descending
cs_CZ: seřadit podle přijmení (ZA)

en: sort by middle name ascending
cs_CZ: seřadit podle prostředního jména (AZ)

en: sort by middle name descending
cs_CZ: seřadit podle prostředního jména (ZA)

en: sort by name prefix ascending
cs_CZ: seřadit podle předpony (AZ)

en: sort by name prefix descending
cs_CZ: seřadit podle předpony (ZA)

en: sort by name suffix ascending
cs_CZ: seřadit podle přípony (AZ)

en: sort by name suffix descending
cs_CZ: seřadit podle přípony (ZA)

en: sort by newest first
cs_CZ: seřadit od nejnovějšího

en: sort by newest threads first
cs_CZ: seřadit od nejnovějších vláken

en: sort by note ascending
cs_CZ: seřadit podle poznámky (AZ)

en: sort by note descending
cs_CZ: seřadit podle poznámky (ZA)

en: sort by oldest first
cs_CZ: seřadit od nejstaršího

en: sort by oldest threads first
cs_CZ: seřadit od nejstarších vláken

en: sort by permissions
cs_CZ: seřadit podle oprávnění

en: sort by phone number ascending
cs_CZ: seřadit podle telefonního čísla (AZ)

en: sort by phone number descending
cs_CZ: seřadit podle telefonního čísla (ZA)

en: sort by received date
cs_CZ: seřadit podle přijatého data

en: sort by recipient
cs_CZ: seřadit podle příjemce

en: sort by sender
cs_CZ: seřadit podle odesílatele

en: sort by sent date
cs_CZ: seřadit podle odeslaného data

en: sort by size
cs_CZ: seřadit podle velikosti

en: sort by size largest first
cs_CZ: seřadit od největšího

en: sort by size smallest first
cs_CZ: seřadit od nejmenšího

en: sort by status (unread first)
cs_CZ: seřadit podle stavu (nepřečtené první)

en: sort by subject
cs_CZ: seřadit podle předmětu

en: sort reverse alphanumerically
cs_CZ: seřadit opačně alfanumericky

en: spamassassin user preferences
cs_CZ: uživatelské předvolby spamassassina

en: spellcheck
cs_CZ: kontrola pravopisu

en: ssh terminal
cs_CZ: ssh terminál

en: starts with
cs_CZ: začíná na

en: state/province
cs_CZ: kraj/provincie

en: status unread first
cs_CZ: nepřečtené první

en: street address
cs_CZ: Adresa

en: subject from date size
cs_CZ: Předmět od velikosti data

en: suffix
cs_CZ: přípona

en: suite, apartment, etc.
cs_CZ: pokoj, byt, atd.

en: system
cs_CZ: systém

en: terminated by signal
cs_CZ: Ukončeno signálem

en: terminated by signal:
cs_CZ: Ukončeno signálem:

en: test sound
cs_CZ: otestovat zvuk

en: this message has attachments
cs_CZ: tato zpráva má přílohy

en: timezone map
cs_CZ: mapa časových pásem

en: undisclosed-recipients
cs_CZ: undisclosed-ceipients

en: unknown agent type
cs_CZ: neznám typ agenta

en: unknown key type
cs_CZ: neznámý typ klíče

en: unrecognized ms-tnef encapsulated data
cs_CZ: nerozeznatelná ms-tnef encapslated data

en: update index
cs_CZ: aktualizovat index

en: update map
cs_CZ: aktualizovat mapu

en: used by external programs to identify this card
cs_CZ: použit externí program k identifikaci této karty

en: user preferences
cs_CZ: uživatelské předvolby

en: v.p., research and development
cs_CZ: R&D

en: vCard Information
cs_CZ: vCard Informace

en: vCard Source Name
cs_CZ: Zdrojové jméno  vCard

en: vCard Source URL
cs_CZ: zdrojové URL vCard

en: version
cs_CZ: verze

en: view all checked
cs_CZ: zobrazit všechny označené

en: view history
cs_CZ: zobrazit historii

en: view larger
cs_CZ: zobrazit větší

en: view messages
cs_CZ: zobrazit zprávy

en: view more recipients
cs_CZ: zobrazit více příjemců

en: view this addressbook
cs_CZ: zobrazit tento adresář

en: view week <tmpl_var labeltext escape="html">
cs_CZ: zobrazit týden <tmpl_var labeltext escape="html">

en: virtual domain user management
cs_CZ: Uživatelské spravování virtuálních domén

en: voice
cs_CZ: hlas

en: wait %d second after login to fetch | wait %d seconds after login to fetch
cs_CZ[0]: Počkejte %d sekundu po přihašení pro přijetí
cs_CZ[1]: Počkejte %d sekundy po přihašení pro přijetí
cs_CZ[2]: Počkejte %d sekund po přihašení pro přijetí

en: was read on:
cs_CZ: Přečteno:

en: weekview
cs_CZ: Týdenní zobrazení

en: work
cs_CZ: Zaměstnání

en: work address
cs_CZ: pracovní adresa

en: write mail to <tmpl_var email escape="html">
cs_CZ: napsat zprávu <tmpl_var email escape="html">

en: write mail to all group members
cs_CZ: napsat zprávu všem uživatelům skupiny

en: write mail to group member <tmpl_var email escape="html">
cs_CZ: napsat zprávu uživateli skupiny <tmpl_var email escape="html">

en: year
cs_CZ: rok

en: yearview
cs_CZ: Roční zobrazení

en: yyyy-mm-dd
cs_CZ: rrrr-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
cs_CZ: rrrr.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
cs_CZ: rrrr/mm/dd

en: zip/postcode
cs_CZ: PSČ
